ДОТ "ЗОРЬКА"

Сторінка (форум) Конотопського теркому дорожньої профспілкової організації Південно-західної залізниці

Модератор: Konotopskiy terkom

До уваги користувачів!
Зображення

Конотопский территориальный комитет профсоюза
41600, г.Конотоп, ул.Свободы, 9


Председатель – ШМАГЛЕЙ Владимир Александрович, тел: 20-00
Заместитель председателя - – МАКАРЕНКО Наталия Адамовна, тел: 20-01
Правовой инспектор труда – КОЛЯДНА Олена Миколаївна, тел: 20-85
Главный бухгалтер – ХОЛЯВКО Мария Трофимовна, тел: 26-98

* - телефоны железнодорожные; код Конотопа - 955-80

Re: ДОТ "ЗОРЬКА"

Повідомлення Konotopskiy terkom » Пон, 02 липня 2018 4:11 pm

НЕЗАБУТНІ МИТТЄВОСТІ ЛІТА…

15 червня 2018 року розпочав свою роботу дитячий оздоровчий табір «Зорька», що розташований у мальовничому куточку Конотопщини – хуторі Таранському. Цього літа на відпочинок до табору приїхали діти з Чернігова та Кролевця, Конотопа та Києва, Бурині та Ніжина. Дехто з дітлахів уперше знайомиться із «Зорькою», проте для більшості, цей табір став уже рідним та найулюбленішим місцем відпочинку. За рік, що промайнув так швидко, діти подорослішали, підросли,але незмінним залишилося їхнє бажання знову повернутися до знайомих корпусів та кімнат, гойдалок та алей, зустріти своїх табірних друзів та знайти нових товаришів. Сьогодні у таборі відпочиває та оздоровлюється сім загонів хлопчиків та дівчаток, які вміють весело проводити час, відпочивати, демонструвати свої таланти. «Навчайся – відпочиваючи,»- саме під таким девізом у таборі працюють гуртки ейдетики та образотворчого мистецтва. Спортивні заходи та тренажерний зал допомагають вихованцям табору підтримувати спортивну форму, пропагують здоровий спосіб життя. Цікавим та різноманітним є щоденне життя табору. Конкурси, змагання, квести, концертні та розважальні програми, які щодня проводяться в таборі, дають змогу продемонструвати дітям свої таланти, виховують та навчають.
Надовго запам’ятаються дітям заходи, які були проведені в таборі 22 червня: лінійка пам’яті біля обеліску, участь у перепохованні бійців 1941-1943 років, зустріч із військовослужбовцями 58 ОМПБ, які завітали в цей день до табору з чудовим концертом і цікавою виставкою військової зброї та техніки.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Незабутнім спогадом, сповненим емоціями та адреналіну, стане й перебування у «нереальному світі», до якого потрапили вихованці, завдячуючи керівництву табору та організації гри «Віртуальна реальність».

ЗображенняЗображення

Керівництво , педагогічний та обслуговуючий персонал «Зорьки» роблять й робитимуть усе можливе для подальшого цікавого, корисного та комфортного відпочинку та оздоровлення дітей у таборі, який «…вміє дивувати».

Оксана Доля, ст. вихователь.
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 2178
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: ДОТ "ЗОРЬКА"

Повідомлення Konotopskiy terkom » Сер, 11 липня 2018 9:24 pm

«День розваг» у таборі

Субота, 23 червня, зустріла мешканців «Зорьки» сюрпризом. До нас завітали гості з міста Глухів і одразу ж у таборі був оголошений «День розваг». Із самого ранку розпочалися приготування – надувалися батути, розставлялися атракціони, облаштовувався майданчик для гри Лазертаг. Навіть дощик припинив накрапати, а сонечко ласкаво зігрівало своїми промінчиками здивовану малечу, яка спостерігала за приготуваннями аніматорів.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Усміхнені, задоволені, жваві та веселі мешканці «Зорьки» протягом дня відпочивали та розважалися на атракціонах. Табір перетворився на суцільний вулик, у якому метушилися, бігали, стрибали, викрикували та сміялися дітлахи. Вихованці молодших загонів вподобали батути з сіткою, настіільний футбол, атракціони «Рибалка» та «Влучний кидок». Діти старших загонів розважалися на «майже справжнісінькій американській гірці» - височенному надувному батуті. Навіть далеко не всі вихователі та вожаті ризикнули перевірити свою витримку на цьому атракціоні. Вершиною задоволення для всіх дітей стала участь у грі Лазертаг, у якій команда переможців нагороджується сувенірами, дипломами та банданами.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Батьки, які завітали до табору в цей вихідний, були приємно здивовані таким сюрпризом для їхніх дітей та висловлювали щиру подяку адміністрації та керівництву за надані можливості для розваг та відпочинку вихованців табору. Усі - і діти, і дорослі знову переконалися, що табір «Зорька» вміє дивувати...

Світлана Волошкова, ст. вихователь табору «Зорька»
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 2178
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: ДОТ "ЗОРЬКА"

Повідомлення Konotopskiy terkom » Сер, 11 липня 2018 9:48 pm

До побачення, «Зорька» ! До нових зустрічей!


Зображення

Так починалося ... але усе колись минає... 5 червня закінчилася перша зміна в ДОТ «Зорька». Протягом 21 дня 142 вихованця провели разом із своїми вихователями та вожатими, друзями та товаришами. За цей час велика та дружня родина табору провела дуже багато різноманітних конкурсів та ігор, розважальних програм та змагань. Діти підкорювали сцену танцями та піснями, змагалися на спортивних майданчиках з футболу та волейболу, брали участь у турнірах з шашок та шахів. Загальнотабірні ігри «Мафія» та «Знайди прапор» залишили у дітей неперевершені почуття єдності та гордості за свої загони. Не залишили нікого байдужими такі заходи, як День розваг, День спорту, «Битва хорів». На жаль, погода не дозволяла більше часу проводити на річці, але все ж таки відбулося довгоочікувані походи на пляж та купання. Походи до лісу, вечірні виходи на луг проводжати сонечко, краса рідної природи не залишать дітей байдужими. Ще довго вони будуть пригадувати веселі дискотеки, походи, пісні біля вогнища.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Після урочистої лінійки закриття першої табірної зміни відбувся святковий концерт, а увечері всі були запрошені на велике вогнище, хмиз для якого збирали всі – від найменшого до найстаршого мешканця табору.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Закінчився день святковим феєрверком та дискотекою. Говорять, що ніяка подія у житті людини не буває марною. Хочеться вірити, що час, проведений у таборі, надовго запам’ятається усім дітям, а наступного літа вони знов повернуться до «Зорьки» - табору їхнього дитинства, табору, що вміє дивувати!


Зображення

Роман Кривунь, директор табору
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 2178
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: ДОТ "ЗОРЬКА"

Повідомлення Konotopskiy terkom » Сер, 01 серпня 2018 4:08 pm

Закінчилася друга зміна в ДОТ «Зорька», але проведений час в таборі залишить в пам’яті добрі спомини про друзів, про вихователів та вожатих. Різноманітні заходи, проведені під керівництвом педагогічних працівників та студентів, будуть і в подальшому сприяти в повсякденному житті та навчанні. Це хороша школа, де вчать товаришувати, бути активними, сильними та більше пізнати навколишній світ. Бажаємо нашим вихованцям бути справжніми патріотами, добре вчитися та любити свою Батьківщину.
А вже 31 липня до табору прибув «новий десант». Це майже 200 дітей. В таборі І сміх, і веселий гомін, пісні та читалки, розваги та гурткові заняття. Кожний може знайти заняття до вподоби. Хорошого настрою та відпочинку хочемо побажати всім дітям та всьому колективу.

Прес-центр Конотопського теркому
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 2178
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: ДОТ "ЗОРЬКА"

Повідомлення Konotopskiy terkom » Нед, 02 вересня 2018 2:24 pm

Профорієнтаційний квест-фестиваль «Життя залізниці юними кроками»

був проведений за ініціативи департаменту з управління персоналом та соціальної політики в серпні в ДОТ «Зорька». За організатора у нас була заступник директора Конотопського міськрайонного центру зайнятості Пилипенко А.І. Вона детально розповіла кадровикам наших підрозділів про суть і мету цього заходу, а вони, в свою чергу, назначили відповідальних осіб за майстер клас. Саме так між собою ми називали даний захід. Конотопську дистанцію сигналізації та зв’язку представляли начальник дільниці зв’язку Лагошний Р.Є. та електромеханік радіозв’язку Алла Царюк. Ми відразу визначились, що саме нам потрібно для того, щоб якнайкраще за декілька хвилин часу розповісти про роботу нашої дистанції, її працівників, про пристрої та обладнання.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

І от настав цей день. До табору з самого ранку почали з’їжджатись представники різних залізничних професій та підприємств, почали розкладати макети, муляжі, схеми, графіки, обладнання, спецодяг. Дочекавшись представників департаменту та служб, почалось просто щось неймовірне: урочиста лінійка, де кожен загін представлявся однією із залізничних галузей (сигнальні, зв’язкові, колійні, вагонні…), потім привітання та побажання і нарешті старт. Кожен із загонів по черзі рухався від однієї станції до іншої, що були розташовані по всій території табору. На кожній станції залізничники розповідали про свій підрозділ, проводили майстер класи по користуванню апаратурою, заохочували працювати на залізниці. Потім діти проходили невеличке випробування, змагання, конкурс, час виконання якого фіксувався і передавався журі . Після того, як всі загони (вагончики) пройшли через кожну станцію, розпочався святковий концерт, де і було озвучено переможця квесту.
Як і працівники, так і діти отримали багато нових вражень та емоцій. Про залізничні професії дізналось майже 200 дітлахів, що неодмінно будуть розповідати про свої пригоди в таборі своїм друзям.
На мою думку, даний захід був корисним та, маємо надію, переросте у добру традицію, стане нормою проводити профорієнтаційні розмови серед дітей, починаючи з раннього віку. Щоб дітлахи вільно орієнтувались у виборі професій та не губились перед вибором, коли настане час.

Царюк Алла, голова молодіжної ради теркому профспілки.
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 2178
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Поперед.

Повернутись до Конотопський терком

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей