Запитання - Відповідь

В даному розділі надаються роз'яснення фахівцями Ради профспілки
До уваги користувачів!
Розділ "Запитання - Відповідь"
Шановні спілчани!
Для того, щоб фахівці Ради профспілки могли швидко і змістовно підготувати відповідь на ваші запитання, слід дотримуватися таких вимог:
• сформулювати запитання конкретно, стисло;
• вказати структурний підрозділ, у якому виникла проблема.
Для висловлення думок, обміну враженнями та ведення дискусій використовуються інші розділи форуму.
УВАГА! Ваше запитання буде видалено, якщо:
п. 1. – буде вжито нецензурні, непристойні або наклепницькі вирази, образливі
випади на адресу конкретних осіб, профспілки;
п. 2. – буде по суті коментарем або міститиме розмірковування загального характеру;
п. 3. – вирішення питання не входить до компетенції Ради профспілки.

Питання, розміщені раніше, можна переглянути тут

Льготные путевки.

Повідомлення Л.Наталья » Пон, 09 липня 2018 11:49 am

№3322

Скажите пожалуйста!Имею ли я право, как мать 5 детей, в этом году получить льготную путевку в пансионат "Урзуф". Я и мой муж являемся работниками жд транспорта.

 !  "Glavred":
Добрый день! По информации, полученной из Лиманского дорожного комитета профсоюза, Вашей многодетной семье выделена бесплатная путевка на 6 человек.
Л.Наталья
 
Повідомлення: 1
З нами з: Пон, 09 липня 2018 11:40 am

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Natali » Пон, 09 липня 2018 3:14 pm

№3323

Сегодня у меня исключительно организационный вопрос внутренней оганизации профсоюза.
У нас все равны, но некоторые ровнее (наородное творчество).
В соответствии с п. 4.1 Устава профсоюза "ВСЕ ЧЛЕНЫ ПРОФСОЮЗА ИМЕЮТ РАВНЫЕ ПРАВА". Далее в соответствии с п. 4.2 Устава одним из прав определено "избирать и быть избранным в профсоюзные органы".
Вместе с тем, в соответствии с п. 9.6.2 Устава "Работодатели (руководители, их заместители и главные инженеры) не могут быть членами выборных органов профсоюза ЛЮБОГО уровня" (не говоря у же о том, что даже делегатами быть не могут).
И тут возникает вопрос: за что так ущемляют руководителей? С точки зрения "кто ровнее", руководители (в меру большей, чем у большинства подчиненных) ежемесячно делают взносы больше, чем порчие члены профсоюза.
А вот с точки зрения здравого смыссла можно внести в Устав норму в соответствии с которой:
- руководители структурных подразделений не могут быть ЧЛЕНАМИ ПРОФСОЮЗА;
- или.. руководители структурных подразделений не могут состоять на учете в первичной профсоюзной организации, которая функционирует в возглавляемом ими подразделении. Для представительства и защиты своих трудовых, социально-экономических (и т.д.) прав руководители структурных подразделений могут состоять на учете в высшей по подчинению профорганизации (или первичной организации высшего по подчинению структурного подраздения - это в большей степени решит и проблему избираемости).

P.S. Приведу пример. В пределах новообразуемых филиалов руководители производственных подразделений могут быть на учете в первичках апарата филиала или непосредственно у ОПО филиала. В региональных филиалах руководители ПП могут быть на учете в первичках управления РФ (ДН), в первичке Дпроф (Рпроф).

 !  "Admin":
Відповідно до шостого абзацу статті 7 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», роботодавці не можуть бути членами виборних органів профспілки будь-якого рівня.
Враховуючи можливість покладання виконання обов’язків керівника (під час його відсутності) на заступника або головного інженера, – Статутом профспілки (п.6.9.2) передбачено дану ситуацію.
Звертаємо Вашу увагу на те, що зазначені норми Закону України та Статуту профспілки мають на меті уникнення ризиків впливу керівників (роботодавців) на прийняття рішень в профспілці та її профспілкових організаціях, що у свою чергу сприятиме виконанню профспілкою основної мети – здійснення представництва та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади та місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, їх об’єднаннями, а також з іншими об’єднаннями громадян.
Аватар користувача
Natali
 
Повідомлення: 41
З нами з: Пон, 11 серпня 2008 10:24 am

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення DezmoN » Пон, 09 липня 2018 5:35 pm

№3324

Подскажите пожалуйста, как узнать сделали доплату за руководство по стажировки? В приказе о моем назначении как руководителем по стажировки на счет доплаты ничего нету.

 !  "Admin":
В наказі про призначення Вас керівником стажування обов’язково повинна бути визначена оплата за години залучення Вас до такої роботи. В іншому випадку такий наказ є неправомірним. Рекомендуємо звернутись до профспілкового комітету Вашого підрозділу чи до правового інспектора праці.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки
DezmoN
 
Повідомлення: 38
З нами з: Пон, 10 червня 2013 2:48 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Electricmonctr » Вів, 10 липня 2018 7:05 am

№3325

Що стосується оплати за години фактичної роботи, то вони повинні бути обліковані в повному обсязі, а по закінченню облікового періоду, в разі наявності понаднормово відпрацьованих годин, оплачені у відповідності до законодавства.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки.

Да нам оплачивают пассивное время и активное,пассивное 0.25 от часа,а актив отработанное время фактически, без двойной оплаты. Так и ещё не оплачивают выше 30 часов в месяц.

 !  "Admin":
Для вирішення цього питання рекомендуємо звернутись до правового інспектора праці теркому чи дорпрофсожу профспілки.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки
Electricmonctr
 
Повідомлення: 14
З нами з: Сер, 15 листопада 2017 10:41 pm

Оплата командировки

Повідомлення Александр С » Вів, 10 липня 2018 1:33 pm

№ 3326

Добрый день,подскпжите как оплачивают командировку при сопровождении ССПС на завод для кап.ремонта.Я имею ввиду выходные ,праздничные и ночные часы.Находимся все время в кабине автомотрисы,с 25.0618по 10.07.18г,до пункта ещё недоехали.

 !  "Admin":
Відповідно до п. 4.9 Положення про оплату праці працівників ПАТ «Укрзалізниця» працівникам, які направлені у службові відрядження, оплата праці здійснюється за виконану роботу за тарифними ставками, посадовими окладами, відрядними розцінками з урахуванням доплат, надбавок, премій, винагороди за підсумками роботи за рік, але не нижче середнього заробітку, розрахованого відповідно до законодавства. Фактичний час перебування у відрядженні визначається за відмітками в Посвідченні щодо вибуття з місця постійної роботи й прибуття до місця постійної роботи.
Відповідно до п. 2.4.4 Порядку здійснення службових відряджень в межах України та за кордон працівників ПАТ «Укрзалізниця», затвердженого наказом ПАТ «УЗ» від 22.04.2016 року, № 320, за кожен день перебування (включаючи день вибуття та прибуття) працівника у відрядженні у межах України з урахуванням вихідних, святкових й неробочих днів та часу перебування в дорозі (включаючи вимушені зупинки) відрядженому працівнику виплачуються добові.
Питання супроводження на заводський чи деповський ремонт також врегульоване в наказі «Укрзалізниці» від 10.03.1994 року, № 40-Ц, але Ви не вказали достатньо інформації для посилання на той чи інший пункт вказаного документа.
З Вашого звернення не зовсім зрозуміло як обліковувались години роботи у відрядженні. За роз’ясненням рекомендуємо звернутись з підтверджуючими документами до профспілкового комітету чи правового інспектора праці профспілки.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки
Александр С
 
Повідомлення: 1
З нами з: Вів, 10 липня 2018 1:06 pm

13 зарплата декретчикам

Повідомлення Ольга » Суб, 14 липня 2018 11:51 pm

Здравствуйте! Положена ли 13 зарплата тем кто находится в отпуске по уходу за ребенком до 3-х лет?
Это прописано в колдоговоре или в другом документе?

 !  "Odinn":
Давайте определимся с терминологией. Понятия "13-я зарплата" документально не предусмотрено. Есть понятие "вознаграждение по итогам года". О последнем и будем говорить. Вопрос выплаты вознаграждения по итогам года оговаривается соответствующим Положением, утвержденным приказом от 23.12.2003 № 327-Ц.
В соответствии с Положением:
1) "Винагорода за підсумком роботи за рік виплачується працівникам, які знаходяться в штаті підприємства (організації, відособленого структурного підрозділу) і пропрацювали весь календарний рік. Календарний рік визначається з 1 січня по 31 грудня."
2) "При наданні працівникам додаткової відпустки по догляду за дитиною та після повернення з цієї відпустки, виплата винагороди провадиться пропорційно відпрацьованому часу"

т.е.:
- если Вы на 01.01.2017 еще не работали, в т.ч., если работали с 02.01.2017, то не зависимо от времени ухода в отпуск по уходу за ребенком - вознаграждение по итогам года Вам выплачено не будет;
- если Вы работали с 01.01.2017 и ушли в отпуск по уходу за ребенком в течение 2017 года - Вам выплачивается вознаграждние по итогам года пропорционально отработанному времени;
- если Вы работали с 01.01.2017 и ушли в отпуск по уходу за ребенком в течение 2018 года - вознаграждние по итогам года Вам выплачивается полностью.
Ольга
 
Повідомлення: 3
З нами з: П'ят, 09 березня 2018 12:46 am

обід

Повідомлення арістарх » Пон, 16 липня 2018 10:42 pm

№ 3327

Львівська залізниця,Рівненська дирекція.Чому у складачів поїздів відмінили законну обідню перерву?

 !  "Glavred":
Зателефонуйте, будь ласка, за номером 33-14 (залізн.), Вам надасть відповідь голова Рівненського теркому профспілки Анатолій Васильович Протащук.
арістарх
 
Повідомлення: 1
З нами з: Пон, 16 липня 2018 10:38 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Michel » Вів, 17 липня 2018 6:02 pm

В 4-й раз вимагаю відповіді на питання 3294!!!

 !  "Admin":
Наказ «Про оплату праці працівників ПАТ «Українська залізниця» приймався правлінням Товариства і погоджувався президією профспілки.
Що стосується схеми посадових окладів чергових по станціях, то за наполяганням профспілки це питання вивчалось у дирекціях залізничних перевезень протягом червня–липня п.р. На сьогодні за результатами цього вивчення готується рішення правління про перегляд схем посадових окладів для станцій 4 і 5 класу. Тому і відповідь з цього питання затримувалась до досягнення домовленості, що вони будуть переглянуті найближчим часом.
Michel
 
Повідомлення: 30
З нами з: П'ят, 25 квітня 2014 9:57 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення DezmoN » Сер, 18 липня 2018 5:27 pm

№ 3328

Подскажите пожалуйста,ведется работа по возращеннию 2списка професий на льготную песию в 55 лет?Если да? То на какой стадии и какую роль в переговоре занимают электромонтеры и электромеханики контактной сети? Слишно только про машинистов. Хотя сидеть в кабине проще чем на вышке на дризине работать в снег ,дождь , ветер. Плюс бывает под напряжениям. А часы в месяц те же. Почему у машинистов проводят атестацию ркбочих мест ,а у электриков нет?Или нам надо тоже создавать свободные прфсоюзы, что бы нас услышали?

 !  "Admin":
Як ми зрозуміли з Вашого звернення, Вас цікавить питання щодо позбавлення права працівників на пенсію за вислугу років, передбачених «Списком професій і посад робітників локомотивних бригад і окремих категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті та в метрополітенах і користуються правом на пенсію за вислугу років», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1992 р. № 583.
В зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (№ 2148-VIII від 03.10.2017 р.) скасовано право виходу на пенсію деяким категоріям залізничників, в тому числі електромонтерам і електромеханікам контактної мережі магістральних залізниць.
У травні минулого року Рада профспілки висловила свою рішучу позицію проти прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».
Так, на засіданнях президії Ради профспілки 30.05.2018 р. та 27.07.2018 р. було схвалено звернення та заяву до Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості скасування права на пенсії за вислугу, враховуючи, що в системі залізничного транспорту України працюють маже 43 тис. осіб, робота яких пов’язана з безпекою руху поїздів та які користуються правом виходу на пенсію за вислугу років. Наші пропозиції щодо виключення норми про скасування пенсій за вислугу років із законопроекту також були направлені до Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських профспілок, яким не було погоджено прийняття законопроекту в редакції Кабінету Міністрів України.
Напередодні засідання Верховної Ради України, де розглядався законопроект, до профспілкових організацій всіх рівнів спрямовано телеграму щодо необхідності направлення звернень до Голови Верховної Ради України, народних депутатів України. Майже 1500 звернень було направлено на їх адресу.
На жаль, народними депутатами не підтримано позицію всеукраїнських профспілок та законопроект прийнято без врахування пропозицій представників трудящих!
Враховуючи, що питання пенсій за вислугу років стосуються законних прав членів Профспілки залізничників і транспортних будівельників України, Рада профспілки продовжила роботу у цьому напрямі. Так, нами було направлено звернення до Конституційного Суду України про врахування нашої позиції під час розгляду справи за конституційним поданням народних депутатів щодо неконституційності окремих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 2148-VIII. Прикро, але Конституційним судом відмовлено у прийнятті в провадження даної справи.
Крім цього, Радою профспілки надано пропозиції Міністерству соціальної політики щодо врахування до законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо накопичувальної професійної пенсійної програми» професій і посад, робота за якими надавала право виходу на пенсію за вислугу років. На даний час законопроект розроблений робочою групою Мінсоцполітики та обговорюється з профспілками.
Також у процесі колективних переговорів з ПАТ «Укрзалізниця» профспілка виступила з ініціативою щодо включення до нового колективного договору Товариства норми щодо матеріальної компенсації працівникам, які втратили право виходу на пенсію за вислугу років.
На сьогодні керівництво ПАТ «Укрзалізниця» листом від 04.06.2018 р. № Ц/6-26/1760-18 зобов’язало керівників регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця» провести позачергову атестацію робочих місць за умовами праці локомотивних бригад в локомотивних депо: виробничий структурний підрозділ «Локомотивне депо Львів-Захід» (ТЧ-1) регіональної філії «Львівська залізниця»; структурний підрозділ «Криворізьке локомотивне депо» (ТЧ-2) регіональної філії «Придніпровська залізниця»; виробничий підрозділ «Локомотивне депо Кременчук (ТЧ-6) регіональної філії «Південна залізниця». За результатами позачергової атестації буде розглянуто питання надання пропозицій щодо включення професій локомотивних бригад до Списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах (Список № 2).
Технічна інспекція праці Ради профспілки
DezmoN
 
Повідомлення: 38
З нами з: Пон, 10 червня 2013 2:48 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення al1k » Пон, 23 липня 2018 3:09 pm

№ 3329

Як триває переговорний процес стосовно виплати 13-Ї зарплати?? Коли очікувати чи можна вже про неї забути???

 !  "Admin":
Тривають переговори. Рішення буде прийняте і розміщене на сайті профспілки. Слідкуйте за новинами.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки.
al1k
 
Повідомлення: 25
З нами з: Чет, 03 липня 2014 2:18 pm

Re: Оплата командировки

Повідомлення kerya » Пон, 23 липня 2018 6:45 pm

Александр С написав:№ 3326

Добрый день,подскпжите как оплачивают командировку при сопровождении ССПС на завод для кап.ремонта.Я имею ввиду выходные ,праздничные и ночные часы.Находимся все время в кабине автомотрисы,с 25.0618по 10.07.18г,до пункта ещё недоехали.

 !  "Admin":
Відповідно до п. 4.9 Положення про оплату праці працівників ПАТ «Укрзалізниця» працівникам, які направлені у службові відрядження, оплата праці здійснюється за виконану роботу за тарифними ставками, посадовими окладами, відрядними розцінками з урахуванням доплат, надбавок, премій, винагороди за підсумками роботи за рік, але не нижче середнього заробітку, розрахованого відповідно до законодавства. Фактичний час перебування у відрядженні визначається за відмітками в Посвідченні щодо вибуття з місця постійної роботи й прибуття до місця постійної роботи.
Відповідно до п. 2.4.4 Порядку здійснення службових відряджень в межах України та за кордон працівників ПАТ «Укрзалізниця», затвердженого наказом ПАТ «УЗ» від 22.04.2016 року, № 320, за кожен день перебування (включаючи день вибуття та прибуття) працівника у відрядженні у межах України з урахуванням вихідних, святкових й неробочих днів та часу перебування в дорозі (включаючи вимушені зупинки) відрядженому працівнику виплачуються добові.
Питання супроводження на заводський чи деповський ремонт також врегульоване в наказі «Укрзалізниці» від 10.03.1994 року, № 40-Ц, але Ви не вказали достатньо інформації для посилання на той чи інший пункт вказаного документа.
З Вашого звернення не зовсім зрозуміло як обліковувались години роботи у відрядженні. За роз’ясненням рекомендуємо звернутись з підтверджуючими документами до профспілкового комітету чи правового інспектора праці профспілки.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки


наказ Укрзалізниці від 10.03.1994 р. №40-Ц

О С О Б Л И В О С Т І
регулювання робочого часу і часу відпочинку окремих категорій працівників залізничного транспорту, робота яких безпосередньо пов’язана із забезпеченням безпеки руху поїздів і обслуговуванням пасажирів

8.2 Провідникам по супроводженню локомотивів і пасажирських вагонів (кранів на залізничному ходу, колійних машин) в неробочому стані з депо, дистанції в інші депо, дистанції в інші депо, дистанції, а також на заводи і назад робочий час, витрачений на супроводження і здачу, зараховується по 12 годин за добу, а час прямування в поїздах пасажира – по 7 годин за календарну добу. При цьому для них повинен застосовуватись підсумований облік робочого часу.
При знаходженні вказаного рухомого складу на шляху прямування більше 12 годин для супроводження на кожну одиницю (сплотку локомотивів, групу вагонів) призначаються по двоє робітників
Сам тільки приїхав з відрядження.Гонили СДП у середній ремонт,пробули 11 діб.
kerya
 
Повідомлення: 25
З нами з: Вів, 05 листопада 2013 9:27 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Люда » Вів, 24 липня 2018 10:50 am

№3330

Доброго дня!
Цікавить питання на підвищення категорії інженера, які необхідно зібрати дані, документи - оформити правильно, щоб подати з виробничого підрозділу у відділ дороги (вище стоящої організації), при цьому буде змінюватися штатний розпис, тобто інженер без категорії виводитися із штатного, а з ІІ категорією вводитися? Дякую)

 !  "Admin":
Перш за все повинно бути рішення кваліфікаційної комісії про підвищення категорії для того чи іншого працівника. Потім готуються зміни до штатного розпису та погоджуються у відповідному порядку. Після затвердження змін працівник пише заяву на ім’я керівника підрозділу на переведення його на посаду з іншою категорією.
Відділ економічної роботи. Організації праці та заробітної плати Ради профспілки.
Люда
 
Повідомлення: 20
З нами з: Чет, 19 вересня 2013 6:45 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення DezmoN » Вів, 24 липня 2018 7:34 pm

№ 3331

Подскажите пожалуйста. Выдается материальная помощь от предприятия при рождении ребенка отцу, который работает в ПАТ?

 !  "Admin":
Питання виплати матеріальної допомоги та надання додаткових днів відпустки при народженні дитини врегульовано колективними договорами регіональних філій/філій та виробничих/структурних підрозділів Товариства. Для надання конкретної відповіді на поставлене запитання рекомендуємо звернутися в профспілковий комітет вашого підприємства.

Відділ соціально-трудових відносин та побутової роботи
DezmoN
 
Повідомлення: 38
З нами з: Пон, 10 червня 2013 2:48 pm

Оплата труда

Повідомлення Руся » Сер, 25 липня 2018 4:18 pm

№ 3332

Согласно нового положения оплаты труда должна производиться доплата 5% работникам которые работают на открытом воздухе почему нет доплаты зачем принимать то что потом не выполняется

 !  "Admin":
Відповідно до п. 4.1 Положення про оплату праці працівників ПАТ «Укрзалізниця», годинні тарифні ставки та посадові оклади працівників, безпосередньо пов’язаних з рухом поїздів та які постійно працюють на відкритому повітрі, підвищуються на 5%, їх посади визначені в додатку 42 до Положення. Тобто, це не доплата, а підвищення тарифної складової.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки.
Руся
 
Повідомлення: 15
З нами з: П'ят, 22 червня 2018 5:24 pm

дискриминация при повышении должностных окладов

Повідомлення Nata80 » Пон, 30 липня 2018 2:38 pm

№ 3333

добрый день! хочу обратиться с вопросом о дискриминации повышения окладов в ШЧ. Работаю электромехаником АТС и ЛАЗа 1 группы с 2002 года.Цех состоит из 6 человек,включая старшего механика. При повышении должностных окладов с 1 февраля 2018 года был уствновлен мне минимальный оклад 5880 грн,другим работникам цеха ,не имея квалификации,не имея образования ни высшего,ни среднего,а ПТУ установили максимальные оклады,среди них и пенсионер,что есть нарушением Положения об оплате труда,где указано на квалифицированные кадры...также електромеханик 2 группы получил оклад больше ,чем електромеханик 1 группы,чем нарушена межразрядность,согласно колдоговору.С данным вопросом обратилась к начальнику шч,на что получен ответ ,что у всего цеха по -среднему,что является ложью,также он ответил,что больший оклад поставил тем,у кого выход на поле,ну эти механики и так получают доплату за выход на поле,получают доплату за дежурство,получают доп.дни к отпуску,получают увеличенную премию за выход на поле,таким образом им условия труда оплачиваются вдвойне,в помещении температура более 30 °,а доплата идет только тем,кто на открытом воздухе. Личные интересы ,в которых присущ коррупционный характер,начальник не указал.Что не все работники цеха соответствующим должностям,что находятся в отношениях с работниками АУР. Дальше последовало мое обращение в службу по нормированию и оплате труда,в апреле месяце,в установленный срок законодательством не был получен ответ,после очередного обращения ответили,что нарушений не выявлено,ну при этом будет дальнейшее рассмотрение вопроса с проведением фотографии рабочего времени работниками службы.И снова провели проверку практически всех,за исключением старшего механика,который не соответствует должности,не имеет квалификации,но имеет максимальный оклад,благодаря тесным связам в АУРе. В заявлении просила установить максимальный оклад с 1февраля ,как и у неквалифицированных работников цеха,так как за этот период потеряла большую сумму денег из-за нарушений положения оплаты труда.Полностью привела доказательства того,что имею все необходимые основания для этого.Так же привела аргумент того,что работники АТС и ЛАЗа Харьковской и Полтавской дистанций,на аналогичных должностях,с аналогичными условиями труда получают средние и максимальные должностные оклады.Чем вызвано такое несправедливое ,неуважительное отношение начальника ШЧ-5 не понятно.Одна и та же службв,оклады разные,один цеха оклады далеко не одинаковые.Почему повышение со срелнего оклада опустилось до минимального,почему повышение должностного оклада на 12%даже не покрывает инфляцию? Почему работающие пенсионеры получают максимальные оклады,а одинокие матери минимальные? почему нет контроля со стороны ПАТ? Почему руководителя руководствуются личными интерксами,а не производственными и не документами ПАТ? Как быть дальше? Как вернуть упущенную выгоду и привлечь виновных к наказанию? Куда стоит обращаться,в органы прокуратуры,если внутри дороги не хотят помочь и
разобраться?

 !  "Admin":
Ваше звернення належить виключно до компетенції адміністрації. Згідно з розділом 10 наказу «Укрзалізниці» від 27.04.2018 р. № 285 «Положення про оплату праці працівників ПАТ «Українська залізниця», в кожному структурному підрозділі наказом керівника утворюється комісія з питань оплати праці, яка відповідає за встановлення посадових окладів відповідно до зазначеного Положення. Голова та члени Комісії несуть відповідальність за дотримання вимог норм Положення, інших нормативно-правових актів з питань оплати праці. До компетенції комісії також належить право оцінки кваліфікації і виконуваної роботи того чи іншого працівника. Тому і конкретний посадовий оклад встановлюється в межах визначеної схеми (вилки) залежно від кваліфікації і ділових якостей працівника, обсягу і складності виконуваних робіт.
Nata80
 
Повідомлення: 4
З нами з: Пон, 30 липня 2018 1:48 pm

Поперед.Далі

Повернутись до Запитання-Відповідь

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 3 гостей