Новини теркому

Сторінка (форум) Ужгородського теркому дорожньої профспілкової організації Львівської залізниці

Модератор: Uzhgorodskiy Terkom

До уваги користувачів!
Зображення

Ужгородський територіальний комітет профспілки Львівської залізниці
88018, м. Ужгород, вул. Тіхого, 8


Голова - Афтанас Ярослав Дмитрович, тел: 33-14
Заступник голови - Тайпс Олександр Юлійович, тел: 31-37
Правовий інспектор праці - Паруна Володимир Миколайович, тел: 25-69
Головний бухгалтер - Нуждак Раїса Миколаївна, тел: 25-70

* - Телефони залізничні, код Ужгорода - 960-500

Re: Новини теркому

Повідомлення Uzhgorodskiy Terkom » Пон, 26 вересня 2016 5:05 pm

20 вересня 2016 року делегати та запрошені від Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці прийняли участь у роботі другої частини установчих зборів регіональної первинної профсспілкової організації регіональної філії "Львівська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця", де було розглянуто питання про проведену роботу профспілковим комітетом регіональної первинної профспілкової організації "Львівська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" між першою і другою частиною установчих зборів та затверджено Статут регіональної первинної профспілкової організації регіональної філії "Львівська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця".
Також була розглягута постанова президії Ради профспілки від 02 вересня 2016 року протокол №36.
Прийнято рішення, якщо Рада профспілки визнає нашу організацію як організаційну ланку Ради профспілки , то сьогоднішнім рішенням створити та зареєструвати нашу організацію як «Дорожня профспілкова організація регіональної філії Львівська залізниця Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» згідно Статуту професійної спілки залізничників і транспортних будівельників України, а якщо ні, то привести назву профспілкової організації відповідно до Закону України «Про професійні спілки їх права та гарантії діяльності» тобто, «Регіональна первинна профспілкова організація регіональної філії «Львівська залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» на "Регіональну профспілкову організацію регіональної філії Львівська залізниця Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця"
У своїх виступах делегати запропонували напрямки роботи новоствореної профспілкової організації та недопущення помилок у своїй роботі, які буди допущені дорожнім профспілковим комітетом Львівської залізниці в питаннях оргмасової і кадрової роботи, оздоровлення залізничників, членів сімей та дітей залізничників та в питаннях відстоюванню соціальних прав та гарантій працівників згідно законодавства України та інші.
Uzhgorodskiy Terkom
Активний дописувач
 
Повідомлення: 218
З нами з: Чет, 17 лютого 2011 5:58 pm

Re: Новини теркому

Повідомлення Uzhgorodskiy Terkom » Сер, 09 листопада 2016 4:33 pm

Прес – центр Дорожньої профспілкової організації
регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ УЗ
ІНФОРМУЄ:

Закарпаття
«Для одних Статут – Закон а для інших …?»
До профспілкового комітету регіональної первинної профспілкової організації РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» звернувся член профспілки ППО ЛВЧ-5 Ковач за роз’ясненням як зрозуміти пп.6 п. 6.7.1.Статуту професійної спілки залізничників і транспортних будівельників України щодо вимог до голів профспілкових організацій та їх заступників. П. 6 Статуту говорить, що «члена профспілки, який досяг офіційно встановленого пенсійного віку за загальнообов’язковим державним пенсійним страхуванням не може бути обрано на посади голів профспілкових організацій всіх рівнів вперше та не може бути призначено профспілковим представником вперше»
На посаду голови первинної профспілкової організації ЛВЧ-5 виявила бажання висунути свою кандидатуру Міщенко О., яка на той час була вже пенсійного віку. Перед звітно-виборною конференцією ППО ЛВЧ-5 відбулась розмова з головним правовим інспектором дорпрофсожу та правовим інспектором Ужгородського теркому профспілки, які сказали, що вона не може висувати свою кандидатуру на посаду голови профкому так як досягла пенсійного віку.
Вчора, на адресу підприємств надійшла телеграма за підписом начальника служби кадрів РФ «Львівської залізниці», що 20.09.2016 року п. Сенишин А.А. обраний головою первинної профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця» вперше. Виявляється, що 68 років це ще не пенсійний вік для п. Сенишина А.А., а 59 років для жінки пенсійний, як це розуміти ???.
Відповідно до п. 6.2.1. Статуту Профспілки… «первинна профспілкова організація створюється на організаційних зборах….
Рішення про створення профспілкової організації, її назву, входження в профспілку приймається установчими зборами (конференцією) членів профспілки і повідомляється вищому за підпорядкуванням профспілковому органу…».
Необхідно відмітити, що ні телеграми ні повідомлення про скликання організаційних, установчих зборів (конференції) членів профспілки не було. Натомість була телеграма № Н/105А від 13.09.2016 року (дослівно) «20 вересня 2016 року об 11 годині конференц залі вокзалу станції Львів (пл..Двірцева) відбудеться згідно плану роботи навчання (інформаційний день) голів профкомів та нарада з питань підготовки до зими. Відрядіть голів профорганізацій».
З цього випливає, що згідно плану навчання дорпрофсожу на інформаційному дні для голів профкомів і було прийнято рішення про створення первинної профспілкової організації РФ «Львівська залізниця» та обрання головою п. Сенишина А.А. Відбулось те саме, що і на конференції Лікарняної каси 12 травня 2012 року коли за «рішенням конференції трудового колективу» передано дитячий оздоровчий табір «Орлятко» якійсь незнайомій членам профспілки організації та за «рішенням» президії Дорпрофсожу Львівської залізниці в грудні 2015 року про залученя інвестора з м. Київ по дитячому оздоровчому таборі «Супутник» в смт. Бруховичі.

P.S. Для одних Статут – Закон а для інших …?
Uzhgorodskiy Terkom
Активний дописувач
 
Повідомлення: 218
З нами з: Чет, 17 лютого 2011 5:58 pm

Re: Новини теркому

Повідомлення Uzhgorodskiy Terkom » Сер, 09 листопада 2016 4:35 pm

Прес – центр Дорожньої профспілкової організації
регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ УЗ

ІНФОРМУЄ:

Тернопільщина

«Про людське відношення»
6 жовтня 2016 року відбулась звітно-виборна профспілкова конференція первинної профспілкової організації Тернопільської дирекції залізничних перевезень, яка пройшла на досить високому організаційному рівні. Новим головою первинної профспілкової організації було обрано Ковальчука Василя Васильовича, члена профкому регіональної первинної профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ УЗ.
Від імені профспілкового комітету ППО ДН-2 та регіональної первинної профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ УЗ яку на конференції представляв заступник голови РППО п.Протащук Анатолій Васильович були висловлені слова вдячності та вручено цінний подарунок бувшому голові профкому Кокольському Івану Миколайовичу, який чесно і сумлінно працював майже 39 років по захисту соціальних прав та інтересів залізничників - членів профспілки Тернопільського регіону працюючи весь період незмінним головою райпрофсожу, теркому, об’єднаного профкому та профспілкового комітету Тернопільщини.
Прикро тільки одне, що виходять на заслужений відпочинок такі авторитетні працівники як Іван Миколайович, а з керівництва Дорпрофсожа ні один не зміг приїхати і висловити слова вдячності за тривалу і плідну роботу людині в присутності колективу.
От таке людське відношення керівництва Дорпрофсожу Львівської залізниці до профспілкових лідерів, тоді що можна говорити про їх відношення до рядових членів профспілки.Група делегатів звітно-виборної профспілкової конференції ППО Тернопільської дирекції залізничних перевезень.


Прес – центр Дорожньої профспілкової організації
регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ УЗ

ІНФОРМУЄ:

Львівщина


«Полетіло Орлятко - скоро полетить і Супутник»

17 серпня 2016 року Ужгородська територіальна профспілкова організація Львівської залізниці звернулась з листом до голови Дорпрофсожу Львівської залізниці п. Сенишина А.А., (копія була направлена керівництву регіональної філії «Львівська залізниця») про передачу на баланс Ужгородської територіальної профспілкової організації дитячого оздоровчого табору «Супутник» в смт. Брюховичі де в літний період планувалось розпочати проводити оздоровлення дітей залізничників, а з вересня по травень налагодити оздоровлення самих працівників залізниці.
Однак керівництво Дорпрофсожу це питання навіть і не збирається розглядати. Натомість адміністрація регіональної філії «Львівська залізниця» яка отримала копію листа на розгляд запросила обидві сторони так як це було майно трудового колективу, тобто представників Дорпрофсожу, підприємства «Рокс-Львів» дорожньої профспілкової організації та Ужгородський терком профспілки де на розгляді виявилося багато чого цікавого для рядових членів профспілки.
Виявилось, що дитячий оздоровчий табір «Орлятко» безкоштовно переданий якійсь незнайомій членам профспілки організації за рішенням конференції трудового колективу від 12 травня 2012 року, а це була субота і в цей день проходила конференція Лікарняної каси Львівської залізниці про що і підтвердили працівники Дорпрофсожу. У вихідні дні конференції трудового колективу ніколись не проводились.
По дитячому оздоровчому таборі «Супутник» в смт. Бруховичі вияснилось, що в грудні місяці 2015 року за рішенням президії Дорпрофсожу Львівської залізниці було залучено інвестора з м. Київ якого теж не знають члени президії Дорпрофсожу не говорячи вже про рядових членів профспілки.
Після закінчення наради представники профспілки не змогли потрапити на територію дитячого табору в Брюховичах, як висловився сам директор «Рокс-Львів», без дозволу інвестора він не має права впускати на територію табору.
Ось як розпоряджається майном трудового колективу керівництво Дорпрофсожу Львівської залізниці. Все що потрапляє на баланс до них, потихеньку загниває і пропадає, ніхто не знає куди, про це не знають не тільки рядові члени профспілки, але й профспілкові активісти.
Хочеться нагадати керівництву Дорпрофсожу (в штаті якого є ще і головний правовий інспектор) що згідно Закону України «Про звернення громадян» на листи, які ви отримуєте необхідно надавати відповідь чи то позитивну чи негативну, але треба її надавати. Тож із нетерпінням чекаємо відповідь на лист Ужгородського теркому профспілки за № 266 від 17.08.2016 року від керівництва Дорпрофсожу
Uzhgorodskiy Terkom
Активний дописувач
 
Повідомлення: 218
З нами з: Чет, 17 лютого 2011 5:58 pm

Re: Новини теркому

Повідомлення Uzhgorodskiy Terkom » Сер, 30 листопада 2016 5:17 pm

30 листопада 2016 року внесена до державного реєстру
ДОРОЖНЯ ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ
" ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
головою Дорожньої профспілкової організації є Афтанас Ярослав Дмитрович,
заступник голови Протащук Анатолій Васильович
Uzhgorodskiy Terkom
Активний дописувач
 
Повідомлення: 218
З нами з: Чет, 17 лютого 2011 5:58 pm

Re: Новини теркому

Повідомлення Uzhgorodskiy Terkom » Нед, 04 грудня 2016 1:35 pm

ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Uzhgorodskiy Terkom
Активний дописувач
 
Повідомлення: 218
З нами з: Чет, 17 лютого 2011 5:58 pm

Re: Новини теркому

Повідомлення Uzhgorodskiy Terkom » П'ят, 16 грудня 2016 1:27 pm

ЗображенняЗображення
Uzhgorodskiy Terkom
Активний дописувач
 
Повідомлення: 218
З нами з: Чет, 17 лютого 2011 5:58 pm

Re: Новини теркому

Повідомлення Uzhgorodskiy Terkom » Нед, 23 липня 2017 5:40 pm

Цього року як і декілька років поспіль за рішенням Громадської організації "Фонд імені Героя України Г.М.Кірпи" та президії Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці 29 липня 2017 року на стадіоні "Локомотив" м. Чоп та у фойє вокзалу станції Ужгород відбудуться святкові заходи присвячені 71-річниці від дня народження колишнього Міністра транспорту та зв'язку, Героя України Г.М.Кірпи з шахів та міні-футболу. Початок змагань з шахів у фойє вокзалу станції Ужгород в 9-00 год. з міні-футболу на стадіоні "Локомотив" м. Чоп в 10-00.
Організаційний комітет
Uzhgorodskiy Terkom
Активний дописувач
 
Повідомлення: 218
З нами з: Чет, 17 лютого 2011 5:58 pm

Re: Новини теркому

Повідомлення Uzhgorodskiy Terkom » Чет, 03 серпня 2017 2:09 pm

ШАХОВИЙ ТУРНIР НА ЗАЛIЗНИЧНОМУ ВОКЗАЛI

Другу половину лiта закарпатськi шахiсти зазвичай очікують з нетерпінням. Адже саме тоді відбувається одне з найцікавіших і масових змагань – меморіальний турнір пам’яті Героя України Георгія Кірпи. Колишній міністр транспорту і зв’язку зробив надзвичайно багато добрих справ по усій України, а особливо у нашому краї, і став об’єднуючою ланкою між двома, здавалося б, далекими одне від одного поняттями – залізна дорога та шахи.
Після трагічної смерті Георгія Миколайовича його закарпатські колеги, зокрема голова профкому Ужгородської територіально-профспілкової організації Львівської залізниці Ярослав Афтанас, за підтримки дружини та рідних Георгія Кірпи ініціювали проведення в Закарпатті низки спортивних заходів, присвячених вшануванню пам’яти Героя України. В числі цих заходів було заплановано і шаховий турнір. Ідея знайшла гарячу підтримку у керівників шахової федерації, тож справа зрушила з місця.
Перший же турнір, який відбувся у 2006 році, не виявився глевким млинцем, а пройшов масово, на високому організаційному рівні й одразу припав до душі любителям давньої гри. Приваблювали пристойні і численні призи, цікава конкурентна боротьба, участь провідних спортсменів, в т.ч. гросмейстерів, міжнародних та національних майстрів, причому не тільки із Закарпаття, а й з-за кордону -- Угорщини, Словаччини, Чехії, Румунії, Білорусі.
Та головною родзинкою Меморіалу Кірпи є те, що змагання відбуваються не у шаховому клубі чи іншій спортивній будові, а просто у центральному фойє Ужгородського залізничного вокзалу. Тож інтелектуальні поєдинки проходять під незвичний акомпанемент гуркоту вагонних коліс потягів, оголошень диктора вокзалу та зацікавлених поглядів пасажирів у залі очікування. Ось такий своєрідний залізнично-шаховий симбіоз!
Вражає невичерпна енергія Ярослава Афтанаса, який 12 років поспіль вкладає душу і серце в проведення меморіальних спортивних заходів. Мабуть, так і повинна проявлятися повага до Георгія Кірпи з боку колишніх колег, котрі замість обіцянок та пустих балачок роблять конкретну і благородну справу.
В різні роки пам’ятними турнірами, окрім Ярослава Афтанаса, опікувалися співробітники залізниці Юрій Косюк, Володимир Паруна, активісти шахової федерації Семен Найгебавер, Володимир Артамонов, Анатолій Прокопчук, Юрій Мошак. Певні зусилля у добру справу доклав і автор цієї публікації.
Цьогорічний Меморіал Георгія Кірпи відбувся 29 липня і став одним з наймасовіших та найсильніших турнірів року. З 68 гравців, що вийшли на старт, -- потужна гвардія з 4 міжнародних майстрів, 2 майстрів ФІДЕ та 22 кандидатів в майстри.
Увесь п’єдестал «окупували» спортсмени обласного центру. Дистанцію у 8 турів швидких шахів найуспішніше подолав міжнародний майстер Мартін Найгебавер, в активі якого 7 очок. Мабуть, навчання в Кошицькому університеті 18-річному ужгородцю явно йде на хосен, адже рейтинг Мартіна невпинно наближається до гросмейстерського! По 6,5 очка набрали Віктор Бунда та Юрій Ісак, які вибороли відповідно «срібло» та «бронзу». Шлях до медалей обидва торували по-різному. Віктор весь час тримався у групі лідерів. А от Юрій в першому ж турі зазнав несподіваної поразки, але потім проявив волю до перемоги, здобув шість перемог поспіль і потрапив у призери.
В турнірі було встановлено багато інших призів. До трійки кращих ветеранів увійшли Володимир Рижонков, Віктор Шталь та Степан Стерчо. В інших номінаціях отримали нагороди найсильніщі; школяр Андрій Іжак, залізничник Василь Гуйван, дівчина Ніколетта Панченко, представник «Інваспорту» Михайло Бедь, найстарший учасник 83-річний Василь Паук та інші.
Організація меморіального турніру на думку багатьох його учасників була бездоганною, тож для шанувальників мудрої гри вдалося влаштувати справжнє спортивне свято!
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Uzhgorodskiy Terkom
Активний дописувач
 
Повідомлення: 218
З нами з: Чет, 17 лютого 2011 5:58 pm

Re: Новини теркому

Повідомлення Uzhgorodskiy Terkom » Чет, 28 грудня 2017 1:14 pm

Відповідно до рішення президії Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці від 19.10.2017 року № 26 в період 24-25 листопада 2017 року для голів первинних профспілкових організацій, що перебувають на профспілковому обслуговуванні в Ужгородському теркомі профспілки було організовано семінар-навчання у с. Лумшори, Перечинського району, Закарпатської області де було розглянуто наступні питання;

ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
1 – день семінару

Відкриття семінару і обговорення плану роботи. Важливі питання з роботи Дорпрофсожу регіональної філії Львівської залізниці» та Ужгородської територіальної профспілкової організації в 2017 році.
Інформація про роботу в профспілці та на залізничному транспорті.
Голова теркому профспілки Афтанаса Я.Д.
Організація роботи з документами профспілкових організацій у відповідності вимог нової Інструкції з діловодства та документообігу в профспілці залізничників і транспортних будівельників України.
Постанова президії Ради профспілки залізничників і транспортних
будівельників України Пр- №7 від 05.10.2017 року.
Про статистичну звітність, перспективний план роботи ППО.
Заст. голови теркому Тайпс О.Ю.

Другий день семінару.
Проведення звітів і виборів у профспілці залізничників і транспортних будівельників України. Нова Інструкція.
Затверджено постанова президії Ради профспілки від 30.03.2017 р., пр. № пр-3.
Заст. голови теркому Тайпс О.Ю. Актуальні фінансові питання в роботі первинних профспілкових організаціях. Оформлення кошторисів, актів, підзвітних документів робота з ними та інше.
Головний бухгалтер теркому профспілки Нуждак Р.М.
Обмін досвідом та підведення підсумків семінару.
Голова теркому профспілки Афтанас Я.Д.
Uzhgorodskiy Terkom
Активний дописувач
 
Повідомлення: 218
З нами з: Чет, 17 лютого 2011 5:58 pm

Re: Новини теркому

Повідомлення Uzhgorodskiy Terkom » Пон, 26 лютого 2018 4:08 pm

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ


22-23 лютого 2018 року відповідно до рішенні президії дорожньої профспілкової організації регіональної філії "Львівська залізниця" Пр-3 від 01. 02. 2018 року на базі методичного центру Львівської залізниці відбувся семінар з головами профкомів, скарбниками профкомів, головами ОПК та теркомів, які входять у склад дорпрофсожу. Відкрив семінар голова дорпрофсожу Ярослав Афтанас. З актуальними питаннями перед присутніми виступили:заступник начальника організації праці , зарплати і структури управління регіональної філії "Львівська залізниця" Сазикіна Г.К.,голова ОПК Львівської дирекції Іван Маційовський, правовий інспектор праці Володимир Паруна, головний бухгалтер Ужгородського теркому Раїса Нуждак, головний бухгалтер Ради профспілки Світлана Прокоф'єва. під час семінару учасники отримували кваліфіковані відповідні на запитання. Понад 70 учасників прийняло участь у семінарі з усіх областей західного регіону

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Uzhgorodskiy Terkom
Активний дописувач
 
Повідомлення: 218
З нами з: Чет, 17 лютого 2011 5:58 pm

Re: Новини теркому

Повідомлення Uzhgorodskiy Terkom » Нед, 05 серпня 2018 8:57 pm

ШАХІСТИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРГІЯ КІРПИ
Ім’я колишнього міністра транспорту і зв’язку України Георгія Кірпи добре відоме закарпатцям. Адже Георгій Миколайович заслужив у наших краян високий авторитет і щиру повагу. Саме тут, на Срібній Землі, він розпочинав свій славний трудовий шлях, а в обласному центрі, вже будучи міністром, ініціював та в рекордно короткий термін втілив у життя реконструкцію і будівництво чудового сучасного залізничного вокзалу, який одразу став пам’ятним місцем Ужгорода.
Вдячні ужгородці пам’ятають Георгія Кірпу. Привокзальна площа носить його ім’я, а всередині вокзалу Герою України встановлено бюст, у підніжжя якого завжди стоять живі квіти. Крім того, кожного року в кінці липня – на початку серпня відбувається меморіальний шаховий турнір, присвячений пам’яті видатного державного діяча. 28 липня ц.р. пройшов вже тринадцятий за відліком подібний турнір. Його організаторами вже традиційно стали профспілка Ужгородської залізниці, управління молоді та спорту ОДА та обласна шахова федерація.
«Візиткою» меморіалу є те, що він триває не у шаховому клубі чи на якійсь спортивній базі, а безпосередньо у фойє ужгородського вокзалу, тож шахові баталії проходять під акомпанемент гуркоту коліс потягів, оголошення диктора та за здивованих поглядів пасажирів у залі очікування.
За програмою дійства біля бюсту Героя України відбувся урочистий мітинг. Згодом одна частина його учасників попрямувала у м.Чоп на міжнародний футбольний турнір, а інша залишилася на вокзалі приймати участь у шахових змаганнях. Як і в попередні роки, Меморіал Кірпи вирізнявся масовістю та чудовою організацією. Величезна заслуга в цьому належить голові профкому залізниці, натхненному ентузіасту шахів і спорту взагалі Ярославу Афтанасу.
В цьогорічному меморіальному турнірі взяли участь 70 гравців. Склад учасників виявився солідний: 3 міжнародні та ФІДЕ майстри, 19 кандидатів в майстри, інші першорозрядники. Цікавою виявилася і географія змагання. Спортсменів з Ужгорода, Мукачева, Берегова, Виноградова, Воловця, Чопа та Хуста доповнили гравці з Чернівців і навіть троє з далекої Ірландії. Спортсмени грали за регламентом швидких шахів у вісім турів.
Переважна більшість поєдинків провідних спортсменів тривала у цікавій і напруженій спортивній боротьбі. Найбільш переконливим вийшов старт у ужгородців кмс Михайла Балоги та міжнародного майстра Богдана Боршоша -- чотири перемоги поспіль. У п’ятому турі лідерам довелося схрестити шпаги у очному протистоянні, яке завершилося унічию. Провідні позиції дуету лідерів вдалося зберегти до останнього туру. Головні конкуренти – майстер ФІДЕ Ольга Юшко та кмс Юрій Ісак відставали на пів-очка. Тож доля призових місць вирішувалася у двох останніх принципових партіях: Ісак – Боршош та Юшко – Балога. Лідерів влаштовувала і нічия, але останній тур виявився драматичним, як у гостросюжетному детективі. Довгий час на обох шахівницях тривала рівна боротьба, але потім Фортуна відвернулася від лідерів, і обидва вони зазнали прикрої поразки.
Таким чином, і Ольга Юшко, і Юрій Ісак, мовити б, перед самою фінішною стрічкою, змогли обійти конкурентів і, здобувши по 6,5 очка, завершили турнірну гонку на перших двох позиціях. Для виявлення переможця довелося рахувати коефіцієнт. Він виявився вищим у 13-разової чемпіонки краю, майстра ФІДЕ Ольги Юшко, яка й стала одноосібною переможницею меморіального турніру. Чудова перемога талановитої спортсменки! Успіх Ольги особливо приємний, адже нещодавно вона стала мамою, близько року не грала в турнірах, але, як бачимо, приємні сімейні клопоти не вплинули її високу спортивну майстерність. Браво,Олю!
Одразу семеро гравців здобули по 6 очок і претендували на «бронзову» медаль, яка завдяки найвищому Бухгольцу дісталася Богдану Боршошу. В турнірі було встановлено багато інших призових номінацій. Серед ветеранів, старших за 60 років, найсильнішими виявилися ужгородці Володимир Рижонков, Степан Стерчо та берегівець Володимир Сейкель. Також нагороди вибороли найсильніші серед: жінок – Ніколетта Панченко, залізничників – Василь Гуйван, школярів – Вадим Петровський, представників «Інваспорту» -- Олексій Дьордяй, а також найстарший учасник – 84-річний мукачівець Тіберій Прібек.
Завдяки щирій організаційній та фінансовій підтримці з боку Міжнародної громадської організації «Фонд імені Георгія Кірпи», керівництва Ужгородської залізничної профспілки та управління молоді та спорту ОДА, провідні шахісти краю були забезпечені достойними призами, смачним обідом та комфортними умовами для шахової творчості.
Напевно можна сказати, що 13-й турнір пам’яті Георгія Кірпи вдався, як кажуть, на всі сто і став даниною доброї пам’яті видатному діячеві Української держави.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Пресцентр Ужгородського теркому профспілки
Uzhgorodskiy Terkom
Активний дописувач
 
Повідомлення: 218
З нами з: Чет, 17 лютого 2011 5:58 pm

Re: Новини теркому

Повідомлення Uzhgorodskiy Terkom » Сер, 15 серпня 2018 1:50 pm

28 липня 2018 року у місті Чоп на стадіоні «Локомотив» відбувся XV міжнародний турнір з міні-футболу , присвячений памяті Герою України , колишньому міністру транспорту та звязку України Георгію Кірпі. Цьогоріч у змаганнях взяли участь понад 25 команд. Серед переможців 1 підгрупи (підприємства) - команди Ужгородської дистанції електропостачання – 1 місце,станції Чоп-2 місце, філії «Українська залізнична швидкісна компанія» -3 місце. У підгрупі (керівники) перемогу святкувала команда «Відродження»
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Пресцентр Ужгородського теркому профспілки
Uzhgorodskiy Terkom
Активний дописувач
 
Повідомлення: 218
З нами з: Чет, 17 лютого 2011 5:58 pm

Re: Новини теркому

Повідомлення Uzhgorodskiy Terkom » П'ят, 15 лютого 2019 4:33 pm

Співпраця та компроміс.

13 лютого 2019 року в м. Києві відбулась нарада керівництва ПАТ «Укрзалізниця» яку представляв голова правління Є.П.Кравцов та голів дорожніх профспілкових організацій профспілки залізничників України з іншої сторони яку представляв голова Ради профспілки залізничників та транспортних будівельників України Бубняк В.М.
В ході переговорів було піднято низку питань щодо забезпечення прав та соціальних гарантій залізничників а саме питання заробітної плати, кошти на оздоровлення, відрядження, прискорення підписання колективного договору АТ «Укрзалізниця» , оптимізації, підготовки оздоровниць до літньої оздоровчої кампанії та ряд інших питань. Після конструктивних переговорів було прийнято рішення що по всіх питаннях на протязі тижня після наради буде підписано і оприлюднено відповідний документ.
Хочеться також відмітити, що обидві сторони із порозумінням віднеслись до тієї ситуації яка на сьогодні є в державі Україна та на залізничному транспорті.Голова Дорпрофсожу регіональної філії «Львівська залізниця»
ПАТ «Укрзалізниця» Я.Д.Афтанас
Uzhgorodskiy Terkom
Активний дописувач
 
Повідомлення: 218
З нами з: Чет, 17 лютого 2011 5:58 pm

Re: Новини теркому

Повідомлення Uzhgorodskiy Terkom » Вів, 30 липня 2019 11:13 am

НА МЕМОРІАЛІ ГЕОРГІЯ КІРПИ ПЕРЕМІГ ВАДИМ ПЕТРОВСЬКИЙ
Федерація шахів м.Ужгорода – одна з найактивніших в нашому краї. Візитною карткою цієї громадської організації, яку ось вже 14 років поспіль очолює справжній ентузіаст давньої гри Семен Найгебавер, є численні і відмінно організовані масові турніри, що відбуваються в місті над Ужем. Серед таких традиційних змагань – Меморіали Степана Ткаченка, Тиграна Петросяна, Кубок ПАДІЮНА, міська «Біла тура» і, звичайно ж, турнір пам’яті Георгія Кірпи, про який, власне, і піде мова.
Ім’я колишнього міністра транспорту і зв’язку України Георгія Кірпи добре відоме закарпатцям. Адже Георгій Миколайович заслужив у наших краян високий авторитет і щиру повагу. Саме тут, на Срібній Землі, він розпочинав свій славний трудовий шлях, а в обласному центрі, вже будучи міністром, ініціював та в рекордно короткий термін втілив у життя реконструкцію і будівництво чудового сучасного залізничного вокзалу, який не соромно показати закордонним гостям.
Вдячні ужгородці пам’ятають Георгія Кірпу. Привокзальна площа носить його ім’я, а всередині вокзалу Герою України встановлено бюст, у підніжжя якого завжди стоять живі квіти. Крім того, кожного року в кінці липня – на початку серпня відбувається меморіальний шаховий турнір, присвячений пам’яті видатного державного діяча. 27 липня ц.р. пройшов вже чотирнадцятий за відліком подібний турнір. Його організаторами вже традиційно стали профспілка Ужгородської залізниці, управління молоді та спорту ОДА та обласна шахова федерація.
Як і в попередні роки, Меморіал Кірпи вирізнявся масовістю та чудовою організацією. Величезна заслуга в цьому належить голові профкому залізниці, натхненному ентузіасту шахів і спорту взагалі Ярославу Афтанасу.
Змагання відбулися в шаховому клубі СЦД «Ювентус» за участі 50 гравців. За солідні турнірні призи боролися 5 міжнародних та ФІДЕ майстрів, 17 кандидатів в майстри та 28 першорозрядників. Окрім шахістів Ужгорода, Мукачева, Берегова, Виноградова, Рахова і Хуста, до боротьби за першість долучилися троє гравців з Києва та один зі Львова. Спортсмени грали за регламентом швидких шахів ( по 15 хвилин) у вісім турів.
Оскільки кваліфікаційний склад учасників виявився досить потужний, цілком природно очікувалася напружена боротьба за звання переможця. Але усі прогнози виявилися спростованими через надзвичайно потужну гру, яку продемонстрував 12-річний вихованець Мукачівської шахової школи Вадим Петровський. Неймовірним стартовим ривком з шести перемог поспіль Вадим фактично «розметав» головних конкурентів по різних кутках шахівниці, причому серед цих шести трофеїв опинилися три майстерські «скальпи». У передостанньому сьомому турі лідер нарешті пригальмував, зробивши нічию, але переможним «контрольним» пострілом в останній партії забезпечив собі з 7,5 очка беззаперечну перемогу у меморіальному турнірі. Блискучий успіх юної надії закарпатських шахів!
Якщо чемпіонські лаври для конкурентів виявилися недосяжними, то за подальші призові місця боротьба між ними виявилася досить жорсткою. Тут досвід таки дався взнаки. Фінішну стрічку з 6 очками пересікли міжнародні майстри з Ужгорода Богдан Боршош, Юрій Довжик та кмс з Виноградова Сергій Русанов. Сергій успішно зіграв у турнірі, постійно перебував у групі лідерів, але через найнижчий коефіцієнт вдовольнився лише четвертим призом. «Срібло» ж дісталося Богдану Боршошу, а «бронза» Юрію Довжику.
В турнірі було встановлено багато інших призових номінацій. Серед ветеранів, старших за 60 років, весь п’єдестал дістався ужгородцям: Василю Ганзе, Михайлу Бемаку та Володимиру Рижонкову.Також нагороди вибороли найсильніші серед: жінок – мукачівка Юлія Данкулинець, залізничників – Василь Гуйван (Мукачево), школярів – Микола Доманський з Ужгорода, представників «Інваспорту» -- Олексій Дьордяй (Ужгород). Спеціальний приз за нев’янучу майстерність отримав найстарший учасник – 85-річний мукачівець Тіберій Прібек.
Завдяки щирій організаційній та фінансовій підтримці з боку Міжнародної громадської організації «Фонд імені Георгія Кірпи», керівництва Ужгородської залізничної профспілки та управління молоді та спорту ОДА, провідні шахісти краю були забезпечені достойними призами, смачним обідом та комфортними умовами для шахової творчості.
Uzhgorodskiy Terkom
Активний дописувач
 
Повідомлення: 218
З нами з: Чет, 17 лютого 2011 5:58 pm

Поперед.

Повернутись до Ужгородський терком

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron