Вітаємо!

Сторінка (форум) Шевченківського теркому дорожньої профспілкової організації Одеської залізниці

Модератор: shevchenko terkom

До уваги користувачів!
Зображення

Шевченківська територіальна профспілкова організація
20705, м. Сміла, вул. Ю.Коробейника, 3-А, тел.: 33-14, факс: 26-65


Голова - МОТУЗЕНКО Віктор Григорович, тел: 33-14
Завідуючий оргвідділом - БОНДАРЕНКО Сергій Володимирович, тел: 37-49
Правовий інспектор праці - МОТУЗЕНКО Олена Вікторівна, тел: 31-37
Технічний інспектор праці - ВАВЕР Ян Георгійович, тел: 32-33
Головний бухгалтер - ОСАДЧА Лідія Олександрівна, тел: 26-87
Приймальня – тел/факс: 26-65

* - Телефони залізничні, код ст. ім. Т. Шевченка - 98-200

Вітаємо!

Повідомлення shevchenko terkom » Чет, 11 липня 2013 4:31 pm

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

24 липня 2013р. голові первинної профспілкової організації Христинівської дистанції сигналізації та зв'язку Скусу Юрію Вікторовичу день народження.

ЗображенняЗображення
35 років це такий хороший молодий вік, що Ви вже не замолодий і ще не старий. Ви вже маєте певний життєвий досвід, вже дещо бачили і пережили у своєму житті. І колектив Шевченківської територіальної профспілкової організації бажає Вам, щоб цей досвід допомагав в житті приймати правильні рішення і щоб в свій час Ви встигли зробити все те, що хочете і про що мрієте. Щоб у Вас все складалося і задумане збувалося. Щоб ми Вас завжди бачили здоровим, щасливим, люблячим і повним сил.
Сьогодні рівно – 35
В житті твоїм минає,
А скільки їх ще на шляху –
Проте ніхто не знає.

Хай буде їх не менше ста,
Хай шлях цей буде світлим
А все життя мов той кришталь -
Прекрасним, ніжним, чистим.

З повагою
голова Шевченківської територіальної профорганізації
В.Г. Мотузенко
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Вітаємо!

Повідомлення Скус Юрій » Сер, 24 липня 2013 12:38 pm

Щиро дякую за вітання.
Скус Юрій
 

Re: Вітаємо!

Повідомлення shevchenko terkom » Чет, 01 серпня 2013 11:33 am

Шановні друзі, колеги, члени профспілки залізничників і транспортних будівельників України!

Цього року своє професійне свято – День профспілки залізничників і транспортних будівельників України – ми відзначаємо вже десятий рік поспіль у першу неділю серпня.

Завдяки тісному зв’язку з трудовими колективами, підтримці профлідерів та активістів наша профспілка не лише протистоїть усім життєвим негараздам , але й постійно знаходить нові рішення нагальних проблем.

Профспілкові органи всіх рівнів докладають чимало зусиль для збереження та примноження славних традицій профспілкового руху, його впливу в трудових колективах. Нашим завданням є вирішення цілого ряду важливих питань, таких як покращення побутових умов, надання пільг, трудових та соціальних гарантій для залізничників та транспортних будівельників та інше. Багато уваги приділяється вирішенню соціальних проблем по захисту законних прав та інтересів працівників галузі, їх оздоровленню та членів їх сімей, піклуванню про ветеранів праці та молодь. Жодне з цих питань неможливо вирішити без згуртованості та єдності наших профспілкових лав. Будемо разом – будемо сильніші!

ЗображенняЗображення

Також 10 серпня – День будівельника! Ваша практична діяльність – реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої незалежної України. Навіть за складних економічних умов ви шукаєте і знаходите шляхи поліпшення своєї діяльності, конкурентноздатності будівельної продукції, зростання авторитету будівельників. На наших очах завдяки вашій працелюбності і наполегливості стають невпізнаними проспекти і вулиці.

ЗображенняЗображення


З нагоди свят бажаю вам, шановні спілчани та будівельники, оптимізму та віри в добре майбутнє, міцного здоров’я, успіхів у праці, родинного щастя і добробуту!

ЗображенняЗображення

В. МОТУЗЕНКО,
голова територіальної профорганізації.
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Вітаємо!

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 01 листопада 2013 12:55 pm

З ДНЕМ ЗАЛІЗНИЧНИКА !

ЗображенняЗображення
Щиро вітаю працівників сталевих магістралей і шановних ветеранів з професійним святом — Днем залізничника!
Залізниця важлива ланка транспортної інфраструктури країни, яка має стратегічне значення. Від технічного стану та ефективної експлуатації залізничних шляхів залежить безперебійне сполучення між регіонами України та зарубіжжя, а також надійна доставка пасажирів та вантажів, укріплення економіки.
Щоденною копіткою працею багатьох поколінь створювалася і тепер примножується трудова слава колективів залізничників краю. Ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.
Шановні залізничники! Нехай у цей святковий день ваші серця наповнюються почуттям великої гордості за свою працю на благо залізниць і українського народу. Зичу всім вам міцного здоров’я, злагоди у родинах, віри у власні сили і вагомих професійних здобутків!


В. МОТУЗЕНКО,
голова територіальної профорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Вітаємо!

Повідомлення shevchenko terkom » Сер, 13 листопада 2013 5:10 pm

З ЮВІЛЕЄМ!

ЗображенняЗображення
14 листопада 2013 року відзначає світлий ювілей голова первинної профспілкової організації Шевченківської вагонної дільниці Олійник Лідія Олександрівна. З нагоди цієї події прийміть від нас, найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Божої благодаті та всіляких гараздів вам і вашій родині на многії роки!

У цей святковий світлий день,
Коли настав Ваш ювілей,
Ми щиро Вас вітаємо,
Добра і щастя Вам бажаємо.
Хай обминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі,
Хай світла, радісна дорога
Щасливо стелиться в житті !
Тож не старійте і не знайте
В житті ні смутку, ані бід,
У серці молодість плекайте,
Живіть до ста щасливих літ!
Бажаємо світлої радості й сили,
Ласкавої долі, добра і тепла,
Щоб ласку Вам слало небесне світило,
Здоров’ям наповнила рідна земля.


З повагою
голова Шевченківської територіальної профорганізації
В.Г. Мотузенко
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Вітаємо!

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 06 грудня 2013 2:17 pm

Шановний Анатолій Григорович !


Повсякденна копітка діяльність на відповідальній посаді вимагає від вас повної відданості справі, наполегливості, подолання труднощів, високого професіоналізму. Із честю вирішуючи це покликання, ви заслужили глибоку пошану серед людей, даруючи їм не тільки свої знання та досвід, а й тепло своєї душі.
Від всього серця бажаю вам доброго здоров’я, великого людського щастя, сімейного добробуту та злагоди, щирих та добрих друзів, надійних помічників.Хай збуваються всі ваші мрії та сподівання, береже вас доля, хай кожен день вам приносить тільки радість, а життя ваше буде щедрим і багатим на добро.


Хай доля не знає печалі і втоми,
Хай щастя панує завжди в вашім домі.
Хай шанують вас добрі люди,
Хай здоров'я міцним до 100 років буде.
Хай внуки щебечуть, немов солов'ята,
І радості, щастя дарують багато.
Хай життя цвіте пишною айстрою,
Все добре до вас звідусіль приліта.
Сердечно бажаємо гарного настрою,
Щастя, здоров'я на довгі літа.


ЗображенняЗображення

З повагою
голова Шевченківської територіальної профорганізації
В.Г. Мотузенко
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Вітаємо!

Повідомлення shevchenko terkom » Вів, 31 грудня 2013 10:41 am

Шановні працівники та ветерани залізничної галузі!

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Новорічні свята — особливі для кожного з нас. Так вже традиційно склалося, що у ці дні ми підводимо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення. У наших силах домогтися, щоб наступний рік став помітним кроком у напрямі поліпшення життя кожного з нас, до того, щоб у передноворічний час у людей були тільки святкові клопоти.

Переконаний, що попереду — плідні трудові будні, які принесуть для галузі вагомі та реальні здобутки.Рік, що минає, яким би складним він не був, подарував нас радість щоденного дружнього спілкування, напруженої і творчої праці, яка влилася в копилку наших добрих справ, додала кожному з нас нового професійного і життєвого досвіду.

Нехай рік, що надходить, принесе нам натхнення і наснагу на звершення вагомих справ і досягнення нових успіхів як на виробництві, так і вдома. Нехай у кожній нашій домівці оселиться мир і злагода, а наші серця наповняться теплом родинного вогнища. Нехай кожен день у Новому році буде осяяним життєдайним світлом Різдвяної зірки. Сповнений щирої радості, збагачений незламною вірою, щедрим на перемоги і здобутки.

Щасливих і веселих вам свят та щедрої долі на многії літа!

В. МОТУЗЕНКО,
голова територіальної профорганізації.
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Вітаємо!

Повідомлення shevchenko terkom » Вів, 31 грудня 2013 11:05 am

З ЮВІЛЕЄМ!

2 січня 2014 року відзначає ювілей голова первинної профспілкової організації локомотивного депо станції Христинівка Мастилко Валерій Петрович. Своїми знаннями, досвідом багаторічної плідної праці на залізничному транспорті, повагою до людей, Ви здобули шанування і авторитет серед колег та усіх хто Вас знає. На сьогодні, очолюючи профспілкову організацію локомотивного депо станції Христинівка, Ви завжди маєте активну позицію щодо захисту соціально-економічних прав членів профспілки. Так тримати!

Вітаю Вас з Ювілеєм! Бажаю міцного здоров`я, щастя, родинного затишку та тепла, невичерпної енергії та оптимізму. Хай доля буде прихильною до Вас , даруючи радість , незрадливу вдачу та довголіття !

Є ювілеї і свята різні,
Та одна з найкращих дат,
Коли вітають друзі й рідні,
І Вам минає 60!
Бо 60 – це сила й мудрість,
Тай досвід, кажуть, не малий,
Повага в дома, серед друзів,
Любов і шана від дітей!
Прийміть від нас вітання щирі,
Хай обминає Вас журба,
Хай кожен день несе від нині
Для Вас міх щастя і добра!

ЗображенняЗображення

З повагою
голова Шевченківської територіальної профорганізації
В.Г. Мотузенко
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Вітаємо!

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 07 березня 2014 11:13 pm

ДОРОГІ ЖІНКИ!

ЗображенняЗображення
Від усієї душі вітаю вас із найпрекраснішим, радісним днем весни – 8 березня. Все, що уособлює собою жінка - любов, краса, ніжність, доброта, гармонія, - розквітає в цей чудовий день, зігрітий усмішками, подарунками та квітами. Ви - початок всіх початків: життя, любові, весни. Ви завжди різні - мудрі, терплячі і дбайливі мами, надійні подружжя, дорогі бабусі, дочки, сестри і подруги. Ви ближче всіх приймаєте до серця чужий біль,завжди готові прийти на допомогу, захистити весь світ від різних бід та смутку. Спасибі вам за доброту, за мудрість і терпіння, за вашу щоденну працю, за те, що служите для нас джерелом натхнення і піднесених почуттів.
Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам міцне здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай Ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій і сподівань, а Ваша праця йде на користь справі, дає наснагу, для здійснення всіх Ваших задумів. Щасливої Вам жіночої долі, надійного чоловічого крила, квітів – ніжних і духмяних!

ЗображенняЗображення

Від імені президії територіальної профорганізації,
голова територіальної профорганізації В. МОТУЗЕНКО
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Вітаємо!

Повідомлення shevchenko terkom » Сер, 30 квітня 2014 2:58 pm

Шановні залізничники, дорогі ветерани війни та праці!

Озираючись навколо, наче проймаєшся тією атмосферою радісного очікування. Адже це пора улюблених усіма весняних свят — Першого травня і Дня Перемоги.
Щиро вітаю вас з Першотравнем – святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним. Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві.Чесна і самовіддана праця сьогодні – основа успішного розвитку будь-якого суспільства. Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості.
День перемоги - значиме і хвилююче для кожного жителя нашої країни свято, яке ми відзначаємо як данину пам'яті і глибокої поваги славним захисникам Вітчизни, всім, хто самовіддано, героїчно на фронті і в тилу наближав довгоочікуваний день Великої Перемоги. Чим далі йде в історію переможний 1945-й рік, тим сильніше ми усвідомлюємо велич подвигу нашого народу-переможця, який і через століття буде яскравим символом непохитної мужності і стійкості. У цей священний день ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю загиблих, які в жорстоких боях відстояли свободу і незалежність Батьківщини! Їх імена золотими літерами навічно вписані в героїчний літопис грандіозної битви з ворогом.
Зичу всім спілчанам щастя, здоров’я, весняного тепла! Натхнення, творчої праці! Хай першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях! Від усієї душі бажаю Вам мирного неба над головою і невичерпної віри в краще майбутнє. Зі святами Вас!

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Від імені президії теркому профспілки,
голова територіальної профорганізації В. МОТУЗЕНКО
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Вітаємо!

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 01 серпня 2014 10:26 am

ШАНОВНІ ЗАЛІЗНИЧНИКИ, НАШІ СПІЛЧАНИ!

3 серпня ми відзначатимемо вже одинадцятий рік поспіль у першу неділю серпня День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
Галузь, в якій ми працюємо, посідає важливе місце в економіці нашої країни, адже саме вона задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях.
На всіх етапах розвитку залізничники завжди відзначались професійною майстерністю, самовідданістю,
сумлінною працею, почуттям високого громадянського обов’язку. Сьогодні на залізницях працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.
Переконаний, що нам вистачить наснаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі, щодо поліпшення добробуту та соціально-економічного захисту залізничників.
10 серпня ми відзначатимемо День будівельника. Бути будівельником означає бути творцем, людиною, що створює нові будівлі та споруди. Але водночас це й велика відповідальність, адже тільки якісні будівлі та архітектурно витончені споруди залишають у пам'яті нащадків світлі спогади про Вашу надзвичайно важливу працю.
Напередодні свят бажаю всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії та професійної удачі.

ЗображенняЗображення
Сьогодні Ваше професійне свято,
З чим Вас дозвольте щиро привітати.
Сьогодні і завжди не буде хай біди.
Нехай лиш радість в дім приходить,
Нехай з собою щастя водить,
Щоб Ви були здорові та веселі,
Щоб не минали друзі Вашої оселі.
В роботі Вам наснаги і терпіння,
І проявляйте все своє уміння.
І хай наснаги додають турботи,
Що виникають часто на роботі.

В. МОТУЗЕНКО, голова територіальної профорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Вітаємо!

Повідомлення shevchenko terkom » Вів, 04 листопада 2014 9:24 am

З ДНЕМ ЗАЛІЗНИЧНИКА !!!

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ, щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем залізничника! Розвиток транзитного потенціалу України прямо залежить від якості роботи залізничної мережі. Трудові колективи залізниць України роблять усе можливе задля того, аби надійно і чітко діяв наш потужний залізничний комплекс, ефективною була робота з перевезень пасажирів і вантажів, а технічне переоснащення магістралей здійснювалося за світовими стандартами.

Запорука успішного розвитку галузі - в умілому господарюванні, чіткій організації роботи, професіоналізмі та відповідальності залізничників. І саме в цьому полягає гарантія довіри до Укрзалізниці, яка є одним з найпопулярніших і найдоступніших видів транспорту, надійним і авторитетним перевізником. Залізничники, подаючи приклад високого професіоналізму, зуміли мобілізувати внутрішні резерви, подолали труднощі перехідного періоду й створили міцну галузь, яку сьогодні по праву називають потужним локомотивом національної економіки.
У день професійного свята бажаю всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
В. МОТУЗЕНКО,
голова територіальної профорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Вітаємо!

Повідомлення shevchenko terkom » Пон, 29 грудня 2014 3:19 pm

Шановні працівники та ветерани залізничної галузі!

Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені і радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії.
Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2014-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями.
У 2015 рік ми входимо з новими планами, задумами та сподіваннями на добрі зміни. Упевнений, тільки наша згуртованість, об’єднання зусиль дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення, забезпечити у новому році вихід на нові рубежі економічного і соціального розвитку.
Хай кожний день вашого життя буде наповнений золотавим сонячним світлом, ранкові зорі будуть вашим щоденним оберегом, а почуття любові і прощення – вічними і ніколи не зрадять вас; хай проминають ваші світлі сучасні оселі біди і нещастя, та ніколи не згасає ваша затишна сімейна варта...
Щасти вам у ці святкові дні і всі наступні – ще раз щиро вітаю вас з цими чарівними святами – сімейної злагоди, родинного тепла, взаєморозуміння, всіх можливих сьогодні благ і Божої благодаті нашій спільній українській хаті, кожному з тих, хто живе на цій святій, багатостраждальній, але такій прекрасній землі!

ЗображенняЗображення
В. МОТУЗЕНКО,
голова територіальної профорганізації.
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Вітаємо!

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 05 серпня 2016 3:42 pm

ШАНОВНІ СПІЛЧАНИ!

7 серпня ми відзначатимемо вже тринадцятий рік поспіль у першу неділю серпня День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
Сьогодні всі ми переживаємо вкрай важкі часи, і все ж таки, незважаючи на труднощі, профлідери й активісти займають рішучу позицію у відстоюванні інтересів працюючих спілчан та ветеранів залізничників. Незважаючи на виклики часу профспілка знаходить ефективні шляхи вирішенняцілого ряду важливих питань, таких як покращення побутових умов, надання трудових та соціальних гарантій для залізничників і транспортних будівельників та інше. Багато уваги приділяється вирішенню соціальних проблем по захисту законних прав та інтересів працівників галузі, оздоровленню їх та членів сімей, піклуванню про ветеранів праці. Переконаний, що нам вистачить наснаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі, щодо поліпшення добробуту та соціально-економічного захисту залізничників.

14 серпня ми відзначатимемо День будівельника. Зусиллями транспортних будівельників споруджуються й оновлюються мости, тунелі, адміністративні та виробничі будівлі. Залізничники завдячують вам ще й зручними та затишними робочими місцями, а пасажири – оновленими вокзалами, перонами та платформами.
Напередодні свят бажаю всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії та професійної удачі.
ЗображенняЗображення

В. МОТУЗЕНКО, голова територіальної профорганізації
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Re: Вітаємо!

Повідомлення shevchenko terkom » П'ят, 04 листопада 2016 11:45 am

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ!

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем залізничника!
Залізниця - важлива ланка транспортної інфраструктури країни, яка має стратегічне значення. Від технічного стану та ефективної експлуатації залізничних шляхів залежить безперебійне сполучення між регіонами України та зарубіжжя, а також надійна доставка пасажирів та вантажів, укріплення економіки. На українській залізниці завжди працювали висококваліфікаційні фахівці , справжні професіонали. Сьогодні ми вшановуємо нелегку, наполегливу працю. Залізничники створили міцну галузь, якій належить звання потужного локомотива національної економіки. Адже за вашої участі здійснюються не лише пасажирські перевезення, а й будуються комфортабельні автомагістралі європейського зразка, зводяться мости, перевозяться вантажі господарського призначення, здійснюються потужні соціальні проекти.

Бажаємо вам, шановні працівники залізничного транспорту, міцного здоров´я, щастя, добра і благополуччя. Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло.

В. МОТУЗЕНКО, голова територіальної профорганізації


ЗображенняЗображення
shevchenko terkom
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон, 17 червня 2013 11:13 am

Далі

Повернутись до Шевченківський терком

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron