Нові реформи за старими шаблонами?

Нові реформи за старими шаблонами?

Повідомлення Леонид » Суб, 28 січня 2017 3:36 pm

Було оголошено відкритий відбір на посаду начальника Південної залізниці, а чи є він насправді відкритим змаганням компетенцій та кваліфікацій учасників є дуже сумнівним. Войцех Балчун відмітив, що шукає «незалежних від кланів» кандидатів. А як же кандидат Чигрінов В.В.? За ним вбачається рука народного депутата Остапчука В.М., який дуже зацікавлений мати «свою людину» на посаді керівника Південної залізниці. А те, що Чигрінов В.В. має досвід тільки кадрової роботи, і то не найкращий, здається нікого не турбує. Як можна йому довірити керування надскладним механізмом Південної залізниці? Адже директор регіональної філії – це і стратег, і лідер, і менеджер, і дипломат, функції якого надзвичайно важливі з урахуванням забезпечення ним ефективного управління не тільки персоналом, на що лише й спроможний Чигрінов В.В., а й повноцінного задоволення потреб внутрішніх та зовнішніх клієнтів у якісних, своєчасних та конкурентних залізничних перевезеннях, роботах і послугах. І політиці тут не місце! Доки будуть народні депутати з сумнівним минулим скрізь накладати свої лапи?!!
Постають питання: які реформи може здійснити Чигрінов В.В. під ковпаком Остапчука В.М., чиї корпоративні цінності він поділятиме? Хочеться сподіватися, що члени Правління ПАТ «Укрзалізниця» знають правильні відповіді на ці запитання та врахують думку громадськості при прийнятті відповідного рішення.
Нам, українцям, остогидло, що десятиріччями вирішують наші долі високопосадовці, які лобіюють тільки свої «шкурні» інтереси, і багатообіцяючим став той фактор, що саме європеєць Балчун В. очолив ПАТ «Укрзалізниця». Тож звертаємось до пана Балчуна з проханням провести конкурс по-європейськи прозоро і не допустити призначення заполітизованого і непрофесійного Чигрінова В.В. на посаду керівника Південної залізниці.
Леонид
 
Повідомлення: 1
З нами з: Суб, 28 січня 2017 3:33 pm

Повернутись до Реформування галузі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron