Запитання - Відповідь

В даному розділі надаються роз'яснення фахівцями Ради профспілки
До уваги користувачів!
Розділ "Запитання - Відповідь"
Шановні спілчани!
Для того, щоб фахівці Ради профспілки могли швидко і змістовно підготувати відповідь на ваші запитання, слід дотримуватися таких вимог:
• сформулювати запитання конкретно, стисло;
• вказати структурний підрозділ, у якому виникла проблема.
Для висловлення думок, обміну враженнями та ведення дискусій використовуються інші розділи форуму.
УВАГА! Ваше запитання буде видалено, якщо:
п. 1. – буде вжито нецензурні, непристойні або наклепницькі вирази, образливі
випади на адресу конкретних осіб, профспілки;
п. 2. – буде по суті коментарем або міститиме розмірковування загального характеру;
п. 3. – вирішення питання не входить до компетенції Ради профспілки.

Питання, розміщені раніше, можна переглянути тут

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення ЕЕД » Вів, 07 листопада 2017 4:27 pm

№ 3111

Працівникам виробничого структурного підрозділу «Донецьке регіональне відділення» філії «Енергозбут» ПАТ «Укрзалізниця» з 12 квітня 2017р. та по теперішній час не нараховується та не виплачується доплата до посадових окладів працівникам за роботу в районах проведення антитерористичної операції (Донецька область, міста: Покровськ (раніше Красноармійськ), Слов’янськ, Лиман (раніше Красний Лиман), Волноваха; Луганська область, місто Попасна) згідно:
-спільної постанови професійної спілки залізничників і транспортних будівельників України публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» «Про внесення змін до Галузевої угоди між публічним акціонерним товариством «Українська залізниця» і профспілками» від 09.03.2017 року;
- наказу публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» «Про деякі питання встановлення працівникам доплати до годинних тарифних ставок і посадових окладів за роботу в районах проведення антитерористичної операції» від 24.05.2017 року № 327. Колектив ВСП «Донецьке регіональне відділення» філії «Енергозбут» ПАТ «Укрзалізниця» письмово звертався 3 жовтня 2017р. до керівництва філії "Енергозбут" ПАТ «Укрзалізниця» та Об’єднаної профспілкової організації філії «Енергозбут» ПАТ «Укрзалізниця» за роз'ясненням щодо невиплати доплат за роботу в зоні АТО, але офіційної відповіді так і не отримав. Просимо Вашої допомоги у сприянні вирішення питання.
 !  "Admin":
На Ваше звернення повідомляємо наступне: «Укрзалізницею» було розглянуто звернення голови первинної профорганізації Донецького регіонального відділення філії «Енергозбут» Теодоровської С.М. щодо виплати доплати у розмірі 25 % годинних тарифних ставок і посадових окладів за роботу в районах проведення антитерористичної операції. Листом від 7.11.2017 № Ц/-23/4388-17 за підписом в. о. голови правління ПАТ Є Кравцова та члена правління Р.Пашкевича «Укрзалізницею» надано відповідь на адресу голови профспілки та директора філії «Енергозбут» Ковтуна О.С., що зазначена доплата запроваджена з 12 квітня 2017 року та продовжує діяти до скасування. Працівникам філії, які виконують посадові (робочі) обов’язки в таких районах на підконтрольній Україні території в обов’язковому порядку повинна нараховуватись доплата за роботу в зоні проведення антитерористичної операції.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки
ЕЕД
 
Повідомлення: 1
З нами з: Вів, 07 листопада 2017 3:41 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Pravda2017 » Сер, 08 листопада 2017 9:54 pm

№ 3112

Какая процедура досрочного снятия профсоюза?

 !  "Admin":
Все процедуры записаны в Уставе профсоюза. Это публичный документ.
Размещен на сайте
Pravda2017
 
Повідомлення: 9
З нами з: Вів, 01 серпня 2017 7:00 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення nick » Чет, 09 листопада 2017 12:20 am

№ 3113

Дайте почитать Правила оформлення проїзду за службовими та разовими квитками ОСЗ, які затверджені наказом ПАТ «Укрзалізниця» від 13.09.2016 р. № 552.

 !  "Admin":
Є у базі наказів ПАТ "Укрзалізниця".
Розміщено також на сайті профспілки за посиланням.
nick
 
Повідомлення: 11
З нами з: П'ят, 16 вересня 2016 5:44 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Pravda2017 » Чет, 09 листопада 2017 6:32 pm

Pravda2017 написав:№ 3112

Какая процедура досрочного снятия профсоюза?

 !  "Admin":
Что имеется в виду?


Имеется в виду что большинство плательщиков профсоюзных взносов очень недовольны работой головы профсоюза.

 !  "Admin":
Все процедуры записаны в Уставе профсоюза. Это публичный документ.
Размещен на сайте
Pravda2017
 
Повідомлення: 9
З нами з: Вів, 01 серпня 2017 7:00 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення DezmoN » Чет, 09 листопада 2017 7:54 pm

Дайте ответ на вопрос 3102.
DezmoN
 
Повідомлення: 20
З нами з: Пон, 10 червня 2013 2:48 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Pravda2017 » Суб, 11 листопада 2017 6:55 am

Pravda2017 написав:№ 3056

Pravda2017 написав:№ 3051

Скажите при переходе с 2 процентов на 1, что меняется и что теряет работник?

 !  "Admin":
У відповідності до Статуту профспілки члени профспілки сплачують щомісяця внески в розмірі не менше ніж 1 % місячного заробітку, стипендії.
Зазначені внески використовуються організаційними структурами профспілки (первинними, об’єднаними, територіальними, дорожніми профорганізаціями, Радою профспілки) для реалізації основної мети діяльності профспілки – здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади та місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, їх об’єднаннями, а також з іншими об’єднаннями громадян.
Профспілкові комітети витрачають внески на виконання заходів, передбачених у плані роботи та у відповідності до кошторису, які затверджуються на засіданнях колегіальних виборних органів.
Щороку при проведенні звітних або звітно-виборних зборів (конференцій) комітети профспілки звітують про проведену роботу, у тому числі про ефективне використання профспілкових внесків. Разом зі звітом профкому ревізійна комісія профспілкової організації доповідає членам профспілки про результати ревізії. За результатами доповідей профспілкового комітету та ревізійної комісії члени профспілки (на зборах або конференціях) приймають відповідні рішення.
З метою посилення діяльності первинної профспілкової організації на профспілкових зборах або конференціях можуть прийматися рішення щодо встановлення іншого відсотку відрахувань. Згадане рішення приймається після обґрунтування доцільності такий дій та реалізується шляхом написання членом профспілки відповідної заяви на адресу роботодавця про утримання профспілкових внесків.
Зазначаємо, що подібна практика має місце в нашій профспілці у тих профспілкових організаціях, які вважають за доцільне значно підвищити рівень фінансування витрат на оздоровлення, виплату матеріальної допомоги, проведення культурно-масових, фізкультурних та святкових заходів.

Відділ організаційної і кадрової роботи Ради профспілки


ДЯКУЮ ЗА ВАШУ ВІДПОВІДЬ.

Але розясніть будь-ласка. Якщо я на данний момент сплачую 2 відсотка і з наступного місяця перехожу на 1%, то що змінится від цього? я не зможу получіть допомогу від профспілки, або отримаю але меньше?

або на заходи які організоує профспілка, мені потрібно більше доплачувати грошей. Ось взяти наприклад виїзд на екскурсію, профсоюз організував поїздку на екскурсії, члени профспілки доплачують по 200 грн. за неї (це ті хо сплачують 2%) , а ті хто сплачують 1 % повинні доплатити більше грошей 400 грн. в мене питання: чі законні дії та вимоги голови профспілки?
 !  "Admin":
1. Рішення про використання коштів профспілкового бюджету, які надходять як від сплати 1%, так і 2%, приймається виборним органом профспілкової організації (профкомом).
2. Голова профспілкової організації виконує рішення виборного органу (профспілкового комітету) та доводить до членів профспілки умови участі у заходах.
3. За поясненнями Вам треба звертатися до профкому своєї первинної організації.

Відділ фінансової роботи Ради профспілки.


Значит решение сколько сдавают денег двух и однопроцентники на мероприятие принимает профсоюзный комитет, а не сам глава профсоюзной организации? Это решение или же собрание проводится официально и эта сумма где-то документируется? Может они постановление выносять?
Правильно я поняла ответ?

 !  "Admin":
Рішення про сплату 2% внесків заноситься до протоколу органу, який приймав рішення.
Відділ фінансової роботи Ради профспілки.
Pravda2017
 
Повідомлення: 9
З нами з: Вів, 01 серпня 2017 7:00 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Василь Юзва » Пон, 13 листопада 2017 9:50 pm

№ 3114

Наскільки процентів буде піднята заробітня плата с 1 листопада

 !  "Admin":
Див. № 3107
Василь Юзва
 
Повідомлення: 1
З нами з: Пон, 13 листопада 2017 9:48 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення гость » Вів, 14 листопада 2017 10:45 am

Ответте пожалуйста на вопрос 3106
гость
 
Повідомлення: 2
З нами з: Сер, 01 листопада 2017 10:01 am

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення zhukova.sv » Вів, 14 листопада 2017 9:39 pm

№ 3115

Як відображається в табелі обліку робочого часу час звільнення працівника (позивача) від роботи у зв'язку з викликом до суду (позов про оскарження дисциплінарного стягнення). Чи об'єктивно в наказі відображати як «надати відпустку без збереження заробітної плати за сімейними обставинами»?
zhukova.sv
Активний дописувач
 
Повідомлення: 138
З нами з: Суб, 16 січня 2016 10:45 am

Збереження надбавки за вислугу років

Повідомлення Yogurt » Сер, 15 листопада 2017 5:31 pm

№ 3116

Через шалений адміністративний тиск ,викликаний спробами відстояти свої права та через систематичне порушення законодавства про працю змушений звільнятися з залізниці. Отримав пропозицію про переведення в інший підрозділ залізниці. Виникло питання про збереження надбавки за вислугу років. При звичайному переводі вона зберігається. А чи зберігається така надбавка при звільненні з одного підрозділу та прийнятті в інший в короткий термін? Є шалене бажання покарати попереднього роботодавця звільненням по "гарній" статті, а при переводі така можливість відпадає.
Yogurt
 
Повідомлення: 19
З нами з: Суб, 04 лютого 2012 3:01 pm

Вредный стаж для монтера пути

Повідомлення monter11 » Сер, 15 листопада 2017 7:10 pm

№ 3117

Подскажите сколько должно быть вредного стажа у монтера пути , раньше было 12,6 лет. А сейчас говорят что у кого нет вредного стажа на 1 октября 2017 года то на пенсию пойдет не в 55 лет , а в 60. Не представляю монтера пути в 60 лет , молодые не выдерживают , а в 60 вообще ...
monter11
 
Повідомлення: 1
З нами з: Сер, 15 листопада 2017 6:57 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Electricmonctr » Сер, 15 листопада 2017 10:46 pm

№ 3118

Здравствуйте. Подскажите говорят,что сейчас можно проходить ежегодный медосмотр в любой поликлинике в которой есть приказы 240,246 так ли это? А ни в жд?
Electricmonctr
 
Повідомлення: 1
З нами з: Сер, 15 листопада 2017 10:41 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Слесарь5разряда » П'ят, 17 листопада 2017 10:20 pm

Уважаемые профсоюзы когда наконец-то вы начнете принимать меры к администрации по поводу нарушения ст.115 КЗоТа Украины,в частности сроки выплат зп и аванса? Зароботная плата в этом месяце была произведена 2-3 числа,аванс на 17 число не выплачен,18 и 19 числа выходные,20 число приходится на 17й а у некоторых 18й день. Доколе? Я тут уже поднимал этот вопрос,неужели нельзя раз и жестко наказать администрацию УЗ?
Слесарь5разряда
 
Повідомлення: 23
З нами з: Вів, 01 березня 2016 9:47 am

Поперед.

Повернутись до Запитання-Відповідь

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей