Робота з молоддю

Сторінка (форум) Конотопського теркому дорожньої профспілкової організації Південно-західної залізниці

Модератор: Konotopskiy terkom

До уваги користувачів!
Зображення

Конотопский территориальный комитет профсоюза
41600, г.Конотоп, ул.Свободы, 9


Председатель – ШМАГЛЕЙ Владимир Александрович, тел: 20-00
Заместитель председателя - – МАКАРЕНКО Наталия Адамовна, тел: 20-01
Правовой инспектор труда – КОЛЯДНА Олена Миколаївна, тел: 20-85
Главный бухгалтер – ХОЛЯВКО Мария Трофимовна, тел: 26-98

* - телефоны железнодорожные; код Конотопа - 955-80

Re: Робота з молоддю

Повідомлення Konotopskiy terkom » Нед, 15 грудня 2019 7:03 pm

Декілька років назад молодіжна рада взяла на себе відповідальність щодо проведення соціальної акції до дня толерантності з ВІЛ інфікованими, який щорічно відзначають 01 грудня. Цього року молодь Конотопської дирекції почала свою роботу з привокзальної площі, потім перейшла в поліклініку КЗ Конотопська міська лікарня, а завершила свою місію в політехнічному технікумі КІСумДУ. Всюди без зайвого сорому розповідали про відповідальність за власне здоров’я та здоров’я своїх близьких, про небезпеку, яка чатує від незахищеного censored, підпільних тату-салонів, а також наводили статистичні дані про кількість ВІЛ інфікованих та основні шляхи розповсюдження інфекції за останній рік. Звісно, що зосереджували увагу на методах передачі цієї страшної хвороби, розвінчували міфи, які ширяться інтернетом щодо методів зараження. Адже чим більше обізнаних людей, то менше шансів на хворобу. Здорова людина – це одне з найбільших багатств людства.


ЗображенняЗображенняЗображення

Замула Алла – голова молодіжної ради
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 2406
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Робота з молоддю

Повідомлення Konotopskiy terkom » Нед, 02 лютого 2020 1:33 pm

Молодь обирає майбутнє

З початку року в ППО Бахмацької дистанції сигналізації та зв’язку йде активне обговорення проектів законів «Про працю» №2708, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок» №2681. Спілчани одноголосно висловлюють рішучий протест проти ганебних законопроектів, визнають їх антинародними та антиконституційними. Залізничники чітко усвідомлюють, що влада, цими законопроектами, хоче позбавити людей праці будь-яких трудових прав і соціальних гарантій та знищити їх єдині правозахисні громадські організації – профспілки. І на сьогодення це вже доведений факт.
Незважаючи на посилення соціально-політичного тиску на громадські організації, на суспільство в цілому, профспілка залізничників і транспортних будівельників України веде активну боротьбу за трудові права залізничників, проти владного свавілля. Спілчани нашої первинки висловлюють профспілці повну солідарність та підтримку.
Варто відмітити рішучу активність молоді в процесі відстоювання своїх прав, підтримці профспілки, зміцнення її єдності. Хочу відмітити ще раз, що молодь нашої первинки вже чітко розуміє, що реально захистити і відстояти їх трудове сьогодення і майбутнє здатна, знову ж таки, наша галузева профспілка. І молоді спеціалісти, які вливаються в наш трудовий колектив, з задоволенням обирають членство в галузевій.
Нещодавно в члени профспілки залізничників і транспортних будівельників України урочисто були прийняті молоді спеціалісти нашого підрозділу Валерій Войтенко та Володимир Бойко. Разом з привітаннями та профспілковими квитками, Валерій і Володимир отримали пам’ятні подарунки від профспілкового комітету. Хай їм щастить на трудовому шляху!


Зображення
Валерій Войтенко

Зображення
Володимир Бойко

Олександр Демченко, ст.електромеханік, голова ППО ШЧ-8.
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 2406
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Робота з молоддю

Повідомлення Konotopskiy terkom » Чет, 06 лютого 2020 3:46 pm

Пам’яті героїв Крут

29 січня 1918 року відбулась надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами. Уряд УНР, опинившись без війська, кинув на протистояння з російською армією, що йшла на Київ, кілька сотень погано озброєних українських студентів та гімназистів. Майже всі вони полягли в нерівному бою. Для нашої молоді просто необхідно знати свою історію, тим паче історію тих регіонів, у яких проживають. Тому, узгодивши всі деталі, молодіжна рада Конотопської та Київської дирекції залізничних перевезень 31.01.2020 року зустрілись на станції Крути, де науковий співробітник провела екскурсію, провівши нас вагонами-музеєм, в кожному з яких відображались події певного періоду часу.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

В першому вагоні експозиції розповідають про український рух початку ХХ ст., реалії Першої світової війни, ключові події Української революції 1917 року та проголошення Української Народної Республіки. У другому залі-вагоні висвітлюються політичні події, що призвели до агресії Радянської Росії проти УНР, створення українських збройних сил, початок збройної боротьби за незалежність. Сам вагон є своєрідним музейним експонатом – він був призначений для санітарної обробки вояків, фронтовики називали такі вагони «вошебойками» , в якому все збереглось оригінальне і тому знаходитись там було моторошно. В третьому ж вагоні ми дізнались про сам бій під Крутами, наслідки та значення, більшовицький заколот у Києві на заводі Арсенал. Завершує експозиційний огляд музею четверта зала-вагон. Там ми ознайомились з матеріалами про подальшу боротьбу України за державну незалежність. Це документальні свідчення, що герої Крут були прикладом для наступних поколінь українських патріотів. У п’ятому вагоні – штабному, ми відвідали виставку-реквієм «Герої не вмирають» у пам’ять про бійців, що загинули на Сході, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України. В цьому вагоні важко стримувати сльози, споглядаючи на зовсім юні обличчя, що всміхаються зі світлин, помічених чорною стрічкою, також побачили пошкоджені елементи амуніції та різноманітні вже використані снаряди. Прямували до автобусу ми вже іншими. Кожен зі своїми думками, розуміючи, що історія циклічна, розмірковували, чому так відбувається, чому гинуть безневинні люди…Далі наш маршрут пролягав у місто Ніжин, а саме на поштову станцію, адже для залізничників просто необхідно знати, що було попередником нашої сталевої магістралі. Музейна експозиція огортає атмосферою ХІХ століття, в першу чергу тому, що сам комплекс зберігся оригінальним майже повністю. Тут ми дізнались про ранішні свідчення поштової справи в Україні, про те, як гінці доставляли документи, князівські грамоти, листи гетьманів. Стало відомо як саме і в яких умовах подорожували в ті часи, як поступово змінювався транспорт, забезпечуючи більший комфорт і меншу вартість. А ще ми дізнались , що саме на цій станції народився відомий на весь світ художник Микола Семенович Самокиш. На станції відчули справжній подих минулого, було дуже цікаво, адже екскурсія проходила особливим чином, так що ми могли приймати участь в розповіді.

ЗАМУЛА АЛЛА, голова молодіжної ради теркому профспілки.
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 2406
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Робота з молоддю

Повідомлення Konotopskiy terkom » Чет, 06 лютого 2020 3:58 pm

Плануючи наші заходи, ми ще не знали про всеукраїнську акцію протесту профспілок яка відбулась 30.01.2020 року. Але кожен з нас, представників профспілкової молоді Конотопа, Києва, Ніжина та Бахмача, слідкує за політичною, економічною ситуацією в країні, тому прийняли рішення максимально підтримати протест профспілок проти ганебних законопроектів (про працю) №2708 та (зміни до закону про профспілки) №2681. Провели агітацію серед працівників та пасажирів Південно-Західної залізниці та прийняли участь у флешмобі Профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

« Я проти антисоціального законопроекту № 2708»

Зображення

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


Алла Замула, голова молодіжної ради теркому профспілки.
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 2406
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Робота з молоддю

Повідомлення Konotopskiy terkom » Вів, 30 червня 2020 9:09 pm

Зображення

СВЯТО ДЛЯ МОЛОДІ

У червні в Україні та ряді інших країн відзначають День молоді.
В цьому році це свято припадає на останню неділю червня, а також цього дня відзначається День Конституції України.

Зображення

В Сновській дистанції колії працює 46 молодих працівників. Важливим напрямком роботи молодіжної ради є організація культурного дозвілля та інтелектуального розвитку молоді. Організовуються екскурсії до історичних місць та культурних пам’яток. Для підвищення культурного розвитку організовані відвідини концертів та вистав, приділяється увага організації та проведення спортивних заходів. Молодіжна рада та профспілковий комітет тісно співпрацює з Радою ветеранів та спільно надається посильна допомога пенсіонерам. Молодь постійно залучається до святкування Дня Перемоги, Дня ветеранів, Дня людей похилого віку. Молоді активісти сприяють в організації та проведенні конкурсів для дітей, а також активно приймають участь в громадському житті колективу та в профспілковій роботі. Очолює молодіжну раду з 2016 року Завадський Віталій Володимирович. На теперішній час працює інженером-технологом, відповідально ставиться до виконання обов’язків, працьовитий, дисциплінований, наполегливий. Займає активну життєву позицію, користується повагою серед молоді.

Профспілковий комітет дистанції колії вітає молодь зі святом!

Зображення
Завадський В.В. – відвідування хворої пенсіонерки Андросової Ганни Федотівни, якій в цьому році виповнилося 84 роки, в дистанції колії пропрацювала 28 років

Ми цінуємо Ваше прагнення наполегливо крокувати до своїх вершин, бути успішними, щасливими та відповідальними. Ваша енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у на виробництві, у спорті та мистецтві. З нагоди свята бажаємо міцного здоров’я, успіхів у роботі та навчанні, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум. Бажаємо Вам щастя і віри у власні сили.
Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!


Профспілковий комітет ПЧ-14
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 2406
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Робота з молоддю

Повідомлення Konotopskiy terkom » Вів, 30 червня 2020 9:27 pm

НАШІ МОЛОДІЖНІ АКТИВІСТИ

До Дня молоді хочеться розповісти про молодіжного активіста, голову молодіжної ради теркому профспілки Аллу Замулу.

ЗображенняЗображення

Народилася в Конотопі, в сім’ї залізничника, закінчила школу № 11, що розташована в безпосередній близькості до залізничного вокзалу. Тато Алли працював машиністом, майже всі друзі родини також були залізничниками, тому коли постало питання вибору професії особливих сумнівів не було, що вона буде пов’язана саме із залізницею. Хоча для впевненості подала документи та успішно склала іспит в Ніжинський педагогічний інститут. Але в Київському електромеханічному технікумі ім. Островського на той момент було більше переваг для навчання та подальшого працевлаштування. Навчання видалось важким, але цікавим. В результаті Алла отримує диплом з відзнакою і влаштовується на роботу в Конотопську дистанцію сигналізації та зв’язку по спеціальності та продовжує навчання в Харківській академії залізничного транспорту, яку успішно закінчує та одержує нові знання та диплом спеціаліста. А вже потім і громадська робота та активна участь в молодіжному русі. В 2015 року долучилась до команди молодіжної ради конотопської дирекції залізничних перевезень, а з часом і очолила її. У серпні 2018 року прийняла участь в семінарі « Створення корпоративного волонтерства», в цьому ж році отримала відзнаку від начальника залізниці як кращий працівник. Одружилась в 2019 році.
Її обранцем став колега Дмитро Замула – старший електромеханік СЦБ. Разом з чоловіком частенько проводять вільний час на природі, полюбляють подорожувати, займаються риболовлею.
ЗображенняЗображення

Також обожнює читати. Особливо наших сучасних авторів: В.Шкляр, Макс Кідрук (на презентації їхніх книг навіть пощасливилось побувати), Світлана Талан, Люко Дашвар та багато інших.

Зображення

Молодіжна рада теркому профспілки зробила багато добрих справ. А ще її називають кращою молодіжною радою Південно-Західної залізниці. Згуртувавшись, команда молодих і завзятих залізничників долучалась щороку до облаштування житлових корпусів та території в ДОТ «Зорька», збирали гуманітарну допомогу для малозабезпечених родин Конотопа, допомагали інтернату для дітей із вадами зору, проводили соціальні акції до дня боротьби зі СНІДом, для школярів проводили лекції про небезпечну поведінку на залізниці. Зняли відеоролик про молодіжну раду та отримали призове місце в конкурсі. Їздили на пізнавальні екскурсії та багато іншого. А в цьому році прийняли участь в онлайн-квесті для молодіжних рад Укрзалізниці, що організувала Рада профспілки до дня молоді. Наша команда зайняла 2 місце. На майбутнє багато планів. Як для молодіжної ради, так і для молодіжного лідера.
Побажаємо всім активістам, молодим залізничникам наснаги, впевненості, доброго настрою та здоров’я.


ПРЕС-центр Конотопського теркому профспілки.
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 2406
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Робота з молоддю

Повідомлення Konotopskiy terkom » Вів, 30 червня 2020 9:44 pm

Молодість. Активність. Профспілка.

Яка вона профспілкова молодь Конотопської дирекції?!
Не дивлячись на карантин, обмеження та складну ситуацію в країні, вона, як і раніше, активна, весела, цікава, винахідлива та креативна!
На профспілковому он-лайн квесті, що проходив минулої п'ятниці та був приурочений до Дня Молоді , наша команда довела це в котрий раз, зайнявши 2 місце!

Зображення

Звичайно, молоді представники всіх дирекцій також гарно впоралися з завданнями, а вони були найрізноманітніші: питання на логіку, на знання своїх професій, питання про історію профспілок, різнопланові ребуси та загадки, анаграми.
Всі ці завдання потребували неабиякої згуртованості, кмітливості, зосередженості та швидкої реакції!
Від ДН-5 у он-лайн грі прийняли участь активісти: Замула Алла, Харченко Ніна, Подуремне Яна, Ластова Вікторія та Облакевич Ігор.

Зображення

Слід висловити подяку за організацію цієї чудової он-лайн гри Віталію Копишу та Людмилі Голубовській. Дякуємо за те, що постійно шукаєте нові форми організації роботи з профспілковою молоддю, різноманітно наповнюєте наше дозвілля, особливо в умовах ізоляції! Всім бажаємо успіхів.
Наша команда з нетерпінням чекає на нові проекти!


Ніна Харченко, голова молодіжної ради ДН-5.
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 2406
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Робота з молоддю

Повідомлення Konotopskiy terkom » Сер, 01 липня 2020 9:56 pm

Зображення


До дня захисту дітей Рада профспілки залізничників разом
з молодіжною радою організували та провели сімейну он-лайн
вікторину для залізничників та їх дітей зокрема.


Сама вікторина проходила в програмі Zoom та використовували для введення відповідей програму Kaxoot. Для багатьох така схема вікторини виявилась достатньо важкою в плані реєстрації та самої навігації по інтерфейсу, то ж серед учасників були найвідданіші та найазартніші. Завданням вікторини було залучити до інтерактиву всю родину, так як питання були і легкими і такими, над якими доводилось подумати. Темою ж обрали « Покоління Z знає про залізницю все». З Конотопської дистанції сигналізації та зв’язку прийняли участь дві родини. На фото учасниця Анастасія, яка зареєструвалась на вікторину з власної ініціативи. Зі слів її мами, що працює в нас змінним інженером, то донька залишилась в повному захваті та просила ще побільше таких вікторин. Кожен учасник отримав пам’ятний сертифікат за підписом голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.М.Бубняка.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


Алла Замула, голова молодіжної ради ШЧ Конотоп
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 2406
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Робота з молоддю

Повідомлення Konotopskiy terkom » Суб, 01 серпня 2020 7:42 pm

Справжня честь – це рішення робити при
всіх обставинах те, що корисно для
більшості людей.
Б. Франклін

ДРУЖНЯ БРИГАДА – СПІЛЬНА СПРАВА

Колійна справа – тяжка та рутинна. Кожен день – обслуговування та поточне утримання колії, ремонт, заміна, обточка, виправка, регулювання, розгонка…
Задача колійників – утримувати залізничну колію у справному стані незалежно від погодних умов, забезпечувати безперебійне слідування поїздів по стальній магістралі. Така фізично важка робота через невисоку оплату не є досить привабливою для молодих кадрів та все ж таки підкорює серця своїм романтизмом… Не став виключенням і завзятий бригадир Конотопської дистанції колії Цопа Максим, який, не дивлячись на молодий вік, має чималий досвід.

Зображення

Здобувши освіту в Харківській академії залізничного транспорту, він з 2008 року почав працювати за спеціальністю на Південній залізниці монтером колії (Основ'янська дистанція колії), згодом бригадиром. У 2012 році перевівся до Конотопської дистанції колії Південно-Західної залізниці на посаду шляхового майстра. На даний час займає посаду бригадира. Максиму в роботі подобається результат. Незважаючи на всі труднощі, молодий бригадир зі своєю бригадою виконують все по максимуму та пишаються спільною справою. Максима підкорює дружня атмосфера в колективі, працьовитість та командна згуртованість бригади. Наскільки важлива команда, то Максим знає з особистого досвіду, адже з дитинства займається футболом. Приймає активну участь у всіх спартакіадах та різних змаганнях, неодноразово завойовуючи зі своєю командою призові місця.
Хотілося б побажати колійнику-активісту та всій бригаді плідної та успішної праці, ніколи не втрачати своїх позицій та добиватися успіхів як в трудових буднях, так і в повсякденному житті. А ще підкорювати нові вершини в спорті і на роботі та здобувати нові перемоги.

Яна Подуремне, член молодіжної ради ДН-5.
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 2406
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Робота з молоддю

Повідомлення Konotopskiy terkom » Суб, 15 серпня 2020 8:03 pm

Від профспілкового лідера до тренера!

ЗображенняЗображення

З 5 по 8 серпня мали нагоду бути учасниками Другого літнього табору для профспілкових тренерів та модераторів «Trade union Trainer camp 2020», який був проведений в місті Чернігів в оффлайн форматі!
Орзанізаторами заходу є Молодіжна рада Федерації професійних спілок України при підтримці Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Зображення

Від Профспілки залізничників та транспортних будівельників України було представлено чотири молодіжних та активних учасників, а саме: Стемпковський Євген, Замула Алла, Харченко Ніна та Михайло Шостак.

Зображення

Протягом чотирьох днів учасники мали змогу проявити себе та набути нових теоретичних та практичних знань в таких темах як:
• Публічні виступи;
• Гаджети на тренінгах;
• Ігри на тренінгах. Ділові та дидактичні.;
• Проведення онлайн та оффлайн квестів;
• Імідж тренера;
• Підготовка до тренінгу та особливості навчання дорослих.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Окрім навчання молодь також займалась спортом, кожного ранку проводився так званий енерджайзер, який складався з пробіжки, зарядки та купання у річці Десна. На другий день тренінгу, після занять, хлопці грали в футбол, а дівчата завзято підтримували їх.
Також в один із вільних вечорів для завзятих профспілковців було проведено екскурсію містом. Чернігів багатьох вразив своєю красою та зачарував старовинними куточками.
Окрім цього був спільний перегляд змістовного фільму, пісні під гітару, нові знайомства та купа вражень…
Думаю, що з цього заходу кожен учасник зміг почерпнути щось своє. А ми – набралися досвіду, мотивації, знань і сили діяти і творити!


ЗображенняЗображення


Харченко Ніна, голова Молодіжної ради ДН-5.
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 2406
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Re: Робота з молоддю

Повідомлення Konotopskiy terkom » Нед, 30 серпня 2020 6:10 pm

Планувати і діяти в майбутньому

Наприкінці літа молодіжна рада Конотопської територіальної профспілкової організації провела тренінг для молоді. До нас долучились представниця Ради профспілки Людмила Голубовська, заступник голови молодіжної ради профспілки Ізмайлова Катерина, технічний інспектор з охорони праці Дорпрофсожу, заступник голови молодіжної ради дорожньої профорганізації Стемпковський Євген та представник молодіжки з Ніжина Кубрак Олег. Так як останні півроку ми комунікували лише онлайн, то були дуже раді зустрічі та живому спілкуванню.

Зображення

Сам тренінг було вирішено провести на території ДОТ Зорька, так як там є дійсно гарні умови для організації різних заходів в умовах карантину. Це і досить велика територія, велике приміщення естради, свіже повітря, насичене хвоєю та лісом. Але перейдемо до теми тренінгу, а їх було аж 5.

ЗображенняЗображення

Катерина розповіла першою про цілеутворення, якщо простими словами, то це як потрібно ставити цілі і якими способами до неї йти. Які дії допоможуть, а які взагалі нашкодять. Євген Стемпковський озвучив досить цікаву тему - «Навіщо нам профспілка», історія створення та її основні функції. А потім було творче завдання, яке ми, поділившись на групи, виконали залюбки. Малювали профспілку або як ми її бачимо чи якою хотіли б бачити та всі її основні напрямки діяльності. Людмила обрала тему «Особливості використання сторітейлінгу в інформаційній роботі профспілки», пояснила, як правильно створити статтю, щоб була цікавою читачеві, про важливість заголовка. Я та Ніна Харченко розповіли про COVID-19, заглибились в його походження, спростували міфи, що ширяться соцмережами про даний тип вірусу. Навчились відрізняти правдиву інформацію від фейків.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Всі виступаючі були тренерами-новачками і саме в такому форматі вперше співпрацювали з учасниками. Підготовлені були круті слайди, презентації. Запропоновані ігри, що на практиці пояснювали суть того чи іншого питання. Атмосфера була неймовірно дружелюбною, легкою, позитивною, яка лише сприяла гарній подачі інформації.

ЗображенняЗображення

Ми неймовірно щасливі від того, що нарешті вдалось реалізувати ті навики, що отримували в онлайн режимі під час суворих заборон на масові заходи. Вдячні за підтримку Голові теркому профспілки Володимиру Шмаглію. У нас багато різних ідей, але головне, що є натхнення планувати і діяти в майбутньому.


Алла Замула, голова молодіжної ради теркому профспілки.
Аватар користувача
Konotopskiy terkom
Творчій модер!
 
Повідомлення: 2406
З нами з: Чет, 23 червня 2011 9:17 pm

Поперед.

Повернутись до Конотопський терком

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість