Профспілка допомогла

Сторінка (форум) Конотопського теркому дорожньої профспілкової організації Південно-західної залізниці

Модератор: Konotopskiy terkom

До уваги користувачів!
Зображення

Конотопский территориальный комитет профсоюза
41600, г.Конотоп, ул.Свободы, 9


Председатель – ШМАГЛЕЙ Владимир Александрович, тел: 20-00
Заместитель председателя - – МАКАРЕНКО Наталия Адамовна, тел: 20-01
Правовой инспектор труда – КОЛЯДНА Олена Миколаївна, тел: 20-85
Главный бухгалтер – ХОЛЯВКО Мария Трофимовна, тел: 26-98

* - телефоны железнодорожные; код Конотопа - 955-80

Re: Профспілка допомогла

Повідомлення Konotopskiy terkom » Суб, 18 листопада 2017 11:32 pm

Правовим інспектором праці теркому профспілки Оленою Колядною в ході перевірки в локомотивному депо Конотоп було виявлено порушення вимог п.3.2.5 колективного договору залізниці в частині доплати за суміщення професій та виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника. На вимогу правового інспектора праці працівниці депо було встановлено доплату в розмірі 40% посадового окладу та проведено виплату недоотриманої суми коштів на суму 3963,15 грн.

Прес-центр теркому профспілки
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Профспілка допомогла

Повідомлення Konotopskiy terkom » Суб, 18 листопада 2017 11:35 pm

Колектив КМС-285 за червень місяць 2015 р. не отримав гарантованої колективним договором премії за виконання виробничих показників.

На вимогу правового інспектора праці теркому профспілки Олени Колядної було здійснено нарахування та проведено виплату своєчасно не виплаченої виробничої премії за червень 2015 р. на суму 17 тис. грн. працівникам КМС-285.
Трьом працівникам нарахована та виплачена незаконно недоплачена щорічна матеріальна допомога на оздоровлення за 2016 рік згідно колективного договору залізниці на суму 3700 грн. Всього повернуто незаконно невиплачених коштів працівникам на суму 21 тис. грн.

Прес-центр
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Профспілка допомогла

Повідомлення Konotopskiy terkom » Суб, 09 грудня 2017 9:20 pm

Правовим інспектором праці теркому профспілки Оленою Колядною в ході перевірки Конотопського територіального управління філії «ЦБМЕС» було виявлено порушення законодавства про оплату праці та після внесення подання адміністрації проведено перерахунок та коригування частини середньої заробітної плати з урахуванням коефіцієнту 41-му працівнику управління, у яких в період перебування у щорічній відпустці відбулося з 01.07.16 р. підвищення годинних тарифних ставок та посадових окладів, повернуто коштів на суму 17596,91 грн.

Прес-центр
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Профспілка допомогла

Повідомлення Konotopskiy terkom » Сер, 27 грудня 2017 2:01 pm

Правовим інспектором праці теркому профспілки Оленою Колядною в ході перевірки пасажирського вагонного депо станції Бахмач філії «Пасажирська компанія» було виявлено порушення законодавства про оплату праці. Було надано подання адміністрації, в результаті якого було проведено перерахунок та коригування частини середньої заробітної плати з урахуванням коефіцієнту 57-ми працівникам депо, у яких в період перебування у щорічній відпустці відбулося з 01.07.16 р. підвищення годинних тарифних ставок та посадових окладів. Повернуто коштів на суму 19872,57 грн.

Прес-центр Конотопського теркому профспілки
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Профспілка допомогла

Повідомлення Konotopskiy terkom » П'ят, 12 січня 2018 7:28 pm

Правовим інспектором в 2017 році здійснювалась перевірка дотримання адміністрацією законодавства про працю в частині оплати праці, правомірність накладання дисциплінарних стягнень, виконання роботодавцями рішень профспілкових органів, колективних договорів. Під час перевірок підприємств Конотопського залізничного регіону надавались практичні рекомендації представникам профкомів, працівникам відділів кадрів, економістам, нормувальникам та іншим представникам адміністрації по окремим умовам колективних договорів, Положенням по преміюванню та іншим питанням. Правова інспекція праці сприяла профспілковому активу в здійсненні ними громадського контролю за дотриманням щодо членів трудового колективу законодавства про працю. В 2017 р. з питань застосування законодавства про працю було перевірено:
- Конотопська дирекція залізничних перевезень, Бахмацька дистанція сигналізації та зв’язку, вагонне депо Бахмач, Конотопська дистанція сигналізації та зв’язку, експлуатаційно-ремонтне вагонне депо Конотоп, Конотопська колійна машинна станція № 119, Бахмацька колійна машинна станція № 285, локомотивне депо Конотоп, локомотивне депо Сновськ, Бахмацька дистанція захисних лісонасаджень, Конотопська дистанція електропостачання, Сновська дистанція колії, станція Сновськ, Хутір-Михайлівська дистанція колії, територіальне управління філії «ЦБМЕС». По результатам проведених перевірок виявлено порушення норм трудового законодавства, складено 17 актів, в яких викладено пропозиції щодо усунення та попередження порушень трудового законодавства, внесено 21 подання, в яких викладено письмові пропозиції відносно усунення виявлених порушень законодавства про працю.
Характерними недоліками при перевірках виявились:
- невиплата доплати на роботах із важкими і шкідливими умовами праці по результатам атестації робочих місць (ЕЧ Конотоп, ШЧ Бахмач);
- невиплата виробничої премії (заробітної плати) (КМС-285, ШЧ-8, ПЧ-6);
- порушення порядку притягнення працівників до дисциплінарної відповідальності (КМС-119 Конотоп, ПЧЛ Бахмач, ДС Сновськ, ПЧ-6)
- не оплата часу прямування поза межами робочої зміни (ШЧ Бахмач, ШЧ Конотоп);
- несвоєчасна виплата заробітної плати за весь час відпустки (ТЧ Конотоп, ЕЧ Конотоп)
- не виконання норми колективного договору в частині відрахування коштів профспілковому комітету на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу в розмірі, передбаченому колдоговором підприємства (ТЧ Конотоп, ТЧ Сновськ);
- не установлення посадового окладу зав.військово-обліковим бюро на рівні посадових окладів працівників кадрового підрозділу (ДН-5);
- не в повному розмірі виплати грошової винагороди з нагоди ювілею та досягнення пенсійного віку з урахуванням підвищення посадових окладів (ДН-5);
- не виконання норми колективного договору в частині відрахування коштів профспілковому комітету на отримання надбавки за вислугу років,… премії за виконання виробничих показників та інших подібних гарантій (ТЧ Конотоп);
- не виконання норми колективного договору в частині заохочення непрацюючих пенсіонерів-залізничників (ДН-5, ПЧЛ Бахмач, КМС-285)
- не виплата матеріальної допомоги на оздоровлення (ТЧ Сновськ, КМС-119, ЕЧ Конотоп, КМС-285, ВЧД-10);
- не проведення коригування заробітної плати за період перебування у відпустці в зв’язку з підвищенням заробітної плати з 01.03.17 р. (ПЧЛ Бахмач, ПЧ-6, ВЧД-10,ЦБМЕС, ВЧД-9,КМС-119, КМС-285);
- не виконання норми колективного договору в частині застосування розрахункової величини «125% прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом». (ПЧЛ Бахмач, ЕЧ Конотоп);
- не виплачуються повністю кошти працівникам, які направляються у відрядження (ЕЧ Конотоп);
- не виконання норми колективного договору в частині надання матеріальної допомоги непрацюючим пенсіонерам залізниці, які були нагородженні під час роботи (ЕЧ Конотоп, ПЧ Сновськ).

ПРЕС-ЦЕНТР теркому профспілки
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 1885
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Поперед.

Повернутись до Конотопський терком

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей