новини первинних профорганізацій

Сторінка (форум) Шевченківського теркому дорожньої профспілкової організації Одеської залізниці

Модератор: shevchenko terkom

До уваги користувачів!
Зображення

Шевченківська територіальна профспілкова організація
20705, м. Сміла, вул. Ю.Коробейника, 3-А, тел.: 33-14, факс: 26-65


Голова - МОТУЗЕНКО Віктор Григорович, тел: 33-14
Завідуючий оргвідділом - БОНДАРЕНКО Сергій Володимирович, тел: 37-49
Правовий інспектор праці - МОТУЗЕНКО Олена Вікторівна, тел: 31-37
Технічний інспектор праці - ВАВЕР Ян Георгійович, тел: 32-33
Головний бухгалтер - ОСАДЧА Лідія Олександрівна, тел: 26-87
Приймальня – тел/факс: 26-65

* - Телефони залізничні, код ст. ім. Т. Шевченка - 98-200

новини первинних профорганізацій

Повідомлення shevchenko_terkom » Пон, 08 липня 2013 10:04 am

Плідні результати співпраці профспілки залізничників.

Другий рік поспіль за ініціативи Шевченківської територіальної профорганізації ефективно працює проект співпраці профспілки залізничників і міського центру соціальних служб у справах дітей, сім’ї та молоді. Як і минулого року, територіальна профорганізація організувала виїзний навчальний семінар, який відбувся 10 липня на оздоровчій базі “Локомотив” за участі голів молодіжних Рад первинних профспілкових організацій структурних підрозділів регіону.
В ході семінару молодіжні лідери отримали від фахівців і спеціалістів центру соціальних служб певні знання про методи та технології соціальної роботи з людьми, ознайомилися з вимогами чинного законодавства у сфері соціального захисту молоді, взяли участь у практичних тренінгах по вирішенню різних проблемних питань, які виникають у повсякденному житті.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Наприкінці семінару, його учасники спільно з головами профспілкових організацій приготували смачну, запашну польову кашу та за дружньою вечерею підвели підсумки своєї роботи, висловили свої враження та переконання того, що спільну роботу необхідно лише підсилювати, урізноманітнювати з тим, аби формувати у громади міста свідомість доброчинності, справедливості, добра та необхідності ведення здорового способу життя, що безперечно сприятиме високій якості життєдіяльності людей.
Михайло Коцаба
Голова ППО ТЧ-5 Шевченко
shevchenko_terkom
 

Re: новини первинних профорганізацій

Повідомлення shevchenko terkom » Сер, 13 листопада 2013 4:05 pm

Дзвенять сталеві струни Христинівщини...


Не часто на урочистих заходах в районному будинку культури можна побачити представників всього залізничного вузла. Але день 4 листопада для них, як кажуть, самим Богом розпоряджено, святкувати гуртом на високому рівні. Тож, того дня на головній сцені району місто залізничників вітало своїх героїв у святковій піднесеній атмосфері.

Голова райдержадміністрації Б.І. Тихоневич у своїй вітальній промові проголосив визначну роль залізничного вузла у загальній частці промислової діяльності не тільки міста, а й району, подякував залізничникам за щоденну копітку працю і вручив грамоти районної держадміністрації кращим представникам галузі: заступнику начальника з кадрів М.П. Козаренку, в.о. головного механіка локомотивного депо Христинівка Ю.В. Сокуру, бригадиру з поточного утримання виробничих будівель дистанції колії (ПЧ-5) А.В. Добрянському, машиністу крана УДК- 300 моторвагонного депо Христинівка П.П. Гріщенку, складачу поїздів станції Христинівка С.Г. Фельшакову, старшому електромеханіку дистанції сигналізації і зв’язку (ШЧ-6) Ю.В. Скусу.

Підкреслюючи вагоме значення залізниці, і дякуючи всім представникам сталевих магістралей за сумлінну працю і професійну майстерність, заступник голови районної ради М.І. Єременко вручив грамоти районної ради: заступнику начальника дистанції колії Б.Ю. Білоголовому, прибиральниці О.В. Макарчук, слюсарю локомотивного депо Христинівка М.Ю. Діденку, майстру колісно-роликового цеху моторвагонного депо Христинівка Д.С. Лилику, квитковому касиру станції Христинівка Л.А.Бабан, механіку цеху механізації та автотранспорту дистанції сигналізації і зв’язку (ШЧ-6) М.С. Килинчуку.
Свої вітання, грамоти і подарунки залізничникам адресували виконуючий обов’язки міського голови М.І. Кревсун та головний лікар вузлової лікарні Г.А. Матвійчук.

Приємними моментами для всіх присутніх стали виступи керівників галузевих підрозділів Христинівського залізничного вузла та голів профспілкових комітетів підприємств: локомотивне депо Христинівка - Б.В. Білика та В.П. Мастилка, моторвагонного депо Христинівка - Ю.В. Каращука та В.С. Кузьміна, дистанції сигналізації і зв’язку - Д.П. Марченка та Ю.В. Скуса, станції Христинівка - О.В. Пономаренка та Н.І. Уманець, Христинівської дистанції колії (ПЧ-5) С.М. Безносюка (заступника начальника з кадрів і соціальних питань) та Г.Ф. Філя. Адже саме ці виступи мали на меті відзначити кращих з кращих працівників великої сім’ї залізничників. Тож грамоти, подяки, цінні подарунки та матеріальні заохочення від вищого керівництва, адміністрацій та профкомітетів підриємств дісталися цілій когорті лідерів галузі.

ЗображенняЗображення
Того дня учасники урочистостей мали змогу впевнитися у талановитості, різноплановості христинівських артистів: хореографічного колективу «Барви» районного будинку культури під керівництвом Н. Сокуренко, тріо «Чарівниця», «Гроно», народного ансамблю «Експресія», солістів - Віталії Касянчук, Вікторії Желєзної, Вікторії Яковенко, Наталії Андрійчук, Катерини Осадчої, Олени Росади і ведучих свята - Віктора Свіщенка та Ірини Яковенко, які із задоволенням дарували свої творчі номери.

В.П. Мастилко
Голова ППО ТЧ-6 Христинівка
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: новини первинних профорганізацій

Повідомлення shevchenko terkom » Сер, 15 січня 2014 4:14 pm

ШАНУЙМО СВОЇХ ВЕТЕРАНІВ!

В день святого Миколая профактив дистанції колії відвідав надзвичайно мужню, талановиту і просто незважаючи на свій вік гарну жінку, ветерана праці Івасенко Ганну Іванівну, яка мешкає в м. Гайворон.
Зустріч наша відбулася без будь – яких попереджень, щоб уникнути зайвих турбот. Відчинила нам двері охайно одягнена сивоволоса жінка з посмішкою на обличчі та запросила до помешкання, в якому було чисто прибрано, тепло та затишно. Наша розмова була настільки легкою та доброзичливою, що ми наче давні подруги, які зібралися на посиденьки.
За декілька годин спілкування з Ганною Іванівною ми перегорнули майже 32 роки її життя та праці на залізничному транспорті, вона без будь – яких перешкод згадала керівників усіх рівнів, колег по роботі, технологічні процеси робіт, які виконувалися в той час в дистанції колії та взагалі всю організацію роботи в колійному господарстві.
І мене, як людину, фахівця вразило те, що незважаючи на свій вік, адже незабаром Ганна Іванівна відзначатиме свій 90 – річний ювілей та важку хворобу, тому що вона пересувається за допомогою двох паличок , вона ніби – то вчора звільнилася з посади старшого інженера
ЗображенняЗображення
технічного відділу на заслужений відпочинок, а не 35 років по тому. За свою трудову діяльність нагороджена орденом «Знак пошани». Коли ми прощалися з Ганною Іванівною в її очах ми побачили сльози, але то були сльози радості, задоволення, яке ми отримали усі разом під час цієї зустрічі. Ми побажали Ганні Іванівні довголіття, святкового настрою напередодні Нового року та Різдва Христового, радості від життя.
Н. Чубик
Голова профорганізації ПЧ-7
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: новини первинних профорганізацій

Повідомлення shevchenko terkom » Чет, 12 червня 2014 12:42 pm

Варті пошани і турботи

З кожним роком віддаляється салют Перемоги 1945-го.
Сьогодні ми розуміємо, що мирним небом завдячуємо саме ветеранам Великої Вітчизняної, яких, на жаль, залишилося вже небагато.
Адміністрація і профком Відділової лікарні ст. ім. Т. Шевченка Одеської залізниці постійно турбуються про своїх колишніх працівників-учасників бойових дій та інвалідів Великої Вітчизняної Війни, які перебувають на заслуженому відпочинку.
Традиційними стали зустрічі з ветеранами до Дня Перемоги, яким було вручено продуктові набори.


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЛідія Влащенко
акушерка, голова профорганізації ДЗ «Відділкова лікарня ст. ім. Т. Шевченка ДП «ОЗ».
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: новини первинних профорганізацій

Повідомлення shevchenko terkom » Вів, 24 червня 2014 1:35 pm

Зі святом медпрацівники!

З нагоди Дня медичного працівника відбулися урочисті збори в ДЗ «Відділкова лікарня ст. ім. Т. Шевченка ДП «ОЗ».

Розпочав свято заступник головного лікаря з лікувальної справи М.А. Вергеліс, який привітав присутніх з професійним святом. Також від профспілкового комітету та адміністрації було нагороджено працівників - членів профспілки грамотами та подяками за добросовісну працю по охороні здоров’я залізничників та участь в культурно-масовому житті лікарні.

Гарні пісні пролунали у виконанні ансамблю «Любисток». Повний актовий зал лікарні шквалом оплесків зустрічав кожен виступ ансамблю.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


Голова ПК ДЗ «Відділкова лікарня ст. ім. Т. Шевченка «ДП Одеська залізниця»
Лідія Влащенко
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: новини первинних профорганізацій

Повідомлення shevchenko terkom » Вів, 24 червня 2014 1:45 pm

З ТУРБОТОЮ ПРО СПІЛЧАН

Напередодні професійного свята - Дня медичного працівника в поліклінічному відділенні ДЗ «Відділкова лікарня ст. ім. Т. Шевченка ДП «ОЗ» для покращення побутових умов для працівників - членів профспілки було відкрито кімнату для приймання їжі.
Профспілковим комітетом було закуплено мікрохвильову піч, електрочайники.


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Голова ПК ДЗ «Відділкова лікарня ст. ім. Т. Шевченка «ДП Одеська залізниця»


Лідія Влащенко
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: новини первинних профорганізацій

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 03 жовтня 2014 11:01 am

Святкування Дня Незалежності в Карпатах

Свято Дня Незалежності України члени профспілки Христинівської дистанції сигналізації та зв'язку вирішили відзначити в Карпатах, де вони із захопленням прокатались на канатній дорозі в гірськолижному курорті "Буковель", побували в географічному центрі Європи (с.Ділове), познайомились з визначними місцями Івано-Франківська, відвідали музей писанки в Коломиї. Поринули в життя і побут гуцулів у Верховині, відвідавши хату-музей "Тіні забутих предків". Особливо сподобався спілчанам грандіозний концерт української пісні, який влаштувала власниця готелю Вуйко в м. Яремче. Весело й красиво проходило святкування, а кульмінацією стала пісня "Україна" Т. Петрененка, яку акапельно виконали всі присутні, стискаючи в руках державний прапор.

ЗображенняЗображення
Юрій Скус голова профкому Христинівської дистанції сигналізації та зв'язку.
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: новини первинних профорганізацій

Повідомлення shevchenko terkom » Вів, 14 жовтня 2014 2:33 pm

Долучаємось до прекрасного!

Профспілковим комітетом ДЗ «Відділкова лікарня ст. ім. Т. Шевченка ДП»ОЗ» була організована екскурсія до найчарівнішого місця Черкащини Буки - Жашків.
У екскурсантів залишилися неповторні враження від екскурсії.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Голова профкому ДЗ «Відділкова лікарня ст. ім. Т. Шевченка ДП»ОЗ»

Влащенко Л.Д.
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: новини первинних профорганізацій

Повідомлення shevchenko terkom » Вів, 14 жовтня 2014 2:58 pm

Подарункові набори до Дня людей похилого віку

Кожна людина потребує уваги, турботи та підтримки, особливо, якщо вона старенька і беззахисна. А якщо має ще й деякі вади здоров’я, більш уважне ставлення просто життєво необхідне.
Символічним дарунком до свята Дня людей похилого віку, колишнім працівникам лікарні, які перебувають на заслуженному відпочинку стали вручення подарункових наборів профспілковим комітетом лікарні.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Голова профкому Влащенко Л.Д.
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: новини первинних профорганізацій

Повідомлення shevchenko terkom » Вів, 14 жовтня 2014 3:01 pm

«Профспілковий Вісник» - наша улюблена газета

Як правило, члени профспілкового комітету ДЗ «Відділкова лікарня ст. ім. Т. Шевченка ДП»ОЗ» читають і обговорюють матеріали «Вісника профспілки» разом, щоб відразу донести їх до спілчан. З газети ми дізнаємося про найважливіші профспілкові новини, діяльність Ради профспілки, що спрямована на захист інтересів працівників, знайомимося з іншими корисними матеріалами.
Газету спілчани читають із задоволенням, тож на 2015 рік профспілковий комітет передплатив її для кожного працівника профспілки та пенсіонерам, членам профспілки.
Голова профкому ДЗ «Відділкова лікарня ст. ім. Т. Шевченка ДП»ОЗ»
Влащенко Л.Д.
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: новини первинних профорганізацій

Повідомлення shevchenko terkom » Сер, 22 жовтня 2014 9:25 am

ВСІ НА СУБОТНИК!

18 жовтня в ДЗ «Відділкова лікарня» ст. ім. Т.Шевченка ДП «ОЗ» пройшов суботник із впорядкування та благоустрою прилеглої території лікарні. Прибрано територію від листя, побутового сміття, сухих гілок. Активну участь прийняли всі працівники лікарні.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Голова профкому ДЗ «Відділкова лікарня» ст. ім. Т.Шевченка ДП «ОЗ» Влащенко Л.Д.
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: новини первинних профорганізацій

Повідомлення shevchenko terkom » Чет, 15 січня 2015 2:20 pm

Як Новий рік зустрінеш - так його і проживеш.

Є повір’я: як Новий рік зустрінеш - так його і проживеш. Тож керівництво та профспілковий комітет Відділової лікарні ст. ім. Т. Шевченка доклали всіх зусиль, аби діти працівників зустріли Новий рік (за китайським календарем рік дерев’яної синьої кози) радісно та цікаво.
Діти разом з дідом Морозом, Снігуронькою та казковими персонажами взяли участь у новорічній казці. Цікавими були ігри, різноманітні конкурси під красунею ялинкою. Жодна дитина не залишилась без солодощів та подарунків від діда Мороза. Одним словом, свято вдалося на славу. Хочеться побажати, щоб весь рік діти були такими ж щасливими, веселими та кмітливими, як у цей день, на радість своїм батькам.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Л. Влащенко
Голова профспілкового комітету
ДЗ «Відділкова лікарня ст. ім. Т. Шевченка ДП»ОЗ»
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: новини первинних профорганізацій

Повідомлення shevchenko terkom » Сер, 17 серпня 2016 11:10 am

СПОРТИВНЕ СВ’ЯТО СПІЛЧАН СТАНЦІЇ ТАЛЬНЕ

День профспілки залізничників і транспортних будівельників України – свято згуртованості залізничників у всіх справах спільної мети. Відзначаючи це свято, залізничники станції Тальне провели товариську гру з міні футболу на кубок Цехкому. Згуртували дві команди футболістів: команда працівників руху,сигналізації та зв’язку та команда працівників колійного та лісового господарства. Разом продумували усі деталі спортивного свята: починаючи від місця, часу проведення гри, форми одягу та оформлення місця зустрічі і так далі. Ця спільна робота згуртувала профспілчан усіх служб в один дружній коллектив для проведення массового дозвілля для залізничників та їх сімей. 7серпня, після вітань керівників та профспілкових лідерів своїх колективів, усі організовано автотранспортом виїхали на територію Тальнівського будівельно-економічного колледжу в мальовничу лісову зону на стадіон. Гра пройшла цікаво, не залишивши нікого байдужим, в дружній атмосфері.

Як члени футбольних команд так і вболівальники залишились до кінця свята з піднесеним настроєм та почуттям гідності та гордості за коллег-гравців. Хоч зустріч закінчилася з рахунком 8:0(перемогла, так скажем, молодість, хоча в роботі, звичайно, першість виборює досвід) всі без виключення отримали массу задоволення і адреналіну, позитив від свята, показавши, що не тільки загальна праця дає результат, а й правильно організоване дозвілля.

ЗображенняЗображення
Заступник голови ППО лінійних станцій,
голова цехкому станції Тальне
О.Ключко
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: новини первинних профорганізацій

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 02 серпня 2019 9:46 am

АКТИВІСТ ПО ЖИТТЮ !


У виробничому підрозділі «Шевченківська дистанція колії» з 1990 року сумлінно працює слюсарем-ремонтником член профспілки Олійник Леонід Петрович. З перших днів роботи він почав проявляти свою активну позицію в житті профспілкової організації, тому в 1991 року був обраний головою цехового комітету цеху механічних майстерень, а з 2006 року – членом профспілкового комітету дистанції колії.
Леонід Петрович зарекомендував себе дисциплінованим, відповідальним, грамотним працівником, при цьому він виявляє високу професійну майстерність. Колеги поважають Леоніда Петровича за людяність, уміння згуртувати колектив, вміння завжди прийти на допомогу. Вміло відстоює, захищає соціально-економічні питання та інтереси членів профспілки. За добросовісне та справедливе відношення до роботи та людей Леоніда Петровича неодноразово було відмічено профспілковим комітетом дистанції колії.
З нагоди свята Дня профспілки, профактив виробничого підрозділу «Шевченківська дистанція колії» вітає всіх спілчан із святом та побажає міцного здоров’я,благополуччя, мирного неба над головою, добробуту у ваших родинах!

ЗображенняЗображення
І. ТАРАНУХА, Голова профорганізації ПЧ-9
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: новини первинних профорганізацій

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 02 серпня 2019 9:49 am

ПРОФЕСІОНАЛ СВОЄЇ СПРАВИ !


Захарук Тетяна Валер’янівна розпочала свій трудовий шлях на залізничному транспорті в далекому 1981році дефектоскопістом Котовського вагонного депо. В 1993 році перевелась до вагонного депо станції Христинівка на посаду бригадира колісного цеху, а згодом отримала посаду майстра роликового цеху. В результаті реформування вагонного депо станції Христинівка, а згодом і локомотивного депо Христинівка в 2008 році Тетяна Валер’янівна прийнята в порядку переведення до моторвагонного депо Христинівка де і працює по сьогоднішній день на посаді маляра цеху внутрісалонного обладнання.
Протягом майже 35 років праці на залізничному транспорті Тетяна Валер’янівна зарекомендувала себе як професіонал своєї справи, відповідальний та добросовісний працівник, мудрий наставник та учитель для молоді, щира та сердечна подруга, яка завжди готова прийти на допомогу. За багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію та високі людські якості вже майже протягом 20 років Тетяна Валер’янівна обирається головою цехового комітету профспілкової організації. Колектив моторвагонного депо висловлює найщиріші слова вдячності Тетяна Валер’янівна за її багаторічну працю.
Користуючись нагодою, профспілковий комітет моторвагонного депо Христинівка вітає всіх спілчан з Днем профспілки залізничників та транспортних будівельників України. Щиро бажає Вам міцного здоров’я, щастя, натхнення, затишку та достатку в оселях.

ЗображенняЗображення
Б. ТЕРЕЩУК, Голова профорганізації РПЧ-6
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Далі

Повернутись до Шевченківський терком

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron