условия ипотеки

условия ипотеки

Повідомлення alextoreto » Сер, 26 лютого 2020 3:51 pm

Какие сейчас есть программы для молодых семей после окончания высшего учебного учреждения? Имущества никакого нет, льготы частичные по чернобыльскому у одного из супругов. Есть ли какие то условия, по которым можно было бы получить комнату или вьіплату на аренду жилья?

 !  "Admin":
Ознайомтеся, будь ласка, з інформацією на нашому сайті http://zalp.org.ua/content/view/3236/70/lang,ukrainian/ або з наказом ПАТ «Укрзалізниця» від 20.03.2018 р., № 185, яким затверджено «Порядок виплати компенсації працівникам ПАТ «Укрзалізниця» за найм (оренду) житла» http://zalp.org.ua/content/view/2954/32/lang,ukrainian/
alextoreto
 
Повідомлення: 2
З нами з: Пон, 10 лютого 2020 11:34 pm

Re: условия ипотеки

Повідомлення Transporter » Чет, 06 серпня 2020 7:53 pm

Згідно цього положення я маю право на отримання компенсації за найм житла, але на ділі цієї компенсації ніхто не отримує, і я в тому числі. На підприємстві по цьому поводу говорять що положення якби є, а бюджету для реалізації немає. От як з цим боротися, чи реально на ділі добитися цієї компенсації?

 !  "Glavred":
Доброго дня!
З Вашого допису не зрозуміло, чи підпадає Ваш випадок (тобто чи відповідає необхідним для цього підставам) під дію наказу № 185 від 20.03.2018 р. "Про введення в дію Порядку виплати компенсації працівникам АТ «Укрзалізниця» за найм/оренду житла", чи зверталися Ви із заявою до голови комісії (відповідного рівня) з питань щодо компенсації витрат за найм житла, чи отримали Ви відмову по своїй заяві і з яким обґрунтуванням…
На сьогодні такі комісії (трьох рівнів: на рівні філій, регіональних філій та Товариства) працюють, хоча їх бюджет у зв’язку з карантинними заходами дещо скорочено.
Тому у разі, якщо Ви ще не подавали заяви, рекомендуємо звернутися за допомогою у її складанні до фахівців профорганізації філії чи дорпрофсожу або ж у відділ кадрів філії/регіональної філії.
Відділ соціально-трудових відносин і побутової роботи Ради профспілки
Transporter
 
Повідомлення: 3
З нами з: Нед, 06 жовтня 2019 11:39 pm

Re: условия ипотеки

Повідомлення Мери » Чет, 12 листопада 2020 7:51 pm

Здравствуйте, тоже беспокоит такой вопрос как компенсация жилья, с заявлением подходили на что нам сказали "мы не хотим этим заниматься". Т.к карантин сижу на 4-х дневке и З.п маленькая тяжело платить жилье. Но есть рабочее общежитие в котором живут пенсионеры а рабочим места нет. Как добится хоть компенсации за жилье?

 !  "Admin":
Компенсація за найм (оренду) житла працівникам Товариства здійснюється згідно з рішенням комісій регіональних філій, філій на умовах передбачених відповідним Порядком, затвердженим наказом від 25.07.2016 р. № 463).
З текстом Порядку та умовами отримання такої компенсації ви можете ознайомитись у нас на сайті за посиланням:
http://zalp.org.ua/content/view/2954/32/lang,ukrainian
Мери
 
Повідомлення: 6
З нами з: Нед, 30 червня 2019 6:20 pm


Повернутись до Забезпечення житлом

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість