Вісті з первинок

Сторінка (форум) Конотопського теркому дорожньої профспілкової організації Південно-західної залізниці

Модератор: Konotopskiy terkom

До уваги користувачів!
Зображення

Конотопский территориальный комитет профсоюза
41600, г.Конотоп, ул.Свободы, 9


Председатель – ШМАГЛЕЙ Владимир Александрович, тел: 20-00
Заместитель председателя - – МАКАРЕНКО Наталия Адамовна, тел: 20-01
Правовой инспектор труда – КОЛЯДНА Олена Миколаївна, тел: 20-85
Главный бухгалтер – ХОЛЯВКО Мария Трофимовна, тел: 26-98

* - телефоны железнодорожные; код Конотопа - 955-80

Re: Вісті з первинок

Повідомлення Konotopskiy terkom » Пон, 22 травня 2017 8:21 pm

Колійники СНОВСЬКА святкують, пам’ятають, бережуть давні традиції

День вишиванки в Україні у 2017 році припав на 18 травня. В цей день працівники нашого колективу традиційно прийшли на роботу в етнічному українському вбранні.

Зображення

ЗображенняЗображення

У це свято українці одягаються у вишиванки, зустрічаються з друзями, прогулюються по улюбленим місцям і це має бути як знак єднання і поваги до своєї Батьківщини. Вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.

Профгрупорг АУР ПЧ-14 Сергієнко О.М.
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Вісті з первинок

Повідомлення Konotopskiy terkom » Сер, 24 травня 2017 7:52 pm

О проведении отчетной кампании в объединенной профсоюзной организации линейных станций Конотопской дирекции железнодорожных перевозок

В соответствии с пунктом 8.1. Устава профсоюза, постановления Совета профсоюза протокол № 39 от 24 ноября 2016 года, Постановления Дорпрофсожа от 22 декабря 2016 года, Постановления теркома профсоюза от 27 декабря 2016 года, протокол №8 и объединенного профкома линейных станций в январе – марте 2017 года проведены отчеты в 22-х профгруппах и 16 –ти цеховых профорганизациях по утвержденному графику проведения отчетных собраний. График собраний, повестка дня, представительство по выборам делегатов, ответственные за проведение собраний от профкома на линейных станциях - вся эта информация была доведена до каждого профгруппорга и председателя цехового комитета. Ответственные от профкома контролировали ход проведения собраний. Отчетная кампания проходила под девизом „Единство, солидарность, справедливость!” Итоги рассмотрены на заседании профкома. Проанализирована проводимая работа по защите социально- экономических интересов членов профсоюза, вопросы семейного и детского оздоровления, культурно-массовой и спортивной работы, иформационной работы, а также мероприятия по улучшению условий труда на рабочих местах. Нерешенный вопрос с приобретением бытовых електроприбров, установкой кондиционеров,улучшения питьевого режима и другие вопросы. Проведение каких-либо мероприятий требуют вложение финансовых средств, которые в последнее время администрация не выделяет из-за их отсутствия, а профкомы поставлены в такие рамки, что не могут помочь. Также следует отметить, что проведена большая работа по сохранению коллектива. При сокращении 7 рабочих мест билетных кассиров по станциям Терещенская и Кролевец - было трудоустроено 7, и при сокращении 1 рабочего места ревизора движения было также проведено трудоустройство. Однако с 1 апреля текущего года численность организации уменьшилась на 54 человека в связи с переводом билетных разъездных кассиров в подчинение Черниговского ВЧД. Разработаны мероприятия по критическим замечаниям, над которыми предстоит работать.


Наталия Дзюба, председатель ОПО линейных станций.
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Вісті з первинок

Повідомлення Konotopskiy terkom » Пон, 12 червня 2017 9:03 pm

Щороку, не зраджуючи давно започаткованій традиції, профком Конотопської дистанції сигналізації та зв’язку спільно з молодіжною радою з нагоди Дня захисту дітей привітав багатодітні сім’ї та дві сім’ї, де виховуються діти-інваліди. Кожній родині були виділені кошти з профспілкового бюджету для придбання солодощів.

Алла Царюк, голова молодіжної ради ШЧ Конотоп
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Вісті з первинок

Повідомлення Konotopskiy terkom » Пон, 12 червня 2017 9:06 pm

Зображення
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Вісті з первинок

Повідомлення Konotopskiy terkom » Пон, 19 червня 2017 3:01 pm

СВЯТО ДИТИНСТВА У ВАГОННОМУ ДЕПО БАХМАЧ

Всі, хто першого червня завітав до Бахмацького вагонного депо на перший всеукраїнський дитячий флешмоб «Разом у майбутне» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, що відбувся за ініціативи керівництва Укрзалізниці, отримав чимало позитивних емоцій та стійке переконання в тому, що в нашої країни та української залізниці буде гарне майбутнє. Адже творчі роботи на асфальті, виконані крейдою дітьми працівників депо, були більше у кольорах національного прапора. Тут і карта нашої країни, і герб та прапор, що свідчить про їх непереборний патріотизм та любов до рідної країни, а майстерність і точність,з якою зображували діти поїзди та потяги, в багатьох видають майбутніх залізничників.

Зображення

Яскраве сонечко, що було присутнє у кожному малюнку, виражало найголовніше на сьогодні дитяче бажання, – щоб над їхніми головами завжди було чисте і мирне небо. Журі у складі спеціалістів підприємства, серед яких був і художник, з відповідальністю поставилося до своїх обов’язків, тому кожна дитина мала можливість презентувати свій творчий доробок, розкрити задум, адже для дітей важливо, щоб дорослі дослухалися до їхніх думок та бачення майбутнього залізничної галузі України.

Зображення

Приємно, що хоча журі і визначило переможців в окремих номінаціях, та жодна дитина не пішла зі свята без подарунка. Спостерігала, з яким захопленням майже півсотні дітей отримали яскраві розмальовки, олівці, зошити та солодощі, а батьки з радістю дивилися на їх щасливі посмішки. Таке свято профспілковий комітет за сприяння адміністрації проводить вперше . Сподіваюсь, що подібні заходи стануть у нас доброю традицією, - відзначає голова профспілкового комітету Бахмацького вагонного депо Анжела Рожнова. – Ми дуже вдячні батькам, дідусям та бабусям, які привели дітей і самі брали активну участь у цьому флешмобі, адже без їхньої допомоги це свято навряд чи було б настільки вдалим. Ще не один день малюнки юних художників радуватимуть працівників депо, нагадуючи їм про найцінніший скарб – наших дітей і радісний блиск в їхніх очах від отриманої уваги та любові.

НАТАЛІЯ КОРІНЬ.
Ст.Бахмач
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Вісті з первинок

Повідомлення Konotopskiy terkom » Пон, 19 червня 2017 10:20 pm

ПИТАННЯ КОЛДОГОВОРУ НА КОНТРОЛІ

14 червня поточного року відбулося чергове засідання профкому Хутір-Михайлівської дистанції колії.
Основними питаннями порядку денного були: виконання плану заходів щодо реалізації критичних зауважень і пропозицій, висловлених делегатами конференції трудового колективу при обговоренні підсумків виконання зобов’язань колективного договору за 2016 рік та про забезпечення працівників дистанції колії, які працюють у шкідливих умовах праці молоком за п’ять місяців 2017 року.
З інформацією з цих питань виступили начальник дистанції, головний інженер, головний механік, інженер з охорони праці.
Ухвалено постанови, зокрема, щодо питань проведення ремонту сауни в мехмайстерні до 15.08.2017р. та ліквідування заборгованості по забезпеченню молоком працівників, які працюють у шкідливих умовах праці, до 01.07.2017р.
Запропоновано начальнику дистанції колії забезпечити околодки та цеха якісними лопатами, ломами, косами та забезпечити працівників засобами індивідуального захисту в повному обсязі.
Решта питань стосувалася надання дозволу на залучення до роботи у вихідні дні, надання грошової виплати членам профспілки, виділення коштів з профбюджету та виділення путівок на літній відпочинок.
Наприкінці засідання було визначено заходи щодо поліпшення роботи профспілкового комітету з обов’язковими термінами виконання порушених проблемних питань.

Марина Демченко, голова ППО Хутір-Михайлівської дистанції колії.
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Вісті з первинок

Повідомлення Konotopskiy terkom » Чет, 10 серпня 2017 9:01 pm

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Вісті з первинок

Повідомлення Konotopskiy terkom » П'ят, 11 серпня 2017 2:35 pm

НАШЕ СВЯТО

Головне профспілкове свято в Бахмацькій дистанції сигналізації та зв’язку завжди відзначається урочисто і з задоволенням. Традиційно всі профспілкові активісти первинки та профспілковий комітет готуються до свята, опрацьовують та проводять урочисті заходи.
Цей рік не став виключенням. З нагоди Дня профспілки, профспілковим комітетом було премійовано 34 спілчанина, 3 кращих профактивістів були нагороджені Почесними грамотами та грошовими преміями. Дві профгрупи заохочені приладами соціально-побутового призначення. Не забули ми і про ветеранів профспілкового руху – непрацюючих пенсіонерів, двоє з яких нагороджено Почесними гамотами профкому та преміями.
Незважаючи на скрутний час, профспілковий комітет надав фінансову допомогу організаційному комітету вузла Бахмач для проведення свят День профспілки та День міста, які відзначалися 5 серпня в міському парку.

Зображення

В цей же день, для всіх бажаючих спілчан первинки, було організовано відпочинок вихідного дня, фінансову підтримку якого надав профком.

ЗображенняЗображення

У переддення свята до трудового колективу підрозділу влилося 7 молодих працівників, які були урочисто прийняті до лав профспілки. Разом з палкими привітаннями та профспілковим квитком, молоді люди отримали дисконтні картки Профспілки, памятні сувеніри та квіти.
Традиційно свято вдалося, чекаємо наступних урочистостей!


Олександр Демченко – ст. електромеханік, голова ППО.
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Вісті з первинок

Повідомлення Konotopskiy terkom » Вів, 15 серпня 2017 1:28 pm

Профспілкове свято в локомотивному депо Сновськ

До Дня профспілки залізничників і транспортних будівельників України профком локомотивного депо Сновськ готується ретельно і завчасно. До свята була оновлена Дошка Пошани, проведений конкурс професійної майстерності серед локомотивних бригад. З метою активізації спортивно-масової роботи була влаштована спартакіада серед профгруп та цехкомів. Вже традиційними стали номінації, у яких заохочуються члени профспілки. Це – кращі по професії, учасники АТО, спортсмени, профгрупорги, ветеранські активісти тощо. Урочисті збори відбулися напередодні свята, були вручені заохочення, відбулося поздоровлення профспілчан, підбиті підсумки роботи. Намічені плани на майбутнє. Профспілкове свято припало на чудовий літній серпневий день, коли ярко світило сонце і на душі було світло та радісно! Вітаємо всіх зі святом! Натхнення, добра, оптимізму і миру всім нам!

Микола Єрмак – голова профкому локомотивного депо Сновськ
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Вісті з первинок

Повідомлення Konotopskiy terkom » Нед, 24 вересня 2017 2:59 pm

Святкування Дня незалежності у Сновську


Не можу оминути увагою свято Дня незалежності у нашому Сновську. Урочистості, нагородження жителів міста, святковий концерт на патріотичну тематику, а, найголовніше, виставку декоративно-прикладного мистецтва, яка відбулася у місті у день свята. Кожна робота індивідуальна, творча і неповторна. Пишаюся тим, що у Сновську так багато талановитих людей, тому із задоволенням демонструю Вашій увазі свої фотознімки з виставки у цей урочистий для нашої країни день.


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


Анна Полюшко – член профкому локомотивного депо Сновськ.
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Вісті з первинок

Повідомлення Konotopskiy terkom » Чет, 19 жовтня 2017 5:01 pm

Питання, які були на порядку денному профкому, виконано

На засіданні профкому підбиті підсумки по організації літнього відпочинку працівників, оздоровлення дітей залізничників, проведення культмасових заходів. Слід відзначити, що оздоровчий сезон був вдалий. За рахунок профбюджету придбано в пансіонати на узбережжя Чорного моря 15 путівок на суму 122 000 гривень та видано членам профспілки з частковою оплатою. Ще від Дорпрофсожу було отримано та видано членам профспілки на оздоровлення 24 санаторно-курортні путівки, в тому числі 14 путівок з обстеженням залізничників в пансіонаті „Сонячна Долина”. До речі, відпочинок по путівкам дуже подобається спілчанам, так як він поєднує і лукування, і насичену екскурсійну програму. Адміністрацією видано працівникам 22 санаторно-курортні путівки, з яких - 7 путівок в санаторій „Світязянка” та 15 путівок в санаторій „Хмільник.” Виходить, що кожний 10 працюючий був забезпечений путівкою. Для оздоровлення дітей члени профспілки отримали 45 путівок в оздоровчий табір „Зорька”. Слід зауважити, що 5 путівок було придбано за кошти профспілки та видано малозабезпеченим родинам безкоштовно. Всі бажаючі отримали путівки. Для любителів помандрувати теж були організовані екскурсії до Закарпаття, Одеси, Києва (аквапарк, зоопарк), Чернігова та по містам рідного краю. Ми раді, що нам вдалося провести цю роботу і вдячні всім, хто допомагав нам !


Голова профкому лінійних станцій Н.Г. Дзюба

Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Вісті з первинок

Повідомлення Konotopskiy terkom » Вів, 24 жовтня 2017 12:32 pm

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Вісті з первинок

Повідомлення Konotopskiy terkom » Чет, 09 листопада 2017 10:04 pm

«ВІСНИК ПРОФСПІЛКИ» - 2018

Для всебічного надання інформації членам профспілки в Хутір-Михайлівської дистанції колії закінчується передплата на газету «Вісник профспілки» на 2018 рік. В жовтні місяці, на засіданні профспілкового комітету, прийнято рішення про передплату на періодичні видання. Кожний третій член профспілки отримає профспілкову газету, а також ветерани праці та непрацюючі пенсіонери дистанції, учасники АТО, Почесні залізничники. Матеріали та статті, які публікує і видає газета «Вісник профспілки», є надзвичайно актуальними. Зараз залізничники переживають складний процес трансформації. У ньому найголовніше – не загубити людину. Тому, коли в центрі суспільства буде людина, коли керівництво ПАТ і галузева профспілка буде розуміти її проблеми, болі, коли людина відчуватиме підтримку, коли будуть можливості самореалізації, врешті-решт, коли людина відчуватиме потребу об’єднання та гуртування, то й сама держава стане міцнішою. Щоб стати справжнім залізничником і патріотом, потрібно думати, читати, бачити. Все це нам дає «Вісник профспілки».

ЗображенняЗображення

Марина Демченко, голова ППО Хутір-Михайлівської дистанції колії.

Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Вісті з первинок

Повідомлення Konotopskiy terkom » Чет, 16 листопада 2017 11:09 pm

«Вісник профспілки» - для членів профспілки

Профспілковий комітет Конотопської дистанції колії активно включився в підписну кампанію – 2018. На засіданні профкому ще в вересні місяці було звернуто увагу на всебічне охоплення та інформування працівників та ветеранів підприємства про діяльність профактиву усіх рівнів, на необхідність забезпечення всіх робочих місць інформаційною профспілковою газетою «Вісник профспілки».
Тож, на виконання постанови профкому, станом на 8 листопада передплатна кампанія у профкомі Конотопської дистанції колії успішно завершена. Передплатою на газету
забезпечені всі робочі місця та кожний третій пенсіонер підприємства.
Також двох голів Ради ветеранів дистанції Адморока В.О. та Шарапу М.П. заохочено річною підпискою на залізничну газету «Магістраль (Робітниче слово)»

Тетяна Мозгова, голова профкому ПЧ Конотоп
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Вісті з первинок

Повідомлення Konotopskiy terkom » Суб, 09 грудня 2017 9:22 pm

Зображення
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Поперед.Далі

Повернутись до Конотопський терком

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість