Новини за січень 2016 р.

Сторінка (форум) Криворізького теркому дорожньої профспілкової організації Придніпровської залізниці

Модератори: Dnepr_dprof, KrRig terkom

До уваги користувачів!
Зображення

Криворожский территориальный комитет профсоюза Приднепровской железной дороги
50023, г. Кривой Рог, ул. Железнодорожников, 2


Председатель - ЖУК Александр Александрович, тел: 33-14
Заместитель председателя - ТАРАН Руслан Владимирович, тел: 31-10
Главный бухгалтер - БАЙБАРАК Наталья Александровна, тел: 36-70
Технический инспектор труда Совета профсоюза на Приднепровской ж.д - ИСАЕВА Галина Владимировна, тел: 30-47
Правовой инспектор труда Совета профсоюза на Приднепровской ж.д. - КОРОСТЕЛЕВ Владимир Семенович, тел: 41-18

* - телефоны железнодорожные, код Кривого Рога - 93-200

Новини за січень 2016 р.

Повідомлення KrRig terkom » П'ят, 05 лютого 2016 11:54 pm

Подведем итоги работы!

ЗображенняЗображення

22 декабря в зале заседаний территориального профсоюзного комитета прошла встреча молодежных лидеров, на которой были подведены итоги работы молодежных советов за 2015 год.
Председатели Молодежных советов, идя в ногу со временем, смогли не просто рассказать об успехах в своей работе, но и продемонстрировать презентации и видео- отчеты о работе своих молодежных советов. Хочется отметить активность молодежи и стремление к работе Никопольского и Пятихатского узлов. Их запал, и задор заряжает всех остальных к продвижению своих идей. Порадовал Криворожский узел своими интересными мероприятиями.
Фильм-отчет о работе молодежного совета Криворожского теркома за 2015 год включил в себя много интересных событий и мероприятий, проводимых молодежью на нашем регионе. Хочется, чтобы следующий год у молодежи был столь же плодотворным и насыщенным, воплотились в жизнь новые задумки и идеи, которые во всем находили бы поддержку и понимание!

Председатель молодежного совета Криворожского теркома Кулишова Л.А

ПРЕЗИДІЯ ТЕРКОМУ

ЗображенняЗображення

22 січня поточного року в Криворізькій територіальній профспілковій організації на засіданні президії теркому профспілки було підведено підсумки роботи теркому за 2015 рік. Фахівці теркому доповіли про роботу технічної та правової інспекцій праці, про статистичний звіт теркому профспілки, про підсумки інформаційної роботи в первинних профспілкових організаціях регіону та про роботу з листами та скаргами залізничників.
Президія прийняла рішення по всім питанням порядку денного та про заохочення найактивніших авторів матеріалів в Інформаційний Вісник теркому.

Ісаєва Г.В.- технічний інспектор праці теркому
KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 888
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm

Новини за січень 2016 р.

Повідомлення KrRig terkom » Суб, 06 лютого 2016 12:06 am

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Він з того покоління, яке про війну знало тільки з уроків історії, кінофільмів та книжок. Зі зброєю та військовою технікою познайомився ближче в період строкової служби в Збройних Силах України. І ніколи не думав, як і кожен з нас, що ці знання знадобляться у реальному житті! Але знадобилися, війна прийшла в наш дім, в його дім! І він знову став танкістом. І виконав свій обов'язок так, що Батьківщина високо оцінила його бойову роботу – груди героя прикрасив орден «За мужність» III ступеню та знак «Захиснику Донецького аеропорту»! Нещодавно орден було урочисто вручено П'ятихатським військовим комісаром.
Зараз цей герой, Цвітков В'ячеслав Олександрович, вже демобілізований і знову працює монтером колії в П'ятихатській КМС. Сьогодні він продовжує свою мирну і таку важливу роботу разом зі своїми товаришами по цеху.
Весь колектив П'ятихатської КМС пишається своїм героєм і бажає йому подальших успіхів вже в мирному житті!

Член ППО П'ятихатської КМС Перекрест В.М.
Фота надано головою ППО П'ятихатської КМС Мулявою О.С.
(на фото справа найкращий друг Цвіткова В.О.
монтер колії Головешко В.О.)
KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 888
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm

Новини за січень 2016 р.

Повідомлення KrRig terkom » Суб, 06 лютого 2016 12:10 am


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ

ЗображенняЗображення

12 січня 2016 року в Криворізькому теркомі профспілки, відповідно до плану роботи теркому, відбувся інформаційний день з головами первинних профспілкових організацій регіону.
Відкрив засідання голова Криворізької територіальної профспілкової організації Нестеренко А.Ф.
Головною темою інформаційного дня стала наступна звітно-виборна компанія в профспілці. Усі присутні отримали відповідні матеріали в паперовому та електронному вигляді .

Прес-центр теркому
KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 888
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm

Новини за січень 2016 р.

Повідомлення KrRig terkom » Суб, 06 лютого 2016 12:14 am

Залізничникам - гідну оплату праці!

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України
обґрунтовує необхідність підвищення зарплати працівникам

Сьогодні трудовим колективам запропоновано два проекти колективного договору ПАТ «Українська залізниця»: один презентований адміністрацією, інший підготовлений нашою профспілкою та затверджений СПО профорганізацій, що діють у Товаристві .
Профспілковий проект розроблено на основі чинної Галузевої угоди, з врахуванням кращих норм і гарантій колективних договорів залізниць, підприємств і організацій, що входять до сфери управління Укрзалізниці.
Одним із головних показників соціальної захищеності є рівень заробітної плати. Це - одне з найважливіших питань, які регулюються колективним договором, в проекті якого профспілкова сторона пропонує з 1 січня 2016 року здійснити підвищення тарифних ставок і посадових окладів не менше ніж на 50 %. Така необхідність обґрунтована тим фактом, що з 2009 року Укрзалізниця не виконує норму Галузевої угоди щодо підвищення заробітної плати залізничників на рівень не нижчий за темпи її зростання в галузях економіки України.
Про значне відставання в оплаті праці у порівнянні з іншими галузями економіки свідчить не лише 14 місце, яке посідає залізничний транспорт за заробітною платою, а й темпи її зростання. В 2015 році темп зростання заробітної плати у галузях економіки становив 19,1 %, а зарплата залізничників за цей період зросла лише 9,1 %. Це - найнижчий показник серед галузей економіки.
У вересні 2015-го було підвищено державні соціальні стандарти - збільшено розмір мінімальної заробітної плати на 13,1 %, тоді як тарифні ставки і посадові оклади на залізничному транспорті з 1 жовтня було підвищено лише на 5 %.
Як свідчить порівняння двох проектів колективного договору - більшість гарантій ПАТ «Українська залізниця» пропонує зменшити або зовсім скасувати. При цьому кошти від зменшення гарантій не будуть направлені на збільшення заробітної плати залізничникам. Тож і виходить, що для працівників ця реформа полягає у скасуванні і зменшенні соціальних пільг і гарантій, а трудовому колективу такі зміни не потрібні.
Заробітну плату працівникам Товариства треба підняти на гідний рівень, бо вони цього заслуговують, і лише таким чином вона буде конкурентною і привабливою для кваліфікованих фахівців.

З матеріалів Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України
KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 888
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm

Новини за січень 2016 р.

Повідомлення KrRig terkom » Суб, 06 лютого 2016 12:19 am

100-лет не предел

ЗображенняЗображення

Сегодня мы вам расскажем о замечательном человеке, о Сиденко Ксении Михайловне, которая родилась 18 января 1916 года в поселке городского типа Семеновка, Гомельской области Белоруссии.
Свою трудовую деятельность Ксения Михайловна начала в январе 1938 года на станции Долгинцево Сталинской железной дороги в должности счетовода. В 1961 году переведена на должность бухгалтера Криворожской дистанции гражданских сооружений, в 1968 году переведена в Криворожскую дистанцию сигнализации и связи на должность старшего бухгалтера и в 1971 году ушла на пенсию по возрасту. Все 33 года трудовой деятельности отданы Криворожскому отделению Приднепровской железной дороги.
Не удивительно, что собрались поздравить ее не только все родственники, но и сотрудники Криворожской дистанции сигнализации и связи, во главе с начальником дистанции А.Костиным. Также поздравления Ксения Михайловна получила от мера г.Кривого Рога Вилкула Ю.Г., председателя Долгинцевского района Ратинова И.Г., председателей Совета ветеранов Криворожского региона железнодорожников Мельниковой А.М., Долгинцевского района Олейник Г.А. и многих других.
Все желали крепкого здоровья и долголетия.

А.М.Мельникова, председатель Совета ветеранов Криворожского региона
KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 888
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm

Re: Новини за січень 2016 р.

Повідомлення KrRig terkom » Суб, 06 лютого 2016 12:23 am

Новий рік для залізничників

ЗображенняЗображення

З року в рік співробітники Криворізького палацу спорту "Локомотив" проводять новорічні заходи для дітей залізничників та жителів міста своїми силами. Сценарії, музичний супровід, акторська майстерність, новорічні костюми - все це копітка робота небайдужих членів колективу, що дійсно люблять та цінують свою роботу.
27 грудня 2015 року відбувались дійсно новорічні дива. Весь Палац спорту "Локомотив" гудів, мов вулик. Дуже багато відвідувачів прийшло до плавального басейну, щоб подивитись на новрічну казку, що відбувалась навколо басейну. Дід Мороз, Снігуронька, Снігова Королева, Сивка-Бурка - ці персонажі намагалися довести, що дива існують, і що в 15-ти градусний мороз надворі, в плавальному басейні +29. Чи це не диво? Не менше глядачів прийшло і до великої зали на свято Нового Року у клубі карате "Ямамічі" . Вихованці цієї секції підводили підсумки спортивного року, отримували чергові пояси, проводили змагання на силу та витримку. Їх також привітали подарунками Дід Мороз та Снігуронька.

Інструктор-методист КРФСК «Локомотив» Валентина Богдан
KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 888
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm

Новини за січень 2016 р.

Повідомлення KrRig terkom » Суб, 06 лютого 2016 12:27 am

ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

Усі чекають новорічних свят із вірою в дива та здійснення мрій.
Ось і в апараті Криворізької дирекції залізничних перевезень новорічні та різдвяні свята пройшли цікаво та, як завжди, дуже весело.
Для дітей та онуків працівників дирекції своїми силами було підготовлено казкову виставу «Пеппі та Незнайко на новорічному святі». Дітлахи розважали Діда Мороза та Снігуроньку віршами, танцями, розвагами, участю у вікторинах. На святі діти отримали призи та подарунки від Діда Мороза, а також гарний святковий настрій на всі зимові канікули.
Працівників свято теж не обійшло стороною. Дід Мороз та Снігуронька завітали до кожного відділу дирекції із розвагами, загадками та подарунками.

Голова ППО апарату ДН-2 Драшко Т.Є.
KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 888
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm

Новини за січень 2016 р.

Повідомлення KrRig terkom » Суб, 06 лютого 2016 12:30 am

Новорічний турнір

ЗображенняЗображення

За вікном останні дні 2015 року і на ПТО Апостолове знову зібралися любителі настільного тенісу, щоб в чесній і заповзятій боротьбі позмагатися за призові місця.
Всім хотілося перемогти, але в змаганні за перше місце, завдяки своїй майстерності, перемогу здобув старший зміни, оглядач-ремонтник Бульба С.В., друге посів оглядач-ремонтник Ткачук П.А., за що отримали цінні новорічні подарунки.
Змагання пройшли весело й цікаво, всі вітали одне одного з наступаючими святами. Дякуємо голові профспілкової організації експлуатаційного вагонного депо Батуринська Коровайнюк Н.О. за підтримку і допомогу в організації всіх добрих починань.

О.Г.Мосієнко, голова цехкому ПТО Апостолове ВЧДЕ-2
KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 888
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm

Новини за січень 2016 р.

Повідомлення KrRig terkom » Суб, 06 лютого 2016 12:33 am


Новий рік в П'ятихатській КМС

ЗображенняЗображення

28 грудня 2015 р. в П'ятихатській КМС відбувся дитячий новорічний ранок. На ранок були запрошені всі бажаючі, як діти так і дорослі. Проводив ранок дитячий театральний кружок «Сузір'я» П'ятихатської загальноосвітньої школи №1 під керівництвом викладача Бабіч О.М. Колективом була представлена ціла новорічна вистава, після якої діти та дорослі брали участь у різноманітних конкурсах, водили хоровод навколо ялинки, й звичайно, отримували подарунки від Діда Мороза.
Всі учасники новорічного дійства отримали незабутні враження до наступного Нового року.

Фота та матеріал надано головою П'ятихатської ППО КМС Мулявою О.С.
KrRig terkom
Місцевий гуру
 
Повідомлення: 888
З нами з: Чет, 19 січня 2012 6:20 pm


Повернутись до Криворізькій терком

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron