Запитання - Відповідь

В даному розділі надаються роз'яснення фахівцями Ради профспілки
До уваги користувачів!
Розділ "Запитання - Відповідь"
Шановні спілчани!
Для того, щоб фахівці Ради профспілки могли швидко і змістовно підготувати відповідь на ваші запитання, слід дотримуватися таких вимог:
• сформулювати запитання конкретно, стисло;
• вказати структурний підрозділ, у якому виникла проблема.
Для висловлення думок, обміну враженнями та ведення дискусій використовуються інші розділи форуму.
УВАГА! Ваше запитання буде видалено, якщо:
п. 1. – буде вжито нецензурні, непристойні або наклепницькі вирази, образливі
випади на адресу конкретних осіб, профспілки;
п. 2. – буде по суті коментарем або міститиме розмірковування загального характеру;
п. 3. – вирішення питання не входить до компетенції Ради профспілки.

Питання, розміщені раніше, можна переглянути тут

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Екатерина голик » Сер, 09 січня 2019 10:51 am

№ 3419

Здравствуйте скажите могу ли я попросить материальную помощь на лечение зубов. И почему могут отказать. На каком основании. Ведь я могу просить раз в год материальную помощь.

 !  "Admin":
У Товаристві діє Порядок надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам та пенсіонерам АТ, затверджений наказом УЗ від 17.03.2016 р., № 186 (зі змінами та доповненнями наказом УЗ від 24.03.2016 р., № 221), яким передбачено надання такої допомоги, у тому числі щелепно-лицьової та стоматологічної. Для її отримання необхідно звернутися до відповідної комісії регіональної філії, філії Товариства. !  "Admin":
Порядок надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам та пенсіонерам АТ див. за посиланням
Екатерина голик
 
Повідомлення: 1
З нами з: Сер, 09 січня 2019 10:46 am

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення jonny111@i.ua » П'ят, 11 січня 2019 1:02 pm

jonny111@i.ua написав:№ 3412

Коли буде підняття зарплати черговим на позакласних станціях і на яку суму.

 !  "Admin":
Чергове підвищення посадових окладів для чергових позакласних станцій відбудеться на загальних підставах, коли буде досягнуто домовленості між адміністрацією та профспілкою про підвищення годинних тарифних ставок та посадових окладів для працівників АТ «Укрзалізниця».
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки.


Ці загальні підстави про які ви пишете вже привели до того, що на УЗ катастрофічно бракує чоловіків на всіх робітничих професіях. І яка є справедливість що черговим по станціях 2-5 класів підняли зарплати, що тепер різниця між окладами між позакласною станцією і станцією 5 класу у 1000 грн. при тім що чергові на станціях 5 класу може стрілки не переводити цілу зміну а то й добу.

 !  "Admin":
На залізничному транспорті, як і в інших галузях економіки України, посилилась трудова міграція, що пов’язано з наданням Україні безвізового режиму та більшим рівнем заробітної плати працівників в державах європейського союзу ніж в Україні. Що стосується працівників залізничного транспорту та профспілкою проводяться консультації з керівництвом Укрзалізниці щодо термінів і розмірів підвищення тарифних ставок і посадових окладів у 2019 році.
jonny111@i.ua
 
Повідомлення: 10
З нами з: Вів, 09 лютого 2016 2:52 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення PaniShtychka » П'ят, 11 січня 2019 1:52 pm

№ 3421

Здравствуйте. Можно узнать, почему на ю/з дороге оздоровительные 6 прож. минимумов, а на других дорогах 50% от оклада. Чем мы отличаемся? Тяжело оздоравливаться на 2000 грн... Спасибо.

 !  "Admin":
Читайте ответ на вопрос №3416
Если вы хотите высоко подняться, пользуйтесь собственными ногами. Не позволяйте нести себя, не садитесь на чужие плечи и головы…
Фридрих Ницше
PaniShtychka
 
Повідомлення: 5
З нами з: Пон, 23 січня 2017 6:35 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Руся » П'ят, 11 січня 2019 5:31 pm

№ 3422

Переговоры тривають щодо повышения зарплаты а в газете магистраль были опубликованы сроки повышения это 1.07 и декабрь так что получается что переговоры будут трываты до 1.07

 !  "Admin":
Газета «Магістраль» знаходиться у підпорядкуванні АТ «Українська залізниця», а тому яку інформацію вони публікують на шпальтах газети рекомендуємо запитати у них. Якщо Ви впевнені в інформації, на яку посилаєтесь , то доповніть своє звернення з посиланням на номер видання та дату.
Руся
 
Повідомлення: 11
З нами з: П'ят, 22 червня 2018 5:24 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Pravda2017 » Пон, 14 січня 2019 4:02 pm

№ 3423

Писав заяву на відновлення вислуги на комісію свогопідприємства.
Куди звертатись якщо комісія на підприємстві відмовила?
Підкажіть зразок заяви по Південній залізниці?
На кого писати та куди відсилати?
Дякую. Чекаю вже від вас відповіді два тижня.

 !  "Admin":
Відповідно до п. 23 Положення про порядок виплати надбавки за вислугу років працівникам підприємств і організацій залізничного транспорту, затвердженого наказом Укрзалізниці від 28.12.2001 року № 743-Ц, скарги на рішення комісій підприємств (структурних підрозділів) розглядаються комісією з встановлення стажу роботи, який дає право на отримання надбавки за вислугу років, при вищих організаціях, на які покладаються обов’язки з контролю за діяльністю місцевих комісій, а також встановлення стажу роботи, у визначенні якого виникли труднощі. Рішення комісії при вищих організації є остаточним. При цьому заява подається в довільній формі.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки.
Pravda2017
 
Повідомлення: 23
З нами з: Вів, 01 серпня 2017 7:00 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Таняsvata » Сер, 16 січня 2019 6:41 pm

№ 3424

доброго дня,чому всім працівникам укр.залізниці підняли зарплату но 32% в середньому а черговим по станціі на 27%.вам не здається це прениженням?це що сама непотрібна професія?люди навчалися.черговий 3класу отримуе менше путейця який не закінчував технікум.люди првцюють нічні зміни,свята контролюють рух потягів,погрузку.а іх так принижують

 !  "Admin":
На залізничному транспорті у 2018 році працівникам підвищували тарифні ставки і посадові оклади. У чергових по залізничним станціям середній відсоток підвищення складає на рівні всіх інших працівників.
В своєму зверненні Ви посилаєтесь на розмір заробітної плати працівників основних професій залізничного транспорту, який був досягнутий за 9 місяців 2018 року у співвідношенні до аналогічного періоду 2017 року. До відома: до середньої заробітної плати входить крім розміру тарифної складової (окладів), доплати, надбавки, премії, інші заохочувальні виплати всіх працівників зазначеної професії по шести регіональним філіям.
Ви порівнюєте заробітну плату монтера колії і чергового по залізничній станції, а це різні кваліфікаційні рівні (робітник, фахівець). Оплата праці монтерів колії не менше напружена і відповідальна ніж у чергового по станції, дотого ж монтери колії працюють за акордною (відрядною) оплатою праці, а це означає що більше зробили – більше отримали. Рівень заробітної плати працівників залізничного транспорту необхідно збільшувати це однозначно. І над цим питанням профспілка працює і активно веде переговори з керівництвом АТ «Укрзалізниця».
Таняsvata
 
Повідомлення: 10
З нами з: Пон, 06 листопада 2017 2:58 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення PrototipUA » Чет, 17 січня 2019 6:15 pm

3425
Дякую за попередні відповіді, все розписано доступно і не залишає питань.

Сьогодні таке запитання, маю диплом спеціаліста отриманий 2014-го року закінчивши ДНУЖДТ, з 2016 року кваліфікація спеціаліста була прирівняна до магістра, з чого 3 питання:
1) Я працюю на посаді інженера, без категорії, проте у кваліфікаційному довіднику сказано, що магістри мають працювати інженерами 1 категорії навіть без стажу роботи. питання яку силу має кваліфікаційний довідник професій і чи можливо його ось так обходити стороною?
2) Оскільки повна вища освіта це отримання бакалавра чи вірно, що з бакалавром можна влаштовуватись на роботу інженером, чи на даний момент повної вищої освіти не вистачає для роботи на інженерній посаді і треба лише магістрат?
3) Чи піднімається питання адаптування кваліфікаційного довідника до сьогоднішніх реалій?

 !  "Odinn":
Полагаю, что квалифицированный ответ на все поставленые вопросы Вам дадут специалисты Совета профсоюза чуть позже, а пока по опыту да по здравому смыслу огорчу в первом же вопросе.
Магистры "не мають працювати", а "мають право працювати" инженерами 1 категории. А в реальной жизни магистрі могут работать и на рабочих должностях.
Дословно квалификационный справочник при всех прочих равных условиях снижал требования к стажу у магистров по отношению к специалистам. Более того, квалификационный справочник - это требования к работнику (по стажу, образованию), претендующему на должность, а не требования к должности при определенных характеристиках работника
PrototipUA
 
Повідомлення: 4
З нами з: Вів, 04 грудня 2018 4:16 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Marv1ns » Нед, 20 січня 2019 5:07 pm

Добрый день! Я машинист тепловоза в структурном подразделении Славянское локомотивное депо. У моего коллектива (лок. бригады) давно возник серьезный вопрос оплаты труда в частности следование пассажирами к месту работ или с места. Ситуация такова, что в течение 2017 и 2018 года часы следования пассажирами не оплачивались вдвойне, когда выходили за сверхурочные за месяц, а выбрасывалось ихнее количество из корешка и оплачивалась сумма по количеству часов но не вдвойне, также способами устных указаний пытаются запретить их писать в маршрут машиниста . Вопрос насколько это правомерно и к кому можно обратится, потому что к местному правовому инспектору обращаться смысла не видим, так как он и так делает периодические проверки и не видит в этом проблемы!!!Если нужно обратится в главное отделение "Профспілки залізничників і транспортних будівельників України" то обратимся , подскажите как ,кому и на какой адрес прислать письмо. Спасибо за понимание и жду Вашего ответа.
Marv1ns
 
Повідомлення: 2
З нами з: Нед, 20 січня 2019 4:33 pm

Поперед.

Повернутись до Запитання-Відповідь

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron