Новини галузі: звідусіль

Новини залізничної галузі, профспілкові новини

Re: Новини галузі: звідусіль

Повідомлення Glavred » Сер, 10 квітня 2013 2:20 pm

Wikand, ну Вам не угодишь... Ведь это информация, которую полезно знать, анализировать и т. д. (по этому поводу уже писала на форуме :( ), чтобы всегда быть в курсе того, что такого, связанного с нашей тематикой, происходит в отрасли... Все ж для вашего блага :) А Вы все непременно с подтекстом... Так как, по Вашему мнению, продолжать выкладывать информацию? Можно ж и не заморачиваться...

Но как бы то там ни было, выкладываю новую порцию инфы...
Аватар користувача
Glavred
Головний редактор
 
Повідомлення: 438
З нами з: Вів, 05 серпня 2008 11:00 am

Re: Новини галузі: звідусіль

Повідомлення Glavred » Сер, 10 квітня 2013 2:28 pm

За повідомленням прес-центру Укрзалізниці, у березні 2013 року відправлено понад 33 млн пасажирів – пасажирообіг на залізничному транспорті збільшився

Впродовж березня поточного року залізницями України відправлено 33,095 млн пасажирів, при цьому спостерігалося незначне збільшення пасажиропотоку – 101% до планових показників – 3606 млн пас. км. Зокрема, у дальньому сполученні 2300 млн пас. км, у приміському – 1306.
Аватар користувача
Glavred
Головний редактор
 
Повідомлення: 438
З нами з: Вів, 05 серпня 2008 11:00 am

Re: Новини галузі: звідусіль

Повідомлення Glavred » Сер, 10 квітня 2013 2:34 pm

За повідомленням прес-центру Одеської залізниці, на магістралі розпочався конкурс дитячого малюнку на тему охорони праці

2 квітня на Одеській залізниці стартував конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». У ньому можуть взяти участь діти залізничників і діти, які мешкають поблизу залізничної інфраструктури. Для цього дитині достатньо намалювати ілюстрацію правил безпечного перебування на об’єктах залізничної інфраструктури, попередження виробничого або невиробничого травматизму тощо.

Служба охорони праці такий конкурс проводить щороку. З шести областей, які обслуговує Одеська залізниця, малюнки спочатку надходять до структурних підрозділів, а згодом до служби охорони праці. Т

Традиційно у конкурсі беруть участь до двох сотень дітей віком від 4 до 16 років. По закінченні конкурсу служба охорони праці організує виставку дитячих робіт. Авторів найкращих малюнків заохотять дарунками.
Одеські залізничники переконані, що саме у ранньому віці у дітей формується глибоке усвідомлення важливості дотримання правил безпеки на залізниці. До того ж залізничники знайшли спосіб ці знання пропагувати наочно у ігровій формі.
Конкурс малюнка триватиме до 24 квітня.
Аватар користувача
Glavred
Головний редактор
 
Повідомлення: 438
З нами з: Вів, 05 серпня 2008 11:00 am

Re: Новини галузі: звідусіль

Повідомлення Glavred » Сер, 10 квітня 2013 2:38 pm

Донецька залізниця посіла друге місце у рейтингу «Ліга кращих», інформує прес-центр Донецької магістралі

За підтвердженням даних державної статистики України та аудитом Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих», у 2012 році державне підприємство «Донецька залізниця» здобула 2-ге місце у номінації «Функціонування інфраструктури» серед підприємств, що зареєстровані в Україні.

Керівник магістралі Микола Рогов привітав залізничників Донбасу з нагородою та наголосив, що це досягнення — результат плідної діяльності всього 60-тисячного колективу підприємства, професіоналізму та самовідданості кожного працівника на власному робочому місці.

«Нагорода — це почесно, але ми усвідомлюємо, яка відповідальність лягає на нас. Попереду дуже багато роботи і тепер стоїть завдання утримати цю високу планку», — підкреслив Микола Рогов.
Окремою нагородою відзначено начальника Донецької залізниці. За ефективне та професійне управління підприємством України Миколу Рогова відзначено у номінації «Керівник року України 2012», що підтверджено державними органами статистики та українським оргкомітетом Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих».

Додатково
Донецька залізниця є лідером на ринку перевезень вантажів в Україні. За 2012 рік навантажено понад 142 млн тонн вантажів, що становить 37,7% від загальних обсягів Укрзалізниці.
Продовж минулого року Донецька залізниця перевезла 10 млн пасажирів у дальньому та 47,3 млн осіб у приміському сполученнях.
У 2012 році Донецька залізниця перерахувала до бюджетів всіх рівнів та цільових фондів близько 3 млрд гривень.
Також у минулому році Донецька залізниця виконала значну роботу з підготовки до Євро-2012. За рекордно короткий термін повністю підготовлена інфраструктура ділянки Лозова-Слов’янськ-Донецьк для пропуску нових прискорених поїздів. Відкрито сучасний вокзальний комплекс Донецьк, який здатний обслуговувати понад 35 000 пасажирів на добу, а також проведена капітальна реконструкція вокзальних комплексів в Артемівську та Слов’янську.
Аватар користувача
Glavred
Головний редактор
 
Повідомлення: 438
З нами з: Вів, 05 серпня 2008 11:00 am

Re: Новини галузі: звідусіль

Повідомлення Glavred » Чет, 11 квітня 2013 1:38 pm

Інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни у травні можуть безкоштовно подорожувати у вагонах 1-го класу поїздів Інтерсіті+, повідомляє прес-центр Донецької залізниці

У рамках програми «Ми пам’ятаємо», яка була підтримана на засіданні Радою Укрзалізниці, усім інвалідам та учасникам Великої Вітчизняної війни упродовж травня, з 1 по 31 травня 2013 року (включно), надається право безкоштовного проїзду у вагонах першого класу усіх поїздів Інтерсіті+ (без харчування).

Пільга надається інвалідам та учасникам Великої Вітчизняної війни при пред’явленні відповідного посвідчення з відміткою «дійсний по всій території колишнього СРСР».

Особам, які супроводжують інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни (не більше 1-ї особи), надається 50% знижки на проїзд.

При оформленні проїзду у вагони 1-го класу Інтерсіті+ з харчуванням, вартість послуги сплачується на загальних підставах.

Благодійна акція не поширюється на вагони 2-го класу Інтерсіті + та на інші поїзди.
Аватар користувача
Glavred
Головний редактор
 
Повідомлення: 438
З нами з: Вів, 05 серпня 2008 11:00 am

Re: Новини галузі: звідусіль

Повідомлення Glavred » П'ят, 12 квітня 2013 10:58 am

45 сімей залізничників Південно-Західної магістралі отримати новенькі квартири у Козятині, поінформував прес-центр Південно-Західної залізниці

45 сімей залізничників Південно-Західної магістралі отримали новенькі квартири у будинку, який збудовано коштом залізниці у м. Козятин. Таким чином впроваджено в експлуатацію другу чергу будівництва 90 - квартирного житлового будинку по вул. Перемоги, 2.

Службові ордери на нові квартири залізничникам 20 березня поточного року вручили голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан та начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин.

У новому будинку залізничникам запропонували 20 однокімнатних, 10 двокімнатних та 15 трикімнатних квартир, загальна площа яких становить 2495,3 м кв. Нагадаємо, що перша черга цього будинку була здана в експлуатацію у червні 2011 року – у 45 квартирах теж оселилися залізничники.

Довідково.
У 2010 році відновилася програма житлового будівництва, яку було призупинено через відсутність фінансування з листопада 2005 року. Виконуючи наказ «Укрзалізниці» щодо забезпечення залізничників житлом, керівництво Південно-Західної залізниці прийняло рішення провести обстеження об'єктів незакінченого житлового будівництва та відновити будівництво 90-квартирного житлового будинку в м. Козятині.
Виконавець будівельних робіт на цьому об’єкті – будівельно-монтажне експлуатаційне управління №2 Південно-Західної залізниці.
Аватар користувача
Glavred
Головний редактор
 
Повідомлення: 438
З нами з: Вів, 05 серпня 2008 11:00 am

Re: Новини галузі: звідусіль

Повідомлення Glavred » Вів, 16 квітня 2013 11:48 am

За повідомленням прес-центру Укрзалізниці
За три місяці 2013 року Укрзалізниці вдалося зменшити збитки від перевезення пасажирів у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року

За три місяці 2013 року Укрзалізниці вдалося зменшити збитки від перевезення пасажирів у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року. Досягти такого результату вдалося за рахунок більш ефективного використання парку пасажирського господарства: вагонів та локомотивів, адже за цей самий період пасажирообіг зріс на 1,5%.

Зокрема, за очікуваними даними, збитки від перевезення пасажирів залізничним транспортом у дальньому та приміському сполученні за січень– березень 2013 року склали 1,86 млрд грн, що на 162,8 млн грн менше у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року. З них збитки від перевезення пасажирів у дальньому сполученні склали понад 1 млрд грн, у приміському сполученні – 804 млн грн.

На організацію пасажирських перевезень Укрзалізниця за 3 місяці витратила 3 млрд грн, при цьому доходи від цих перевезень склали 1,1 млрд грн.

Нагадаємо, окрім забезпечення безвідмовної організації перевезень пасажирів та вантажів на Укрзалізницю покладено функції здійснення ефективної господарської діяльності, забезпечення її прибутковості. Від загального фінансового результату залежить суми відрахувань до бюджетів усіх рівнів, а також виконання Галузевої угоди у залізничній галузі щодо підвищення заробітних плат та соціального пакету працівників галузі.
Аватар користувача
Glavred
Головний редактор
 
Повідомлення: 438
З нами з: Вів, 05 серпня 2008 11:00 am

Re: Новини галузі: звідусіль

Повідомлення wikand » Пон, 22 квітня 2013 10:16 pm

Glavred написав:Wikand, ну Вам не угодишь... Ведь это информация, которую полезно знать, анализировать и т. д. ...
Так как, по Вашему мнению, продолжать выкладывать информацию?...

За информацию спасибо. В том числе и от Вас О. черпаю зарисовки в наш профсоюзный инфолисток.
Я не спец в работе СМИ, но невооружённым взглядом видно, что информация на профсоюзном сайте под темой "Новости УЗ", мягко выражаясь, однобокая.
Это укор не совсем админам сайта, ведь доступ для публикации открыт всем...
Спасибо за понимание :)
Аватар користувача
wikand
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 903
З нами з: Пон, 28 квітня 2008 9:55 am

Re: Новини галузі: звідусіль

Повідомлення Odinn » Вів, 23 квітня 2013 7:15 am

Данная тема когда-то задумывалась как некий концентратор новостей железнодорожной отрасли, профсоюзных новостей, не продуцируемая непосредственно профсоюзом (новости нашего профсоюза размщены на главной странице сайта). Многие выложенные здесь новости являются публикацией пресс-релизов, направленых почтой в адресс различных изданий.

Посему остановимся на таком варианте:
1. Новости профсоюзные - читайте на главной странице! Нет смысла на одном и том же сайте дублировать одну и ту же информацию...
2. Новости размещаемые тут подлежат комментированию исключительно с точки зрения саих новостей, а не их источника
3. Если у кого либо (в том числе, Wikand, у Вас) есть иные новости железнодорожной отрасли, или новости организации профсоюзной работы - выкладывайте и Вы.
Аватар користувача
Odinn
Служба підтримки
 
Повідомлення: 435
Изображения: 0
З нами з: П'ят, 01 серпня 2008 11:14 am

Re: Новини галузі: звідусіль

Повідомлення Iwan » П'ят, 28 листопада 2014 4:04 pm

Шановні залізничники та транспортні будівельники України.

Як учасник форуму RWC http://forum.railwayclub.info/ інформую вас про те, що Владислав Посмітюха,
про якого на цьому форумі є згадка: http://zalp.org.ua/bb3/viewtopic.php?f=38&t=208&start=300#p8390
упродовж останнього часу у своїй "діяльності" вийшов за рамки здорового глузду.

Останні його витівки пов'язані із привласненням заслуги у відкритті сполучення Київ-Рахів.
Про це нещодавно повідомляли електронні ЗМІ Вінниччини та Хмельниччини:
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=26824.msg387947#msg387947
Також думка одного із учасників форуму:
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=26824.msg377068#msg377068

Справжня історія започаткування сполучення Київ-Рахів тут:
https://www.youtube.com/watch?v=Ie71gs05H9M
або в текстовому викладі - у відповідній темі форуму:
початок: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=115621.0
картосхема: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=115621.msg374767#msg374767
звернення 2: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=115621.msg375537#msg375537
звернення 3: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=115621.msg377067#msg377067
Борис Остапюк та Орест Климпуш ведуть переговори щодо запровадження п. Київ-Рахів: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=115621.msg376994#msg376994

Інше про Київ-Рахів:
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=26824.msg387889#msg387889
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=26824.msg387699#msg387699
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=26824.msg380812#msg380812

На неодноразові зауваження про неприпустимість таких діянь, Владислав Посмітюха продовжив поширювати
неправдиву інформацію, створюючи (або входячи до адміністрації) у соціальних мережах різні фейкові сторінки,
як то ВЧ-1, ВЧ-3 чи ПАО "Укрзалізниця".
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=26824.msg388051#msg388051

Ось приклад одного із Повідомлень Владислава Посмітюхи:
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=26824.msg380532#msg380532

Владислав Посмітюха також не посоромився приписати собі ідею відкриття сполучення Львів-Рахів-Клуж (столиця Трансільванії, Румунія):
http://forum.railwayclub.info/index.php ... #msg380622
хоча всім відомо, що це моя ідея, яку підтримали Орест Климпуш, Федір Гамор та Ярослав Думин.
Про це можна довідатись на сторінці 10 (в преамбулі та в останньому абзаці) румунської газети:
http://www.uur.ro/images/sampledata/PDF/VilneSlovo/slovo%209_10_2014.pdf
а також у відповідній темі самого форуму:
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=115598.msg382549#msg382549
картосхема: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=115598.msg375192#msg375192
альтернативні маршрути: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=115598.msg377911#msg377911

Крім цього, Владислав Посмітюха, будучи учнем Жмеринського училища залізничного транспорту у спілкуванні із залізничниками інших країн
представляється особою, що уповноважена підписувати міжнародні контракти, інспектором та іншими посадами на яких ніколи не перебував і вочевидь вже не перебуватиме.
Для своєї ганебної діяльності він, представляючись активним громадським діячем, використовує службові бланки ВЧ-1, створює на їх базі документи, що не відповідають дійсності та поширює в електронних ЗМІ.
Ось кілька прикладів:
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=26824.msg388124#msg388124
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=26824.msg387986#msg387986
Крім того він без зайвого сорому видає чужі мультимедійні матеріали за свої -
різного роду презентаційні матеріали про Укрзалізницю відомого блогера Олега Васильєва (Залізні Магістралі / ZeleznyeMagistrali).

Керівництво закладу, де навчається "майбутній провідник" не реагує належним чином, мовляв, це Ваші приватні стосунки, що не пов'язані із навчальним процесом,
"а крім того він нагороджений грамотою від Укрзалізниці". Так начебто грамота за активність на сторінці УЗ в мережі Фейсбук є індульгенцією для його протиправних діянь.
Тим часом, "перебуваючи на лікарняному", юний ревізор бере активну участь в об'їздах з метою інспекції виконання робіт на об'єктах залізничної інфраструктури:
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=26824.msg385296#msg385296

Отож, прошу усіх вас, шановних форумчан, взяти активну посильну участь у покращенні виховної роботи з "важкими підлітками" - учнями Жмеринського ВПУ залізничного транспорту,
аби перевиховати їх та адаптувати до усталених звичаїв поведінки у суспільстві. Закликаю Вас усіма можливими законними заходами впливу припинити безчинства Владислава Посмітюхи,
що порушують права не тільки окремих громадян але й підривають репутацію окремих залізничних підрозділів та Укрзалізниці загалом.

Принагідно зазначу, що Владислав Посмітюха не раз просив вибачення у форумчан RWC:
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=26824.msg360869#msg360869
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=26824.msg360912#msg360912
проте, спокуса взяла гору і він знову повернувся до вже звичної для нього ганебної справи плагіату, "відкриття нових рейсів", "підписання контрактів" та "ревізорства".

З повагою, Іван Шостак
учасник ініціативної групи "Київ-Рахів"

п.м. воно й не дивно, що Владислав Посмітюха привласнює чужі заслуги адже охочі на таке є й серед колишніх народних депутатів:
http://www.tarnopol.in.ua/articles/world-policy/nardep-z-ternopilschyny-volodymyr-boyko-vydaye-chyzhy-robotu-za-svoyu/
http://tarnopol.in.ua/articles/world-policy/kolyshniy-nardep-z-ternopilschyny-v-boyko-obmanuv-gromadu/
Iwan
 
Повідомлення: 2
З нами з: П'ят, 28 листопада 2014 1:10 pm

Re: Новини галузі: звідусіль

Повідомлення wikand » П'ят, 22 квітня 2016 1:14 pm

Всплывают факты коррупционного скандала в УЗ.
Мелькают знакомые фамилии.
"...И. Федорко, В. Гладких..."
http://ok.ru/video/65265682863431-0
Аватар користувача
wikand
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 903
З нами з: Пон, 28 квітня 2008 9:55 am

Re: Новини галузі: звідусіль

Повідомлення wikand » П'ят, 22 квітня 2016 10:24 pm

Заграница предложила нам помощь в обновлении подвижного состава.
В Казахстане подобное прошло на ура!
http://www.pravda.com.ua/news/2016/04/2 ... ?attempt=1
Аватар користувача
wikand
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 903
З нами з: Пон, 28 квітня 2008 9:55 am

Поперед.

Повернутись до Новини галузі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron