Запитання - Відповідь

В даному розділі надаються роз'яснення фахівцями Ради профспілки
До уваги користувачів!
Розділ "Запитання - Відповідь"
Шановні спілчани!
Для того, щоб фахівці Ради профспілки могли швидко і змістовно підготувати відповідь на ваші запитання, слід дотримуватися таких вимог:
• сформулювати запитання конкретно, стисло;
• вказати структурний підрозділ, у якому виникла проблема.
Для висловлення думок, обміну враженнями та ведення дискусій використовуються інші розділи форуму.
УВАГА! Ваше запитання буде видалено, якщо:
п. 1. – буде вжито нецензурні, непристойні або наклепницькі вирази, образливі
випади на адресу конкретних осіб, профспілки;
п. 2. – буде по суті коментарем або міститиме розмірковування загального характеру;
п. 3. – вирішення питання не входить до компетенції Ради профспілки.

Питання, розміщені раніше, можна переглянути тут

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення railroader » Чет, 04 січня 2018 12:46 am

Файл додати не зміг, ось посилання https://ru.files.fm/u/59ympxva#_

meteo » Чт, 04 янв 2018 12:05 pm

а додатки?
railroader
 
Повідомлення: 16
З нами з: Сер, 29 жовтня 2014 4:17 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення railroader » Чет, 04 січня 2018 5:41 pm

Любой каприз :D https://ru.files.fm/u/r4apr59q

meteo » Чт, 04 янв 2018 6:05 pm

спасибо, жаль что не все
railroader
 
Повідомлення: 16
З нами з: Сер, 29 жовтня 2014 4:17 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Electricmonctr » Суб, 06 січня 2018 12:11 pm

№ 3178

В ДОДАТКУ 41 Указано,что электромеханикам контактной сети повысят отклады на 5процентов,это на самом деле так?Вы,что издеваетесь,или Вы думаете,что мы делаем не ту работу,что и электромонтеры? Мы так же лазил по опорами,и по ночам устраняет повреждения,которые оплачиваются как активное время,как обычный рабочий час,а не в двойной.

 !  "Admin":
Додатком 42 передбачено перелік професій працівників регіональних філій та філій, які зайняті на роботах, що безпосередньо пов’язані з рухом поїздів та постійно виконаються на відкритому повітрі, тарифні ставки (посадові оклади) яких ПІДВИЩУЮТЬСЯ на 5 %, тобто тарифна ставка (а у вашому випадку – посадовий оклад), який визначений в додатках до Положення про оплату праці працівників ПАТ «Укрзалізниця» ДОДАТКОВО підвищиться на 5% за роботу на відкритому повітрі.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки
Electricmonctr
 
Повідомлення: 12
З нами з: Сер, 15 листопада 2017 10:41 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення sergei vladimirovich » Суб, 06 січня 2018 3:16 pm

№ 3179

Скажите пожалуста, как так получается что в этом году, учитывая (повышение), я получил отпускные с половиной получки 8500. а в прошлом 9600. где ВАШЕ повышение? сколько вы будете врать людям, вешать на себя медали при этом нечего не решая? мне на деньги плевать! А ВОТ ВАШЕ ОТНОШЕНИЕ К ПРОИСХОДЯЩЕМУ МЕНЯ БЕСИТ!...

 !  "Admin":
Для того, щоб визначити правильність розрахунку Вашої заробітної плати за період відпустки, необхідно знати всі нарахування за 12 місяців, які передують цій відпустці. Зверніться в бухгалтерію вашого підрозділу для отримання зазначених даних, а потім до правового інспектора праці Ради профспілки чи безпосередньо на адресу Ради профспілки.
Підвищення годинних тарифних ставок та посадових окладів стосується всіх працівників ПАТ «Укрзалізниця», і Ваше ствердження, що воно лише наше – хибне.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки
sergei vladimirovich
 
Повідомлення: 1
З нами з: Суб, 06 січня 2018 3:01 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення PaniShtychka » Сер, 10 січня 2018 7:27 am

№ 3180

PaniShtychka написав:№ 2925

Доброго дня. Працюю техніком 13 років. Маю І категорію і максимальну "вилку" в І категорії. Згідно з новим положенням про оплату (яке ще не прийнято), пунктом 3.10.5 вказано, що право на оклад за середнім значенням в межах діапазону виникае, якщо встановлено середній або максимальний оклад в межах діапазону ( на момент припинення дії наказу від 24.03.2011). Чи означае це те, що при прийнятті Положення про оплату праці працівників УЗ моя І категорія збережеться, але максимальне значення "вилки" ні? Чекаю на Вашу відповідь. Дякую за увагу.

 !  "Glavred":
Доброго дня!
Нового наказу про оплату праці ще нема. Невідомо, коли його буде ухвалено і чи буде в ньому збережено пункт, на який ви посилаєтесь, тому коментувати його зараз немає сенсу. Давайте дочекаємось ухвалення наказу.


Здравствуйте ещё раз. Вот мой вопрос, заданный год назад. Теперь мы дождались утверждения, а вот ответа по существу я не дождалась. И мой второй вопрос 3170 остался без внимания целых две недели. Я понимаю, что праздники... Но все таки хочется узнать, кто дал указание устанавливать минимальную вилку ранее присвоенной категории? Спасибо, хоть категорию не сняли. Зарплату поднимут может быть в марте и на целых!!! 250 грн. Раз в год на 250 грн!!! Очень крутое повышение((( всю жизнь мечтала, что после 6ти лет института, буду получать чуть больше сторожа( Заранее спасибо за Ответ!

 !  "Admin":
Див. відповідь на запитання №3170
Если вы хотите высоко подняться, пользуйтесь собственными ногами. Не позволяйте нести себя, не садитесь на чужие плечи и головы…
Фридрих Ницше
PaniShtychka
 
Повідомлення: 4
З нами з: Пон, 23 січня 2017 6:35 pm

Виплати до ювілейних дат

Повідомлення Борис77777 » Чет, 11 січня 2018 9:37 am

№ 3181

Подскажите пожайлуста как выплачивать премию к юбилейной дате??? По коллективному договору дистанции который продлен на 2018 год согласно письма правления ПАТ и Председателя профсоюзов ж/д и транспортных строителей Украины от 03.01.2018 № Ц/6-26/26-18 . Или пользоваться новым Положением по оплате труда работников ПАТ т.к. системы растетов суммы премии отличаються.

 !  "Admin":
До підписання колективного договору ПАТ «Укрзалізниця», робота над яким зараз триває, діють норми та гарантії, визначені в колективних договорах підприємств. Відповідно до пункту 1.7 Галузевої угоди між державною адміністрацією залізничного транспорту України та профспілками, якщо в період дії Угоди будуть прийняті норми з рівнем гарантій нижче, ніж передбачені Угодою, то діють норми Угоди. Тобто виплата матеріальних заохочень до ювілейної дати відбувається відповідно до колективного договору.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки
Борис77777
 
Повідомлення: 1
З нами з: Чет, 11 січня 2018 9:25 am

Порушення розміру добових виплат

Повідомлення Андрій 5 » Чет, 11 січня 2018 2:01 pm

№ 3182

Прошу допомогти у вирішенні наступного питання.
Згідно діючих розпоряджень з 1 жовтня 2017р сума добових на УЗ складає 150 грн на добу.
Працівникам Департаменту та Управлінь ЦКРУ, які перебували у відрядженнях у жовтні місяці, а це понад 30 осіб, добові за жовтень виплачено з розрахунку лише 100 грн на добу.
На даний момент перерахунок бухгалтерією УЗ не зроблено, чим порушуються Рішення Правління ПАТ УЗ та Профспілки.

 !  "Admin":
Ваше звернення знаходиться на розгляді. Про результати повідомимо додатково.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки
Андрій 5
 
Повідомлення: 3
З нами з: Чет, 11 січня 2018 1:39 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення walikwalikwalik » Чет, 11 січня 2018 8:20 pm

№ 3183

Підкажіть будь ласка норму годин на 2018 рік.

 !  "Admin":
Законодавством не встановлено єдиної норми тривалості робочого часу на рік. Ця норма може бути різною залежно від того, який робочий тиждень установлений на підприємстві (п'ятиденний чи шестиденний), яка тривалість щоденної роботи, коли встановлені вихідні дні, який обліковий період визначено в Правилах внутрішнього трудового розпорядку, а тому на підприємствах, в установах і організаціях норма тривалості робочого часу на рік визначається самостійно з дотриманням вимог статей 50–53, 67 і 73 КЗпП України.
Якщо на підприємстві встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю, за однакової тривалості часу роботи за день впродовж робочого тижня та відповідного зменшення тривалості роботи напередодні святкових і неробочих днів, норма тривалості робочого часу на 2018 рік:
за 40-годинного робочого тижня — 1994,0 год.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки
walikwalikwalik
 
Повідомлення: 47
З нами з: Вів, 30 вересня 2014 12:53 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення PaniShtychka » П'ят, 12 січня 2018 6:31 pm

№ 3184

PaniShtychka написав:№ 3170

Добрый день! Скажите почему работникам ИТР производственных подразделений, при вводе нового Положения, устанавливается минимальный оклад ранее присвоенной категории? Почему не средний размер? Вы знаете, что это +250 к нынешней ставке. Вы считаете это достойное повышение заработной платы?

 !  "Admin":
Пункт 3.7.3 Положення про оплату праці працівників ПАТ «Укрзалізниця» визначено, що мінімальне значення посадового окладу є базовим, який установлюється працівнику при прийнятті на роботу вперше в Товариство.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки


Спасибо за ответ! Но хотелось услышать от Вас, почему работникам, которые приняты давно, будут устанавливать минимальную вилку в ранее присвоенной категории? А это +250 грн. к настоящему окладу!!!! Положение я читала, и там действительно нет такой дури, как нам говорят. Что вы скрываете, экономический отдел? Почему минимальную вилку??? Или вы не знали, что подписываете?
Если вы хотите высоко подняться, пользуйтесь собственными ногами. Не позволяйте нести себя, не садитесь на чужие плечи и головы…
Фридрих Ницше
PaniShtychka
 
Повідомлення: 4
З нами з: Пон, 23 січня 2017 6:35 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Илья » П'ят, 12 січня 2018 6:50 pm

№ 3185

Помогите пожалуйста в решении вопроса прохождения медкомиссии.Дело в том что на этот год не был заключен договор на прохождение медкомиссии работниками Укрзализницы в железнодорожной поликлинике№1 в городе Запорожье и теперь всех кому нужно проходить медкомиссию отправляют ее проходить в другую область-город Днепр(бывший Днепропетровск),что связанно с огромными неудобствами для людей-очень далеко ехать,мы не знаем этот город,невозможно сдать анализы,бумажная волокита,большой наплыв людей,вместо выделяемых двух-трех дней люди тратят больше двух недель и не могут пройти медкомиссию с начала года по сей день.Пройти медкомиссию теперь стало практически НЕВОЗМОЖНО.Причину не заключения договора никто из руководства пояснить не может и у нас создается впечатление, что это очередное покращення ,которое является результатом медицинской реформы.Если действительно невозможно заключить договор с железнодорожной поликлиникой,почему нельзя решить вопрос с прохождением медкомиссии по месту жительства ,зачем гонять людей за тридевять земель и кто оплатит такое длительное прохождение медкомиссии.Некоторые работники были вынуждены снимать в Днепре жилье за свой счет для того что-бы успеть утром сдать анализы,так как электричек для того что-бы добраться к началу рабочего дня нету.Теперь им это никто не компенсирует. Вообщем прохождение медкомиссии превратилось в адские муки и неудобства.Помогите пожалуйста решить данный вопрос о заключении договора на прохождение медкомиссии с железнодорожной поликлиникой в городе Запорожье,как было раньше. Зараннее огромное СПАСИБО.
Илья
 
Повідомлення: 22
З нами з: П'ят, 30 березня 2012 2:14 pm

підвищення посадових окладів

Повідомлення maxx » Вів, 16 січня 2018 11:26 am

№ 3186

Який перелік професій підлягають під 2 етап підвищення посадових окладів з 1 січня 18 року? Складається враження, що наш локомотив їде але не знає куди.

 !  "Admin":
Тривають переговори. Про домовленості буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами на сайті.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки
maxx
 
Повідомлення: 1
З нами з: Вів, 16 січня 2018 11:05 am

Re: підвищення посадових окладів

Повідомлення Michel » Вів, 16 січня 2018 12:22 pm

№ 3187

Розкажіть чи йдуть переговори? На якому вони етапі? А то тиша стоїть нереальна

 !  "Admin":
Тривають переговори. Про домовленості буде повідомлено додатково. Слідкуйте за новинами на сайті.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки
Michel
 
Повідомлення: 19
З нами з: П'ят, 25 квітня 2014 9:57 pm

Оплата за практикування.

Повідомлення SDV1985 » Вів, 16 січня 2018 12:28 pm

№ 3188

Одеська залізниця Шевченківська дирекція. Чи здійснюється оплата за практикування особи з прийомоздавальника на чергового по станції черговому по станції який практикує. В якому порядку.

 !  "Admin":
Пунктом 4.14.3 Положення про умови оплати праці працівників ПАТ «Укрзалізниця» визначено, що працівникам, які без звільнення від основної роботи залучаються до професійного навчання на виробництві як викладачі, наставники при підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації кваліфікованих робітників, а також підвищенні кваліфікації керівників та фахівців на виробництві, встановлюється доплата в розмірі 6 % від мінімальної місячної тарифної ставки в ПАТ «Укрзалізниця» за одну годину.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки
SDV1985
 
Повідомлення: 2
З нами з: Вів, 16 січня 2018 12:19 pm

подарки

Повідомлення Алексей 88 » Вів, 16 січня 2018 5:22 pm

№ 3189

в газете номер49-50 написали,что на Николая должны быть подарки.где они?

 !  "Glavred":
Очевидно, Вы имеете в виду публикацию в отраслевой газете "Магістраль". За ответом советуем обратиться непосредственно в ее редакцию, електронна пошта magistral@uz.gov.ua
Алексей 88
 
Повідомлення: 1
З нами з: Вів, 16 січня 2018 3:00 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Demoniasheg » Вів, 16 січня 2018 7:22 pm

№3190

Доброго времени суток!
Я начинал свою трудовую деятельность в Июле 1975 года на Конотопском Паравозо Вагоно Ремонтном Заводе, который принадлежал к системе МПС.
С Мая 1976 по Апрель 1978 проходил службу в арими.
С Июня 1978 по настоящее время работаю в Конотопской дистанции пути.
Вопрос: Защитывается работа на заводе КПВРЗ в стаж работы на жд. транспорте? Сколько положено мне окладов при выходе на пенсию в Марте 2018 года.

 !  "Admin":
Для вирішення зазначеного питання зверніться з копією трудової книжки до Конотопського територіального комітету профспілки або безпосередньо до правового інспектора праці теркому Колядної О.М. тел 20-85. (залізничний).
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки
Demoniasheg
 
Повідомлення: 3
З нами з: Вів, 16 січня 2018 7:12 pm

Поперед.Далі

Повернутись до Запитання-Відповідь

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron