Запитання- відповідь

Сторінка (форум) дорожнього комітету профспілки Львівської залізниці

Модератор: Lviv dprof

До уваги користувачів!
Зображення

Дорожній комітет профспілки Львівської залізниці
79000, м. Львів, вул. Гоголя, 1

Голова дорпрофсожу - Корольков Артем Анатолійович, тел: 6-44-18
Перший заступник голови дорпрофсожу - Тхір Олег Григорович, тел: 6-44-19
Головний правовий інспектор - Шрамко Володимир Григорович, тел: 6-58-70
Головний технічний інспектор праці - Ковальчук Юрій Степанович, тел: 6-43-29
Завідувач фінансового відділу - головний бухгалтер Паучок Світлана Тимофіївна, тел: 6-42-93
Завідувач відділу організаційно-кадрової роботи - Яким Анатолій Іванович, тел: 6-32-85
Завідувач відділу соціального захисту, праці та заробітної плати - Булгаков Денис Вадимович, тел: 6-43-26

* - Телефони залізничні

Запитання- відповідь

Повідомлення scorp779 » Сер, 08 лютого 2012 10:11 am

Добрий день, я працівник структурного підрозділа Львівської залізниці.
Сьогодні мене дуже здивувала новина від керівництва підприємства про те що 10, 17, 24 лютого - ці дні будуть неробочими (але з правом виходу на роботу) на це є відповідний накаказ начальника залізниці ПІХА.
Скажіть будь-ласка на яких правових засадах знімаються години в людей ??? Де тут профспілки ???? В нас забирають наші гроші! А натомість ще й людей заставляють ПИСАТИ ЗАЯВИ НА СТРАХОВКУ В НАФТОГАЗСТРАХ (КАНТОРА ДОНЄЦКА).
scorp779

Повідомлення: 36

Re: Запитання- відповідь

Повідомлення Lviv dprof » Чет, 09 лютого 2012 3:58 pm

Шановний "працівник структурного підрозділа Львівської залізниці" з нікнеймом "scorp779", Дорпрофсож Львівської залізниці уважно розглянув Ваше запитання від 08.02.2012 р. 9:11 am та повідомляємо наступне.
Стосовно неробочих днів потрібно сказати, що телеграмою №Н/70 від 07.02.2012 р., яка підписана начальником залізниці та Головою Дорпрофсожу та має рекомендований характер і пропонує лише два дні без збереження заробітної плати.
Президія Дорожнього комітету профспілки погодилась на такі непопулярні кроки, оскільки це єдина можливість економії коштів для залізниці та збереження контингенту працюючих, яка пов'язана з різким погіршенням фінансово-економічної ситуації, адже саме протягом січня-лютого обсяг перевезень на залізниці найменший.
Незважаючи на це відокремленим підрозділам надано право самостійно визначатись з графіком роботи, враховуючи обсяги проведених робіт, та аналізу господарської діяльності.
На залізниці не має практики "зняття" годин. Години роботи обліковуються і проводиться відповідна оплата за фактично відпрацьований час.
Рекомендуємо також звернутись у профком Вашого відокремленого підрозділу, або в Дорожній комітет профспілки за достовірною інформацією, а також за роз'ясненнями щодо фінансово-економічної ситуації на залізниці, крім того багато корисної інформації друкується в газеті "Львівський залізничник", "Віснику профспілки Дорожньої профспілкової організації Львівської залізниці".
По питанню медичного страхування хотілось би нагадати Вам саме те, що медичне страхування є добровільним і жодних утисків та примушень вступу до страхових компаній законодавством України не передбачається. Вибір страхових компаній також залишається за Вами і ніхто НЕ МАЄ ПРАВА примусити Вас писати заяву на вступ до страхових компаній.
Однак, у разі тиску на Вас з боку адміністрації, примушення до незаконних дій необхідно звернутись у профспілкові органи з чітким повідомленням свого прізвища, посади, вказавши зміст порушення та зазначити назву відокремленого підрозділу.
Lviv dprof

Повідомлення: 48

Повідомлення Галина » Чет, 23 лютого 2012 10:57 pm

здравствуйте уважаемые работники профсоюза. С известных вам причин я свою фамилию и подразделение не укажу, потому что мне нужно доработать до пенсии. Скажу только что работаю в дистанции пути на Волыне. Мне стыдно за ваш ответ на предыдущий вопрос, вы хотите сказать что если человек скажет свою фамилию и где он работает то все разрешится?... увы, может месяц еще протянент, а так сожрут вместе с патрохами и никто не поможет. Неужели вы не знаете как насильно заставляют писать заявления в стараховую компанию нафтагаз? вы все прекрасно знаете, и молчите, вы прекрасно знаете как во Львовском железнодорожнике писалось о прибыли за прошлый год, куда же девалась прибыль? почему не повысили затрплату или же не дали какую нибудь премию хотя бы по 100 рублей? вы хотите сказать что о сокращенни часов на март месяц вы тоже не знаете? и толкуете человеку что только январь и февраль? да нет. Я поскольку никого там во Львове не знаю только вас Андрей Андреевич, поэтому и обращаюсь к вам. Почему вы молчите, почему никто ничего не предпринимет, вагоны грузовые продали, все приватизируют, а нас заставляют писать заявление за свой счет, куда девался имидж железной дороги? Вы знаете я потомственная железнодорожница в четвертом поколении, но никогда такого не было как сейчас. Всегда считалось работать на железной дороге престижно, была какая-то гордось, а сейчас мы хуже колхоза. Нужно что то предпринимать, сидеть на месте так скатимся к тому, что к черту все продадут и разгонят нас. Извините если слишком будет для вас эмоционально, но поверьте, уже все это достало
Галина

Повідомлення: 1

Повідомлення scorp779 » Чет, 23 лютого 2012 11:05 pm

Добрий день! На підприємстві де я працюю заставляють людей писати заяви за власний рахунок, мотивуючи це телеграфною вказівкою підписаною начальником залізниці паном Піхом та голофою дорпрофсожом паном Сенишином. Скажіть чому я маю писати за власний рахунок! і не тільки я ? Хіба ви нерозумієте що немає грошею в нас і так копійки отримуємо!
Тільки не кажіть що вказівка носить рекомендаційний характер і немають права заставляти та зверніться в профком!
Ви б самі завітали в структурні підрозділи і спитались людей! Тому що я більш ніж впевнений що звертання в профком дасть тільки додаткові проблеми бо почнуться так звані "переслідування". Як гірко так казати адже профспілковий комітет має захищати робочий клас!
Ви подивіться шо ви робите ? Спочатку заставляєте людей написати заяву на страхування в Нафтогазстрах, потім написати заяву на 2% внесків в профспілковий комітет!
Чому ви нас не захищаєте, виж такі гроші отримуєте!
ЗА ЩО НАМ ЖИТИ ????
scorp779

Повідомлення Lviv dprof » Сер, 29 лютого 2012 12:44 pm

Шановна пані Галино та scorp 779!

Треба бачити нашу перспективу і вести чесний діалог.
В умовах реформування галузі не може бути популярних дій для працівників залізниці. Всі реформи болісні.
Нашим завданням в 2011-2012 роках було і є збереження максимуму робочих місць і не допущення скорочень людей.
На сьогоднішній день на перший план виходять питання стабілізації продуктивної зайнятості з орієнтацією на інноваційну модель розвитку галузі. Треба відмовлятися від зайвого заради головного. Виходячи з обсягів роботи і продуктивності праці в І кварталі 2012 року, контингент працюючих повинен бути зменшений на 2577 працівників.
Профспілки в більшості країн розвинутої ринкової економіки встали на точку зору, що перед лицем масового безробіття потрібно зберігати робочі місця любою ціною, навіть поступаючись вимогам в зарплаті.
У таких складних економічних умовах цього року абсолютна більшість працівників з розумінням ситуації підтримують вказані Вами дії адміністрації залізниці і профспілкових органів на подолання наслідків зниження обсягів робіт.

Щодо використання прибутку залізниці за 2011 рік та заяв в страхову компанію "Нафтогазстрах".

На даний час Лікарняна каса Львівської залізниці і страхова компанія "Нафтогазстрах" надають можливість працівникам і пенсіонерам залізниці отримати необхідні кошти на лікування за умови сплати певної суми.
Але працівник повинен знати наперед кому, скільки і головне за що платить гроші. У нас в державі діє система добровільного медичного страхування. Працівник не повинен принижуватися перед страховою компанією і ніхто його до цього не може змушувати, усі роботи з оформлення відповідних документів - це робота страхових агентів, а не представників адміністрації роботодавця ,закон в даному випадку захищає інтереси громадян .
Наше основне завдання налагодити систему так, щоб працівник гарантовано і без зайвої біганини зміг отримувати повний спектр медичних послуг, передбачених і Лікарняною касою і страховою компанією.
Також на нашій сторінці вказані номера телефонів працівників виконавчого апарату Дорпрофсожу. Ви можете без вагань подзвонити працівнику чи в Лікарняну касу (телефон зал:-6-30-01) та висловити свої побажання чи пропозиції, надати інформацію про проблеми у Вашому колективі.
При цьому Ви можете бути певні – анонімність Вам гарантована.
Lviv dprof

Повідомлення scorp779 » Чет, 01 березня 2012 10:57 pm

Скажіть будь-ласка у квітні ви теж плануєте знімати усі п'ятниці ????????
scorp779

Повідомлення Lviv dprof » П'ят, 02 березня 2012 3:30 pm

4. РОБОЧИЙ ЧАС І ЧАС ВІДПОЧИНКУ
4.7. В разі зменшення обсягів роботи, наявності простою можуть бути застосовані режими неповного робочого часу /дня, тижня/ з дотриманням вимог ст.56 та ст.32 КЗпП України - це пункт Колективного договору Львівської залізниці.

За прогнозними даними у березні очікувана виручка від перевезень покриє тільки 58% необхідних поточних витрат залізниці (заробітна плата, платежі до бюджету, оплата енергоносіїв та інші платежі).
Спрогнозувати на сьогоднішній день виручку залізниці у квітні не видається можливим.
Lviv dprof

Повідомлення Koliunuk » Нед, 04 березня 2012 5:35 pm

В мене таке питання,я працюю в дистанції колії-монтером.Зараз в нас знову розпочалися роботи по підготовці до швидкісного руху,я починаю свій робочий день з 6-ої год ранку і закінчується він у кращому випадку о 18-й год вечора.Як ви рахуєте це є порушенням чи ні,на мою думку що є!!Ладно якщо б мені оплачували понаднормові години згідно тарифу,це було б дуже добре.Але хто заплатить за 12-14 годинний робочий день,це вийде в районі 6-8тис.грн.Конкретно я працюю в Бродівській дистанції колії.
Ну що профспілка поможемо людямчи ні,чи будемо далі сдіти в своїх кабінетах та набивати кармани грошима,зароблені моїми мозоляcтими руками?!?!Десь би в Греції чи Франції забастували,побили би трохи пик,поспалили трохи міста,а в нас всім на все по...!
Koliunuk

Повідомлення: 2

Повідомлення Lviv dprof » П'ят, 16 березня 2012 11:54 am

Шановний Koliunuk!

Згідно ст. 106 КЗпП України за погодинною системою оплати праці робота в надурочний час оплачується в подвійному розмірі годинної тарифної ставки.
За відрядною системою оплати праці за роботу в надурочний час виплачується доплата у розмірі 100 відсотків тарифної ставки працівника відповідної кваліфікації, оплата праці якого здійснюється за погодинною системою, - за всі відпрацьовані надурочні години.
У разі підсумованого обліку робочого часу оплачуються як надурочні всі години, відпрацьовані понад встановлений робочий час в обліковому періоді.
Для тих працівників залізничного транспорту, праця яких пов'язана з безперервністю перевезень, безпекою руху поїздів і обслуговуванням пасажирів, постійним виконанням трудових обов'язків в дорозі і роз'їздах у межах дільниць, які вони обслуговують, згідно наказу Укрзалізниці від 25.02.2010 №153-Ц, обліку і оплаті підлягає час, який працівники використовують для прямування від постійного пункту збору до місця виконання робіт і в зворотному напрямку поза межами робочого дня (зміни), встановленої графіком роботи.
Керівництвом Бродівської дистанції колії наказом визначено перелік працівників, які мають роз'їзний характер роботи та спосіб добирання від постійного пункту збору до місця виконання робіт і назад. Час добирання оплачується з розрахунку тарифної ставки (окладу) працівника, але не враховується при підрахунку надурочних годин.
Також в правилах внутрішнього трудового розпорядку повинно бути передбачено можливість перенесення, в окремих випадках, початку і закінчення роботи (наприклад робота у вікна).

Для консультацій Ви можете дзвонити працівникам Дорпрофсожу за вказаними вище телефонами.
Lviv dprof

Повідомлення Koliunuk » П'ят, 16 березня 2012 6:37 pm

Що це ви тут понаписували закони якісь,норми,добирання.Так само наш Моренов балакає-балакає що не будь,а толку немає ніякого.
Так,в мене конкретне питання!!!!!!Я відрпацьовую по 12 год. в день,це час без добирання,доїзду і т.д і т.п.,ці 12 годин я кручу ключом гайки б"ю молотком,працюю я без перекурів,а в мене робочий день 8 год!!!!!!Хто має платити мені перероблені 4 години?Дайте мені конкретну відповідь-

!!!!!УВАГА ЗРАЗОК ВІДПОВІДІ!!!!!

Шановний Koliunuk!
Згідно ст. 106 КЗпП України за погодинною системою оплати праці робота в надурочний час оплачується в подвійному розмірі годинної тарифної ставки.Ми добємося від вашого кервництва щоб вам виплатили всі понаднормові години,Для цього і працює Дорожній комітет профспілки Львівської залізниці.

Або!!!!!

Шановний Koliunuk!
Дорожній комітет профспілки Львівської залізниці повідомляє вас,якщо вам неподобається так працювати ніхто вас не тримає,щаливої дороги!!!!Ніхто нічого платити не буде,немає грошей.
Koliunuk

Повідомлення: 2

Повідомлення scorp779 » Чет, 22 березня 2012 12:20 am

Скажіть будь-ласка ви вже визначились чи у квітні знімати усі п'ятниці ????????

!  "John Sparroff":
Питання дуже наболіле! Але його потрібно ставити трошки інакше: чи звертались до Вас представники адміністрації для погодження режиму неповного робочого дня у квітні? Адже відповідь профспілкової сторони на Ваше питання буде однозначною: що профспілка не встановлює режиму неповного робочого тижня і т.д.
Крім того, сьогодні про це говорити ще зарано... Давайте зачекаємо наступного тижня, а краще початку квітня - тоді керівництво точно скаже, як ми маємо в квітні працювати.
scorp779

Повідомлення scorp779 » Вів, 27 березня 2012 7:21 pm

Скажіть будь-ласка чи відомо вже про знятя годин у квітні місяці!
І чи будуть з 1 квітня збільшенні тарифні ставки та посадові оклади на 8% ?????
scorp779

Повідомлення Микола » Сер, 28 березня 2012 4:30 pm

Дуже цікаве питання задав " Koliunuk".Цікаво чому на нього ще й досі немає вдповіді.
Микола

Повідомлення: 1

Повідомлення Lviv dprof » Пон, 02 квітня 2012 11:16 am

Шановний Колійник!

Працівниками Дорожнього комітету профспілки, з виїздом в дистанцію, вивчено стан оплати праці та обліку робочого часу монтерів Бродівської дистанції колії. Повідомляємо Вам, що в результаті аналізу табелів обліку робочого часу, розрахункових листків по заробітній платі монтерів, наказу про впровадження підсумованого обліку робочого часу, наказів на роботу у вихідний день та наказу про зміни в режимі робочих днів, відомостей ФРУ № 12 за роз’їзний характер роботи, порушень чинного законодавства з боку адміністрації не виявлено.
А також було детально проаналізовано відомості проведення вікон по Бродівський дистанції колії за лютий – березень 2012 року. Встановлено, що протягом лютого – березня всі роботи «у вікно» проводились в межах тривалості 8-годинного робочого дня. Всі підтверджуючі документи надані та знаходяться в Дорпрофсожі.
Пропонуємо відвідувачам сторінки Дорпрофсожу Львівської залізниці при виникненні спірних та конфліктних ситуацій з роботодавцем офіційно звертатись в Дорпрофсож з наведенням конкретних фактів ( число, день, ПІБ – майстра чи відповідальної особи по Вашому підприємству за проведення вікон чи інших робіт ) та порушень для їх подальшого усунення відповідальними працівниками виконавчого апарату Дорпрофсожу.
Тільки при наявності реальних фактів ми можемо втрутитись та вирішити справу на Вашу користь.
Lviv dprof

Повідомлення scorp779 » Чет, 05 квітня 2012 8:47 pm

Скажіть будь-ласка чи відомо вже про знятя годин у квітні місяці!
І чи будуть з 1 квітня збільшенні тарифні ставки та посадові оклади на 8% ?????

!  "John Sparroff":
На це питання у газеті "Магістраль" можна знайти відповідь першого заступника Генерального директора Укрзадізниці Болоболіна С.П.
Проектом финансового плана на 2012 г. предусмотрено три этапа повышения зарплаты: с 1 апреля и 1 июля — на 5 %, и с 1 октября — на 8 %.
scorp779

Далі

Повернутись до Дорпрофсож Львівської залізниці

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість