Оздоровлення

Сторінка (форум) Шевченківського теркому дорожньої профспілкової організації Одеської залізниці

Модератор: shevchenko terkom

До уваги користувачів!
Зображення

Шевченківська територіальна профспілкова організація
20705, м. Сміла, вул. Ю.Коробейника, 3-А, тел.: 33-14, факс: 26-65

Голова - МОТУЗЕНКО Віктор Григорович, тел: 33-14
Завідуючий оргвідділом - БОНДАРЕНКО Сергій Володимирович, тел: 37-49
Правовий інспектор праці - МОТУЗЕНКО Олена Вікторівна, тел: 31-37
Технічний інспектор праці - ВАВЕР Ян Георгійович, тел: 32-33
Головний бухгалтер - ОСАДЧА Лідія Олександрівна, тел: 26-87
Приймальня – тел/факс: 26-65

* - Телефони залізничні, код ст. ім. Т. Шевченка - 98-200

Оздоровлення

Повідомлення shevchenko terkom » Чет, 11 липня 2013 4:30 pm

Яскраве літо в «Гайдарівці»

Цього року, вперше в житті, я приїхала зі своєю молодшою сестричкою до літнього табору відпочинку «Гайдарівець». Мені вже 11 років, але це літо в моєму житті поки що саме яскраве і повне нових вражень. Сонечко недавно встало, а у нашому таборі вже гамірно. Ще сонні бредемо на зарядку, але на свіжому повітрі ми швидко проснемось. А тоді, після сніданку, як закружить, як закружляє! Конкурси, розваги, спортивні змагання, пляж. І постійно щось нове. Найбільше мені запам’ятався День Нептуна. Було дуже цікаво і весело. Моя сестричка брала участь у конкурсі Міс Дюймовочка і була однією з кращих. Цікаве життя в таборі. Якось сиділа я і дивилась в гору на високі сосни. І прийшли мені на думку ось такі рядки:

Я люблю цей літній табір,
І вожатих й поварів.
І про цей чудовий табір
Я з завзяттям розповім.
Він у лісі при дорозі
За парканами стоїть
І будиночки чудові!
Вони – різнокольорові.
І директор у нас добрий,
Навіть дуже, він хоробрий.
А вожаті – супер-клас!
Всіх запрошуєм до нас!

Гнатенко Вікторія, 11 років
с. Губник, Гайсинський район,
Вінницька область.
І зміна, 2013 року
shevchenko terkom

Повідомлення: 90

Re: Оздоровлення

Повідомлення shevchenko terkom » Пон, 12 серпня 2013 12:53 am

«Вагончик тронеться, перон останеться ! »

Квитки на потяги сполученням «південь» давно розкуплені. На пероні – смажить спека, проте хмари надувають щоки, як на дощ. Вокзальний гудок сповіщає відправлення потяга з третьої платформи (майже, як у школу Гогвартс з Гаррі Поттера). Встигаємо на незвичайний рейс. Потяг «Гайдарівець-2013». Пасажирів – 177 (і це тільки за останнім, третім, маршрутом). Точка відправлення – ліс сосновий, узбережжя Дніпрове, село Чапаєвка. Зупинок – шість. Пригоди незвичайні. Рушаємо!

Зупинка ОЗДОРОВЧА. 8.00
Здоров’я – всьому голова (М. Шолохов)

Здоров’я – перш за все. Тож всі зусилля дитячого оздоровчого табору «Гайдарівець» націлені на покращення фізичного стану кожної дитини. Регулярні походи на Дніпро, купання піонерів у басейні, десятиразове отримання спеціальної пінки – все спрямоване на оздоровлення малих гайдарівців. Особлива увага приділяється категорійним дітям, із ними працюють не тільки вихователі, а й медики.
Калорійне п’ятиразове харчування дозволяє замінити старі шорти на нові. На розмір більші. Про це турбується колектив їдальні під керівництвом Марунич Людмили Миколаївни.
Свіже повітря соснового лісу стимулює малечу і водночас розслаблює. Різносортні фрукти додають рум’янцю до дитячих щічок, а чиста вода бадьорить і надає тонусу. Якщо вже всі вакансії на приміській дачі чи в бабусі на городі зайняті, то годі шукати кращого шансу провести здорове літо. Смикай батька за сорочку й проси путівку до «Гайдарівця».
А ми поки що минаємо зупинку оздоровчу, де на пункті призначення намальований здоровенний лікар Айболіт, із добрими очима й ласкавою усмішкою, чимось схожою на усмішку директора табору Юрія Миколайовича...

Зображення

Зупинка СПОРТИВНА. 10.00

Восьме табірне літо зустрічає і проводжає в «Гайдарівці» фізкерівник Гончаренко Володимир Миколайович. Роками і досвідом вимальовувалася вся спортивна схема, за якою зараз табір функціонує. Після традиційного відкриття малих олімпійських ігор тут починається спортивний сезон – змагання з шашок і шахів, тенісу й волейболу, футболу й легкої атлетики. Завзяті гайдарівці щовечора відшліфовують трюки на турніках, грають у флорбол, комічний бокс та гамакобол, викликають на спортивні батли місцеві команди та вожатську збірну . Кожної зміни на цілісінький день до дітлахів приїжджає здоровенний батут – тут дітвора відривається на повну, і від землі, і від звичних буднів. На святковій лінійці закриття всі не ліниві хлопці та дівчата отримують дипломи, медалі та солодкі призи за спортивні досягнення.
На вечорі прощання найчастіше дітлахи дякують саме організаторам спортивних змагань та естафет за цікавий та активний відпочинок. Запаковуємо новенькі м’ячі в габаритні валізи й рушаємо далі – попереду багато цікавощів.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Зупинка ВДЯЧНОСТІ 14.00

Сьогодні вже не модно приїжджати в «Гайдарівець» вперше. От вп’яте чи вшосте – «оце тема». Тому й домовляються всі про колективний заїзд ще з зими через соцмережу, існує щонайменше три групи любителів відпочити в цьому таборі.
Білан Ліля, І загін:
[tab=30-]Я відпочиваю в цьому таборі вже десятий раз. Я ніколи не забуду ті прекрасні дні, проведені в таборі, вожатих, вихователів та особливо директора Куреню Ю. М за його терпіння та любов до дітей. Хочу Вас попросити продовжити граничний вік для отримання путівки – до 16 років, а також збільшити кількість днів.
Лебідь Алла, ІІІ загін:
-Я тут вперше, але враження дуже позитивні. Я люблю ходити на КРП, тут дуже милозвучні дискотеки, спасибі діджею, а також уклін поварам за смачну їжу. А вожаті просто супер. І велике спасибі Юрію Миколайовичу за те, що робить наш відпочинок комфортним і цікавим. Я ще хочу повернутися сюди піонером, а потім вожатим.
VI загін:
-Ось зміна закінчується, а так важко прощатися з «Гайдарівцем». За місяць ми звикли до вожатих, вони стали нам, як батьки. Наші вихователі дуже люблять дітей. Цей табір багато чого нас навчив.

На нашій зупинці ВДЯЧНОСТІ чимало проводжаючих – переважно батьки, з валізами й радісними обличчями.
Батьки Корікової Валерії, Немудрої Катерини, Морозової Марії:
-Висловлюємо щиру подяку працівникам табору «Гайдарівець» за цікавий відпочинок та дозвілля наших дітей, які відпочивають тут шосте літо підряд, завжди повертаються додому веселі та щасливі, з надією повернутися до табору знову і знову.
Батьки Товстоп’ят Дарини:
-Висловлюємо своє захоплення табором «Гайдарівець». Нашій доньці дуже сподобалося. Дуже дякуємо адміністрації та вожатим за їхнє ставлення до своєї роботи. Бажаємо всім здоров’я і натхнення.

Визирають із вікон вожаті й вихователі, вписуючи й свої рядки в книгу золотої вдячності.
Галина Віталіївна, вихователь І загону:
-Літо – пора відпочинку для дітей та дорослих, а особливо – для педагогів. Та, мабуть, не вмію я відпочивати без дітей. Не знаю, чи це випадково, чи з Божого провидіння, але у всякому випадку я вдячна долі за можливість працювати в «Гайдарівці». Я до кінця зрозуміла значення слів «Я люблю Гайддарівець!» Тепер цей вислів рідний і для мене.
Марина Миколаївна, вихователь VI загону:
-Як приємно було знову сюди повертатися. До воріт, які ласкаво зустрічають тебе. «Гайдарівець» на літо стає для мене рідним домом. Велике спасибі директору, а також моєму загону. Вони стали настільки рідними, що розлучатися буде важко. У кожного з них добре і чуйне серце, я говорю на них «малі мишенята», для таких дітей і хочеться щось робити.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Зупинка РОЗВАЖАЛЬНА 17.30

Якщо мамина помада в твоїй косметичці лежить і досі без застосування – не нервуй, сьогодні ж вона буде на щічках у цілого загону, а може, навіть і в півтабору. Оголошуємо вечір поцілунків відразу ж після вечору знайомств. Потім пливемо на «трьох кораблях», відвідуємо «вернісаж», обираємо «королеву табору», містера та дюймовочку, влучаємо в «кохання з першого погляду», чаклуємо, аби викликати Нептуна, імітуємо «ідеальну сім’ю», а тоді зустрічаємося на «вечері печеної картоплі», де хизуємося власноруч вималюваними тату. Усіх жвавих малят щовечора чекає потужна дискотека, із ефектом диму, салютами, хлопушками та світломузикою. Танцюй досхочу – аж поки підошви нових в’єтнамок не протруться, гальмуй передніми пальцями, махай руками, присідай, кричи – роби, що хочеш, аби спалося добре.

До «Гайдарівця» постійно зазирають зіркові гості – то тріо «Вербена», то гурт «СпівБратів». Та й самі дітлахи вириваються за територія не рідко – то на екскурсію в Черкаси (в парки, монастир, на пароплав), то в Чапаєвський сільський будинок культури на перегляд 3-D фільму. У дощові години дружні гайдарівці дивляться мультсеріали та фотопрезентації на великому екрані. Усі викрикують загонові девізи, речівки та пісні. Здається, що час тут давно застиг і літо ніколи не закінчується. Стрілки цього диво-годинника підкручують старший вихователь Бойко Анна Василівна та культорганізатор Король Євгеній Юрійович, тому злагоджений механізм ніколи не дає збоїв, хіба що раз – коли посеред літа все вожатське братство будить опівночі малечу святкувати Новий Рік.

Зупинка ПРОЩАЛЬНА (кінцева) 14 серпня 2013 рік

Допитий третій стакан чаю, провіднику здана білизна. Сидимо на валізах, чекаємо – хто домашніх пиріжків, хто комп’ютерних ігор, хто прогулянок у парку. За п’ять хвилин – осінь.

П'ятнадцять будиночків запам’ятають кожен дзвінкий голосочок, кожну малесеньку ніжку, яка дріботіла щоранку по підлозі.
Шевченківська дирекція залізничних перевезень на чолі з Малинкою М.І., голова Шевченківської профспілкової організації Мотузенко В.Г. та представники структурних підрозділів та голови профспілкових комітетів зможуть тільки глибоко вдихнути і гайда до роботи з самісінького початку, аби встигнути до наступного літа зробити все як найкраще.

Директору табору Курені Юрію Миколайовичу будуть снитися дитячий галас та їхні долоньки, які так щиро вони простягають до «найкращого в світі тата». Ми вивантажуємося на перон, потяг прямує в депо – на цілісінький рік, аж поки червневе сонце не почне припікати в світловолосі маківки. Кількість вагонів залишиться тією ж, залишиться й провідник, і навіть той самий маршрут. Трохи оновиться пасажирський склад. Але цей перон не проїхати ніколи, адже поки дитячі очі світяться щастям, доти і є сенс жити на цій землі. Перон Дитинства вічний, скільки би зупинок на нашому маршруті не підкидало невгамовне життя.

Тож не будемо ставити крапку в цій розповіді, бо цій розповіді немає кінця...
Світлана Кравченко,
вихователь 4 загону
shevchenko terkom

Повідомлення shevchenko terkom » Пон, 21 квітня 2014 7:07 pm

ПІДГОТОВКУ ДО ЛІТНЬОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ 2014 РОКУ В ДОТ "ГАДАРІВЕЦЬ" РОЗПОЧАТО!

З метою своєчасної і якісної підготовки дитячого оздоровчого табору “Гайдарівець” до літнього оздоровчого сезону 2014 р., в березні місяці на засіданні президії Шевченківського теркому профспілки, було затверджено план заходів по підготовці ДОТ “Гайдарівець” та графік заїздів:

І зміна 8.06.14р. - 28.06.14р.

ІІ зміна 1.07.14р. - 21.07.14р.

ІІІ зміна 24.07.14р. - 13.08.14р.

ЗображенняЗображення

А також, головам профорганізацій Шевченківського регіону було запропоновано провести роз’яснювально–організаційну роботу в колективах, щодо дитячого оздоровлення в оздоровчому таборі „Гайдарівець”, що розташований на березі р. Дніпра в селі Чапаївка Черкаської області в період з червня по серпень 2014 року дітей залізничників віком від 6 до 14 років.

Прес-центр
Шевченківської терпрофорганізації
shevchenko terkom

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 04 липня 2014 3:18 pm

Хто де, а ми – в "Гайдарівці"!

Літо набирає обертів, кожен шукає собі заняття по душі, щоб залишились тільки приємні спогади про цю прекрасну пору відпочинку. Деяким пощастило потрапити в "Гайдарівець". Серед цих щасливчиків як діти, так і вихователі.
Щоб всі ми зустрілись і літній сезон в таборі розпочався вчасно – посприяла не одна людина. За це ми вдячні: працівникам Шевченківської Дирекції залізничних перевезень Одеської залізниці, під керівництвом начальника Малинки Миколи Івановича; структурним підрозділам територіальної профорганізації, під керівництвом голови Мотузенка Віктора Григоровича; голів первинок та профактиву; структурному підрозділу БМЕУ-5, під керівництвом Лопатнікова Станіслава Валентиновича. Завдяки їм маємо домашню обстановку проживання дітей. Багато зроблено, але модернізація табору не стоїть на місці. Озирнувшись навколо розумієш: "Гайдарівець", дійсно, – табір для дітей.
Табірна зміна розпочалась. Разом ми відпочиваємо, граємо і дуркуємо. Завдяки таборовому розпорядку дисциплінуємо себе, вчимось бути охайними, приходити вчасно і бути дружніми. Під пильним наглядом величних сосен, на свіжому повітрі набираємось сил, енергії і радості на рік вперед.
Хтось тут вперше і бере на себе роль дослідника, першовідкривача, щоб дізнатись всі потаємні куточки гайдарівського серця. В цьому завжди допоможуть "старожили" – з року в рік діти хочуть повертатись в табір, щоб побачити старих друзів, улюблених вихователів і на правах господарів простору прийняти в свою дружню родину нових Гайдарівців. Молоді вихователі мають змогу випробувати свої знання, сили і навички в вихованні дітвори.
Познайомившись ближче, провели урочисте відкриття першої зміни 2014 року. Готувались всім табором: вигадували назву і девіз загону, щоб голосно заявити про себе на лінійці; малювали загонову емблему і прикрашали загонові місця, де шишками, квітами, гілочками і іншими природніми матеріалами викладали свої назви; готували святковий концерт, де кожен талановитий гайдарівець міг проявити себе; провели конкурс малюнків на асфальті на тему "Щасливе дитинство". На урочистій лінійці священик освятив водою всіх учасників табору на здоров'я і гарний відпочинок – мокрі і щасливі всі відправились на концерт після смачної вечері.
Кожен з вихователів може спробувати себе у ролі ведучого, шоу-мена, взявши на себе проведення конкурсно-розважальної програми. Кожна з них має різну тему. За перший тиждень встигли відзначити Хеллоувін і Новий Рік, були піратами і тваринками. І вечір поцілунків видався на славу: навіть бюст Гайдара не оминули увагою. І ще багато цікавого.
Відбулися дружні змагання між "родинами" дітей і вихователів у конкурсній програмі "Моя сім'я". А зірками телеекранів всі відчули себе, створюючи інсценізацію улюблених пісень.
Кожного дня наш дух і тіло загартовуємо ранковою руханкою, змаганнями, спортивними іграми і естафетами.
Незабутніми для всіх стануть екскурсія на пароплаві Дніпром, перші вилазки на пляж і в кіно. Особливо припала до душі подорож космічними просторами: лежачи під куполом пересувного планетарію, дивились цікавий фільм, про створення світу, зірок, нашої планети; неможливо було стримати вигуки здивування і захоплення, адже побували під водою і далеко за хмарами, полежали під метеоритним дощем і спостерігали за сонячним затемненням. А це тільки початок першої зміни і літа загалом. Попереду стільки всього цікавого!
Люди змінюються, діти ростуть, молоді гайдарівці тільки починають свій зоряний шлях в таборі, покоління змінюють покоління, але незмінними лишаються три слова, що відгукуються в кожному серці: "Я люблю Гайдарівець!".

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Боровик Дарія,
підмінний вихователь ІІ загону

«Гайдарівець» для мене

«Гайдарівець» - це літній оздоровчий табір для дітей, де кожна дитина знайде своє захоплення, призначення, відкриє свої таланти. Кожен буде згадувати вихователів, які завжди прийдуть на допомогу, підтримають і порадять. Для мене цей табір є особливим, тому що він розташований у сосновому лісі, де завжди чисте, свіже та корисне для здоров’я повітря.
Табір «Гайдарівець» - це не тільки спілкування з однолітками, але й знайомство з новими друзями. Щоденні конкурсно-розважальні програми дарують масу позитивних емоцій. Участь в конкурсах можуть взяти всі бажаючі і отримати подарунки та призи. Особливо мені подобається відкриття табірної зміни, коли всі загони розповідають свої девізи та речівки, дізнаються про свої досягнення, а саме головне, що кожну зміну освячує та благословляє дітей отець Михаїл.
Усі ми безмежно любимо директора табору Юрія Миколайовича. Завжди привітний та добрий у спілкуванні з дітьми, відвідує КРП та щиро вболіває за кожну дитину, піклується про нас як тато. Тому тільки де проходить Юрій Миколайович усі діти гучно вітають його своїм гучним «Я люблю Гайдарівець». І це дійсно так. Я також щиро люблю цей табір і усіх людей, які тут працюють та віддають нам частинку свого тепла та любові.

Протас Діана, І загін, 1 зміна літа 2014
shevchenko terkom

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 04 липня 2014 6:30 pm

Унікальний табір «Гайдарівець»

Із сто відсотковою впевненістю можу сказати, що табір «Гайдарівець» - унікальний. Саме в цьому місці я зрозуміла – усі люди рівні між собою. Тут кожного дня нас чекає щось нове і непередбачуване. В «Гайдарівці» я знайшла багато вірних друзів і впевнена, що в будь-який час вони завжди підтримають і допоможуть. І хоч в цьому таборі я відпочиваю вже втретє, проте з кожним роком він дивує мене приємними несподіванками та цікавинками і залишає в серці бажання повертатися знову та знову.

Аліна, І загін, 1 зміна літа 2014
shevchenko terkom

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 04 липня 2014 6:33 pm

«Я ЛЮБЛЮ «ГАЙДАРІВЕЦЬ!»

«Я ЛЮБЛЮ «ГАЙДАРІВЕЦЬ» - такий ось наш девіз!
Ще з самого дитинства тут кожен з Вами ріс,
Серед лісу він розклався
Дітям радо відкривався.
У таборі лунає сміх дитячий,
А головне – ніхто не плаче.
Тут щастя й радості багато,
Відпочивають і працюють всі завзято.
Відїжаючи – частинку серця залишають
І повернутися завжди бажають,
Тут сумно тобі ніколи не буде,
Бо веселі працюють тут люди.
Ще й смачно тебе нагодують.
У похід разом помандрують.
Для себе відкриєш щось нове,
Щось дивовижне і загадкове
Знайдеш ти тут друзів,зустрінеш кохання
І зустріч наша не буде остання.
Друзі! Повертайтеся знову і знову
В «Гайдарівську» мить кольорову.
shevchenko terkom

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 04 липня 2014 6:35 pm

Закінчилася I зміна

Закінчилася I зміна
В нашому житті відбулись переміни
Дякуємо всім Вам
За те,що весело було тут нам.
Чисте повітря,шишки,радощів багато,
А вожаті наче мама й тато.

КРП, ігри, дискотека
Столова, будиночки, бібліотека.
Все тут є і все – чудове
Життя проходить кольорово.
Дякуємо діткам, вожатим, директору.
Навіть дякуємо нашому ректору
За те, що на практику сюди відправив
Щасливої миті нас не позбавив.

Дякуємо, дякуємо, дякуємо!!!
Як каже наш директор ,аж підскакуємо.
Бажаємо усім щастя, радощів, тепла
І багато,багато добра.
Щоб відвідали табір не раз,
Бо «Гайдарівець» -це КЛАС!!!
Тут директор дуже добрий
Та в додачу ще й хоробрий.
Вожаті усі тут привітні
Будиночки тут не бездітні
Кожен своє місце обрав
І всю зміну проживав.
Багато ще слів про табір можна говорити
Але, реально, без нього не можливо прожити.
shevchenko terkom

Повідомлення shevchenko terkom » Вів, 29 липня 2014 1:40 pm

У «Гайдарівці» все до ладу

День за днем піщаний годинник відраховує теплі сонячні хвилини. Вже й не зчулися, як перейшли екватор найулюбленішої пори. Сонце стає теплішим, а дні дорожчі, бо зовсім не встигла ще галаслива малеча засумувати за фарбованими партами. Тому, наче моторні мурахи, розсипалися школярі по всіх усюдах. Із першим дитячим галасом наче Фенікс із попелу, після тихої зими відродився Чапаєвський табір «Гайдарівець».
Із неймовірною циклічністю та вправністю він відкриває вже третю табірну зміну. Із божою поміччю небайдужих людей 210 веселих жевжиків приїхали набиратися вражень на весь наступний рік. А тут і справді є на що подивитися: цього річ завдяки спонсорській допомозі структурних підрозділів Шевченківської дирекції залізничних перевезень на чолі з начальником Малинкою Миколою Івановичем та Шевченківської територіальної профспілкової організації під керівництвом Мотузенка Віктора Григоровича, «Гайдарівець» осучаснився технічно. Табору подаровано сітки та ракетки для великого тенісу, палатки (біля будиночка № 13), модем, електронні ваги, пральну машину, дитячі ігри, канцтовари, пізнавальну літературу для табірної бібліотеки.
У «Гайдарівці» все до ладу. Здається сам Бог велів збирати галасливу дітвору саме тут, під чапаєвським сонцем, на березі ревучого Дніпра, де сосни навшпиньки тягнуться до сонечка, а дитячі рученята крізь кривенькі промінчики. Директор табору береже цю святість, тому й кличе кожну зміну священика, аби окропив дітвору на благополучний відпочинок.
Діти люблять «Гайдарівець», батьки довіряють, а колеги поважають, тому що таку репутацію завойовують не день і не два. Це клопітлива праця всього колективу, що формувався роками.
Після ситного п’ятиразового харчування діти мають змогу обрати рід діяльності, який їм найбільше до душі. За це вкінці зміни кожен активіст отримує заслужену грамоту і солодку винагороду. Діти відвідують місцевий кінотеатр, де залюбки дивляться сеанси фільмфв 3D. Кожен із них запам'ятає екскурсії до м. Черкаси, прогулянку на теплоході, мобільний планетарій, вогняне шоу, турпохід, вечір знайомства, день поцілунків, свято печеної картоплі, конкурси «Ці кумедні тварини», «Звичайні речі», «Сірниковий турнір», «Доросле життя», «Кліпмейкер», «Гайдарівський ярмарок», «Міс дюймовочка», «Міс та містер табору». Крім цього, малеча щодня змагається у спортивних турнірах із шашок, шахів, тенісу, волейболу, піонерболу та футболу.
Молоді та ініціативні вихователі швидко знаходять підхід до дітей, перетворюючи табірні дні у веселі забави. Свіже повітря, вода, доброякісна їжа та насичені різними подіями дні допоможуть дітворі набратися сил перед шкільними буднями.
Літо, канікули… такий час пробігає швидко, протее запам'ятовується назавжди. І той, хто побував у «Гайдарівці», залишає тут тепло душі та частинку свого серця, щоб повернутися наступного року. Ми любимо наш табір, бо це табір нескінченного літа, щирої посмішки та вічного дитинства. До того ж , у кращих традиціях.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняURL=http://piccy.info/view3/6765017/f8699167cb329a106b4d39ea5fd3520c/]Зображення[/URL]ЗображенняЗображенняЗображення

Світлана Кравченко,
вихователь ІІІ загону.
shevchenko terkom

Повідомлення shevchenko terkom » Чет, 25 червня 2015 2:43 pm

50-ти річчя ДОТ «Гайдарівець»

Хочу трохи повернутися в минуле і згадати історичні сторінки дитячого оздоровчого табору «Гайдарівець»!
Під час будівництва дамби, яка з’єднує правий та лівий берег Дніпра, були збудовані будиночки для проживання будівельників, зберігання матеріалів та техніки. Після закінчення будівництва було вирішено організувати літній дитячий табір та передати керівництву Одеської залізниці для оздоровлення дітей залізничників.

У червні 1965 року поблизу села Чапаєвка Золотоніського району був організований перший піонерський табір, який назвали «Гайдарівець» в пам'ять про Аркадія Гайдара. Книги та твори Гайдара грали величезну роль у вихованні підростаючих поколінь. Твір «Тимур і його команда» фактично поклав початок унікальному тимурівському руху, що ставив собі за мету добровольчу допомогу ветеранам та людям похилого віку з боку піонерів.

З цього періоду починається нова епоха в історії дитячого табору. Табір приймав близько 220 дітей, працював тільки літом. Піонери жили в будиночках, кімнати в яких були розраховані на 6-8 осіб. Діти з захопленням брали участь в походах, екскурсіях, туристичних змаганнях та зльотах. В таборі побували й закордонні делегації-піонерів та гості з міст-побратимів.

Цього року дитячому оздоровчому табору «Гайдарівець» - 50! За роки існування в таборі оздоровилося більше 45 тисяч дітей, якими опікувалося 3 тисячі 200 осіб обслуговуючого персоналу. Було здійснено реконструкцію приміщень та територій.
Сьогодні дитячий оздоровчий табір «Гайдарівець» розташований на мальовничому березі Дніпра в сосновому лісі. З кожним роком все гарнішим і затишнішим стає оздоровчий табір. Виросло покоління, яке п’ятдесят років тому відпочивало в нашому таборі і сьогодні приводить своїх дітей та внуків.

З дітьми працюють досвідчені педагоги-організатори - студенти та випускники педагогічних вузів України. Веселі, креативні, відповідальні, компетентні знавці своєї педагогічної роботи, яка, в першу чергу, базується на організації виховного процесу та дозвіллі дітей. Концертні програми, святкові заходи в руках наших педагогів.

До послуг дітей світла, чиста та простора їдальня. П’ятиразове харчування, яке складається з натуральних продуктів вітчизняного виробництва. До складу меню входить багато сезонних овочів та фруктів. Медичну допомогу в таборі надають кваліфіковані спеціалісти.

І до цього дня «Гайдарівець» залишається популярним місцем відпочинку для дітей!
Хочеться добрими словами згадати попередніх керівників оздоровчого табору, висловити їм слова вдячності за проведену багаторічну роботу, а також керівників структурних підрозділів нашого сьогодення, які зуміли організувати роботу по збереженню в належному стані оздоровчий табір. Велика вдячність працівникам кухні, технічним працівникам, медичному персоналу.

Хочу привітати всіх з ювілейними урочистостями, побажати успіхів у творенні добра й благополуччя, міцного здоров’я і великого щастя, життєвої наснаги і сили, здоров’я та добробуту у ваших сім’ях. Щиро запрошуємо всіх дітей Смілянщини та України оздоровитися і набратися сил в нашому оздоровчому таборі.

На закінчення розповіді хочеться з гордістю сказати слова, які на вустах кожної дитини, яка відпочиває в таборі: Я ЛЮБЛЮ ГАЙДАРІВЕЦЬ!!!

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
головний адміністратор ДОТ «Гайдарівець»
Ю.М. КУРЕНЯ
shevchenko terkom

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 04 березня 2016 2:06 pm

«ГАЙДАРІВЕЦЬ» - СЕРЕД КРАЩИХ!

За кращу організацію по оздоровленню та відпочинку дітей влітку 2015 року ДОТ «Гайдарівець» отримав перемогу на обласному огляд-конкурсі та зайняв друге місце у номінації «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку» на підсумованому огляд-конкурсі Міністерства соціальної політики України.Вручення проводив заступник міністра соцполітики Валерій Ярошенко. Критерії визначення переможців були передбачені наказом Міністерства. Тобто там зверталася увага на матеріально-технічну базу, виховну роботу, відгуки про заклад, і подавалися відповідні матеріали. Вони подавалися в електронному варіанті, і показували роботу табору, а також подавалися власні методичні розробки.
Висловлюємо подяку дирекції, терпрофорганізації та всім структурним підрозділам залізниці за допомогу в підготовці до оздоровчого сезону, адже кожна дитяча посмішка – це промінчик, який світить вдячністю за турботу дорослих, також всім дітям, які кожного року оздоровлюються в таборі «Гайдарівець» та ласкаво запрошуємо всіх бажаючих дітей Смілянщини, Черкащини оздоровитися в дитячому оздоровчому таборі.

КУРЕНЯ Ю. Головний адміністратор ДОТ «Гайдарівець»

ЗображенняЗображення
shevchenko terkom

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 04 серпня 2017 8:45 am

ЛІТО В ДОТ «ГАЙДАРІВЕЦЬ»

Багато зроблено організаційної та підготовчої роботи у весняний період керівництвом та працівниками Шевченківської дирекції залізничних перевезень та профактивом Шевченківського регіону по підготовці дитячого оздоровчого табору «Гайдарівець» до літа 2017.

З кожним роком табір стає все гарнішим та затишнішим. Тому тим, хто приїхав в табір цього літа пощастило, а це діти та працівники табору. У «Гайдарівець» за дві зміни оздоровились 378 дітей, на даний час до третьої зміні завітало 160 дітей. До відкриття кожної зміни усі причетні готувались завзято та дружно. Малювали емблеми, вигадували назву та девіз загону, щоб голосно заявити про себе на лінійці відкриття. Готували святкові концерти та дискотеки біля вогнища.

На урочистих лінійках присвячених відкриттю змін благочинний отець благословляв та освячував водою всіх жителів табору та гостей на здоров’я і гарний відпочинок. Після чого мокрі та щасливі гайдарівці відправлялись на святкову вечерю.

На протязі змін проводяться чимало цікавих конкурсно-розважальних програм. Це і «Вечір поцілунків», «Мій молодший братик», «Кругосвітка», «Моя сім’я», «Кліпмейкер», «Кохання з першого погляду», «День Нептуна», та організовувались екскурсія до Красногірського монастиря, похід до лісу, мобільного планетарію. Кожного дня дух і тіло загартовуємо ранковою зарядкою та спортивними змаганнями і пляжні естафетами. А працівники кухні годують діточок смачними стравами та пригощають калорійними вишуканими смаколиками.

Все це результат роботи усього колективу працівників закладу для яких відпочинок дітей, робота з ними була і залишається покликом серця.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Ю.Куреня, Головний адміністратор ДОТ « Гайдарівець »
shevchenko terkom

Повернутись до Шевченківський терком

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість