як можливо забезпечувати житлом коли ніхто не хоче ставити н

як можливо забезпечувати житлом коли ніхто не хоче ставити н

Повідомлення Мельник Юрій » Чет, 26 жовтня 2017 7:23 pm

Я вже давно працюю на залізниці. Коли я піднімав питання про те, які потрібні документи, щоб стати на чергу для отримання житла, мені було сказано: що на даний час у нас житло не будується і є "НЕ ГЛАСНА ВКАЗІВКА" про те щоб нікого не вписувати у список для отримання житла. Тобто мені постійно відмовляють на те щоб стати на чергу.
Однак Укрзалізниця щороку виділяє кошти для полібшення житлових умов, але це БЛАГО не доступне для простого працівника.
Отож моє запитання - навіщо виділяються кошти для полібшення житлово-побутових умов для працівників залізничного транспорту, атже нижча ланка працівників не може скористатися правом на його отримання?

!  "Admin":
Шановний Юрію!
Облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм у безстрокове користування жилих приміщень регулюється житловим законодавством України, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470, і темпи забезпечення залізничників житлом жодним чином не впливають на порядок взяття на квартоблік за місцем роботи.
Додатково інформуємо, що в теперішній час відповідно до Концепції цільової програми забезпечення працівників і пенсіонерів залізничного транспорту житлом до 2020 року, розробленої на виконання норм чинної Галузевої угоди між Державною адміністрацією залізничного транспорту України та профспілками, розглядається питання розробки та затвердження програми забезпечення житлом ПАТ «Укрзалізниця» на період 2018-2020 років із урахуванням різноманітних варіантів будівництва житла, зокрема: нового будівництва багатоповерхових житлових будинків, малоповерхової забудови із застосуванням блочного будівництва таунхаусів, переобладнання та реконструкції існуючих будівель під квартири, гуртожитки, бригадні будинки (для тимчасового проживання працівників).

Відділ соціально-трудових відносин та побутової роботи Ради профспілки
Мельник Юрій

Повідомлення: 2

Повернутись до Забезпечення житлом

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість