Пільговий проїзд по особистим потребам та службовим формам..

Re: Пільговий проїзд по особистим потребам та службовим форм

Повідомлення Malskiy » П'ят, 30 травня 2014 12:37 pm

На сайті профспілки залізничників і транспортних будівельників України сьогодні, 20 травня, відкрито нову тему у розділі «Соціальний захист» («Напрямки діяльності») – «Проїзд працівників галузі залізничним транспортом».
Це зроблено у зв’язку зі збільшенням кількості звернень від спілчан з приводу проїзду залізничників за службовими та особистими потребами. Тож тепер кожен, кого цікавить це питання, може знайти корисну інформацію. Зараз розміщено галузеві нормативні акти, постанови Ради профспілки, що стосуються проїзду за службовими потребами та пільгового проїзду працівників залізничного транспорту, перевезення пасажирів, вантажу, вантажобагажу та пошти тощо. Тема оперативно поповнюватиметься новими матеріалами.
Зображення
Аватар користувача
Malskiy
Активний дописувач
 
Повідомлення: 393
З нами з: Пон, 19 лютого 2007 2:36 pm
Звідки: Україна, м.Київ, вул. Першаліпша 8...

Re: Пільговий проїзд по особистим потребам та службовим форм

Повідомлення электромеханик » Чет, 25 грудня 2014 10:59 pm

Нам вернут наконец-то теперь форму 3?
электромеханик
 
Повідомлення: 16
З нами з: П'ят, 21 грудня 2012 7:27 pm

Re: Пільговий проїзд по особистим потребам та службовим форм

Повідомлення электромеханик » Вів, 07 липня 2015 3:25 pm

Контролеры в электропоездах начали требовать оплату с железнодорожников не только за проезд в служебных целях, но и за провоз в электропоезде служебных велосипедов и не крупногабаритных запасных железнодорожных частей, предназначенных для текущей замены на перегонах. Компенсировать оплату за провоз бухгалтерия отказывается, поскольку эта компенсация не заложена ни в каких приказах. Мало того что нас линейных железнодорожников лишили права проезда по служебным надобностям по форме 3, теперь нас заставляют платить с собственного кармана за провоз запчастей для железной дороги и за провоз служебных велосипедов, которые выдавались для оперативного передвижения работников по перегонах протяженностью от 5 до 10 км., расположенных между остановками электропоездов. Поскольку с июня месяца значительно подняли цены на проезд и начали требовать еще и дополнительные оплаты за багаж, а зарплаты остались без изменения, мы просто уже не в состоянии за счет своих зарплат обеспечивать нормальное функционирование ж.д. техники , поскольку приходится ездить практически каждый день и ночь, из-за участившихся хищений ж.д. техники посторонними лицами. Надеемся, что профсоюз таки поможет нам в решении сложившейся ситуации с проездом и провозом багажа для служебных целей.
электромеханик
 
Повідомлення: 16
З нами з: П'ят, 21 грудня 2012 7:27 pm

Re: Пільговий проїзд по особистим потребам та службовим форм

Повідомлення Илья » Вів, 21 липня 2015 2:08 pm

Когда нужно повысить доходность от перевозок , то всех электромехаников организовывают в посадочные бригады и обязывают проверять билеты у пассажиров, а когда эти же электромеханики пытаются провезти в поезде велосипед, для того чтобы успеть быстрее добраться к месту работ на перегоне, или какие-то запчасти для выполнения ремонтных работ на железной дороге, контролеры пытаются содрать с них наличные деньги за багаж, заведомо зная, что их им железная дорога их не компенсирует. Вот и получается что электромеханики обязаны бесплатно, в приказном порядке, помогать контролерам выполнять их служебные обязанности, участвуя в посадочных бригадах , а когда электромеханику требуется помощь, для того, чтобы провезти багаж для выполнения своих обязанностей , с них контролеры требуют заплатить деньги за багаж со своего кармана.Получается у нас остались одни обязанности,а прав вовсе нет-сначала отобрали форму 3-добирайтесь как можете,теперь принялись за багаж.
Илья
 
Повідомлення: 20
З нами з: П'ят, 30 березня 2012 2:14 pm

Re: Пільговий проїзд по особистим потребам та службовим форм

Повідомлення Glavred » Сер, 12 серпня 2015 9:13 am

Шановні колеги!

Порушене вами питання є одним з пріоритетних для Ради профспілки. Воно враховане у протокольному рішенні наради щодо пошуку шляхів врегулювання питань, порушених у вимогах профспілки залізничників і транспортних будівельників України до Державної адміністрації залізничного транспорту під головуванням заступника Міністра інфраструктури, де зазначено, що Рада профспілки наполягає на відновленні транспортних вимог ф. 3,6 для проїзду залізничників у службових потребах.

Укрзалізниця, апелюючи до такої вимоги профспілки, щоразу зауважує на можливі зловживання з боку залізничників при використанні вказаних транспортних вимог.

"Порядком оплати проїзду працівників залізничного транспорту за службовими потребами…" передбачено забезпечення працівників, що мають роз’їзний характер роботи та систематично виїжджають до місця роботи, абонементними квитками для проїзду у приміському сполученні за кошти залізниці.

Одночасно зазначаємо, що перевезення необхідних для виконання робіт матеріалів, обладнання, інвентарю здійснюється відповідно до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти, затверджених наказом Міністерства транспорту України 27 грудня 2006 року № 1196 (зі змінами), тобто кожний пасажир має право безплатно перевозити із собою у вагоні ручну поклажу вагою до 36 кг, розміри якої за сумою трьох вимірів не перевищують 200 см.

А от перевезення велосипедів у приміському сполученні здійснюється у тамбурі поїзда або виділених для цього місцях з оплатою перевезення.

Варто зазначити, що за інформацією департаментів ЦП, ЦШ, ЦЕ, працівники цих господарств службовими велосипедами не забезпечуються.

Відділ соціально-трудових відносин та побутової роботи Ради профспілки
Аватар користувача
Glavred
Головний редактор
 
Повідомлення: 434
З нами з: Вів, 05 серпня 2008 11:00 am

Re: Пільговий проїзд по особистим потребам та службовим форм

Повідомлення yaromirborodin » П'ят, 09 червня 2017 1:03 pm

Мене дратує той факт, що при оформленні документів он-лайн я не можу використати свою знижку.Тому я купляю білети тільки через каси.
zevic написав:Добрий день! Трішки не в тему. Але тема заснула а нову створювати не хтів.
Виникла чергова проблема із службовими поїздками. Цей раз по причині переходу на іменні квитки.
Кілька раз (вчора останній) в мене (і нетільки) була проблема з посадкою в потяг по службовому посвідченню. Деякі провідникі на відсіч не хтять пускати в потяг по службовому посвідченню залізничника. І поступають вони повністю законно.
Згідно наказу НР 314 22/3-13 1200 відповідно до постанови КМ України в списках дозволенних докуметів , підтверджуючих особу , службового посвідчення не існує.
В тому списку є мабуть всі, крім залізничників. Наше шановне керівництво нас взагалі ігнорує?
В мене як і в батьох працівників розїзний характер роботи. Часто бувають темінові виїзди.
Питання риторичне до всіх і конкретне до керівництва та профспілок.
Мені що з собою на роботу постійно паспорт носити ? Права водія не пропонуйте, не маю.
Дякую за відповідь на яку і несподіваюсь

 !  "Admin":
Починаючи з 6 квітня 2013 року, оформлення проїзних документів на поїздку залізничним транспортом здійснюватиметься з внесенням до проїзних документів прізвища та імені пасажира. Дане нововведення врегульоване постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2013 року № 160 «Про внесення змін до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом». Пунктом 22 цього Порядку зазначено вичерпний перелік документів, які посвідчують особу, необхідних для посадки в поїзд (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт України, службовий паспорт України, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи на повернення в Україну, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення водія, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, проїзний документ для виїзду за кордон особи, яку визнано біженцем, та особи, яка потребує додаткового захисту, довідка про звернення за захистом в Україні, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, картка мігранта, посвідчення біженця, проїзний документ біженця, паспортний документ іноземця та особи без громадянства).
Всі ці документи державного та міжнародного статусу видаються державними органами та мають достатню ступінь захищеності. До них не віднесено жодні службові посвідчення, а не тільки залізничні, в т. ч. працівників державних органів влади, правоохоронних органів тощо.

Відділ соціально-трудових відносин та побутової роботи Ради профспілки
yaromirborodin
 
Повідомлення: 1
З нами з: П'ят, 09 червня 2017 12:59 pm

Поперед.

Повернутись до Соціальний захист

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей