Матеріальна допомога на поховання.

Матеріальна допомога на поховання.

Повідомлення Марія » Пон, 18 червня 2018 3:38 pm

У положення про порядок надання матеріальної допомоги РФ у переліку документів для отримання допомоги у звязку з похованням близьких родичів(в даному випадку-батько), міститься пункт-"довідка, що підтверджує факт того, що саме заявник взяв на себе витрати на поховання померлого родича" Мною додано акт-договір підприємства "кладовище" де вказано, що мною проведено оплату всіх послуг. Комісія управління РФ у допомозі відказано так як в усній формі трактується. що то має бути довідка з ЖЕКу. чи це є правомірним?

З повагою Марія

!  "Admin":
Уточніть яка саме регіональна філія і який виробничий підрозділ, щоб надіслати їм це питання за приналежністю.
Марія

Повідомлення: 4

Re: Матеріальна допомога на поховання.

Повідомлення Марія » П'ят, 22 червня 2018 4:25 pm

Регіональна філія Львівська залізниця, управління залізниці.

!  "Admin":
Вас проконсультують за тел: 6-38-04 (комісія, до якої ви зверталися з документами) або 6-43-26 (завідувач відділу дорпрофсожу Денис Вадимович Булгаков).
Марія

Повідомлення Марія » Вів, 03 липня 2018 4:30 pm

Дякую. За даними телефонами мене ще раніше проконсультували. На 38-04 надали витяг з наказу де сказано про відмову у наданні матеріальної допомоги в звязку з неповним пакетом документів всупереч Положення. Це те що я надала договір про надання мені послуг кладовищем а не довідку з ЖЕКу, що саме я хоронила. Тому і маю питання що в Положенні сказано ДОВІДКУ,що підтверджує, але не сказано що то ЖЕК має давати. І що має ЖЕК до поховання?????. З паном Булгаковим тоже говорила - відповідь була, що надасте то і буде, вирішує комісія. Зробила висновок ----- так захищаються наші права. А я маю 34 роки стажу на залізниці.
Марія

Повідомлення Марія » Вів, 03 липня 2018 4:32 pm

Додам до повної ясності. Батько був приписаний по іншій адресі і ЖЕК інший. Проживав зі мною понад 10 років і ЖЕК інший. То в який ЖЕК я маю ходити???

!  "Glavred":
Доброго дня! Шановно пані Маріє, ми радили Вам ще раз звернутися за вказаними телефонами, бо впевнені, що Вам підкажусь, що треба зробити у ситуації, яка склалася (проблема в тому, що до розгляду комісії слід надати документи про підтвердження понесених безпосередньо Вами витрат).
Скористуйтеся, будь ласка, запропонованою можливістю, зателефонувавши нашим колегам...
Марія

Повернутись до Соціальний захист

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість