психолог не допускае до роботи

психолог не допускае до роботи

Повідомлення Євгенія » П'ят, 21 лютого 2014 9:47 pm

Допоможіть , будь-ласка , підкажіть куди звернутися!

У чоловіка виникла дуже неприємна ситуація на роботі : після виходу з планової відпустки психолог локомотивного депо відмовилася підписувати йому допуск до роботи нічим не аргументуючи свого рішення , не давши офіційного висновку ! У чоловіка є сертифікат від нарколога і психіатра про те , що він не маєпротипоказань до роботи ( він у мене помічник машиніта ) . Ми пройшли незалежну експертизу . за результатами якої він отримав 3 групу пфо - з результатом 45 , 97 ! Отримавши результати психолог локомотивного депо повідомила , щоб чоловік готував заяву на звільнення , щоб "сильно не обнадеживался" , работать он здесь не будет" . У мене питання , чи можуть звільнити людину , яка пропрацювала помічником машиніста , нещодавно отримала права машиніста - майже 9 років- просто взяти і звільнити ? Адже ця група пфо умовно допущена до роботи . І показники не настільки занижені . Ми плануємо пройти доослідування в іншому центрі ( не в тому в який направила психолог локомотивного депо ) .І чи можна в такому разі написати заяву на працівника за предвзяте відношення ( адже по іншому це не називається ) . Яким законом себе можна в такому разі захистити , адже за 9 років роботи ніколи й ніде чоловік не стояв на обліку , виконує роботу сумлінно і чесно , і , що в наш час рідкісь я вважаю - любить свою роботу . І може її лишитися через те , що "по внешнему определению нервний" . ДОПОМОЖІТЬ! ЯК БУТИ ???????????????????????????????????????
 !  "Admin":
Шановна Євгеніє!
Порядок проведення періодичних медичних оглядів на залізничному транспорті України регламентовано наказом Міністерства охорони здоров’я від 21.05.2007 р., № 246 «Про затвердження Порядку проведення періодичних медичних оглядів працівників певних категорій» та наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 29.04.2010 р., № 240, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.07.2010 р. за № 537/17832 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій залізничного транспорту, метрополітенів та підприємств промислового залізничного транспорту України».
Психофізіологічній експертизі підлягають працівники, які виконують роботи, внесені до переліку робіт, де є потреба у професійному доборі працівників, затвердженого спільним наказом Міністерства охорони здоров’я України та Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 23.09.1994 р., № 263/121 «Про затвердження Переліку робіт, де є потреба у професійному доборі» зі змінами і доповненнями, внесеними наказом від 06.06.1995 р., № 102/85.
Психофізіологічна експертиза особи здійснюється для визначення її придатності за психофізіологічними можливостями до виконання робіт підвищеної небезпеки. Законодавчими актами на даний час не передбачено відсторонення працівника від роботи за результатами проходження психофізіологічної експертизи.
За висновками експертизи видається документ, який носить рекомендаційний характер для роботодавця щодо можливості допуску працівника на виконання конкретного виду робіт підвищеної небезпеки.
Щоб отримати конкретну допомогу у вирішенні цього питання, Вам необхідно вказати залізницю і структурний підрозділ, де працює Ваш чоловік, а також особисті дані.
Технічна інспекція праці Ради профспілки
Євгенія

Повідомлення: 2

Re: психолог не допускае до роботи

Повідомлення Иванович » П'ят, 30 травня 2014 6:52 pm

Добрый день! когда у меня возникают вопросы по работе (инженер по охране труда), то обращаюсь за помощью в редакцию "Довідник спеціаліста з охорони праці", может и вы задайте им вопрос кидаю ссылку http://sop.com.ua/mcfr-ot/our_publicati ... p_CD/#opis Удачи!
Иванович

Повідомлення: 1

Повернутись до Охорона праці

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість