Оплата праці при переведенні працівника на іншу роботу

Оплата праці при переведенні працівника на іншу роботу

Повідомлення Reginna » П'ят, 25 травня 2018 11:52 am

Працівник нашого підприємства працює в дистанції колії загалом декілька років на різних посадах.
На останній посаді монтера колії він працює 3 дні і з посади монтера колії, згідно ст.33 КЗпПУ та за його згодою, був призначений тимчасово виконувати обов’язки водія автомобіля з оплатою праці за виконану роботу, але не нижчою ніж середній заробіток за попередньою роботою.
Згідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженої Постановою КМУ від 08 лютого 1995 року за №100, збереження середньої заробітної плати середньомісячна заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за останні 2 календарні місяці роботи, що передують події, з якою пов'язана відповідна виплата.
Працівникам, які пропрацювали на підприємстві, в установі, організації менше двох календарних місяців, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за фактично відпрацьований час.
Ми вважаємо, що даному працівнику, згідно ст.33 КЗпПУ та Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженої Постановою КМУ від 08 лютого 1995 року за №100, повинен бути обчислений середній заробіток саме за попередньою роботою і виключно на посаді монтера колії за фактично відпрацьований час - 3 дні (24 години).
Однак, працівники перевіряючих органів не згодні з таким порядком обчислення середнього заробітку і зробили зауваження, вимагаючи обчислювати, зокрема, згаданому працівнику підприємства середній заробіток виходячи з виплат йому за останні 2 календарні місяці його роботи на різних посадах,
Просимо надати пояснення, як саме в даному випадку на підприємстві повинен бути обчислений середній заробіток зазначеному працівнику (монтеру колії), якій працював на посаді монтера колії лише три дні.
Аватар користувача
Reginna
 
Повідомлення: 2
З нами з: П'ят, 25 травня 2018 11:43 am

Повернутись до Оплата та організація праці

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість