Карантин - не перешкода

Сторінка (форум) Криворізького теркому дорожньої профспілкової організації Придніпровської залізниці

Модератори: Dnepr_dprof, KrRig terkom

До уваги користувачів!
Зображення

Криворожский территориальный комитет профсоюза Приднепровской железной дороги
50023, г. Кривой Рог, ул. Железнодорожников, 2


Председатель - ЖУК Александр Александрович, тел: 33-14
Заместитель председателя - ТАРАН Руслан Владимирович, тел: 31-10
Главный бухгалтер - БАЙБАРАК Наталья Александровна, тел: 36-70
Технический инспектор труда Совета профсоюза на Приднепровской ж.д - ИСАЕВА Галина Владимировна, тел: 30-47
Правовой инспектор труда Совета профсоюза на Приднепровской ж.д. - КОРОСТЕЛЕВ Владимир Семенович, тел: 41-18

* - телефоны железнодорожные, код Кривого Рога - 93-200

Карантин - не перешкода

Повідомлення KrRig terkom » Пон, 29 червня 2020 8:28 pm

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 979
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm

Карантин - не перешкода

Повідомлення KrRig terkom » Пон, 29 червня 2020 8:30 pm


Звернення до голови правління

На початку карантину керівництвом АТ «Укрзалізниця» були надані вказівки щодо стримання витрат і відтермінування виплат матеріального заохочення, які передбачені колективними договорами структурних підрозділів. Вказівки хоча і носять рекомендаційний характер, але призвели до того, що керівники усіх рівнів їх розуміють кожен по «своєму». Хтось нараховує і виплачує частково, хтось не нараховує і не виплачує взагалі, а від цього в першу чергу страждають прості працівники залізниці. До того ж, ця «невизначеність» на рівні різних регіональних філій і філій АТ «Укрзалізниця» шкодить в цілому іміджу товариства.
В колективному договорі регіональної філії «Придніпровська залізниця», як приклад, матеріальна допомога на оздоровлення під час чергової відпустки, становить 40% посадового окладу або тарифної ставки, що в абсолютному значенні складає близько 2,5 тис. грн., у той час, як на Південно-Західній залізниці розмір такої допомоги, передбачений колективним договором, становить шість прожиткових мінімумів, або 12162 грн., що в 5 разів більше ніж у нас. В той же час навантаження по Криворізькому регіону, який є складовою регіональної філії «Придніпровська залізниця», в травні поточного року складає близько 180 тис. тон на добу, що на п'ять тис. тон більше ніж у минулому році ( факт травня 2019р. – 175 тис. тон).
Тому Криворізький терком профспілки 19.05.2020р. письмово звернувся до виконуючого обов'язки голови правління АТ «Укрзалізниця» Юрика І.І. і запропонував, що у разі прийняття заходів щодо економії витрат, приймати рішення виважено і з урахуванням в першу чергу показників роботи та вкладу кожного структурного підрозділу, регіональної філії, філії в загальний «кошик» товариства. Це стосується і таких питань, як преміювання, оптимізація штату, робота в умовах неповного робочого тижня, виплати всіх видів матеріального заохочення і таке інше.

Прес-центр теркому
KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 979
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm

Карантин - не перешкода

Повідомлення KrRig terkom » Пон, 29 червня 2020 8:38 pm


Готуємо поїзда у рейс

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Чи нудно вам у карантині? Чи сумуєте ви без своєї роботи?
А от слюсарі та локомотивні бригади Нікопольського моторвагонного депо з готовністю відгукнулися на призив взяти участь у покращенні культурно-гігієнічно-технічного стану поїздів. Таким чином вони досягають дві мети: покращують якість міжміського залізничного пасажирського сполучення та спілкуються з колегами і приймають активну участь у житті свого підприємства.
Протягом періоду підготовки у салонах поїздів частково замінено дерев'яний настил та лінолеум, плафони та лампи освітлення, оновлено підніжки та поручні, відремонтовані автоматичні та розсувні двері салонів, закріплено дивани, оновлено фарбування тамбурів, проведена заміна потрісканого скла у вікнах, відремонтовані оглядові люки колісних пар. У туалетах проведено заміну унітазів та умивальників (там, де була особливо гостра потреба). Проведена дезінфекція салонів вагонів.
Звісно, не залишили без уваги і кабіни керування, а саме: проведено заміну порогів, частково замінений лінолеум, пластик, декоративні планки.
На сьогодні електропоїзди та люди готові до роботи і чекають на своїх пасажирів.

Психолог РПЧ-2 В.А.Семенова
KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 979
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm

Карантин - не перешкода

Повідомлення KrRig terkom » Пон, 29 червня 2020 8:49 pm


Карантин – не перешкода

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Не зважаючи на пандемію COVID-19, що охопила весь світ, працівники ПТО Апостолове з творчим натхненням потурбувалися про естетичну красу території свого підрозділу. Так, слюсар з ремонту рухомого складу Шевченко О.О. посадив на 4-му районі квіти та декоративні кущі, оглядач вагонів Зубанова Г.М. та оглядач - ремонтник Солоха В.В. на 7-му районі зробили клумбу та оформили її квітами. Прийняли активну участь у благоустрої навколишньої території і оператори з обслуговування та ремонту вагонів Герець О.М., Головіна Т.А., Лабуз І.О., Шпурик А.А., машиністи компресорних установок Захода А.А., Одінцова Н.М., Шатинська І.М.. Щодня, біля адміністративної будівлі, за квітами та ялинкою доглядає прибиральник виробничих приміщень Головіна Г.В. А щоб приємно було йти на роботу вздовж стежинки, оператор ЕОМ Некрасова В.В., оглядач по збереженню Федорчук Т.В. та старший лінійний оглядач Смірнова С.І. висадили різнокольорові іриси та турботливо доглядають за ними.
Подбали про благоустрій своєї території і працівники ПТО Мудрьона. Старший оглядач–ремонтник вагонів Стеценко В.Г., слюсар з ремонту рухомого складу Бондаренко А.В., оглядач-ремонтник вагонів Піщак І.Я., пофарбували перила перехідного мосту до будівлі ПТО, арку для винограду на ганку будівлі. Слюсар з ремонту рухомого складу Дніпровський М.Л. пофарбував пожежний щит. А оглядач вагонів Грондовська А.П та оператор з обслуговування вагонів Кабанова Н.Б. завершили естетичну красу фарбуванням дрібних кованих деталей перил та ганку. Крім того, слюсар з ремонту рухомого складу Ігнатюк С.В., за допомогою оглядача-ремонтника вагонів Рахуби І.Є. та електрогазозварника Флакея Р.В., виготовив нову дерев'яну лавку для працівників ПТО.
Також, за рішенням цехових комітетів, профгруп та профспілкового комітету в кімнатах прийому їжі ПТО була оновлена побутова техніка – електрочайники та мікрохвильові печі, придбаний холодильник на ПТО Апостолове та водонагрівач для чоловічої душової ПТО Грекувата.

Голова ППО експлуатаційного вагонного депо Батуринська Н.О.Коровайнюк
KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 979
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm

Карантин - не перешкода

Повідомлення KrRig terkom » Пон, 29 червня 2020 8:53 pm


В умовах дії карантину

ЗображенняЗображення

В Апостолівській дистанції колії підвели підсумки виробничого змагання на кращий цех в умовах дії карантину.
В такі тривожні часи, як зараз, люди проходять перевірку на витривалість, доброчинність та порядність. І таких робітників не мало в нашій дистанції.
Ось вони, люди щедрої душі, що одразу відреагували на заклик профспілкового активу включитись в змагання і виконали всі умови: Вербицький Г.Г., Красновид А.М., Соколов О.О.
Спілкуючись з колійниками та дякуючи їм за кожну хвилину їхньої праці, вони скромно відповідали: «Час карантину – це теж хвилини нашого життя, даровані нам Господом. І втрачати їх на бездіяльність і депресію не можна. А ми працювали, змагались – це було цікаво, а головне, на протязі змагання не було жодного лікарняного».
Слова вдячності висловив нашим працівникам заступник начальника Пашнюк А.А.: «Велика подяка нашим працівникам за виконану роботу в цей нелегкий час, яку вони виконали для забезпечення безпеки руху потягів. Всім працівникам залізниці і всієї України – здоров'я».

Голова профспілкового комітету Апостолівської дистанції колії А.А. Дрозд
KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 979
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm

Карантин - не перешкода

Повідомлення KrRig terkom » Пон, 29 червня 2020 8:57 pm


Проведені лісозахисні роботи

ЗображенняЗображення

На період запровадження карантину були внесені зміни в режим роботи Криворізької дистанції лісозахисних насаджень і для більшості працівників дистанції було встановлено режим простою. Але, з настанням пожеже небезпечного періоду, з 15 квітня, для проведення усіх необхідних заходів по проведенню протипожежної та лісокультурної оранки на роботу вийшли усі трактористи, майстри та водії дистанції. Була проведена посилена робота з працівниками дистанції щодо дотримання правил пожежної безпеки, не допущення випалювання сухої трави на залізничному полотні, на відкосах та в лісонасадженнях. Це забезпечило недопущення розповсюдження полум'я на захисні лісонасадження та збереження насаджень залізниці від пожеж. На теперішній час усі робітники ПЧЛ-2 виведені із простою та працюють в робочому режимі.

Голова ППО Ледащева О.А.
KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 979
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm

Карантин - не перешкода

Повідомлення KrRig terkom » Пон, 29 червня 2020 9:04 pm


Охорона праці очима дітей

Цьогоріч Всесвітній день охорони праці проходив під гаслом:
«Зупинимо пандемію: безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя».
Малюнки дітей працівників Нікопольської дистанції колії:

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 979
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm

Карантин - не перешкода

Повідомлення KrRig terkom » Пон, 29 червня 2020 9:10 pm

ЗображенняЗображення

75 лет минуло с победного 1945-го года. Один за другим уходят в вечность герои, которые завоевали нам мирную жизнь и спасли мир от нацизма. В организации пенсионеров-железнодорожников Никопольского узла осталось всего 4 участника боевых действий и 19 участников войны. Но неизменными остались память и благодарность всем участникам боев Второй мировой войны и тем, кто героическим трудом приближал долгожданную Победу! Всем им к празднику администрация, профсоюз и совет ветеранов дороги, в сложной финансовой обстановке, оказал материальную помощь – соответственно по 500 и 300 грн.
Не остались в стороне и профкомы структурных подразделений. Так, в энергоучастке всегда было доброй традицией оказывать материальную помощь всем участникам войны. Меняются профсоюзные лидеры, но традиции остаются неизменными. И в этом году, в канун праздника председатель профкома ЭЧ-1 Виталий Шаповал и председатель совета ветеранов Виктор Соколов вручили троим участникам боевых действий и пяти участникам войны по 500грн. А в моторвагонном депо ежегодно после торжественных мероприятий профком устраивал благотворительный обед для детей войны и активистов ветеранского движения, к сожалению, несколько лет уже без ветеранов войны. Наши активисты – это 10 членов совета ветеранов депо, за каждым из которых закреплены ветераны, с которыми они держат постоянную связь. А в этом году приятной неожиданностью стало для нас предложение председателя профкома РПЧ-2 Юрия Эрдмана – выделить активистам к Дню Победы продуктовые наборы на сумму 200грн. каждому. Казначей профкома Наталья Смык заблаговременно продумала, как сделать набор максимально праздничным и 7 мая Юрий Михайлович с председателем совета ветеранов депо Титаренко Галиной Николаевной вручили подарки активистам. Ветераны признались, что профком устроил им настоящий праздник и помог накрыть, по-настоящему, праздничный стол.
Ещё одна незыблемая традиция, которой 9 мая этого года исполнилось 50 лет – это митинг и возложение цветов к памятнику «Комсомольцам-подпольщикам» в День Победы (а также 8 февраля в День освобождения города и в День партизанской славы). Памятник был установлен на месте расстрела мирных жителей, подпольщиков, лиц еврейской национальности на выезде из города недалеко от вокзала и закреплен за железнодорожниками. Первые годы, пока были живы и дееспособны ветераны ВОВ мы ходили колонной во главе с фронтовиками и духовым оркестром. Прошло время, ветераны войны постарели и к памятнику мы стали подвозить их вагонами электрички.
Конечно же, мы не смогли не проведать своих «комсомольцев» и в этот День Победы. Соблюдая все правила карантина, утром 9 мая представители узлового совета возложили цветы к подножью памятника и надгробий братских могил.
Мы, последнее поколение, которое имеет возможность видеть и общаться с настоящими живыми ветеранами войны. К сожалению, настанет время, когда последний солдат Великой Отечественной войны оставит нас, а вместе с ним в воспоминания уйдёт целое поколение. И именно мы – дети войны и первых послевоенных лет, обязаны передать эти традиции своим потомкам.

Председатель Совета Ветеранов узла и РПЧ-2 Г.Н.Титаренко
KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 979
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm

Карантин - не перешкода

Повідомлення KrRig terkom » Пон, 29 червня 2020 9:16 pm

ЗображенняЗображення

75 лет тому назад советский солдат, добив фашистского зверя в его собственном логове, водрузил над поверженным рейхстагом Красное знамя Победы. Итоги Второй мировой войны были предопределены именно тогда – в мае 1945. Война затянула в свою смертоносную орбиту почти 70 государств с населением 1,7 млрд. человек. По данным британской энциклопедии в ходе войны погибли более 54 млн. человек.
Среди наиболее пострадавших от войны была и Украина. Немецко-фашистские захватчики разрушили 714 городов и рабочих поселков, более 28 тысяч сел, 250 сел сожгли вместе с жителями. Уничтожили и разграбили 16150 промышленных предприятий, более 27 тысяч колхозов и 872 совхоза, 1,3 тыс. МТС, 18 тыс. лечебных заведений, более 50 тыс. ВУЗов, школ, 28,7 тысяч километров магистральных железных дорог.
Фактически было уничтожено 40% национального богатства Украины.
Истоки Победы, которая досталась нашему народу очень высокой ценой, лежат в мужестве и самоотверженности людей всех национальностей нашей страны, в их готовности на фронте и в тылу отдать жизнь за свободу и независимость родной земли.
К сожалению, из поколения победителей все меньше людей остается в живых вместе с нами. Так, в Криворожском регионе 75 годовщину Победы встретили 243 участника той страшной войны, их них 16 участников боевых действий. Среди участников боевых действий 97-летний Иван Тимофеевич Бескровный, прошедший всю войну с 1941 по 1945 г.г. и старше 80 лет – Иван Никитович Максименко, Алексей Григорьевич Ванда, Борис Романович Штефан, Павел Парамонович Кармазин, Михаил Максимович Горин и другие, воевавшие в 1944 и 1945 годах.
Карантинные ограничения не позволили в полной мере отметить юбилей Великой Победы, публично и массово чествовать ее участников. Но в нашем регионе, ни один из участников той страшной войны не остался без внимания, благодарности и поддержки.
По инициативе и при непосредственном участии администрации Приднепровской железной дороги, Дорпрофсожа, дорожного Совета ветеранов и Криворожского теркома профсоюза всем 16 участникам боевых действий выделена материальная помощь по 500 грн. каждому, 99 участникам трудового фронта объявлена благодарность с материальным поощрением, 128 участникам трудового фронта выделена материальная помощь по 300 грн. каждому.
Мы, нынешнее поколение, в неоплатном долгу перед живыми и ушедшими участниками Великой Победы.

Заместитель председателя Совета Ветеранов В.Н.ВахненкоЕвгений Нефедов
ВЕТЕРАНЫ

Уже цветы им были вручены,
Когда фотограф, зарядив кассету,
Сказал: «Позвольте снять вас для газеты,
Товарищи, участники войны».
Они по-детски были смущены,
Но по-солдатски сбросили усталость.
А я подумал: сколько ж вас осталось
Товарищи, участники войны?..
Мы много лет спокойно смотрим сны,
О вас – и рядовых, и полководцев –
Не справедливо мало остается,
Товарищей, участников войны.
У вас давно уж выросли сыны,
Забота ваша – правнуки и внуки,
Но где находят силу ваши руки,
Товарищи, участники войны?
Вы не всегда на улицах видны –
Лишь в праздники наденете награды,
А их и в будни людям видеть надо,
Товарищи, участники войны!
Испытанная гвардия страны, вы нам нужны,
Как мудрость, сила, опыт.
Пока не всюду вспаханы окопы,
Товарищи, участники войны.
Пока нам не хватает тишины,
Пока тревожно светятся заставы –
Мы будем жить по вашему уставу,
Товарищи, участники войны!
И никогда победной той весны
Забыть не сможет мир,
Большой и светлый.
А это значит, что и вы – бессмертны
ТОВАРИЩИ УЧАСТНИКИ ВОЙНЫ!

KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 979
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm


Повернутись до Криворізькій терком

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron