Конкурс "Видатні залізничники України"

Конкурс "Видатні залізничники України"

Повідомлення Odinn » Вів, 25 серпня 2009 7:45 am

Наказ УЗ від 20.08.2009 № 460-Ц "Про проведення рейтингу (конкурсу) “Видатні залізничники України”"
З метою увічнення пам’яті залізничників, які зробили значний внесок у розвиток залізничного транспорту; визначення тих, хто уславився найбільшими здобутками; збереження історичної пам’яті про славні періоди становлення і розвитку залізничної справи в Україні, а також виховання у молоді пошани до минулого галузі й прищеплення їй відчуття корпоративної приналежності, у межах підготовки до відзначення Дня залізничника-2009

Н А К А З У Ю :

1 Організувати проведення рейтингового голосування на тему: ”Видатні залізничники України” (надалі – рейтинг) серед залізничників, науковців, студентів, ветеранів галузі та інших громадян, результати якого будуть оприлюднені під час святкування Дня залізничника 4 листопада 2009 року.

2 Затвердити Положення про рейтинг “Видатні залізничники України”.

3 Затвердити склад комісії Укрзалізниці з проведення рейтингу “Видатні залізничники України” (надалі – комісія) у складі:

Корнієнко В.В. - перший заступник генерального директора Укрзалізниці – голова комісії;
Ткачов В.М. - Голова Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України – заступник голови (за згодою);
Залєвський С.В. - директор – головний редактор ДП “Редакція газети “Магістраль” – заступник голови (за згодою);

члени комісії:
Басов В.І. - начальник Головного управління автоматики, телемеханіки та зв’язку;
Грущак І.М. - начальник Управління справами Укрзалізниці;
Романюк М.І. - перший заступник начальника Головного управління кадрової та соціальної політики;
Занюк Е.І. - начальник прес-центру Укрзалізниці;
Мурзін В.С. - начальник “Головного інформаційно- обчислювального центру Укрзалізниці”;
Сидоренко А.Т. - Голова Ради асоціації ветеранів війни та праці залізничного транспорту України (за згодою).

4 Начальникам залізниць визначити відповідальних за організацію проведення рейтингу на підприємствах залізниці, забезпечити розповсюдження інформації про проведення рейтингу через селекторний зв’язок, галузеві газети та шляхом розміщення оголошень у трудових колективах залізниці (проект оголошення додаток 1).

5 Начальнику Головного управління автоматики, телемеханіки та зв’язку (Басов В.І.) забезпечити технічну можливість проведення голосування, визначення лідерів та переможців рейтингу (спільно з Управлінням справами).

6 Начальнику Прес-центру Укрзалізниці (Занюк Е.І.) організувати висвітлення проведення рейтингу у сторонніх та галузевих ЗМІ.

7 Директору – головному редактору ДП “Редакція газети “Магістраль” (Залєвський С.В.) забезпечити на шпальтах газети “Магістраль” висвітлення проведення рейтингу, публікацію матеріалів про життєвий шлях претендентів.

8 Начальнику ДП “Головний інформаційно-обчислюваний центр Укрзалізниці” (Мурзін В.С.) забезпечити наявність інформаційної рубрики стосовно рейтингу на веб-сайті Укрзалізниці.

9 Комісії підвести підсумки рейтингу:
- першого етапу (попереднє коло претендентів, відповідальність вимогам рейтингу) - 10 лідерів рейтингу до 21.09.2009;
- другого етапу (переможець рейтингу) до 21.10.2009.

10 Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Генеральний директор М.Д.Костюк


Положення про порядок проведення рейтингу "Видатні залізничники України", затверджене наказом від 20.08.2009 р. № 460-Ц

1. Загальні положення

1.1. З метою увічнення пам’яті залізничників, які зробили значний внесок у розвиток залізничного транспорту; визначення тих, хто уславився найбільшими здобутками; збереження історичної пам’яті про славні періоди становлення і розвитку залізничної справи в Україні, а також виховання у молоді пошани до минулого галузі прищеплення їй відчуття корпоративної приналежності проводиться рейтинг «Видатні залізничники України».
1.2. Рейтинг «Видатні залізничники України» полягає у визначенні 10 лідерів протягом 2-х місяців (вересень-жовтень), а наприкінці жовтня — переможця рейтингу.
1.3. Претендентом на звання «Видатний залізничник України» — може бути особа, яка зробила вагомий внесок у розвиток залізниць на території України протягом всього періоду існування цього виду транспорту; яка була непересічною, яскравою особистістю, котра у свій час забезпечувала потужний розвиток вітчизняних сталевих магістралей, претенденти можуть обиратися тільки з числа історичних особиcтостей, які на момент проведення рейтингу пішли із життя.

2. Умови та порядок проведення конкурсу

2.1. Рейтинг «Видатні залізничники України» проходить в два етапи:
- перший етап: триває з 19.08.09 по 21.09.09 і полягає у висуненні претендентів на звання «Видатний залізничник України» трудовими колективами залізничної галузі, працівниками залізниць України, ветеранами, науковцями та студентами галузі у формі листів на поштову адресу редакції газети «Магістраль» (вул. Лисенка, 6, м. Київ, 01601) або повідомлень електронною поштою magistral@uz.gov.ua. та визначенні 10 лідерів рейтингу на основі підрахунку поштових листів, які надійшли.
- другий етап: триває з 25.09.09 по 21.10.09 і полягає у обговоренні ролі лідерів рейтингу у розвитку залізничного транспорту на сторінках газети «Магістраль» у спеціальній рубриці та на веб-сайті Укрзалізниці, а також у визначенні лідера рейтингу «Видатні залізничники України» за результатами прийому дзвінків call-центром оператора за номером _______________, смс-голосування за номером _____________ (за тарифами операторів), листів на поштову адресу: 01601, м. Київ, вул. Лисенка, 6 та електронну адресу magistral@uz.gov.ua.
2.2. Основними критеріями, за якими проводиться визначення 10 лідерів рейтингу (конкурсу), та лідеру рейтингу (конкурсу) — переможця рейтингу «Видатні залізничники України» є загальна кількість голосів, які підраховуються комісією рейтингу. (За принципом 1 підпис під листом, зокрема, колективним – 1 голос, 1 смс повідомлення – 1 голос).
2.3. Результати рейтингу будуть оприлюднені при святкуванні Дня залізничника — 4 листопада 2009 р.

3. Комісія з проведення рейтингу

3.1. Персональний склад Комісії затверджується наказом по Укрзалізниці у кількості 9 (девяти) осіб.
3.2. До складу Комісії під головуванням Першого заступника Генерального директора Укрзалізниці (ЦЗ-1-К), входять працівники головних управлінь та управлінь Укрзалізниці, редакції газети «Магістраль», Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України, Ради Асоціації ветеранів війни та праці залізничного транспорту України (за їх згодою).
3.3. Основними завданнями та функціями Комісії є:
- за погодженням з Генеральним директором Укрзалізниці визначення змін термінів проведення рейтингу;
- розгляд пропозицій трудових колективів, — та окремих громадян;
- підрахунок голосування рейтингу.
3.4. Організовує і керує роботою Комісії Перший заступник Генерального директора Укрзалізниці (ЦЗ-1-К) який:
- скликає засідання Комісії;
- головує на засіданнях Комісії;
- організовує підготовку матеріалів на розгляд Комісії;- дає доручення членам Комісії.
3.5. Голова Комісії призначає день, час і місце підрахунку голосів рейтингу, про що повідомляє всіх членів Комісії.


І останнє, щодо конкурсу, то це проект оголошення (п. 4 Наказу)

Проект оголошення
Назвіть видатного залізничника
Шановні залізничники, ветерани галузі, молодь!
З метою увічнення пам’яті залізничників, які зробили значний внесок у розвиток залізничного транспорту, відзначення тих, хто уславився найбільшими здобутками, збереження історичної пам’яті про славні періоди становлення і розвитку сталевих магістралей на території України, а також задля виховання у молоді пошани до минулого галузі і прищеплення їй відчуття корпоративної приналежності, у межах підготовки до відзначення професійного свята — Дня залізничника-2009 — Укрзалізницею разом з редакцією газети «Магістраль» буде проведене рейтингове голосування (рейтинг) «Видатні залізничники України».
Запрошуємо всіх, не лише працівників галузі, а й тих, хто небайдужий до сталевих магістралей та їхньої історії взяти участь у цьому голосуванні та запронувати ім’я залізничника, якого ви вважаєте видатним. Це має бути справді непересічна, більше того, яскрава особистість, котра у свій час забезпечувала потужний розвиток вітчизняних сталевих магістралей. І не важливо, чи це було за періоду незалежності України, чи тоді, коли був Радянський Союз, чи ще раніше, за царських часів. Єдина умова: претендентами на участь у рейтинговому голосуванні на звання «Видатні залізничники України» можуть бути лише ті, кого вже немає поруч з нами, але хто лишив свій помітний слід в історії залізничного транспорту.
Голосування проводитиметься в два етапи.
1 етап. Визначення претендентів на участь у рейтингу «Видатні залізничники України».
Проводитиметься з 19 серпня 009 р. по 21 вересня 2009 р. У цей час на поштову адресу редакції газети «Магістраль» (01601 м. Київ а/с 40) прохання надсилати листи від трудових колективів, або індивідуальні з поміткою «Рейтинг «Видатні залізничники України». В цих листах необхідно вказати своє прізвище, ім’я та по батькові та висловити свою позицію з приводу того, кого і хоча б коротко обгрунтувати своє рішення, чому Ви вважаєте його видатним залізничником України. Кожен підпис у листі комісією рейтингу враховуватиметься як один голос.
У газеті «Магістраль», № 74 від 23 вересня 2009 р. буде опубліковано повний список тих, за кого отримані голоси у межах рейтингу «Видатні залізничники України». Також буде оприлюднено й висновок комісії щодо 10 лідерів рейтингу, які набрали найбільшу кількість голосів у ваших листах, котрі будуть допущені до подальшого голосування. Всі прізвища претендентів, пропозиції щодо яких надійдуть, будуть опубліковані під порядковими номерами від «1» і далі у порядку зменшення кількості голосів, відданих за них.
2 етап. Голосування за 10 лідерів рейтингу «Видатні залізничники України».
Проводитиметься з 25 вересня 2009 р. по 21 жовтня 2009 р. У цей період газета «Магістраль» публікуватиме у кожному номері біографії 10 лідерів рейтингу у порядку, який було їм визначно згідно з кількістю отриманих голосів під час попереднього голосування — від більшого до меншого. У цей же час проводитиметься й остаточне голосування за переможця рейтингу шляхом відправлення листів на поштову адресу редакції газети «Магістраль» згідно з умовами першого етапу, в яких необхідно вказати лише одного з десятки лідерів рейтингу, визначених попереднім голосуванням, і його порядковий номер, який буде зазначено у газеті «Магістраль», № 74 від 23 вересня 2009 р. Окрім надсилання листів на поштову адресу редакції «Магістраль», на цьому другому етапі можливим буде голосування й шляхом відправлення смс за тарифами мобільних операторів на номер, який буде повідомлятися додатково у кожному номері газети «Магістраль», починаючи з № 74. І саме той претендент з десяти, який набере найбільшу кількість голосів з урахуванням отримання листів і смс-повідомлень, і буде названий найвидатнішим залізничником України під час відзначення професійного свята 4 листопада 2009 р. Результати рейтингу за підсумками голосування будуть підведені спеціально створеною комісією, до якої ввійшли представники Укрзалізниці, редакції газети «Магістраль», Ради профспілки залізничників та транспортних будівельників України, Ради Асоціації ветеранів війни та праці залізничного транспорту.
Остаточні результати рейтингу та розгорнута розповідь про його переможця — Найвидатнішого залізничника України — будуть оприлюднені в газеті «Магістраль» одразу після Дня залізничника.
Комісія рейтингу
За довідками звертатися по тел. 8076-502-03-83.
Аватар користувача
Odinn
Служба підтримки
 
Повідомлення: 436
Изображения: 0
З нами з: П'ят, 01 серпня 2008 11:14 am

Повернутись до Організація змістовного дозвілля

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron