Матеріальна допомога на оздоровлення

Матеріальна допомога на оздоровлення

Повідомлення Валентина » Чет, 31 травня 2018 10:23 am

Прошу роз'яснення - в якому розмірі (% до тарифної ставки посадового окладу) надається щорічна матеріальна допомога на оздоровлення працівниками ПАТ "Укрзалізниця". п.3.3.21 Галузевої угоди між Міністерством інфраструктури України і радою профспілки залізничників і транспортних будівельників України на 2017-2021 роки передбачає надання такої допомоги в розмірі не ьільше 50% від тарифної ставки (підстава окладу). У виробничих підрозділах регіональної філії "Львівська залізниця в розмірі 30% від посадового окладу (тарифної ставки).На Львіській залізниці не виконується п. 3.3.21 Галузевої угоди???
 !  "Admin":
Шановна Валентино!
Відповідно до п. 2.1. Галузевої угоди між Мініфраструктури і Радою профспілки дія цієї угоди поширюється на працівників метрополітенів, дирекцій будівництва метрополітенів, міжгалузевих підприємств промислового залізничного транспорту, підпорядкованих міністерству, та які не входять до складу ПАТ «Укрзалізниця». Тобто, на працівників Укрзалізниці вона не поширюється.
В свою чергу, питання виплати матеріальної допомоги на оздоровлення працівникам ПАТ "Укрзалізниця" регулюється Галузевою угодою між Укрзалізницею і профспілками та колективними договорами регіональних філій, філій та їх виробничих, структурних підрозділів.

Відділ соціально-трудових відносин та побутової роботи Ради профспілки
Валентина
 
Повідомлення: 1
З нами з: Чет, 31 травня 2018 10:15 am

Повернутись до Соціальний захист

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість