Оздоровлення

Модератор: Lviv_dprof_rf

До уваги користувачів!
Зображення

Дорожній комітет профспілки регіональної філії «Львівська залізниця
79000, м. Львів, вул. Гоголя, 1


Голова дорожньої профорганізації регіональної філії «Львівська залізниця» - Афтанас Ярослав Дмитрович, тел: 6-45-55, 6-44-15
Головний правовий інспектор праці - Пастух Володимир Іванович, тел: 6-38-91
Головний технічний інспектор праці - Харлан Володимир Іванович, тел: 6-55-51
Фахівець - Петришин Юрій Володимирович, тел: 6-39-95
Завідувач фінансового відділу - головний бухгалтер - Жінчин Оксана Анатоліївна, тел: 6-39-17
Бухгалтер - Евангеліді Оксана Богданівна, тел: 6-39-18

* - Телефони залізничні

Оздоровлення

Повідомлення Lviv_dprof_rf » Сер, 21 серпня 2019 10:15 am

Вже третій рік поспіль Дорожньою профспілковою організацією регіональної філії «Львівська залізниця» організовується відпочинок для дітей працівників залізниці у дитячому оздоровчому таборі «Прибережний» смт. Лазурне, Херсонської області.

Цього літа на морі протягом 3-х табірних змін, які тривають по 12 днів, мають можливість відпочити близько 500 дітей зі всіх областей західного регіону України.

У програмі кожної табірної зміни заплановані розвиваючі заняття та ігри, спортивні турніри, походи на море, змагання з плавання, проведення Дня Нептуна, конкурси та інші культурно-масові заходи.

Бажаємо всім весело та корисно провести час, та повернутися додому з новими, позитивними враженнями та силами на новий навчальний рік.

Прес-центр Дорпрофсожу регіональної філії «Львівська залізниця»


Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Lviv_dprof_rf
 
Повідомлення: 36
З нами з: Вів, 04 червня 2019 4:31 pm

Re: Оздоровлення

Повідомлення Lviv_dprof_rf » Сер, 21 серпня 2019 10:26 am

Впродовж літнього сезону в дитячих оздоровчих таборах відпочило майже 1300 дітей залізничників, членів профспілки Дорожньої профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця».

Серед найпопулярніших місць дитячого відпочинку та оздоровлення традиційно було узбережжя Чорного моря. Загалом майже 500 дітлахів зі сімей залізничників із усіх регіонів, які об’єднує Львівська магістраль, побували в оздоровчому таборі «Прибережний», що в смт. Лазурне Херсонської області.

Також 750 хлопців та дівчат упродовж цього літа відвідали дитячі оздоровчі табори у кількох мальовничих куточках західного регіону. Серед улюблених місць веселого та корисного дозвілля дітлахів – дитячий оздоровчий табір «Трембіта» Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці, що в с. Циганівці, неподалік обласного центру Закарпаття, а також табір «Едельвейс» у смт. Микуличин Яремчанського району на Івано-Франківщині.

Загалом цього року завдяки ефективним та злагодженим зусиллям Дорожньої профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця» та керівництва залізниці, літня дитяча оздоровча кампанія пройшла якісно та безпечно. Діти збагатилися позитивними враженнями, відпочили та набралися нових сил для успішного початку нового навчального року.


Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Lviv_dprof_rf
 
Повідомлення: 36
З нами з: Вів, 04 червня 2019 4:31 pm

Re: Оздоровлення

Повідомлення Lviv_dprof_rf » Вів, 10 березня 2020 3:22 pm

Дитячий оздоровчий табір "Трембіта" Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці, включено до списку оздоровчих закладів для корпоративного оздоровлення та відпочинку дітей працівників АТ "Укрзалізниця" у 2020 р.

http://sustainability.uz.gov.ua/2020/02 ... %82%D0%B0/

Зображення
Зображення

Дитячий оздоровчий табір «Трембіта» Ужгородського теркому профспілки Львівської залізниці

Маршрут проїзду:

Поїздом їдте від вашого міста до станції Ужгород, а потім пересідайте на рейсовий автобус і рушайте на ньому до станції Ярок. Сідайте у ту маршрутку, на якій буде написано «через
с. Циганівці»

Загальна інформація:

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Трембіта» спеціалізується на оздоровленні дітей до 15 років протягом усього літнього сезону.

Табір «Трембіта» є настільки популярним, що на одне місце щороку в середньому претендують
3-4 дитини. Що вабить сюди маленьких відпочивальників? Безліч цікавих конкурсів та змагань, танці й співи щодня? Чи, можливо, якісне та смачне п’ятиразове харчування? Мабуть, і те, й інше. «Трембіту» люблять, адже чимало дітей повертається сюди знову й знову.

Креатив і творчість – звична для табору річ. Активні, уважні вожаті створюють неповторну атмосферу відпочинку. Басейн, теніс, футбол, баскетбол – усе це також захоплює малечу. Ніхто не байдикує. Дозвілля у веселій компанії відволікає дітей від гаджетів. Зміна пролітає, мов одна мить. Повернувшись додому, мешканці «Трембіти» залишають в інтернеті вдячні коментарі про відпочинок.

Наступного літнього сезону діти знову проситимуться до цього табору. Щоб побачити улюблених вожатих та оздоровитися серед моря зелені.

Територія табору складає 3.17 га, 60% з яких це кущі, квіти та дерева. Табір має чудову інфраструктуру для занять фізкультурою та спортом: спортивні майданчики, футбольне і баскетбольне поле, качелі, тенісні столи. Крім того, є медпункт, душові кімнати, басейн. Харчуються діти столовій з сучасним кухарським обладнанням. Для відпочинку та сну табір надає три комфортабельні спальні корпуси.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Контактна інформація:

Тел.: 0312-72-45-36 — бронювання путівок

0312-69-25-67

Факс: 0312-69-25-67

E-mail: galina.fedura@gmail.com

Директор табору – Косюк Юрій Іванович

Тел: 0502809721
Lviv_dprof_rf
 
Повідомлення: 36
З нами з: Вів, 04 червня 2019 4:31 pm

Re: Оздоровлення

Повідомлення Lviv_dprof_rf » Пон, 13 липня 2020 10:46 am

У літню пору на залізниці традиційно тривав сезон дитячого та дорослого оздоровлення. Цього року через карантинні обмеження у державі відпочинок залізничників не відбудеться у звичному режимі.

– До 31 липня уряд продовжив карантинні обмеження, тож про відкриття дитячого табору «Трембіта» у селі Циганівці на Закарпатті наразі не йдеться, – розповів голова дорожньої профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця» Ярослав Афтанас. – Як далі розвиватиметься ситуація – побачимо. Ми виконали всі роботи, які необхідні були для підготовки табору до сезону, зокрема – капітально відремонтували кухню, дах, фасад, водопровідні труби. Кімнату, раніше призначену для охорони, переробили під санвузол, виконали поточний ремонт території. Для басейну придбали нове гумове покриття, проте через карантин наразі нема потреби його вкладати.

Щодо дорослого оздоровлення членів профспілки, то були різні думки, однак члени президії дорпрофсожу прийняли рішення все-таки розпочати сезон. Чимало залізничників висловлювали нам бажання поїхати на відпочинок, тим більше, що із Західної України уже почали курсувати поїзди у Херсон та Одесу. Пансіонат «Галичина» наразі закритий через карантин, і ймовірно, що цього літа туди так і не поїдуть відпочивальники. Ми підшукали інші варіанти – залізничників прийматимуть три пансіонати: «Амулет» у c. Залізний порт, «Сказка» та «Рута» у м. Затока. У перший заїзд – 10 липня – поїхали 14 осіб, на наступні заїзди, які будуть 20, 30 липня, 9 та 19 серпня, є більше охочих. Із цими пансіонатами наша дорожня профспілкова організація уклала відповідні договори. Вартість путівок є різною, однак для залізничника путівка в будь-який із цих пансіонатів коштуватиме три тисячі гривень на одну особу. Профспілковий комітет сплачуватиме 4,5 тисячі гривень, а дорпрофсож доплачуватиме решту до повної вартості. Якщо член профспілки їде із дружиною/чоловіком, то відповідно на двох путівка для них коштує шість тисяч гривень, плюс дружина/чоловік оплачує податок на прибуток, якщо не є членом профспілки нашої організації. Дев’ять тисяч гривень за цю путівку оплатить профспілковий комітет підрозділу, де працює член профспілки, а решта – дорожній комітет профспілки.

Зараз голови профкомів збирають заяви від працівників, які бажають поїхати на південь. Сподіваємося, що незважаючи на не зовсім сприятливі обставини, нам вдасться цього літа організувати комфортний відпочинок для наших залізничників.


«З публікації газети Магістраль регіональна – Львівський залізничник»
Lviv_dprof_rf
 
Повідомлення: 36
З нами з: Вів, 04 червня 2019 4:31 pm

Re: Оздоровлення

Повідомлення Lviv_dprof_rf » Чет, 10 вересня 2020 11:53 am

Оздоровлення та відпочинок – 2020


Незважаючи на несприятливі обставини, викликані суттєвими карантинними обмеженнями, дорпрофсожу регіональної філії «Львівська залізниця» все ж таки вдалося організувати комфортний відпочинок сімей спілчан на Чорному морі. Дорожня профорганізація уклала відповідні договори з трьома пансіонатами у Затоці та Залізному порті, і за літній період ми оздоровили 305 спілчан та членів їх сімей.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Окрім відпочинку на морі, територіальними профспілковими організаціями Ужгородської, Рівненської дирекцій залізничних перевезень та первинними профорганізаціями колійного, вагонного господарства проводився відпочинок членів профспілки у своїх регіонах, вони організовували поїздки вихідного дня. Загалом протягом літа відпочили та оздоровилися більше 1000 спілчан та членів їх родин за рахунок профспілкових коштів.

Так спілчанам Мукачівської дистанції колії на День профспілки вдалося організувати поїздку у Силоамські купальні, що знаходяться на озері Шаян (Закарпатської обл.).

Зображення

Колектив працівників Ужгородської дистанції сигналізації та зв’язку зі своїми родинами мандрували мальовничими містами Кам’янець-Подільська, Бакоти та Хотина.

Зображення

Хочемо відмітити голову первинної профспілкової організації Тернопільської дирекції залізничних перевезень Ковальчука Василя Васильовича, який цього року враховуючи карантинні обмеження організував чудовий відпочинок для спілчан дирекції у м. Сонячний Берег (Болгарія). Також для колективу Тернопільської дирекції були організовані поїздки вихідного дня у Волинський регіон на озеро Світязь.


Зображення
Зображення
Зображення

Прес-центр Дорпрофсожу регіональної філії "Львівська залізниця"
Lviv_dprof_rf
 
Повідомлення: 36
З нами з: Вів, 04 червня 2019 4:31 pm


Повернутись до Дорпрофсож регіональної філії «Львівська залізниця»

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість