Вести с теркомов и первичек

Сторінка (форум) дорожнього комітету профспілки Одеської залізниці

Модератор: Odesa dprof

До уваги користувачів!
Зображення

Одеський дорожній комітет профспілки
65012. м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 19


Голова дорожньої профорганізації - СОЛОВЙОВ Ігор Михайлович, тел: 8-44-18
Перший заступник голови - КОНДЯ Сергій Васильович, тел: 8-44-19
Завідувач загального відділу - КУСКОВА Людмила Виталіївна, тел: 8-40-51
Завідувач організаційного відділу - ЮХИМЧУК Іван Васильович, тел: 8-37-37
Завідувач відділу соціально-економічних відносин - МАНАХОВ Олександр Володимирович, тел: 8-44-68
Завідувач фінансового відділу - ЗАДОРОЖНИЙ Іван Федорович, тел: 8-44-75
Правовий інспектор праці - КОСТОВСЬКА Віра Іванівна, тел: 8-37-93
Технічний інспектор праці - ГІЛКА Сергій Сергійович, тел: 8-40-60, 8-31-28

* - Телефони залізничні

Re: Вести с теркомов и первичек

Повідомлення Odesa dprof » Вів, 01 жовтня 2019 9:38 am

РОБОТА ВИЗНАНА ЗАДОВІЛЬНОЮ

18 вересня 2019 року відбулась звітна конференція Об’єднаної профспілкової організації Одеської дирекції залізничних перевезень. На конференцію були запрошені заступник голови Одеської дорожньої профспілкової організації Соловйов Ігор Михайлович та начальник Одеської об’єднаної дирекції залізничних перевезень Рустамов Рустам Шаїкович, начальники відділів і секторів дирекції, начальники станцій і вільні від роботи профспілкові активісти.
Зі звітною доповіддю про діяльність Об’єднаної профспілкової організації Одеської дирекції залізничних перевезень виступила голова об’єднаної профспілкової організації Олена Георгіївна Петрик.
Олена Георгіївна підвела підсумки діяльності організації за останні три роки щодо реалізації статутних завдань, збереження та забезпечення робочих місць, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, окресливши ті завдання, які стосуються зміцнення єдності профспілкового руху на дирекції.
Було відмічено, що потребує розширення правова допомога, більш активне втручання профспілки в роботу щодо гідного рівня заробітної плати працівників та забезпечення умов праці відповідно до встановлених правил і стандартів.
Доповідач звернула увагу присутніх на важливості конструктивного діалогу, колегіальності й гласності у співпраці профспілки й адміністрації, підкреслила важливість вчасного і повного інформування трудового колективу з питань роботи профспілкової організації, необхідність вивчення громадської думки у межах профспілки.
Неспроможність поєднати досвід керівників профспілкових органів старшого покоління з енергійністю молодих колег свідчить про недостатню ефективність заходів щодо підготовки кадрового резерву, відсутність привабливості для молоді участі у профспілковій роботі. Тому в доповіді Петрик О.Г. значне місце було відведено молодіжному лідерству і заклику до присутніх – приєднатися до активної співпраці з молоддю.
Олена Георгіївна відзначила, що позиція профспілки враховується адміністрацією в процесі впорядкування умов оплати праці працівників дирекції. Це дозволяє суттєво підвищити тарифні розряди, розширити їх діапазон.
Голова ревізійної комісії об’єднаної профспілкової організації Занфірова Регіна Антонівна зачитала звіт про фінансово-економічну діяльність об’єднаної профорганізації, прозагальну суму доходів і основні статті витрат, динаміку розподілу коштів, стан розрахункового рахунку на кінець звітного періоду.
В обговоренні звітів взяли участь працівники станцій: агент комерційний станції Роздільна-Сортувальна Чупіль Т.О., черговий по залізничній станції Білгород-Днестровський Лунга М.Г., складач поїздів станції Слобідка Сухарєв В.П, касир квітковий станції Арциз Баранова О.В., інженер станції Одеса-Сортувальна Павліченко П.Д. Всі виступаючі зверталися до об’єднаного профкому та адміністрації дирекції зі словами вдячності за створення неповторної атмосфери взаємоповаги, що панує в профспілковій організації, за віддану роботу на засадах толерантності й порозуміння.
З заключним словом виступили начальник дирекції Рустамов Рустам Шаїкович та заступник голови дорожньої профорганізації Соловйов Ігор Михайлович. Рустам Шаїкович розповів про співпрацю з об’єднаним профкомом у вирішенні важливих питань виробництва та негативний вплив соціальних мереж на вирішення існуючих проблем. Ігор Михайлович охарактеризував діяльність і зосередження уваги галузевої профспілки і Дорпрофсожу на вирішенні основних завдань організаційного, фінансового зміцнення, посилення кадрового потенціалу, удосконалення форм і методів внутрішньоспілкової роботи та нагальні проблеми оздоровлення працівників залізниці.
Звіти про роботу об’єднаної профспілкової організації та ревізійної комісії делегати прийняли до відома. Робота профорганізації за звітний період визнана задовільною. Загалом звітна конференція Об’єднаної профспілкової організації Одеської дирекції залізничних перевезень пройшла конструктивно, виважено, компетентно та на високому рівні.
Об’єднаний профком щиро дякує апарату Дорпрофсожу, профспілковим лідерам первинок, профспілковому активу і молодіжним радам дирекції та виробничих підрозділів за працю, переданий досвід та щире ставлення до своїх колег. Бажаємо всім багато сил, нових ідей для подальшого розвитку і зміцнення всіх рівнів профспілкових організацій галузевої профспілки.

Тетяна Зубрей,заступник голови об’єднаної профспілкової організації
Одеської дирекції залізничних перевезень
ЗображенняЗображенняВідкриття конференції, звучить гімн ЗображенняЗображеннязвітує Петрик О.Г.ЗображенняЗображенняГолова
ревізійної комісії Занфірова Р.А.
ЗображенняЗображенняначальник дирекції Рустамов Р.Ш.
ЗображенняЗображенняСоловйов І.М. - заступник голови Дорпрофсожу
ЗображенняЗображенняголова мандатної комісії Баранова О.В.ЗображенняЗображенняпрезидія конференції
ЗображенняЗображенняповідомлення голови лічильної комісії Павліченко П.Д.
ЗображенняЗображенняредакційна комісія.
ЗображенняЗображення
Сухарєв В.П. - складач поїздів ст.Слобідка
ЗображенняЗображенняЧупіль Т.О. - агент комірційний ст. Роздільна-Сортувальня
Odesa dprof
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 513
З нами з: Пон, 12 березня 2012 12:45 pm

Re: Вести с теркомов и первичек

Повідомлення Odesa dprof » Чет, 03 жовтня 2019 2:32 pm

З ТУРБОТОЮ ПРО ЛЮДИНУ ПОХИЛОГО ВІКУ

Турбота про ветеранів, людей похилого віку – справа всіх залізничників, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї залізниці, а в цілому і держави. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.
З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана, з метою виховання молоді на кращих традиціях старшого покоління, збереження спадкоємності на Одеській об’єднаній дирекції залізничних перевезень адміністрація сумісно з Радою ветеранів Одеського регіону та Об’єднаним профспілковим комітетом заплановані заздалегідь та проведені різні заході - святкові зустрічі, наради, благодійні обіди, вручення подарункових наборів ветеранам праці.
В. о. головного інженера дирекції Андрусяк Валерій Михайлович та начальник відділу кадрів дирекції Пілаєва Наталля Миколаївна подякували ветеранам за їх нелегку працю, за те що передавали своє майстерство і досвід молоді, побажали здоров’я і щоб у їх житті завжди по-особливому світився родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. А потім найактивнішим ветеранам вручили листи подяки від начальника дирекції.
Присутня на святі голова Об’єднаної профспілкової організації дирекції Олена Георгіївна Петрик привітала гостей, які завітали цього дня до дирекції, зі святом, та зазначила, що вік за паспортом нічого не значить, коли ти завжди молодий душею. Олена Георгіївна побажала гостям свята міцного-міцного здоров’я, безперервного відчуття щастя, радісних звісток, мирного неба над головами та за дорученням об’єднаного профкому всім присутнім були подаровані солодкі подарунки.
Профспілкові організації первинок також співпрацювали з адміністрацією та радами ветеранів на станціях дирекції. Не можна не відзначити первинну профспілкову організацію станції Подільськ – голова профспілкової організації Ткач Валентина Миколаївна. В Подільську відбулося по-домашньому тепле святкування Міжнародного дня людей похилого віку – святкові збори, благодійний обід, квіти та фото на згадку.
Дорогі наші ветерани прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашої залізниці та нашого майбутнього. Ваша праця, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра, злагоди у ваших душах і віри в краще майбутнє!

Тетяна Зубрей, заступник голови ОПК ДН-1
Фото Налалі Пілаєвої; по Подільську – Ясницької Світлани

на фото: ветерани Подільського вузла
ЗображенняЗображення
на фото: благодійний обід в ДН-1ЗображенняЗображеннялист подяки від начальника ЗображенняЗображення
Odesa dprof
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 513
З нами з: Пон, 12 березня 2012 12:45 pm

Re: Вести с теркомов и первичек

Повідомлення Odesa dprof » П'ят, 08 листопада 2019 3:34 pm

ВІДЛУННЯ СВЯТА

За встановленою традицією в профспілкових організаціях Одеської об’єднаної дирекції залізничних перевезень відсвяткували День залізничника України. Святкові заходи планувалися об’єднаним профкомом дирекції, як завжди, заздалегідь. Всі пропозиції первинок, цехкомів, профгрупп, молодіжної Ради, профспілкових активістів розглянуті і схвалені. День залізничника – це майже родинне свято, свято великої залізничної сім’ї. Святкові зустрічі і вечори тепло провели первинка станції Роздільна-Сортувальна, цехкоми відновних поїздів Одеса-Товарна та Роздільнянського, профгрупа станції Сарата.
Особливо родинно був відмічений День залізничника України на станціях Котлабух і Дзинілор, де профгрупорги Ніколаева А.Г та Чоджук В.І. Вони запросили на свято ветеранів, адже це гарний приклад для молоді того, як треба шанувати нелегку працю залізничника. Також різні святкові заходи за участю профкомів та профгупп проведені на станціях Одеса-Сортувальна, Одеса-Пересип, Колосівка, Поромна, Ксенієве, Аккаржа, Кремидівка, Бугаз, Одеса-Східна, Перехрестове, Рудниця, Ташбунар.
Особливе враження призвела участь нашої команди RAILWAY ENERGY (ЗАЛІЗНИЧНА ЕНЕРГІЯ) у спортивному святі з нагоди «Дня філії» у ДФСК «Локомотив», приурочене до Дня залізничника. При формуванні команди малася на увазі головна мета – залучити до масового спорту молодь та усіх бажаючих, незалежно від здібностей чи умінь. Працівниками відділу кадрів дирекції підготовлені футболки з назвою команди, прикраси для уболівальників. Активну участь у заході прийняла молодіжна Рада дирекції (голова Фасоля Ганна). Молоддю підготовлені плакати для уболівальників, виконання пісень у перервах між змаганнями. Час, проведений у ДФСК «Локомотив», пролетів непомітно. Як це буває у спорті – хтось переміг, інший програв, хтось задоволений, дехто розчарований. Але здобуток заходу – добрі емоції і переконання, що фізкультура та спорт – це здоров’я, спілкування та справжній святковий відпочинок.
Об’єднаний профком дирекції висловлює щиру подяку всім головам первинок, профгрупоргам та профспілковим активістам за проведені свята для працівників, начальнику дирекції Рустамову Рустаму Шаіковичу, начальнику відділу кадрів Пілаєвій Наталі Миколаївні, начальнику станції Одеса-Головна Овсяннікову Роману Михайловичу, начальнику станції Одеса-Пересип Іванову Василю Володимировичу за організацію та забезпечення учасників і уболівальників даного свята. А також молодіжну Раду дирекції Фасолю Ганну, Бац Аню, Юрченко Дмитра, Гришечко Лілію, учасників заходу Свердлова С.С., Тимошенка С.Г., Дудкіна К.О., Хоменка С.І. – складачів поїздів і чергового по парку Одеса-Головна, Медведчук В.В. – інженера техвідділу та Комягіна Д.Ю. – старшого локомотивного диспетчера дирекції та інш. У проведенні даного заходу наша молодь відстояла честь дирекції. І хто, як не молодь, зможе підняти залізницю на новий рівень і дасть поштовх у нове, велике майбутнє.

Заст. Голови ОПО ДН-1 Тетяна Зубрей
Фото надано Карагуц Н., Ніколаєвою А., Харламовим В., Павліченко П.

ЗображенняЗображенняст. Одеса-Сортувальна (голова профкому Павліченко П.Д. на фото справа)
ЗображенняЗображеннякоманда Одеської дирекції
ЗображенняЗображенняГанна Фасоля - голова молодіжної ради на фото у центрі
ЗображенняЗображеннякапітан команди Медведчук Вероніка
ЗображенняЗображенняколектив станцій Котлабух та Дзенилор з ветеранами
ЗображенняЗображенняперемога буде наша!
ЗображенняЗображенняуболівальники команди
ЗображенняЗображеннясувеніри від філії
ЗображенняЗображеннясвяткова зустріч голови цехкому ст. Одеса-Товарна Харламова В.Г. з ветеранами
Odesa dprof
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 513
З нами з: Пон, 12 березня 2012 12:45 pm

Re: Вести с теркомов и первичек

Повідомлення Odesa dprof » Сер, 08 липня 2020 9:46 am

Квітучі переїзди

На початку червня профком Олександрійської дистанції колії регіональної філії «Одеська залізниця» організував фотоконкурс «Квітучий переїзд», в якому охоче взяли участь чергові усіх переїзних постів дистанції.
Представлені на конкурс світлини, як художні роботи, дуже цікаві та заслуговують на особливу увагу. Виділити, порівняти їх було надто складно через оригінальність та індивідуальність. Тому призові місця було обрано шляхом голосування в групі ФБ «Форум залізничників України».
Перше місце отримали чергові по переїзду 285 км станції Павлиш, на другому місці – чергові по переїзду станції Олександрія, третє місце вибороли чергові по переїзду станції Щаслива.
За результатами конкурсу всі учасники отримали заохочувальні дарунки, а переможці, за клопотанням профкому дистанції, були премійовані Знам’янським територіальним комітетом профспілки.
Цей конкурс підкреслив не тільки естетичний стан прилеглих до переїздів територій, але й показав ентузіазм та сумлінну і добросовісну працю жінок. Приємно, що на конкурс відгукнулися працівники всієї Укрзалізниці, не тільки оцінивши пости Олександрійської дистанції колії, але й виставляючи на форумі світлини утопаючих у квітах будівель своїх підприємств.

Ірина Кванталіані, інженер, голова первинної профорганізації

ЗображенняЗображення
Odesa dprof
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 513
З нами з: Пон, 12 березня 2012 12:45 pm

Поперед.

Повернутись до Дорпрофсож Одеської залізниці

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron