Запитання - Відповідь

В даному розділі надаються роз'яснення фахівцями Ради профспілки
До уваги користувачів!
Розділ "Запитання - Відповідь"
Шановні спілчани!
Для того, щоб фахівці Ради профспілки могли швидко і змістовно підготувати відповідь на ваші запитання, слід дотримуватися таких вимог:
• сформулювати запитання конкретно, стисло;
• вказати структурний підрозділ, у якому виникла проблема.
Для висловлення думок, обміну враженнями та ведення дискусій використовуються інші розділи форуму.
УВАГА! Ваше запитання буде видалено, якщо:
п. 1. – буде вжито нецензурні, непристойні або наклепницькі вирази, образливі
випади на адресу конкретних осіб, профспілки;
п. 2. – буде по суті коментарем або міститиме розмірковування загального характеру;
п. 3. – вирішення питання не входить до компетенції Ради профспілки.

Питання, розміщені раніше, можна переглянути тут

Льготные путевки.

Повідомлення Л.Наталья » Пон, 09 липня 2018 11:49 am

№3322

Скажите пожалуйста!Имею ли я право, как мать 5 детей, в этом году получить льготную путевку в пансионат "Урзуф". Я и мой муж являемся работниками жд транспорта.
Л.Наталья
 
Повідомлення: 1
З нами з: Пон, 09 липня 2018 11:40 am

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Natali » Пон, 09 липня 2018 3:14 pm

№3323

Сегодня у меня исключительно организационный вопрос внутренней оганизации профсоюза.
У нас все равны, но некоторые ровнее (наородное творчество).
В соответствии с п. 4.1 Устава профсоюза "ВСЕ ЧЛЕНЫ ПРОФСОЮЗА ИМЕЮТ РАВНЫЕ ПРАВА". Далее в соответствии с п. 4.2 Устава одним из прав определено "избирать и быть избранным в профсоюзные органы".
Вместе с тем, в соответствии с п. 9.6.2 Устава "Работодатели (руководители, их заместители и главные инженеры) не могут быть членами выборных органов профсоюза ЛЮБОГО уровня" (не говоря у же о том, что даже делегатами быть не могут).
И тут возникает вопрос: за что так ущемляют руководителей? С точки зрения "кто ровнее", руководители (в меру большей, чем у большинства подчиненных) ежемесячно делают взносы больше, чем порчие члены профсоюза.
А вот с точки зрения здравого смыссла можно внести в Устав норму в соответствии с которой:
- руководители структурных подразделений не могут быть ЧЛЕНАМИ ПРОФСОЮЗА;
- или.. руководители структурных подразделений не могут состоять на учете в первичной профсоюзной организации, которая функционирует в возглавляемом ими подразделении. Для представительства и защиты своих трудовых, социально-экономических (и т.д.) прав руководители структурных подразделений могут состоять на учете в высшей по подчинению профорганизации (или первичной организации высшего по подчинению структурного подраздения - это в большей степени решит и проблему избираемости).

P.S. Приведу пример. В пределах новообразуемых филиалов руководители производственных подразделений могут быть на учете в первичках апарата филиала или непосредственно у ОПО филиала. В региональных филиалах руководители ПП могут быть на учете в первичках управления РФ (ДН), в первичке Дпроф (Рпроф).

 !  "Admin":
Відповідно до шостого абзацу статті 7 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», роботодавці не можуть бути членами виборних органів профспілки будь-якого рівня.
Враховуючи можливість покладання виконання обов’язків керівника (під час його відсутності) на заступника або головного інженера, – Статутом профспілки (п.6.9.2) передбачено дану ситуацію.
Звертаємо Вашу увагу на те, що зазначені норми Закону України та Статуту профспілки мають на меті уникнення ризиків впливу керівників (роботодавців) на прийняття рішень в профспілці та її профспілкових організаціях, що у свою чергу сприятиме виконанню профспілкою основної мети – здійснення представництва та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади та місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, їх об’єднаннями, а також з іншими об’єднаннями громадян.
Аватар користувача
Natali
 
Повідомлення: 38
З нами з: Пон, 11 серпня 2008 10:24 am

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення DezmoN » Пон, 09 липня 2018 5:35 pm

№3324

Подскажите пожалуйста, как узнать сделали доплату за руководство по стажировки? В приказе о моем назначении как руководителем по стажировки на счет доплаты ничего нету.
DezmoN
 
Повідомлення: 31
З нами з: Пон, 10 червня 2013 2:48 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Electricmonctr » Вів, 10 липня 2018 7:05 am

№3325

Що стосується оплати за години фактичної роботи, то вони повинні бути обліковані в повному обсязі, а по закінченню облікового періоду, в разі наявності понаднормово відпрацьованих годин, оплачені у відповідності до законодавства.
Відділ економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки.

Да нам оплачивают пассивное время и активное,пассивное 0.25 от часа,а актив отработанное время фактически, без двойной оплаты. Так и ещё не оплачивают выше 30 часов в месяц.
Electricmonctr
 
Повідомлення: 14
З нами з: Сер, 15 листопада 2017 10:41 pm

Оплата командировки

Повідомлення Александр С » Вів, 10 липня 2018 1:33 pm

№ 3326

Добрый день,подскпжите как оплачивают командировку при сопровождении ССПС на завод для кап.ремонта.Я имею ввиду выходные ,праздничные и ночные часы.Находимся все время в кабине автомотрисы,с 25.0618по 10.07.18г,до пункта ещё недоехали.
Александр С
 
Повідомлення: 2
З нами з: Вів, 10 липня 2018 1:06 pm

13 зарплата декретчикам

Повідомлення Ольга » Суб, 14 липня 2018 11:51 pm

Здравствуйте! Положена ли 13 зарплата тем кто находится в отпуске по уходу за ребенком до 3-х лет?
Это прописано в колдоговоре или в другом документе?

 !  "Odinn":
Давайте определимся с терминологией. Понятия "13-я зарплата" документально не предусмотрено. Есть понятие "вознаграждение по итогам года". О последнем и будем говорить. Вопрос выплаты вознаграждения по итогам года оговариваются соответствующим Положением, утевржденным приказом от 23.12.2003 № 327-Ц.
В соответствии с Положением:
1) "Винагорода за підсумком роботи за рік виплачується працівникам, які знаходяться в штаті підприємства (організації, відособленого структурного підрозділу) і пропрацювали весь календарний рік. Календарний рік визначається з 1 січня по 31 грудня."
2) " «При наданні працівникам додаткової відпустки по догляду за дитиною та після повернення з цієї відпустки, виплата винагороди провадиться пропорційно відпрацьованому часу"

т.е.:
- если Вы на 01.01.2017 еще не работали, в т.ч., если работали с 02.01.2017, то не зависимо от времени ухода в отпуск по уходу за ребенком - вознаграждение по итогам года Вам выплачено не будет;
- если Вы работали с 01.01.2017 и ушли в отпуск по уходу за ребенком в течение 2017 года - Вам выплачивается вознаграждние по итогам года пропорционально отработанному времени;
- если Вы работали с 01.01.2017 и ушли в отпуск по уходу за ребенком в течение 2018 года - вознаграждние по итогам года Вам выплачивается полностью.
Ольга
 
Повідомлення: 1
З нами з: П'ят, 09 березня 2018 12:46 am

обід

Повідомлення арістарх » Пон, 16 липня 2018 10:42 pm

№ 3327

Львівська залізниця,Рівненська дирекція.Чому у складачів поїздів відмінили законну обідню перерву?

 !  "Glavred":
Зателефонуйте, будь ласка, за номером 33-14 (залізн.), Вам надасть відповідь голова Рівненського теркому профспілки Анатолій Васильович Протащук.
арістарх
 
Повідомлення: 1
З нами з: Пон, 16 липня 2018 10:38 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення Michel » Вів, 17 липня 2018 6:02 pm

В 4-й раз вимагаю відповіді на питання 3294!!!

 !  "Admin":
Про питання не забули. Питання не просте. Вимагає часу.
Michel
 
Повідомлення: 24
З нами з: П'ят, 25 квітня 2014 9:57 pm

Re: Запитання - Відповідь

Повідомлення DezmoN » Сер, 18 липня 2018 5:27 pm

Подскажите пожалуйста,ведется работа по возращеннию 2списка професий на льготную песию в 55 лет?Если да? То на какой стадии и какую роль в переговоре занимают электромонтеры и электромеханики контактной сети? Слишно только про машинистов. Хотя сидеть в кабине проще чем на вышке на дризине работать в снег ,дождь , ветер. Плюс бывает под напряжениям. А часы в месяц те же. Почему у машинистов проводят атестацию ркбочих мест ,а у электриков нет?Или нам надо тоже создавать свободные прфсоюзы, что бы нас услышали?
DezmoN
 
Повідомлення: 31
З нами з: Пон, 10 червня 2013 2:48 pm

Поперед.

Повернутись до Запитання-Відповідь

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей