Новини теркому

Сторінка (форум) Шевченківського теркому дорожньої профспілкової організації Одеської залізниці

Модератор: shevchenko terkom

До уваги користувачів!
Зображення

Шевченківська територіальна профспілкова організація
20705, м. Сміла, вул. Ю.Коробейника, 3-А, тел.: 33-14, факс: 26-65


Голова - МОТУЗЕНКО Віктор Григорович, тел: 33-14
Завідуючий оргвідділом - БОНДАРЕНКО Сергій Володимирович, тел: 37-49
Правовий інспектор праці - МОТУЗЕНКО Олена Вікторівна, тел: 31-37
Технічний інспектор праці - ВАВЕР Ян Георгійович, тел: 32-33
Головний бухгалтер - ОСАДЧА Лідія Олександрівна, тел: 26-87
Приймальня – тел/факс: 26-65

* - Телефони залізничні, код ст. ім. Т. Шевченка - 98-200

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 04 березня 2016 2:01 pm

З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ - 8 БЕРЕЗНЯ !

Щиросердечно вітаю вас, дорогі жінки, з чудовим весняним святом – 8 Березня!
За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.З прадавніх віків жінку в Україні величали Берегинею. Поняття Батьківщина, Україна,Мати однаково дорогі для кожного з нас.
Вітаючи всіх з Міжнародним жіночим днем, дорогі матері, дружини, сестри, доньки, колеги, від усього серця дякуємо, що ви завжди поруч з нами, що своєю повсякденною роботою і громадською діяльністю примножуєте добру славу рідної Землі.
Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам міцного здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай Ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій і сподівань, а Ваша праця йде на користь справі, дає наснагу, для здійснення всіх Ваших задумів. Вічної вам весни і молодості!

Від імені президії територіальної профорганізації,
голова територіальної профорганізації В. МОТУЗЕНКО

ЗображенняЗображення
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Пон, 06 червня 2016 11:52 am

Звітно-виборна конференція молоді Шевченківської терпрофорганізації


12 травня 2016 року в залі засідань Шевченківської дирекції залізничних перевезень відбулася звітно-виборна профспілкова конференція молоді Шевченківської територіальної профорганізації. Серед запрошених були директор ФСК "Локомотив" Говденко О.В. та головний адміністратор ДОТ "Гайдарівець" Куреня Ю.М. Відкривши конференцію, голова Шевченківської територіальної профспілкової організації Мотузенко В.Г. надав слово для звіту заступнику голови молодіжної Ради Шевченківської терпрофорганізації Кулясу О.А.. Виступивши з доповіддю, на закінчення Куляс О.А. подякував за допомогу терпрофорганізації та побажав новому складу молодіжної Ради наснаги та плідної праці по розвитку молодіжного руху в регіоні. Наступним з доповіддю виступив Мотузенко В.Г., так як за підсумками звітів та виборів голови молодіжних Рад регіону були обрані вперше, увага доповідачем була сконцентрована на мету створення молодіжних Рад іх завдання та діяльність.

Наступними питаннями порядку денного були власне вибори голови, заступників, складу молодіжної Ради терпрофорганізації та делегатів на звітно-виборну конференцію молодіжної Ради Одеської дорожньої профорганізації. За результатами голосування головою молодіжної Ради Шевченківської терпрофорганізації було обрано Семенченка Станіслава Павловича - інженера з безпеки руху локомотивного депо ім. Т. Шевченка. До самої молодіжної Ради терпрофорганізації були обрані всі голови молодіжних Рад регіону.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ПРЕС-ЦЕНТР Територіальної профорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Пон, 06 червня 2016 2:28 pm

XXVII-а ЗВІТНО - ВИБОРНА ПРОФСПІЛКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

27 травня 2016 року в залі засідань Шевченківської дирекції залізничних перевезень відбулася XXVII-а звітно-виборна конференція Шевченківської територіальної профспілкової організації. Серед запрошених, прийняли участь голова Одеської дорожньої профорганізації Прокопенко А.Г., заступник голови Одеської дорожньої профорганізації Соловйов І.М., голова Ради організації пенсіонерів-залізничиків Шевченківського регіону Нікулін М.М., голова Ради ветеранів Шевченківської дирекції залізничних перевезень Харченко В.І., головний адміністратор ДОТ "Гайдарівець" Куреня Ю.М., керівники виробничих підрозділів та ветерани профспілки.
Відкривши профспілкову конференцію та обравши робочі органи, слово для звітної доповіді було надано голові Шевченківської територіальної профорганізації Мотузенку В.Г. Наступним звіт ревізійної комісії зачитав її голова Форостян О.П.. Під час обговорення звітної доповіді та звіту ревізійної комісії, делегати пропонували визнати роботу територіальної профорганізації задовільною.
Слідуючими питаннями порядку денного були власне вибори голови терпрофорганізації, складу територіального комітету, складу президії територіального комітету, делегатів на XXIX-у звітно-виборну конференцію Одеської дорожньої профорганізації та делегування до складу Дорожнього комітету профспілки і ревізійної комісії дорожньої профорганізації. За результатами голосування, одноголосним рішенням головою Шевченківської територіальної профспілкової організації було обрано діючого голову Мотузенка В.Г.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ПРЕС-ЦЕНТР Територіальної профорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Сер, 17 серпня 2016 11:02 am

ДЕНЬ ПРОФСПІЛКИ В ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РЕГІОНІ

До Дня профспілки залізничників і транспортних будівельників України Шевченківською територіальною профорганізацією був випущений святковий номер Вісника та надано в місцеву газету «Сміла» стаття привітання зі святом. Також направлено вітальні листівки Раді профспілки, Дорпрофсожу, теркомам та ветеранам профспілкового руху.

Цього року свято розпочиналося 5.08.16р. з проведення структурними підрозділами урочистих зборів, на яких кращим з кращих профактивістам та ветеранам профспілки були вручені Почесні грамоти, Подяки та квитки на вечірній святковий концерт білоруського артиста Є.Литвинковича, який відбувся в міському будинку культури.

6.08.16р. на території ШБФ «Локомотив» відбулося спортивне свято для членів профспілки Шевченківського регіону. Відкриттям якого був парад учасників змагань, а після привітання голови територіальної профорганізації В.Г. Мотузенка під гімн профспілки, відбулося підняття прапора профспілки. В програмі спортивного свята були наступні спортивно масові заходи: заключний тур літнього чемпіонату з міні -футболу на Кубок територіальної профорганізації 2016, сімейна естафета «Папа, мама, я - спортивна сім’я», гирьовий спорт, армрестлінг, перетягування канату. На закінчення була проведена церемонія нагородження переможців спортивних змагань.Профспілковою організацією лінійних станцій з нагоди свята були проведенні святкові зібрання на станціях, відзначено Почесними грамотами та Подяками активних членів профспілки.

На Черкаському, Христинівському та Гайворонському вузлах структурними підрозділами були проведенні, також урочисті збори, де були нагородженні найбільш активні профактивісти, ветерани профспілкового руху, керівники структурних підрозділів, які активно співпрацюють з профспілковими органами у вирішенні соціально-побутових питань.

Структурними підрозділами Христинівського вузла були організовані спортивні заходи приуроченні до Дня профспілки, це змагання з міні-футболу, великого тенісу, які відбувалися міському парку ім. Т. Шевченка. Після закінчення були врученні подарунки та сувеніри переможцям та учасникам змагань.

Профорганізацією Черкаської дистанції колії організовано туристично-екскурсійна поїздка та теплоході «Герой Дубинда» по річці Дніпро. Корсунська дистанція колії святкування після урочистих зборів проводила на березі річки Рось, де влаштувала турніри з міні-футболу між цехами. Профорганізацією Гайворонською дистанції колії напередодні свята була організована для спілчан та членів їх сімей поїдка вихідного дня на Чорне море в Коблево.

07.08.16р. для членів профспілки, Асоціацією збереження історій залізниць України, було організовано поїздку вихідного дня за маршрутом ст. ім. Т. Шевченка - ст. Золотоноша. Під час якої спілчани мали змогу відвідати музеї та парки відпочинку міста Черкаси, відпочити на березі Дніпра, а також деякі мали змогу відвідати в ДОТ «Гайдарівець» своїх дітей.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


ПРЕС-ЦЕНТР Територіальної профорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Сер, 07 грудня 2016 4:26 pm

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДом!

1-го грудня - у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, в Шевченківській територіальній профспілковій організації, головами молодіжних, були проведені роз’яснювальні роботи з працівниками виробничих підрозділів та пасажирами залізничного транспорту, на тему ВІЛ/СНІД. Головна мета – звернути увагу суспільства на цю проблему та пояснити як можна вберегти себе та свою родину від цієї тяжкої та не виліковної хвороби.

Розпочинаючи заходи присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом в Шевченківській терпрофорганізації за участю представників Обласної громадської організації «Діалог» для голів молодіжних Рад Шевченківського регіону за допомогою відеоконіференції був проведений семінар-тренінг на тему «Міфи і факти про ВІЛ/СНІД», де були висвітлені наступні питання:

1. Що таке ВІЛ/СНІД?
2. Якими шляхами передається ВІЛ/СНІД?
3. Чи можна за зовнішніми ознаками визначити ВІЛ-інфікованого?
4. Як правильно поводити себе в тих чи інших ситуаціях, щоб вберегти себе та своїх близьких?
5. Де саме в нашому місті можна анонімно пройти тестування на ВІЛ/СНІД та в яких випадках це необхідно робити?
6. Як відбувається зараження та перебіг роботи?
Набравшись необхідної інформаційної бази щодо профілактики СНІДу, голови молодіжних рад Шевченківського регіону продовжили проводити заходи на територіях виробничих підрозділів та пасажирських вокзалів.

Спілкування на тему ВІЛ/СНІД проводилося з працівниками та пасажирами різної вікової категорії. Наприкінці були роздані інформуючи буклети на теми: «Пройди тестування і переконайся, що здоровий», «Твої права у контексті ВІЛ/СНІД», «Як не передається ВІЛ», «Всі люди, незалежно від ВІЛ-статусу, мають рівні права». А також засоби контрацепції.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ПРЕС-ЦЕНТР Територіальної профорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 04 серпня 2017 8:38 am

СЕМІНАР З ПРОФАКТИВОМ

Діяльність профспілкових організацій залежить від професіоналізму профспілкових лідерів. Пріоритетним завданням системи профспілкової освіти, стало формування знань, вмінь та навичок, необхідних головам профспілкових організацій для захисту прав членів Профспілки.

З метою підвищення рівня знань, інформованості керівників організаційних ланок Профспілки, 28.07.2017 року Шевченківською територіальною профорганізацією був проведений семінар з профактивом регіону, на який також були запрошені ветерани профспілкового руху.

На семінарі було розглянуто питання підвищення ролі профспілкових організацій у представництві та захисті трудових прав і соціально-економічних інтересів працівників, змін та доповнень до Статуту професійної спілки, зміни та правові нормативи по веденню бухгалтерського обліку в світлі змін до Податкового Кодексу та Положень і змін Статуту Профспілки, питання мотивації профспілкового членства та інші. Після проведення семінару відбулась екскурсійна поїздка до зоопарку міста Черкаси.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ПРЕС-ЦЕНТР Терпрофорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Пон, 07 серпня 2017 4:16 pm

ДЕНЬ ПРОФСПІЛКИ !!!


До Дня профспілки залізничників і транспортних будівельників України Шевченківською територіальною профорганізацією був випущений святковий номер Вісника теркому. Також направлено вітальні листівки Раді профспілки, Дорпрофсожу, теркомам та ветеранам профспілкового руху.

Цього року заходи розпочиналися 5.08.17р. на території ФСК «Локомотив», де відбулося спортивне свято для членів профспілки Шевченківського регіону. Відкриттям якого був парад учасників змагань, а після привітання голови територіальної профорганізації В.Г. Мотузенка під гімн профспілки, відбулося підняття прапора профспілки. В програмі спортивного свята були наступні спортивно масові заходи: фінальна гра з міні -футболу на Кубок Л. Мороза, матч з волейболу на честь Г. Логвиненко-Басової, гирьовий спорт, армрестлінг, підтягування на перекладені, перетягування канату. На закінчення була проведена церемонія нагородження переможців спортивних змагань. Профспілковою організацією лінійних станцій з нагоди свята були проведенні святкові зібрання на станціях, відзначено Почесними грамотами та Подяками активних членів профспілки.

На Черкаському, Христинівському та Гайворонському вузлах структурними підрозділами були проведенні, також урочисті збори, де були нагородженні найбільш активні профактивісти, ветерани профспілкового руху, керівники структурних підрозділів, які активно співпрацюють з профспілковими органами у вирішенні соціально-побутових питань.

Структурними підрозділами Христинівського вузла були організовані спортивні заходи приуроченні до Дня профспілки, це змагання з міні-футболу, великого тенісу, які відбувалися міському парку ім. Т. Шевченка. Після закінчення були врученні подарунки та сувеніри переможцям та учасникам змагань.

Профорганізацією Черкаської дистанції колії організовано туристично-екскурсійна поїздка та теплоході «Герой Дубинда» по річці Дніпро. Профорганізацією Гайворонською дистанції колії напередодні свята була організована для спілчан та членів їх сімей поїдка вихідного дня на Чорне море в Коблево.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

ПРЕС-ЦЕНТР Терпрофорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 02 серпня 2019 9:28 am

ТЕРИТОРІАЛЬНА ПРОФОРГАНІЗАЦІЯ ЗВІТУЄ

11 липня 2019 року відбулася звітна профспілкова конференція Шевченківської територіальної профорганізації. На конференцію запрошувалися начальники структурних підрозділів БМЕС–4, НХтер–2, голова Ради ветеранів Шевченківського регіону та голова Ради ветеранів дирекції. Також в конференції взяв участь голова Одеської дорожньої профспілкової організації А.Г. Прокопенко. Відкривши конференцію, голова територіальної профспілкової організації В.Г. Мотузенко, виступив з доповіддю про роботу терпрофорганізації протягом звітного періоду.
У доповіді було проаналізовано трирічну діяльність терпрофорганізації, проблеми та досягнення. Зокрема, зазначивши, що принципова, наполеглива і послідовна робота дозволила профспілці ефективно діяти і досягати поставлених цілей із захисту трудових прав і соціально-економічних інтересів спілчан навіть у важких суспільно-політичних умовах, якими відзначався звітний період. І лише солідарність та єдність усіх ланок профспілки є запорукою успіху її подальших кроків, адже попереду – складна робота, яка вимагає консолідації зусиль.
Після виступу голови ревізійної комісії Н.В. Сухобрус, делегати конференції у своїх виступах надали оцінку роботі Шевченківської територіальної профорганізації протягом трьох років, а також акцентували увагу на проблемах галузі, серед яких було те, що через низький рівень оплати праці спостерігається стрімка плинність та втрата кадрового потенціалу в АТ «Укрзалізниця». Слово для виступу було надано також А.Г. Прокопенко, який розповів про шляхи вирішення актуальних питань та подякував профактиву Шевченківського регіону за підтримку у всіх кроках Одеської дорожньої профорганізації, направлених на вирішення соціальних питань.
Обговоривши доповідь, делегати конференції прийняли постанову, в якій було надано задовільну оцінку роботі Шевченківської територіальної профспілкової організації та затверджено звіт ревізійної комісії.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ПРЕС-ЦЕНТР Терпрофорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 02 серпня 2019 9:32 am

СЕМІНАР З ПРОФАКТИВОМ

З метою підвищення рівня знань, інформованості керівників організаційних ланок профспілки, 26.07.2019 року Шевченківською територіальною профорганізацією було проведено виїзний семінар з профактивом регіону, на який також було запрошено ветеранів профспілкового руху.
Пріоритетним завданням системи профспілкової освіти стало формування знань, вмінь та навичок, необхідних головам профспілкових організацій для захисту прав членів профспілки.
Адже діяльність профспілкових організацій залежить від професіоналізму профспілкових лідерів. На семінарі було розглянуто питання підвищення ролі профспілкових організацій у представництві та захисті трудових прав і соціально-економічних інтересів працівників, змін та доповнень до Статуту професійної спілки, зміни та правові нормативи по веденню Податкового Кодексу та Положень і змін Статуту профспілки, питання мотивації профспілкового членства та інші. Після проведення семінару відбулась екскурсійна поїздка до дендропарку «Софіївка» в м. Умань.

ЗображенняЗображення
ПРЕС-ЦЕНТР Терпрофорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » Чет, 08 серпня 2019 9:29 am

КУБОК ТЕРКОМУ ПРОФСПІЛКИ


2 серпня з нагоди Дня профспілки залізничників та транспортних будівельників України на ігровому майданчику фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» відбулися традиційні змагання з міні-футболу серед виробничих підрозділів Шевченківської дирекції залізничних перевезень.

Передумовою футбольних баталій стало святкове звернення до учасників голови територіальної профспілкової організації Віктора Григоровича Мотузенка, в якому він зазначив роль фізичної культури в організації активного дозвілля залізничників та завірив присутніх, що і в подальшому профспілкова організація регіону буде надавати допомогу в проведенні спортивних заходів та підтримуватиме ФСК «Локомотив» в питанні збереження фізкультурно-спортивних традицій шевченківських залізничників.

В результаті матчів, Кубок теркому виборола футбольна команда Шевченківської вагонної дільниці(ПК ВЧ-4). Друге місце посіли футболісти локомотивного депо(ТЧ-5). Третє дісталося вагонникам(ВЧДР-5). При підведенні підсумків змагань команда переможець отримала з рук організаторів перехідний кубок та пам’ятні медалі.

ЗображенняЗображення

О.Говденко, директор ФСК "Локомотив"
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Новини теркому

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 09 серпня 2019 11:09 am

ДЕНЬ ПРОФСПІЛКИ В ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РЕГІОНІ !


До Дня профспілки залізничників і транспортних будівельників України Шевченківською територіальною профорганізацією було випущено святковий номер газети «Вісник» та надано в місцеву газету «Сміла» матеріали щодо привітання спілчан зі святом. Також направлено вітальні листівки Раді профспілки, Дорпрофсожу, теркомам та ветеранам профспілкового руху.

26.07.19р. було організовано виїзний семінар для голів профспілкових організацій регіону із запрошенням ветеранів профспілкового руху з послідуючим відвідуванням дендропарку «Софіївка».

2.08.19р. на території ШБФ «Локомотив» відбулося спортивне свято для членів профспілки Шевченківського регіону. В програмі спортивного свята було проведено турнір з міні -футболу на Кубок теркому 2019. На закінчення було проведено церемонію нагородження переможців спортивних змагань.

Профорганізаціями Шевченківського вузла з нагоди свята було організовано для членів профспілки екскурсійні поїздки до дендропарку «Софіївка» та Букського каньйону . А також придбано квитки для профактиву на гранд шоу «Театральна феєрія» театру ім. П.К. Саксаганського. Профспілковими комітетами виробничих підрозділів Шевченківського регіону було прийнято рішення про заохочення з нагоди свята більше 200 профспілкових активістів та ветеранів профспілки.

Профспілковою організацією лінійних станцій з нагоди свята було проведено святкові зібрання на станціях, відзначено Почесними грамотами та Подяками активних членів профспілки.

На Черкаському, Христинівському та Гайворонському вузлах структурними підрозділами було проведено, також урочисті збори, на яких було нагороджено найбільш активних профактивістів, ветеранів профспілкового руху, керівників виробних підрозділів, які активно співпрацюють з профспілковими органами у вирішенні соціально-побутових питань.

Структурними підрозділами Христинівського вузла був організовано турнір з міні-футболу серед виробничих підрозділів із запрошенням спортсменів з Гайворонського вузла, який відбувся в міському парку ім. Т. Шевченка. Після закінчення було вручено подарунки та сувеніри переможцям та учасникам змагань.

Профорганізацією Черкаської дистанції колії організовано туристично-екскурсійну поїздку на теплоході «Герой Дубинда» по річці Дніпро. Профорганізацією Гайворонської дистанції колії організовано для спілчан та членів їх сімей поїдку вихідного дня на Чорне море в селище Коблево.

ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ПРЕС-ЦЕНТР терпрофорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Поперед.

Повернутись до Шевченківський терком

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість