Новини теркому

Сторінка (форум) Шевченківського теркому дорожньої профспілкової організації Одеської залізниці

Модератор: shevchenko terkom

До уваги користувачів!
Зображення

Шевченківська територіальна профспілкова організація
20705, м. Сміла, вул. Ю.Коробейника, 3-А, тел.: 33-14, факс: 26-65


Голова - МОТУЗЕНКО Віктор Григорович, тел: 33-14
Завідуючий оргвідділом - БОНДАРЕНКО Сергій Володимирович, тел: 37-49
Правовий інспектор праці - МОТУЗЕНКО Олена Вікторівна, тел: 31-37
Технічний інспектор праці - ВАВЕР Ян Георгійович, тел: 32-33
Головний бухгалтер - ОСАДЧА Лідія Олександрівна, тел: 26-87
Приймальня – тел/факс: 26-65

* - Телефони залізничні, код ст. ім. Т. Шевченка - 98-200

Новини теркому

Повідомлення Admin » Чет, 13 червня 2013 11:26 am

На виконання постанови Ради профспілки №пр-10 від 21.05.2013р., щодо організації та проведення відео-конференцій профспілки, президія Шевченківської територіальної профорганізації відмітила актуальнісить цього питання в умовах реформування залізничної галузі України. Так, на засідані президії постановили організувати центральну відео-селекторну студію на базі Шевченківської територіальної профорганізації. Після проведення закупівлі необхідного обладнання та його втановлення, можна зробити висновок, що Шевченківська територіальна профорганізація готова до проведення відео-конференцій!

ЗображенняЗображення
прес-центр
Шевченківської терпрофорганізації
Admin
Адміністратор форуму
 
Повідомлення: 202
З нами з: Чет, 30 листопада 2006 9:40 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Вів, 16 липня 2013 3:17 pm

Звітуємо!

26 червня 2013 року в залі засідань Шевченківської дирекції залізничних перевезень відбулася звітна конференція Шевченківської територіальної профспілкової організації. Зі звітною доповіддю виступив голова Шевченківської терпрофорганізації Мотузенко В.Г., відзначивши, що територіальна профорганізація зосереджує увагу на виконанні зобов’язань колективного договору залізниці, сприянні адміністрації у підвищенні ефективності виробництва, укріпленні трудової та технологічної дисципліни, забезпеченні безпеки руху, знятті соціальної напруги в трудових колективах.
Також, Мотузенко В.Г. наголосив, що одним з головних напрямків роботи Шевченківської територіальної профспілкової організації, як і раніше, є захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки. Встановлення пільг та підвищення рівня соціальних гарантій залізничників і транспортних будівельників є ключовим питанням в діяльності профспілки, яке реалізується через колективні договори залізниці і структурних підрозділів. Питання виконання зобов’язань з оплати праці, забезпечення трудових і соціальних гарантій працівників постійно знаходились у центрі уваги територіальної профорганізації.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Другим в порядку денному було організаційне питання. В якому на місце вибувших з різних причин делегатів, були обрані нові.

Прес-центр
Шевченківської терпрофорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Суб, 10 серпня 2013 12:12 am

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПРОФСПІЛКИ НА ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ ВУЗЛІ !!!

Цього року свято розпочиналося з проведення структурними підрозділами урочистих зборів. Після яких Шевченківська територіальна профорганізація разом з колективами структурних підрозділів Шевченківського вузла відзначили День галузевої профспілки в будинку культури ім. Т. Шевченка.

З Днем профспілки залізничників і транспортних будівельників України присутніх привітав голова територіальної профорганізації В.Г. Мотузенко.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Також профактивістів та всіх присутніх привітали заступник начальник дирекції залізничних перевезень І.А. Лещенко, заступник голови Смілянської міської ради М.В. Коваленко, волонтери міського центру соціальних служб у справах дітей, сім’ї та молоді, голова Ради ветеранів війни та праці регіону М.М. Нікулін.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Активних членів профспілки, ветеранів профспілкового руху, керівників структурних підрозділів, які активно співпрацюють з профспілковими органами у вирішенні соціально-побутових питань було нагороджено відзнаками Ради профспілки, Одеської дорожньої профорганізації та Почесними грамотами і подяками територіальної профорганізації, а також Смілянського виконавчого комітету.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Урочистим та святковим було прийняття нових членів профспілки до наших лав, електромонтера Шевченківської дистанції енергопостачання Артема Майданика та інженера локомотивного депо станції ім. Т. Шевченка Станіслава Семенченка, які отримали профспілкові квитки та пам’ятні подарунки.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

З вітальним словом виступив директор ШБФ "Локомотив" А.В. Говденко, після чого команди призери змагань з міні-футболу, які протягом двох місяців виборювали право заволодіти Кубком теркому профспілки, отримали свої нагороди. За третє місце в змаганнях нагороджена команда Шевченківської дистанції колії, за друге – команда Шевченківської дистанції сигналізації та зв’язку. Кубком теркому профспілки та медалями нагороджено команду Шевченківської вагонної дільниці.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Після урочистого зібрання відбувся святковий концерт колективів «Ярославна» та «Орфей».

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Також, було організовано 3.08.13р. поїздку вихідного дня для членів профспілки Асоціацією збереження історії залізниць України за маршрутом ст.. ім. Т. Шевченка - ст. Золотоноша. Передбачивши зупинки на кожній станції дільниці члени профспілки мали змогу відпочити на березі р. Дніпро, відвідати музеї та парки відпочинку в м. Черкаси та відвідати відпочиваючих дітей в ДОТ « Гайдарівець».

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ПРЕС-ЦЕНТР
Шевченківської терпрофорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Сер, 28 серпня 2013 11:59 am

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ на Шевчеківському вузлі

В усі часи у всіх країнах державний прапор був і залишається однією з найвищих і шанованих святинь. Він є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під жовто-блакитним стягом наш народ іще з часів Київської Держави йшов до проголошення самостійної України. Державний прапор – це уособлення нашої незалежності, це наш дух, наша честь і наша слава.

Не залишились осторонь цього свята і профактивісти Шевченківського вузла, які прийняли активну участь в урочистих заходах з покладаннями квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченка на привокзальній площі станції ім. Т. Шевченка.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ПРЕС-ЦЕНТР
Шевченківської терпрофорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Пон, 14 жовтня 2013 2:25 pm

Підведення підсумків виконання колективного договору за звітний період!


23 вересня поточного року відбулася конференція трудового колективу Шевченківської дирекції залізничних перевезень, порядком денним "Виконання колективного договору за 8 місяців 2013 року."

На конференцію запрошувалися начальники станцій, начальники відділів і секторів дирекції, начальники структурних підрозділів БМЕУ–5, НХтер–2, залізничної лікарні Шевченко, голова Ради ветеранів Шевченківського регіону та голова Ради ветеранів дирекції. Відкривши конференцію, голова територіальної профспілкової організації Мотузенко В.Г., надав слово для доповіді начальнику дирекції залізничних перевезень Малинці М.І. Після доповіді начальника дирекції, з оцінкою виконання колективного договору виступив голова терпрофорганізації. Розпочинаючи, Мотузенко В.Г. відзначив, що результати конференцій, проведених напередодні дозволяють сказати, що у звітному періоді територіальна профспілкова організація брала активну участь у наданні працівникам соціальних гарантій, пільг і компенсацій, передбачених колективними договорами; разом з адміністрацією здійснювала захід щодо задоволення соціально-побутових потреб працівників, у тому числі і по критичних зауваженнях, висловлених на конференції трудового колективу у січні 2013 року. Доповівши, про виконання колективного договору терпрофорганізацією, на закінчення звернув увагу,що тільки спільна і результативна робота адміністрації дирекції, структурних підрозділів і профспілкових органів усіх рівнів з вирішення наявних недоліків може бути гарантією успішного виконання зобов'язань колективного договору за рік.

Обговоривши доповіді, делегати конференції трудового колективу прийняли постанову, в якій було відмічено, що умови колективного договору Шевченківської дирекції залізничних перевезень вцілому виконуються!
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Прес-центр
Шевченківської терпрофорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Пон, 14 жовтня 2013 2:36 pm

Звіт по тижню МФТ "ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ!" та "ГОЛОВНЕ БЕЗПЕКА!"


Підтримуючи рішення Міжнародної федерації транспортників (МФТ) та рекомендації Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України, Шевченківською територіальною профспілковою організацією виконано наступне:
- проведені інформаційні дні з головами профспілкових організацій, під час яких до профактиву ще раз доведені цілі і завдання акції, при цьому з Христинівським вузлом використовувалась відео-конференція;
- прийнята спільна постанова керівництва дирекції залізничних перевезень і територіальної профспілкової організації про проведення Тижня дій, яка розіслана у всі профспілкові організації та структурні підрозділи;
- розроблені і віддруковані листівки-звернення до пасажирів. Основною метою яких є привернення уваги громадськості та центральних органів державної влади до проблем галузі, покращення стану безпеки руху на залізничному транспорті та всебічного захисту працівників, зокрема:
• недопущення несанкціонованого втручання в роботу залізничного транспорту;
• запобігання насильству стосовно персоналу залізничного транспорту;
• недопущення розкрадання вантажів, що перевозяться, матеріалів верхньої будови колії, устаткування електропостачання, сигналізації та зв’язку;
• недопущення кидання предметів у поїзди, що призводить до травмування людей;
- під час тижня проведення єдиних дій 7-13.10.2013 р. серед пасажирів приміських та пасажирських поїздів розповсюджувались листівки та буклети. В структурних підрозділах регіону за участю керівників, голів профорганізацій та профактиву проведено збори в трудових колективах, спільно з адміністраціями здійснено рейди-перевірки з наступних питань:
• технічний стан рухомого складу, його ремонт та оновлення;
• стан технічних засобів, забезпечення безпеки руху;
• дисципліна на транспорті, виконання працівниками правил технічної експлуатації;
• підготовка кадрів для залізничного транспорту, підвищення їх кваліфікації;
• забезпечення працівників механізмами, інструментами, матеріалами для виконання виробничих завдань;
• створення безпечних умов праці, забезпечення працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального і колективного захисту;
• реалізація заходів з питань охорони праці та їх фінансове забезпечення;
• стан виробничого травматизму в структурних підрозділах, заходи щодо попередження нещасних випадків на виробництві;
• атестація робочих місць за умовами праці;
• організація передрейсових оглядів локомотивних бригад;
• організація періодичних обов'язкових медичних оглядів працівників;
• додержання вимог законодавства щодо тривалості робочої зміни, понадурочні роботи;
• створення нормальних санітарно-побутових умов для залізничників;
• створення умов для відпочинку локомотивних бригад в будинках та кімнатах відпочинку;
• створення умов для відпочинку локомотивних бригад, які слідують до місця роботи пасажирами;
• створення умов для гарячого харчування працівників при роз'їзному і пересувному характері роботи;
• забезпечення працівників форменим одягом;
• організація оздоровлення працівників з метою відновлення їх працездатності;
В проведенні заходів прийняли участь більше 410 представників від адміністрацій і профактивістів. Всього здійснено 270 перевірок.
На вокзалах станцій ім. Т. Шевченка, Черкаси, Христинівка, Гайворон профактивісти проводили бесіди з пасажирами та працівниками транспорту, роз’яснюючи їм цілі і завдання даної акції. Диктори вокзалів через гучномовці періодично інформували залізничників та пасажирів про проведення акції.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Прес-центр
Шевченківської терпрофорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Сер, 13 листопада 2013 4:55 pm

Подорож присвячена Дню залізничника!

Асоціацією збереження історії залізниць України, за підтримки Шевченківської територіальної профспілкової організації, було організовано 3.11.13р. поїздку вихідного, дня для залізничників та членів їх сімей, за маршрутом ст. ім. Т. Шевченка - ст. Золотоноша. Передбачивши зупинки на станціях дільниці, учасники заходу мали змогу відвідати музеї та парки відпочинку в м. Черкаси, а також спілкуючись, помилуватися краєвидами Черкащини. Учасники були задоволені поїздкою вихідного дня.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Прес-центр
Шевченківської терпрофорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Сер, 04 грудня 2013 4:42 pm

Результати підписки

Шевченківська територіальна профорганізація і первинки регіону активно провели передплату на профспілкову газету. Враховуючи важливу роль, яку вона відіграє у всебічному інформуванні спілчан про діяльність профорганів усіх рівнів. Адже у кожному номері «Вісника» обговорюються теми, що хвилюють залізничників, актуальні матеріали, що допомагають вирішувати проблемні та інші питання. Передплату проводили виключно на весь рік і на домашні адреси працюючих залізничників та пенсіонерів.
Тож у наступному році у Шевченківському регіоні майже кожна родина залізничників буде отримувати «Вісник».
Всього передплачено 8378 примірників.

ЗображенняЗображення
Прес-центр терпрофорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Вів, 31 грудня 2013 11:09 am

ПІДСУМКИ РОБОТИ

На межі старого та нового календарного року ми підводимо підсумки нашої праці. В 2013 році Шевченківською територіальною профспілковою організацією, проводилась планомірна робота по захисту соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.
Територіальна профорганізація постійно проводить цілеспрямовану роботу по контролю за створенням в структурних підрозділах і підприємствах здорових і безпечних умов праці та виробничого побуту. Технічною інспекцією праці перевірено 25 структурних підрозділів та більшість лінійних станцій, яким направлено подання по усуненню виявлених порушень. Під час перевірок виявлено 332 зауваження, призупинено роботу 23 одиниць обладнання, яке загрожувало життю та здоров’ю працюючих.
Керуючись діючим законодавством, правовою інспекцією праці здійснено перевірку 20 підприємств та структурних підрозділів, в результаті чого направлено 17 подань щодо усунення порушень трудового законодавства та повернуто працюючим більше 48 тис. грн., відмінено 7 наказів, згідно з якими працівники були незаконно притягнуті до дисциплінарної відповідальності. В 2013 році в тому числі і завдяки рішучій позиції профспілки, відповідно до рішення суду незаконно звільнена працівниця Корсунської дистанції колії була поновлена на роботі.
Великого значення територіальна профорганізація надає питанню оздоровлення працюючих та членів їх сімей, а також дитячому оздоровленню. В чотирьох дитячих оздоровчих закладах Одеської залізниці побували біля 590 дітей залізничників. Також, оздоровлено 494 працівників та членів їх сімей, в тому числі ветеранів залізничного транспорту в санаторно-курортних закладах.
Територіальною профорганізацією та первинними профспілковими організаціями проводилась культурно-масова та спортивна робота. Надавалась матеріальна допомога працюючим членам профспілки та ветеранам праці.
ПРЕС-ЦЕНТР
Територіальної профорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Сер, 15 січня 2014 5:08 pm

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ В ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РЕГІОНІ

В Шевченківській територіальній профорганізації 14.01.14р. відбувся інформаційний день, на якому були присутні майже всі голови профспілкових організацій вузла Шевченка та Черкаси, а з вузлом Христинівка, де в повному складі зібралися голови профорганізацій було встановлено відео-конференцію. Порядок денний був спрямований на питання охорони праці, дотримання трудового законодавства, реалізації норм колдоговору Одеської залізниці, плани робіт профорганізацій на 2014 рік, розвиток соціальних проектів таких, як дисконтна програма та корпоративний мобільний зв’язок Life, а також звітну кампанію профорганізацій та питання культурно-масового і спортивного характеру.

Також, в тестовому режимі по відео-конференції провів інформаційний день Голова Дорожньої профспілкової організації Одеської залізниці Прокопенко А.Г., який привітав зі святом та поінформував колег про актуальні питання роботи профспілки на 2014 рік.

ЗображенняЗображення
ПРЕС-ЦЕНТР
Територіальної профорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Нед, 02 лютого 2014 6:00 pm

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ на Шевчеківському вузлі

22 січня Україна відзначала День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування.
Також, не залишились осторонь цього свята і профактивісти Шевченківського вузла, які прийняли активну участь в урочистих заходах з покладаннями квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченка на привокзальній площі станції ім. Т. Шевченка.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ПРЕС-ЦЕНТР
Територіальної профорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Нед, 02 лютого 2014 7:08 pm

Підведення підсумків виконання колективного договору за 2013 рік!27 січня 2014 року відбулася конференція трудового колективу Шевченківської дирекції залізничних перевезень, порядком денним:
1. Про виконання колективного договору за 2013 рік.
2. Про зміни та доповнення до колективного договору Шевченківської дирекції.
3. Організаційне питання.

На конференцію запрошувалися начальники станцій, начальники відділів і секторів дирекції, начальники структурних підрозділів БМЕУ–5, НХтер–2, залізничної лікарні Шевченко, голова Ради ветеранів Шевченківського регіону та голова Ради ветеранів дирекції. Також в конференції приймав участь заступник начальника служби перевезень Одеської залізниці Лазурко Є. М. Відкривши конференцію, голова територіальної профспілкової організації Мотузенко В.Г., надав слово для доповіді в.о. начальнику дирекції залізничних перевезень Марейченку С.П. Після доповіді в.о. начальника дирекції, з оцінкою виконання колективного договору виступив голова терпрофорганізації. Розпочинаючи, Мотузенко В.Г. звернув увагу, що метою договору є створення і підтримання необхідних виробничо-побутових, соціально-економічних умов для плідної, ініціативної і продуктивної праці залізничників, захист їх прав та інтересів на рівні не нижчому, ніж передбачено чинним законодавством. А також відзначив, що за звітний період діяльність терпрофорганізації була спрямована на об’єднання зусиль усіх первинних організацій для захисту трудових, соціально-економічних прав та гарантій залізничників регіону, а відстоювання інтересів членів профспілки здійснювалися шляхом розширення контактів, урізноманітненням форм і методів роботи. По другому питанню порядку денного слово було надано начальнику сектору організації праці і заробітної плати Шевченківської дирекції Руденко А.І., яка проінформувала про доповнення до колективного договору, що запропоновані до ухвалення робочою комісією.

Обговоривши доповіді, делегати конференції трудового колективу прийняли постанову, в якій було відмічено, що умови колективного договору Шевченківської дирекції залізничних перевезень за 2013 рік в цілому виконано та схвалено доповнення до колдоговору !

Також, зі словами вдячності, від начальника Одеської залізниці Луханіна М.І., за роботу дирекції в 2013 році виступив заступник начальника служби перевезень Одеської залізниці Лазурко Є. М. В своєму виступі повідомивши делегатів про фінансовий стан та плани на майбутнє залізниці, звернув увагу про необхідність підвищення технологічної дисципліни щодо охорони праці та безпеки руху в регіоні, адже це те від чого залежить здоров'я та життя залізничників.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Третім в порядку денному було організаційне питання. В якому на місце вибувших з різних причин делегатів, за пропозиціями структурних підрозділів були обрані нові.
ПРЕС-ЦЕНТР
Територіальної профорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Нед, 02 лютого 2014 7:28 pm

День визволення м.Сміли від фашистської окупації

29 січня 1944 року наше рідне місто було визволено від німецько-фашистських загарбників. У газеті «Правда» від 4 лютого 1944 року відомий письменник, тоді кореспондент газети Борис Полевий писав: «Німці, не жаліючи ні сил, ні техніки, неодноразово намагалися відкинути наші війська від Сміли. Та все було даремно. Вдалий фланговий удар, нанесений нашими частинами південно-західніше міста, вирішив його долю. Наші частини після запеклих вуличних боїв повністю оволоділи Смілою». Понад 12 тисяч жителів Сміли – воїнів, партизанів, підпільників – загинуло у боротьбі з фашизмом. Батьківщина гідно відзначила ратні справи фронтовиків. За мужність і відвагу, виявлені у боротьбі з фашистами, 9540 смілян нагороджені орденами і медалями.

Не зважаючи на тяжкі зимові умови, не залишились осторонь 70-ти річчя з Дня визволення м. Сміли і профактивісти та ветерани праці Шевченківського вузла, які прийняли активну участь в урочистих заходах з покладаннями квітів до пам'ятника невідомого солдата.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ПРЕС-ЦЕНТР
Шевченківської терпрофорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Пон, 07 квітня 2014 12:30 am

ЗАСІДАННЯ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО ТЕРКОМУ ПРОФСПІЛКИ

25 березня 2014 року відбулося засідання Шевченківського теркому профспілки, порядком денним:
1. Про впровадження інноваційних проектів Ради профспілки на Шевченківському регіоні.
2. Про виконання профспілкового бюджету терпрофорганізації за 2013 рік і затвердження бюджету на 2014 рік.
До Шевченківської тепрофорганізації прибуло 20 членів теркому, а з вузлами Корсунь, Христинівка та Гайворон, де в повному складі зібралися інші члени теркому профспілки було встановлено відео-конференцію. Відкривши засідання теркому профспілки, голова терпрофорганізації Мотузенко В.Г. перейшов до першого питання порядку денного "Про впровадження інноваційних проектів Ради профспілки на Шевченківському регіоні". Розпочинаючи свою доповідь нагадав членам теркому, що відповідно до рішення Ради профспілки 2013 рік проведено під гаслом «Реформуванню галузі – соціальну спрямованість», а 2014 рік проводиться під гаслом «Збережемо кадри – забезпечимо майбутнє!». Продовжуючи доповідь Мотузенко В.Г. поінформував присутніх про стан впровадження інноваційних проектів Ради профспілки на Шевченківському регіоні.

По другому питанню порядку денного слово було надано головному бухгалтеру Шевченківської територіальної профорганізації Осадчій Л.О., яка проінформувала про виконання профспілкового бюджету терпрофорганізації за 2013 рік та запланований бюджет на 2014 рік.

Обговоривши надану інформації, члени теркому одноголосно прийняли проекти постанов "Про впровадження інноваційних проектів Ради профспілки на Шевченківському регіоні" та "Про виконання профспілкового бюджету терпрофорганізації за 2013 рік і затвердження бюджету на 2014 рік."

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ПРЕС-ЦЕНТР
Шевченківської терпрофорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Пон, 07 квітня 2014 1:23 am

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ В ШЕВЧЕНКІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ПРОФОРГАНІЗАЦІЇ

1 квітня 2014 року, використовуючи відео-конференцію, в Шевченківській терпрофорганізації відбувся інформаційний день. Порядок денний був спрямований на розвиток іноваційних проектів Ради профспілки: дисконтної програми,корпоративного мобільного зв’язку Life та ПНПФ "Магістраль". В інформаційному дні, завдячуючи відео-конференції, участь прийняв і Голова Дорожньої профспілкової організації Одеської залізниці Прокопенко А.Г., який поінформував колег про рішення, які були прийняті 27 березня 2014 року на конференції профспілки, засіданні Ради профспілки та її президії. А також, розповів про зустріч Голови профспілки Ткачова В.М., спільно з головами Дорпрофсожів залізниць України, з Міністром інфраструктури України Бурбаком М.Ю., яка відбулася 28 березня 2014 року.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ПРЕС-ЦЕНТР
Шевченківської терпрофорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Далі

Повернутись до Шевченківський терком

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron