Что такое "проф.майстернiсть"?

Что такое "проф.майстернiсть"?

Повідомлення Bogdan » Пон, 02 травня 2016 2:26 pm

Работаю на ж.д. с 08.2012 осмотрщиком вагонов. Не давно приезжал к нам в коммандировку мой коллега и поведал что ему идет выплата "проф.майстернiсть". Что это такое и принцип ее начисления?

 !  "Admin":
Відповідно до п.2 Положення про умови оплати праці працівників залізничного транспорту з метою стимулювання підвищення професійної майстерності робітників, посилення їх матеріальної зацікавленості і відповідальності за якість продукції, що випускається, робіт і виконання виробничих завдань керівники підприємств, організацій та відокремлених підрозділів, за погодженням із профспілковим комітетом мають право запроваджувати диференційовані надбавки до тарифних ставок за професійну майстерність для робітників в залежності від встановлених розрядів, для 3-го розряду – 12 %, для 4-го – 16 %, для 5-го – 20 %, для 6-го та вищих розрядів – 24 % відповідної тарифної ставки. Встановлення та виплата надбавки провадиться відповідно до Положення про встановлення та виплату робітникам диференційованої надбавки до тарифних ставок за високу професійну майстерність, затвердженого наказом Укрзалізниці від 26.04.2011 р., № 161-Ц, з яким ви можете ознайомитись на сайті профспілки в розділі «Нормативна база».
Відділ економічної роботи,організації праці та заробітної плати Ради профспілки
Bogdan
 
Повідомлення: 2
З нами з: Пон, 02 травня 2016 2:09 pm

Re: Что такое "проф.майстернiсть"?

Повідомлення valenkilin9160 » П'ят, 10 червня 2016 1:01 pm

Хто повинен "походотайствовать", щоб працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах, зв'язаних з безпекою руху, (не вибірково, а всі - наприклад, оглядачі-ремонтники вагонів, як вантажних, так і пасажирських вагонів, слюсарі-ремонтники, тощо) отримували цю доплату. Це буде стимулювати їх в роботі. Наприклад, в ЛВЧД-7 Придніпровської залізниці дану доплату оглядачі-ремонтники вагонів, які безпосередньо відправляють і приймають поїзди, і відповідають за безпеку руху, її не отримують? Чи не справа це профсоюзу - дати запит до керівництва про надання такої надбавки?
 !  "Glavred":
Положенням про встановлення та виплату робітникам диференційованої надбавки до тарифних ставок за високу професійну майстерність, затвердженого наказом Укрзалізниці від 26.04.2011 р., № 161-Ц визначено, що комісія, яку очолює заступник керівника підприємства та яка створюється за наказом керівника підприємства, розглядає матеріали, надані начальниками цехів, змін, дільниць, бригад (окремо по кожному працівнику), і своїм рішенням ухвалює та направляє керівнику подання щодо встановлення (скасування) надбавки та її розміру. Тож клопотання про встановлення даної надбавки повинен готувати Ваш безпосередній керівник.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки
valenkilin9160
 
Повідомлення: 1
З нами з: П'ят, 10 червня 2016 12:52 pm

Re: Что такое "проф.майстернiсть"?

Повідомлення Слесарь5разряда » Пон, 27 червня 2016 9:21 pm

еще раз поясните русским языком,т.е. если я пушистый хороший работник и например мастер цеха подаст заявку администрации то мне начнут доплачивать за профмастерство,я правильно понял?
а есть ли на конкретный цех какое-либо ограничение по кол-ву людей получающих данную доплату?

 !  "Glavred":
Добрый день!
В Положении, о котором идет речь, все четко расписано. Ознакомиться с этим документом можно непосредственно в администрации вашего структурного подразделения.
Предлагаем и второй вариант: зайдите, пожалуйста, в меню нашего сайта (Документи. Нормативна база. Нормативна база діяльності профспілки. Випуск № 50 - нужные Вам страницы 151- 157).
Слесарь5разряда
 
Повідомлення: 27
З нами з: Вів, 01 березня 2016 9:47 am

Re: Что такое "проф.майстернiсть"?

Повідомлення Слесарь5разряда » Чет, 30 червня 2016 6:26 pm

я прочитал данный приказ,но там ни слова не сказано о квотах на цех(отдел и пр.) например у нас в цехе квота всего 2 человека(бригадира смен) которые толком ничерта не делают а в итоге получают больше всех,хотя за бригадирство у них доплата есть.
Слесарь5разряда
 
Повідомлення: 27
З нами з: Вів, 01 березня 2016 9:47 am

Re: Что такое "проф.майстернiсть"?

Повідомлення Andrey » Чет, 08 червня 2017 7:59 am

Доплата за проф. майстерність стосується робітничих посад, чи може встановлюватися і адмін. технічному персоналу? Наприклад може отримати електромеханік таку доплату?

Доплата за професійну майстерність встановлюється тільки робітникам, починаючи з ІІІ розряду, і регулюється Положенням про встановлення та виплату робітникам диференційованої надбавки до тарифних ставок за високу професійну майстерність, затвердженим наказом Укрзалізниці від 26.04.2011 р., № 161-Ц. З цим документом можна ознайомитись на сайті профспілки http://zalp.org.ua/content/blogcategory ... ukrainian/ (випуск № 7 (50), стор. 151-153)
Andrey
 
Повідомлення: 1
З нами з: Чет, 08 червня 2017 7:54 am

Re: Что такое "проф.майстернiсть"?

Повідомлення Vova12 » Нед, 09 липня 2017 9:21 pm

Скажіть буд ласка якщо людина була в АТО по приходу положено профмайстерстерність Розпорядження по дорозі де можна знайти це? І що робити якщо керівник не хоче подавати клопотання?
 !  "Admin":
Порядок виплати надбавки за високу професійну майстерність регулюється Положенням про встановлення та виплату робітникам диференційованої надбавки до тарифних ставок за високу професійну майстерність, що затверджене наказом Укрзалізниці від 26.04.2011 р., №161-Ц. У зазначеному документі визначено критерії рівня професійної майстерності та умови встановлення надбавки. Одна з умов – стаж роботи за професією та встановленим розрядом – не менше року. Основний критерій – якість виконуваних робіт, перевиконання встановлених норм праці.
Так як у Вас була перерва в роботі, то комісія підприємства може вважати це достатньою підставою для того, щоб не встановити зазначену надбавку.
З Положенням про встановлення та виплату робітникам диференційованої надбавки до тарифних ставок за високу професійну майстерність ви можете ознайомитись на сайті Ради профспілки за посиланням – документи - нормативна база – нормативна база діяльності профспілки – випуск 50 «Нормативні документи з оплати праці на залізничному транспорті».
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки
Vova12
 
Повідомлення: 2
З нами з: Нед, 09 липня 2017 9:11 pm


Повернутись до Оплата та організація праці

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість