Новини первинних профспілкових організацій

Сторінка (форум) Лиманського дорожнього комітету профспілки

Модератор: Liman dprof

До уваги користувачів!
Зображення

Лиманська дорожня профспілкова організація
Наша адреса: 84404, Донецька обл., м. Лиман, вул. Івана Лейко, буд. 2-б
Приймальня: тел./факс 31-37;
e-mail: priemnaya.dprof@gmail.com


Голова – БЕССАРАБОВ Леонід Павлович, тел: 33-14
Заступник голови – ГНЄЗДІЛОВ Олександр Петрович, тел: 32-41
Завідуюча відділом організаційної і кадрової роботи– БОРИСЕНКО Тетяна Вікторівна, тел: 25-46, e-mail: dprof.liman@gmail.com
Головний правовий інспектор праці– КАЙДАШ Галина Леонідівна, тел: 26-77, e-mail: pravo.liman@gmail.com
Головний технічний інспектор праці– ШЕПІЛОВ Андрій Володимирович, тел: 33-74 , e-mail: dintryd.liman@gmail.com
Завідувач відділу з економічної роботи, організації праці– МЕЛАШЕНКО Вікторія Володимирівна, тел: 26-26 , e-mail: tryd.liman@gmail.com
Завідуюча фінансовим відділом – головний бухгалтер– ДАТЧЕНКО Ольга Василівна, тел: 31-17

* - телефони залізничні

Re: Новини первинних профспілкових організацій

Повідомлення Liman dprof » Чет, 14 червня 2018 2:33 pm

Слов'янському коледжу транспортної інфраструктури – 80 років!

ЗображенняЗображення

До цієї знаменної дати коледж ішов довгим шляхом – наполегливою працею не одного покоління досвідчених, мудрих людей з підготовки висококваліфікованих молодших спеціалістів. Це був нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження здобутків.
Наразі Слов'янський коледж транспортної інфраструктури – це вищий навчальний заклад, відомий не тільки на Донеччині, а й в усій Україні, як поважний за віком, знаний своїми випускниками, визнаний притаманними лише йому традиціями і навчально-методичною базою. Тут навчається майже тисяча студентів з таких спеціальностей: «Технічне обслуговування і ремонт вагонів», «Технічне обслуговування, ремонт та експлуатація тягового рухомого складу», «Технічне обслуговування і ремонт пристроїв електропостачання залізниць», «Обслуговування та ремонт пристроїв електрозв'язку на транспорті», «Технічне обслуговування та ремонт апаратури зв’язку і оргтехніки».
Щоденна праця і викладацького, і студентського колективів спрямована на оволодіння глибокими й міцними знаннями, на формування вмінь та майстерності майбутніх спеціалістів-залізничників.
Слов'янський технікум залізничного транспорту розпочав свою діяльність у 1938 році.Ми згадуємо минуле, щоб зафіксувати в пам'яті наш поступ вперед і впевнено дивитись у майбутнє. Історією коледжу студенти завжди пишалися. І ця історія щедра на імена, події, факти. Усі вони віддзеркалюють трагічні сторінки історії країни: війна, тяжкі часи розрухи… Це роки виживання і мужності, нaзaміну яким прийшов період відбудов, нaдій тa ентузіазму. Старше покоління нашого закладу сповна виконало свою місію: створило матеріальну базу, збудувало новий навчальний корпус і гуртожиток, крізь призму свого часу осмислило завдання, що постали перед залізничним технікумом. Особливий внесок у розбудову закладу свого часу зробили директори І.Воронін, А.Секрет, В.Ляшков разом зі своїми командами.
Ми зібрали багатий матеріал про своє минуле і на його основі видали дві книги, провели ювілеї з нагоди 50, 65, 75 та 80-ліття від дня заснування закладу. Залишається тільки вивчати цю історію, доповнювати її в процесі пошукової роботи, примножувати її славу.
За цей період змінився статус і рівень акредитації. Ми з гордістю констатуємо, що заклад підготував понад 30 тисяч фахівців. Імена багатьох випускників стали відомими за межами області, серед них Ракіпов А.А.- заступник начальника Головного управління вагонного господарства Укрзалізниці, Борзілов І.Д.- професор, кандидат технічних наук УкрДУЗТ, Волошин Д.І.-доцент,кандидат технічних наук, Вислогузов А.Т.- професор, кандидат технічних наук, Кирюхін С.М.- начальник «Лиманського моторвагонного депо», Леденьов В.В.- начальник структурного підрозділу «Слов'янська дистанція електропостачання», Кудрявцев В.М.- начальник структурного підрозділу «Слов'янське локомотивне депо», Кісточка В.А.- головний інженер структурного підрозділу «Слов'янське локомотивне депо» та інші.

ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення

Сьогоднішні зміни очевидні. Уважаємо, чи не найбільшим своїм надбанням – створення колективу, який уміє і бажає бути серед перших. Об'єктом нашої пильної уваги завжди були кадровий ресурс, традиції спілкування викладача і студента, рівень організації самостійної і пошуково-дослідної роботи майбутніх фахівців, інформатизація навчального процесу, впровадження педагогічних інновацій, стан та наявність баз практик.
Інфраструктура закладу, методичне і матеріально-технічне забезпечення навчального процесу, технології алгоритмізації, індивідуально-психологічна робота, система контролю навичок і вмінь та інші сучасні методи викладання, - усі ці нюанси є нашими пріоритетами.
Нові завдання, що стоять перед нами, доволі серйозні: забезпечити оптимальну організацію навчального процесу, його інтелектуальну і наукову складову, подбати про конкурентоспроможність випускників на ринку праці; удосконалити інфраструктуру закладу, створити умови для творчості і вільного розвитку викладачів і студентів.
Інформатизація навчального процесу розглядається у двох основних напрямах: забезпечення сучасною комп'ютерною технікою і засобами мультимедіа та розробка ліцензійного програмного забезпечення. Ми маємо два комп'ютерні класи, придбали 15 мультимедійні системи, збільшилась кількість комп'ютерів, під'єднаних до мережі Інтернет. Ведеться робота над створенням банку навчальних відеоматеріалів, програм та електронних видань.
Сучасна залізнична освіта – це не тільки підготовка висококваліфікованих фахівців, а й виховання національно свідомих громадян, патріотів, носіїв нових соціальних цінностей. Заклад може пишатися своїми досягненнями у виховній роботі. Заходи, започатковані в наших стінах, широко використовуються іншими ВНЗ міста і області. Не виключенням стали й перемоги наших студентів у спортивних змаганнях, спартакіадах, творчих конкурсах.
Коледж живе повноцінним студентським життям, цікаво і змістовно проводить дозвілля. В гуртках художньої самодіяльності задіяно близько половини студентів, проводяться тематичні заходи, вечори, конкурси, святкові концерти. Вклад всього колективу – це постійна турбота про всебічний розвиток молоді на засадах великої моралі, глибокої національної свідомості, формування почуття відповідальності кожного майбутнього спеціаліста.
Поважний досвід сивочолих корифеїв, які творили історію нашого навчального закладу, змішаний з креативністю та комунікабельністю молодих викладачів, приправлений енергійністю та нестримною цікавістю студентської молоді – ось рецепт сучасного кваліфікованого випускника Слов'янського коледжу транспортної інфраструктури, який є основним поштовхом і стимулом до праці.
З нагоди 80-річчя коледжу нас привітали гості, що прибули з різних куточків Донеччини. Серед них були присутніми голова Лиманської дорожньої профспілкової організації Бессарабов Л.П., директор регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Бугайов С.В., начальник служби кадрів і соціальної політики Бєлий В.П., заступник начальника служби електропостачання Селезньова О.А., , заступник голови Слов'янської міської ради Підлісний Ю.І., представник партії «Наш край» Набокова В.В., голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Макуха О.М., начальник структурного підрозділу «Слов'янське локомотивне депо» Кудрявцев В.М., начальник СП «Слов'янське вагонне депо» Ковальов О.В., начальник СП «Лиманське локомотивне депо» Пшеничний Р.А., директор Лиманської філії Українського державного університету залізничного транспорту Павлов В.І. та інші.

ЗображенняЗображення

Ювілярів вітали концертними номерами чарівна співачка Олена Зуєва і зразковий ансамбль танцю «Забава» Будинку науки і техніки структурного підрозділу «Лиманське локомотивне депо», театр «Феєрверк», ансамбль танцю «Овація» КУ «Центру культури і довкілля м.Слов'янськ» і, безперечно, - студенти коледжу.
Універсального рецепту успіху не існує, загальновідомі лише його складові. Це, безперечно, амбітність, віра в себе, згуртованість, дисциплінованість, відповідальність. Усі ці якості індивідуальні і командні одночасно. Немає нічого неможливого, коли колектив об'єднує дух і благородна мета. Пробу на наших діях поставить історія.
Приєднуючись до привітань, хочеться побажати колективу та студентам доброго здоров'я, щастя в родинах, здійснення найсвітліших сподівань, витримки, терпіння, великого бажання ділитися своїми знаннями і досвідом.


Заступник голови первинної профспілкової організації
Слов'янський коледж транспортної інфраструктури Олена Абіх
Liman dprof
Активний дописувач
 
Повідомлення: 148
З нами з: Вів, 05 липня 2016 1:20 pm

Re: Новини первинних профспілкових організацій

Повідомлення Liman dprof » Вів, 04 вересня 2018 4:18 pm

День Державного прапору

ЗображенняЗображення

23 серпня 2018 року СП "Бахмутська дистанція сигналізації та зв’язку» регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» спільно з профспілковим комітетом з нагоди 27-ї річниці проголошення незалежності України та Дня Державного прапору, вдягнувши вишиванки, взявши прапорці та кульки, прийняли активну участь в місцевій церемонії підняття Державного прапора України в місті Бахмут біля коледжу транспортної інфраструктури за участю мера міста Реви О.О. та губернатора Донецької області Куц О.І.

Голова первинної профспілкової організації
структурного підрозділу "Бахмутська дистанція сигналізації та зв’язку» Сухорукова О.В.
Liman dprof
Активний дописувач
 
Повідомлення: 148
З нами з: Вів, 05 липня 2016 1:20 pm

Re: Новини первинних профспілкових організацій

Повідомлення Liman dprof » Чет, 06 вересня 2018 10:13 am

Один день. Один город. И море впечатлений.

ЗображенняЗображення

В выходной день два комфортабельных автобуса отправились в парк им. Горького и Фельдман Экопарк г.Харьков. Работники аппарата управления филиала "Донецкая железная дорога" с детьми смогли посетить аттракционы, прокатиться на картингах, пообщаться с животными и, конечно же, полакомиться сладостями. Такие дни остаются в памяти надолго.
Эти поездки, уже не в первый раз, организовывает председатель первичной профсоюзной организации аппарата управления филиала «Донецкая железная дорога» Баранова Елена Леонидовна, за что мы ей очень благодарны.Член профкома ППО аппарата управления
филиала “ Донецкая железная дорога” Дарья Быкадорова
Liman dprof
Активний дописувач
 
Повідомлення: 148
З нами з: Вів, 05 липня 2016 1:20 pm

Re: Новини первинних профспілкових організацій

Повідомлення Liman dprof » П'ят, 12 жовтня 2018 8:58 am

День добра и уважения

ЗображенняЗображення

Всемирный день Пожилого человека - это не просто государственный праздник, это возможность для наших ветеранов встретиться, пообщаться, вспомнить пережитое вместе. На встрече, организованной в этом году профкомом и администацией Лиманской дистанции элекстроснабжения, один из наших пенсионеров сказал неожиданное для всех: -"Я благодарен судьбе за прожитые 42 года в нашем энергоучастке!". А ведь и правда, работа стала для них домом и семьей.

ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення

К сожалению, мы уже далеко не такие. Нас задушило мещанство, быт и конечно современные технологии. А пенсионеры, встречаясь со своей большой семьей, не устают вспоминать все хорошее и делиться с гордостью нажитым. Обсуждают своих коллег, которые уже не приходят на встречи по тем или иным причинам, делятся событиями из своей настоящей жизни. Очень часто сетуют на одиночество. И Вы бы видели огоньки в глазах, когда они расходятся. Это одновременно и радость от общения и грусть от ожидания новой встречи через год.
Жаль не все уже смогут прийти..... Поэтому прошу Вас, хоть изредка, общайтесь, созванивайтесь, встречайтесь с нашими пенсионерами. Они очень ждут этого. Поверьте, я это точно знаю.


Председатель первичной профсоюзной организации
структурного подразделения "Лиманская дистанция электроснабжения" С.П. Могильная
Liman dprof
Активний дописувач
 
Повідомлення: 148
З нами з: Вів, 05 липня 2016 1:20 pm

Поперед.

Повернутись до Лиманський дорпрофсож

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість