в командировку без денег\командировочных\

в командировку без денег\командировочных\

Повідомлення Игорь69 » Нед, 18 лютого 2018 10:29 pm

Добрый день.Наше депо состоит из двух участков .один в харьков\здесь начальник\ ,а другой за 150 км в лозовой.посылают в харьков на месяц работать говоря что, это одно предприятие и это не командировка ,и что жить и добираться мы должны за свои деньги. график работы два через два. людям которые ездили обещали премии доплаты но потом всё затихало и в итоге никто ничего не получил.теперь мы все в очереди .но КЗОТ говорит что это служебная командировка и что должна финансироваться.и как прекратить эти нарушения.

 !  "Admin":
Шановний дописувачу!

Порядок здійснення службових відряджень в межах України та за кордон в даний час регулюється наказом ПАТ УЗ від 22.04.2016 року №320.
Порядок регламентує оформлення службових відряджень, граничні норми витрат на відрядження, надання звітності та інші питання, пов’язані з відрядженнями працівників ПАТ «Укрзалізниця».
Що стосується Вашого випадку, то пунктом 1.4. цього Порядку визначено, що у випадку, коли виробничі та інші структурні підрозділи (цех, дільниця, станція тощо) регіональних філій та філій знаходяться в іншій місцевості, місцем постійної роботи вважається той підрозділ, робота в якому обумовлена трудовим договором. Тобто, виїзд за межі адміністративного району дислокації оборотного депо, де Ви працюєте, вважається відрядженням з відповідним документальним оформленням та фінансуванням. Виключенням з цього порядку є лише підстави перераховані в п.1.5 Порядку, а саме, службових поїздок працівників, постійна робота яких проходить у дорозі або має роз'їзний (пересувний) характер.
Слід зазначити, що згідно пункту 1.6 Порядку, за відрядженим працівником зберігаються місце роботи (посада) та середній заробіток за час відрядження, в тому числі й за час перебування в дорозі.
Додатково інформуємо, що Ваш запит спрямовано на розгляд Харківського територіального комітету профспілки (голова Кухарчик І.Л.) для вивчення цього питання силами правової інспекції праці.

Правова інспекція праці Ради профспілки
Игорь69
 
Повідомлення: 3
З нами з: Нед, 18 лютого 2018 10:00 pm

Re: в командировку без денег\командировочных\

Повідомлення Игорь69 » Сер, 14 березня 2018 9:12 am

Здравствуйте ! Спасибо что ответили .возможно пригодится название предприятия "Депо Харькив Сортувальний".И Я и мои коллеги надеяться на вашу помощь. Ведь это далеко не первое нарушение наших прав со стороны начальника.
Игорь69
 
Повідомлення: 3
З нами з: Нед, 18 лютого 2018 10:00 pm


Повернутись до Захист законних прав та інтересів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron