Новини Покровської терпрофорганізації

Сторінка (форум) Покровського теркому Лиманської дорожньої профспілкової організаці

Модератор: Pokrovsk terkom

До уваги користувачів!
Зображення

Покровський територіальний комітет профспілки
85300, м. Покровськ, площа Привокзальна


Голова - Толмачов Сергій Олександрович, тел: 29-20
Провідний спеціаліст з організаційної та кадрової роботи - Нагула Ірина Миколаївна, тел: 27-39
Технічний інспектор праці - Соболєв Володимир Юрійович, тел: 24-99
Провідний спеціаліст з організації та нормування праці - Свищова Олена Андріївна, тел: 24-99
Головний бухгалтер - Халявина Людмила Олександрівна, тел: 24-34
Бухгалтер - Маража Ірина Іванівна, тел: 22-68, факс: 22-68

* - Телефони залізничні, вихід - (92-900+)
* - Еmail - PokrovskTKPROF@i.uа
* - Lotus Notes - Покровск ДОН_ТКПРОФ

Новини Покровської терпрофорганізації

Повідомлення Admin » Вів, 07 лютого 2017 1:05 pm

В цій темі ви зможете ознайомитися з новинами Покровської терпрофорганізації
Admin
Адміністратор форуму
 
Повідомлення: 202
З нами з: Чет, 30 листопада 2006 9:40 am

Re: Новини Покровської терпрофорганізації

Повідомлення Pokrovsk terkom » Чет, 13 квітня 2017 1:37 pm

Планом работы Покровского территориального комитета профсоюза на 1-е полугодие 2017 года был предусмотрен семинара по обучению профсоюзных кадров и профсоюзного актива.
Первый семинар проводился на Мариупольском узле 21 января 2017 года. ЗображенняЗображення
Специалисты территориального комитета профсоюза проводили обучение по вопросам организационной и кадровой работы, делопроизводства в первичной профсоюзной организации, вопросам подготовки колдоговорных и отчетных профсоюзных конференций.
Особое внимание уделялось «Закону об обращении граждан», «Закону о социальном диалоге», оформлению трудовых книжек, планированию профсоюзной работы, информационной деятельности первичных профсоюзных организаций, особенностям проведения колдоговорной кампании 2017 года. ЗображенняЗображення
Внимание слушателей семинара было обращено на вопросы нарушений, которые выявляются в ходе проверок выполнения законодательства о труде и оплаты труда, организации общественного контроля профсоюзными организациями за соблюдением работодателями законодательства по охране труда.
Из числа слушателей на семинаре присутствовали не только председатели первичных организаций и их заместители, но и председатели молодежных организаций, члены комиссий профкомов. Также приглашались специалисты структурных подразделений: работники отдела кадров, бухгалтера, специалисты по организации и нормированию труда, расчетчики. Всего обучено 20 человек.
Хочется отметить, прежде всего, доброжелательную и вместе с тем деловую обстановку семинара. Такие занятия обогащают новыми знаниями не только новичков в профсоюзной работе, но и тех, кто уже имеет определенный опыт в профсоюзной деятельности.
Pokrovsk terkom
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 05 серпня 2016 1:20 pm

Re: Новини Покровської терпрофорганізації

Повідомлення Pokrovsk terkom » Пон, 24 квітня 2017 11:11 am

Второй семинар по обучению профсоюзных кадров и профсоюзного актива был организован и проведен в городе Покровск 9 февраля 2017 года, где так же было уделено внимание вопросам организационной и кадровой работы, делопроизводства в первичной профсоюзной организации, вопросам подготовки колдоговорных и отчетных профсоюзных конференций, информационной деятельности первичных профсоюзных организаций. На семинар были приглашены работники отдела кадров, бухгалтера, специалисты по организации и нормированию труда, расчетчики, где обсуждались вопросы нарушений, которые выявляются в ходе проверок выполнения законодательства о труде и оплаты труда, организации общественного контроля профсоюзными организациями за соблюдением работодателями законодательства по охране труда. Всего обучено 35 человек.
Pokrovsk terkom
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 05 серпня 2016 1:20 pm

Re: Новини Покровської терпрофорганізації

Повідомлення Pokrovsk terkom » Сер, 03 травня 2017 4:09 pm

28.04.2017р. в актовій залі структурного підрозділу «Красноармійське локомотивне депо» регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Покровською територіальною профспілковою організацією було організовано та проведено брейн-ринг між командами Волноваського та Красноармійського вузлів у рамках заходів до Всесвітнього дня охорони праці 28 квітня під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

До складу команди Волноваського вузла «Джокер» увійшли працівники структурних підрозділів: «Волноваська дистанція колії», «Волноваське локомотивне депо», «Волноваське вагонне депо», «станція Волноваха», до команди Красноармійського вузла під назвою «БТР» - працівники структурних підрозділів: «Красноармійське вагонне депо», «Красноармійська дистанція сигналізації та зв`язку, «Красноармійське локомотивне депо». Активну участь в проведенні брейн – рингу прийняли голови первинних профспілкових організацій, голови молодіжних рад структурних підрозділів регіональної філії, та голова молодіжної ради Покровської територіальної профспілкової організації.
ЗображенняЗображення
Брейн-ринг проходив у три тури: перший – презентація команд; другий – теоретичний; третій тур – творчій (домашнє завдання). Виступ команд оцінювалось журі за п`ятибальною системою. У складі журі був присутній головний технічний інспектор праці Ради профспілки Лиманської дорожньої профспілкової організації Шепілов Андрій Володимирович. Команди вшанували пам`ять загиблих на підприємстві, нагадали присутнім про нещасні випадки, що трапились у регіональній філії «Донецька залізниця» у 2016 році та у 1 кварталі 2017 року.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Домашнє завдання – це той тур, який найбільш запам`ятався присутнім на брейн – рингу, бо обидві команди з творчістю підійшли до виконання цього завдання. Лунав гумор, пісні та вірши про безпечну працю.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Pokrovsk terkom
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 05 серпня 2016 1:20 pm

Re: Новини Покровської терпрофорганізації

Повідомлення Pokrovsk terkom » Вів, 05 вересня 2017 11:49 am

22 серпня 2017 року відбулося планове засідання президії Покровського територіального комітету профспілки. Після засідання президії Покровською терпрофорганізацією була організована та проведена зустріч голів первинних профспілкових організацій Покровського теркому з начальником відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій головного управління пенсійного фонду України у Донецькій області Єрафєєнко О.В., та начальником відділу адміністрування, супроводження інформаційно – аналітичних систем, електронних реєстрів та захисту інформації головного управління пенсійного фонду України у Донецькій області Дрегваль О.М..
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зустріч була спланована як запит – відповідь, де голови первинних профспілкових організацій отримали відповіді на ті питання, з якими до них звертаються члени профспілки. А саме:
- Умови призначення пенсій за вислугу років;
- Виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам;
- Допомога на поховання та недоотримана пенсія у зв`язку зі смертю пенсіонера.
Співробітниками пенсійного фонду було проінформовано про наявність Веб – порталу пенсійного фонду України, де можна отримати відповіді на актуальні питання та записатись на прийом до фахівців фонду.
Pokrovsk terkom
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 05 серпня 2016 1:20 pm

Re: Новини Покровської терпрофорганізації

Повідомлення Pokrovsk terkom » Вів, 17 жовтня 2017 10:44 am

03.10.2017року первинними профспілковими організаціями Волноваського вузла спільно з Волноваською регіональною Радою ветеранів війни та праці було організовано та проведено заходи, присвячені Міжнародному Дню людини похилого віку 1 жовтня. Голови первинних профспілкових організацій та профактив Волноваського вузла вітали своїх ветеранів зі святом, дякували їм за сумлінну багатолітню працю. Привітали ветеранів та виразили їм щиру подяку за наставництво і керівники структурних підрозділів Волноваського вузла регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», побажали їм здоров`я.
Як проходили спільні заходи було відображено в місцевій пресі…..
ЗображенняЗображення
Pokrovsk terkom
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 05 серпня 2016 1:20 pm

Re: Новини Покровської терпрофорганізації

Повідомлення Pokrovsk terkom » Вів, 17 жовтня 2017 10:54 am

11 жовтня 2017 року згідно плану роботи Покровської територіальної профспілкової організації відбувся День трудового права на Волноваському вузлі. На особистому прийомі голови Покровської терпрофорганізації Толмачова С.О. та провідного фахівця Покровського теркому профспілки Свищової О.А. були присутні члени профспілки, працівники структурних підрозділів Волноваського вузла з хвилюючими їх питаннями. А саме, оплата праці в надурочний час, порядок притягнення до дисциплінарної відповідальності, позбавлення премії, режиму праці та відпочинку, та інше. По ряду запитань, які надходили від працівників в процесі зустрічі були надані роз'яснення, а деякі з них взяті під контроль.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Після особистого прийому відбувся семінар з навчання профспілкового активу первинних профспілкових організацій, на який були запрошені голови та члени комісій первинних профспілкових організацій, а також фахівці структурних підрозділів з кадрових та соціальних питань, організації та нормування праці та бухгалтера. Крім навчання профспілкового активу головам та членам комісій первинних профспілкових організацій та фахівцям структурних підрозділів були доведені зауваження, виявлені під час перевірок структурних підрозділів фахівцями Покровської терпрофорганізації, які відбулись перед Днем трудового права. Аналіз зауважень був сформований у режимі «запитання – відповідь», де голови та члени комісій первинних профспілкових організацій та фахівці структурних підрозділів отримали вичерпані відповіді на свої запитання.
ЗображенняЗображення
Pokrovsk terkom
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 05 серпня 2016 1:20 pm

Re: Новини Покровської терпрофорганізації

Повідомлення Pokrovsk terkom » П'ят, 03 листопада 2017 9:53 am

ЗображенняЗображення
Покровська територіальна профспілкова організація щиро вітає всіх колег, членів профспілки, всіх працівників сталевої магістралі з професійним святом. Бажаємо Вам здоров`я, професійних успіхів та досягнень.
Pokrovsk terkom
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 05 серпня 2016 1:20 pm

Re: Новини Покровської терпрофорганізації

Повідомлення Pokrovsk terkom » Пон, 05 лютого 2018 1:00 pm

31 січня 2018 року відбулося планове засідання президії Покровської територіальної профспілкової організації, де першим питанням були підведені результати роботи за 2017 рік провідного фахівця з нормування та оплати праці Свищової О.А..
За доповіддю, провідним фахівцем з організації та нормування праці Свищовою О.А. у 2017 році проведено 16 планових перевірок по дотриманню трудового законодавства з оплати праці, законодавства про відпустки і виконання зобов`язань діючого колективного договору та 4 перевірки з правомірності застосування дисциплінарного стягнення- догани, по результатам яких на адресу керівництва структурних підрозділів надіслано 20 довідок. На всі довідки надійшли відповіді, виявлені порушення усунені, догани по чотирьом працівникам відмінено з поверненням незаконно позбавленої щомісячної премії за основні результати господарської діяльності.
За 2017 рік підготовлено матеріали для розгляду на 8-ми засіданнях президії теркому Покровської територіальної профспілкової організації.Недоліки та порушення, виявлені перевірками усунені, але з метою соціальної справедливості питання законодавства з праці потребують постійного контролю та подальших перевірок.
В результаті усунення виявлених порушень у 2017 році працівникам структурних підрозділів донараховано та виплачено 203,1 тисячі гривень. Як приклади:
- З 01.09.2017 року змінена система оплати праці працівникам Авдіівського експериментального заводу, шо призвело в середньому до росту заробітної плати працівників заводу на 9,3 відсотка (94 чол.), а по провідним професіям до 15 відсотків.
- Надані заборговані щорічні відпустки 15 працівникам структурних підрозділів.
- Відмінені обідні перерви, які встановлені з порушенням ст. 66 КЗпП України : 4-м сторожам вагонного депо Волноваха та 5-ти маневровим диспетчерам станції Волноваха.
- Переглянуто норму годин робочого часу при «Роботі у вікно» з урахуванням оплати підготовчо - заключного часу у Волноваській дистанції колії.
- Відмінено чотири догани та повернута незаконно невиплачена премія за основні результати господарської діяльності структурного підрозділу.
За результатами перевірок захищені права 351 працівника.
Протягом 2017 року проведено 4 навчальні семінари з питань оплати праці, режиму праці і відпочинку, застосування доплат та надбавок, згідно діючого колективного договору з профактивом і спеціалістами структурних підрозділів Покровського, Волноваського та Маріупольського вузлів.
Другим питанням порядку денного було питання про статистичний звіт Покровської територіальної профспілкової організації за 2017 рік та проведений детальний аналіз статистичних звітів в порівнянні з попереднім роком.
Pokrovsk terkom
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 05 серпня 2016 1:20 pm

Re: Новини Покровської терпрофорганізації

Повідомлення Pokrovsk terkom » Пон, 12 березня 2018 4:02 pm

3 березня 2018 року головами первинних профспілкових організацій Волноваського вузла, за участю голів молодіжних рад первинних профспілкових організацій та голови молодіжної ради Покровської територіальної профспілкової організації організовано і проведено заходи та концерт до свята весни - 8 березня.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Жодний із присутніх не залишився байдужим, тому що атмосфера гумору та позитиву лунала скрізь та охоплювала кожного.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Pokrovsk terkom
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 05 серпня 2016 1:20 pm

Re: Новини Покровської терпрофорганізації

Повідомлення Pokrovsk terkom » Чет, 26 квітня 2018 12:03 pm

18 квітня 2018 року згідно плану роботи Покровської територіальної профспілкової організації проведено семінар для голів первинних профспілкових організацій та профспілкового активу з питань нормування та оплати праці і питань охорони праці фахівцями Покровської територіальної профспілкової організації на Волноваському вузлі. Після семінару відбувся особистий прийом членів профспілки, працівників структурних підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця» Волноваського вузла провідним фахівцем з нормування та оплати праці Покровської терпрофорганізації Свищовою О.А. та технічним інспектором праці Ради профспілки Покровської терпрофорганізації Соболевим В.Ю.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
19 квітня 2018 року відбулось виїзне засідання президії Покровської територіальної профспілкової організації на Волноваському вузлі згідно плану роботи з порядком денним «Про дотримання Законодавства з праці та охорони праці в структурних підрозділах «Волноваська дистанція електропостачання» та «Покровська дистанція електропостачання» та дії профспілкових комітетів щодо захисту трудових прав працівників». На засіданні президії були присутні керівники структурних підрозділів та голови первинних профспілкових організацій. За підсумками проведення засідання президії, начальникам структурних підрозділів «Волноваська дистанція електропостачання» та «Покровська дистанція електропостачання» регіональної філії «Донецька залізниця» запропоновано усунути виявлені порушення з оплати праці, законодавства з охорони праці та виконати зобов’язання діючого колективного договору.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Pokrovsk terkom
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 05 серпня 2016 1:20 pm

Re: Новини Покровської терпрофорганізації

Повідомлення Pokrovsk terkom » Вів, 12 червня 2018 12:56 pm

У всьому світі у перший день червня відзначається День захисту дітей і уже стало традицією, що голови первинок Волноваського залізничного вузла усі разом проводять це прекрасне свято. У заході брали участь дітлахи робітників структурних підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» : «Станція Волноваха», «Волноваське локомотивне депо», «Волноваське вагонне депо», «Волноваська дистанція колії», «Волноваська дистанція електропостачання».
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Діти спочатку усі разом танцювали, надували повітряні кульки, а потім голова кожної первинки вигукував професію батьків і був таким собі локомотивом, а дітлахи робітників структурних підрозділів, як вагончики, приєднувались до нього.
Також голови первинок Скорупська І.М., Лісовський О.В., Каранько В.І., Голодок С.Л., Дорошенко А.Є. разом з дітлахами малювали малюнки, головними темами яких був захист дітей, мир і наша залізниця. Дітям було дуже цікаво, готові малюнки разом підписували та готували до виставки. На завершення діти ласували морозивом та солодощами.
ЗображенняЗображення
Pokrovsk terkom
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 05 серпня 2016 1:20 pm

Re: Новини Покровської терпрофорганізації

Повідомлення Pokrovsk terkom » Чет, 29 листопада 2018 10:39 am

18 та 19 вересня 2018 року згідно плану роботи Ради профспілки було проведено день Ради профспілки в Покровській територіальній профспілковій організації. 18 вересня 2018 року фахівцями Ради профспілки було проведено перевірки первинних профспілкових організацій та Покровської територіальної профспілкової організації, 19 вересня 2018 року відбулася зустріч Голови Федерації профспілок транспортників України, Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.М. Бубняка з профспілковим активом та головами первинних профспілкових організацій Маріупольського, Волноваського та Покровського вузлів. ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Голова профспілки та фахівці Ради профспілки проінформували профспілковий актив Покровської терпрофорганізації про напрямки роботи Ради профспілки та відповіли на запитання, які виникли в процесі діалогу.
Pokrovsk terkom
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 05 серпня 2016 1:20 pm

Re: Новини Покровської терпрофорганізації

Повідомлення Pokrovsk terkom » Чет, 29 листопада 2018 11:23 am

Другий місяць осені починається з особливої дати.
1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.
Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років.У цей день світ говорить про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя, про невирішене у цій сфері. Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, найбільше багатство яких є досвід, знання, вміння, мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу вистояли і зробили найбільший внесок у розгром фашизму. Цього не маємо забувати.
З метою посилення соціального захисту та уваги до потреб непрацюючих пенсіонерів залізничного транспорту, підвищення рівня корпоративної соціальної відповідальності головою ППО структурного підрозділу “Станція Маріуполь-Порт” регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Короян Н.Н. спільно з головою ради ветеранів Солдатенко Л.Г. 6 жовтня проведено захід до Дня ветерана та людей похилого віку; організована поїздка в один з найбільших в світі і в Україні штучно посаджених лісів - Великоанадольський ліс, була проведена прогулянкова екскурсія, ознайомлення з історією створення заповідника; організували святковий обід з чаюванням ; заспівали улюблені пісні.
В черговий раз ми переконалися: Люди похилого віку - серцем молоді, особливо дорогі наші пенсіонери залізничного транспорту !
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

3 жовтня 2018 року головами первинок структурних підрозділів Караньком В.І., Лісовським О.В., Скорупською І.М., Голодок С.Л., Дорошенком А.Є. спільно з головами рад ветеранів війни та праці Кандауровою Г.В., Проскуріним М.Г., Гузем М.К., Ярмиш К.І., Менглебеєм А.О. Волноваського залізничного вузла організовано та проведено захід, присвячений Дню ветерана та Міжнародному дню людей похилого віку.
Чудова погода, тепле сонце бабиного літа, яскраві барви лісу, гарний настрій, запальні танці, душевні пісні, святкова музична програма, смачні страви, аромати барбекю, щирі усмішки ветеранів-залізничників зробили незабутнім цей жовтневий день у «Форест Парку» Великоанадольського лісу.
Люди, які присвятили більшу частину свого життя залізниці, досі залишаються вірними своїй професії, з гордістю згадують минуле, видатних залізничників, з якими їм довелося працювати, радіють маленьким призам, виграним у конкурсах, дякують за зустріч і не полишають надії на майбутні святкування в колі колег-однодумців.
ЗображенняЗображення
Pokrovsk terkom
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 05 серпня 2016 1:20 pm

Re: Новини Покровської терпрофорганізації

Повідомлення Pokrovsk terkom » Чет, 29 листопада 2018 11:51 am

08 листопада 2018 року відбувся плановий захід Лиманської дорожньої профспілкової організації, «День дорпрофсожу», в структурному підрозділі «станція Покровськ» регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». У заході брали участь голова Лиманської дорожньої профспілкової організації Л.П. Бессарабов, головний правовий інспектор праці Ради профспілки Лиманської дорожньої профспілкової організації Г.Л. Кайдаш, технічний інспектор праці Ради профспілки Покровської територіальної профспілкової організації В.Ю. Соболев та голова Покровської територіальної профспілкової організації С.О. Толмачов, профспілковий актив первинної профспілкової організації структурного підрозділу «станція Покровськ», причетні фахівці структурного підрозділу «станція Покровськ» та головний інженер структурного підрозділу «станція Покровськ» П.О. Божко .
Напередодні зустрічі було проведено перевірки структурного підрозділу «станція Покровськ» по питанням виконання Законодавства про працю та Закону України з охорони праці. Був проведений детальний аналіз виявлених порушень, фахівцями та керівництвом структурного підрозділу «станція Покровськ» отримані відповіді на їх запитання. Встановлені строки виконання зауважень.
ЗображенняЗображення
Pokrovsk terkom
 
Повідомлення: 33
З нами з: П'ят, 05 серпня 2016 1:20 pm

Далі

Повернутись до Покровський терком

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість