Молодіжна рада

Модератор: Lviv_dprof_rf

До уваги користувачів!
Зображення

Дорожній комітет профспілки регіональної філії «Львівська залізниця
79000, м. Львів, вул. Гоголя, 1


Голова дорожньої профорганізації регіональної філії «Львівська залізниця» - Афтанас Ярослав Дмитрович, тел: 6-45-55, 6-44-15
Головний правовий інспектор праці - Пастух Володимир Іванович, тел: 6-38-91
Головний технічний інспектор праці - Харлан Володимир Іванович, тел: 6-55-51
Фахівець - Петришин Юрій Володимирович, тел: 6-39-95
Завідувач фінансового відділу - головний бухгалтер - Жінчин Оксана Анатоліївна, тел: 6-39-17
Бухгалтер - Евангеліді Оксана Богданівна, тел: 6-39-18

* - Телефони залізничні

Молодіжна рада

Повідомлення Lviv_dprof_rf » Чет, 06 червня 2019 10:31 am

29 травня 2019 в управлінні регіональної філії «Львівська залізниця» відбулась установча конференція Молодіжної ради Дорожньої профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця».

На молодіжну конференцію було запрошено керівництво регіональної філії «Львівська залізниця» - начальника служби кадрової та соціальної політики Кирду Андрія Михайловича, який інформував присутніх про роботу щодо підтримки молодих спеціалістів на залізниці та діяльності молодіжного директорату акціонерного товариства «Українська залізниця».

Про свою роботу доповіли голови молодіжних рад, які вже діють у територіальних та первинних профорганізаціях Дорпрофсожу регіональної філії «Львівська залізниця», а саме:
1. Голова молодіжної ради Ужгородської територіальної профспілкової організація на Львівській залізниці Петращук Іван.
2. Заступник голови молодіжної ради територіальної профспілкової організація Рівненської дирекції залізничних перевезень Павлюк Оксана.
3. Голова молодіжної ради первинної профспілкової організації Управління Львівської залізниці Піменова Вікторія.

Делегатами молодіжної конференції було акцентовано на проблемі рівня заробітної плати, яку отримує молодий працівник. Рівень оплати залізничників на сьогоднішній день залишається невисоким. Саме рівень оплати праці є одним з основних мотиваційних чинників, чому молодь не поспішає на роботу на залізничний транспорт, а ті, що приходять, через деякий час звільняються. Є також недоліки у питаннях охорони праці: у цьому році є проблема з невчасним забезпеченням спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту. Усе це свідчить, у тому числі, про необхідність посилення контролю за дотриманням трудового законодавства та виконанням норм колективного договору з боку виборних профспілкових органів усіх рівнів.

Також були висунуті ряд пропозицій щодо покращення умов колективного договору Львівської залізниці та прийнято рішення направити ці пропозиції в комісію з підготовки проектів постанов конференції трудового колективу регіональної філії «Львівська залізниця», а саме:
1). Внесення змін у діючий колективний договір Львівської залізниці в частині збільшення розміру виплати матеріальної допомоги та збільшення кількості днів додаткової відпустки при одруженні працівників залізничників.
2). Доповнення колективного договору Львівської залізниці пунктом про виплату матеріальної допомоги для працівників регіональної філії при народженні дитини.

Учасниками молодіжної конференції було зазначено, що допомога при народженні дитини вже багато років діє у колдоговорах регіональних філій Південно-Західної, Придніпровської, Південної залізниці, а у нашому колективному договорі вона відсутня, і це у свою чергу суттєво погіршує умови соціального захисту всіх працівників регіональної філії «Львівська залізниця».

Молоді профспілкові представники мали змогу виступити і поділитися своїми досягненнями та проблемами. Усі доповідачі були одностайні у визнанні того, що зараз дуже непрості часи та є багато проблем, які необхідно спільно вирішувати. Але незважаючи на всі перепони, проявляти активну життєву позицію й шукати можливості для перспективних напрямків розвитку діяльності молодіжних рад усіх рівнів.

Після виступів та обговорень було винесено на порядок денний питання про створення Молодіжної ради Дорожньої профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця», обрання голови, заступника та членів Молодіжної ради.

Головою Молодіжної ради обрано Піменову Вікторію Валеріївну – бухгалтер фінансово-економічної служби.
Заступником голови Молодіжної ради обрано Петращука Івана Васильовича – інженер експлуатаційного вагонного депо Ужгород.

До складу Молодіжної ради також обрані:
1. Брінь Тарас Іванович – економіст Тернопільської дистанції колії.
2. Гость Людмила Євгенівна – інженер локомотивного депо Мукачево.
3. Турега Назар Романович – інженер-технолог ремонтного вагонного депо Дрогобич.
4. Боровець Соломія Петрівна – провідний спеціаліст об’єднаної профспілкової організації Львівської дирекції залізничних перевезень.
5. Головатий Роман Володимирович – бригадир Сарненської дистанції колії.
6. Ясінська Тетяна Володимирівна – електромеханік Івано-Франківської дистанції сигналізації та зв’язку.
7. Білейчук Юрій Любомирович – бригадир експлуатаційного вагонного депо Коломия.
8. Мазуркевич Богдан Юрійович – бригадир колії Ківерцівської дистанції колії.
9. Монич Оксана Михайлівна – технік Львівської дистанції колії.
10. Кардаш Роман Іванович – заступник начальника Ужгородської пасажирської вагонної дільниці.

Делегатами на Форум молоді профспілки обрано:
1. Піменова Вікторія Валеріївна – голова молодіжної ради Дорожньої профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця».
2. Петращук Іван Васильович – заступник голови молодіжної ради Дорожньої профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця».
3. Павлюк Оксана Василівна – заступник голови молодіжної територіальної профспілкової організації Рівненської дирекції залізничних перевезень.
4. Брінь Тарас Іванович – голова Молодіжної ради первинної профспілкової організації Тернопільської дистанції колії.

У цілому конференція пройшла в атмосфері взаєморозуміння, конструктивного діалогу та рішучого настрою до спільної роботи щодо вирішення проблем молодих працівників.

Прес-центр Дорпрофсожу регіональної філії «Львівська залізниця»

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Lviv_dprof_rf
 
Повідомлення: 36
З нами з: Вів, 04 червня 2019 4:31 pm

Re: Молодіжна рада

Повідомлення Lviv_dprof_rf » П'ят, 28 лютого 2020 3:04 pm

26-27 лютого 2020 року у м. Львові – інформаційно-методичному бюро «Експрес» було проведено семінар-нараду молодіжного профспілкового активу Дорожньої профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» та директорату молоді АТ «Укрзалізниця».

Протягом дводенної інтенсивної зустрічі, молоді спілчани разом з лідерами директорату молоді мали можливість прослухати навчальні лекції по темах громадського контролю за дотриманням трудового законодавства та охорони праці, антикорупційної діяльності та механізмів вирішення трудових конфліктів на підприємстві.

Лекторами семінар-наради виступили:
- Головний правовий інспектор праці Дорпрофсожу регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» Пастух Володимир Іванович.
- Головний технічний інспектор праці Дорпрофсожу регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» Харлан Володимир Іванович
- Головний фахівець Офісу з антикорупційної діяльності АТ «Укрзалізниця» Турянська Аліна Ярославівна.
- Внутрішній тренер АТ «Укрзалізниця» Венгер Дмитро Іванович.

У семінарі також прийняли участь представники керівництва АТ «Укрзалізниця» - начальник управління соціальної політики Безпалько Ольга Миколаївна та начальник служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Львівська залізниця» Кирда Андрій Михайлович, які інформували про актуальні питання в роботі компанії та надали відповіді на запитання, які сьогодні турбують молодь залізниці.

За підсумками семінару молодіжна рада Дорожньої профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця» та лідери директорату молоді провели спільне засідання на якому обговорили спільні напрямки роботи та напрацювали дорожню карту вирішення поставлених цілей.


Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Lviv_dprof_rf
 
Повідомлення: 36
З нами з: Вів, 04 червня 2019 4:31 pm

Re: Молодіжна рада

Повідомлення Lviv_dprof_rf » Нед, 28 червня 2020 11:16 am

Вітаємо команду Молодіжної ради територіальної профспілкової організації Рівненської дирекції залізничних перевезень з перемогою у онлайн змаганні до Дня молоді серед команд молодіжних рад профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

1. Валерій Наумов
2. Станіслав Протащук
3. Оксана Павлюк
4. Інна Невидюк
5. Ольга Наумова


Хочемо відзначити, що успіх Молодіжної ради Рівненського теркому профспілки ДН-3 є невипадковим, так як, молодь Рівненщини протягом багатьох років показує на своєму прикладі, як небайдужі люди можуть спільно робити добрі справи для тих кому необхідна допомога.

Голова молодіжної ради Рівненського теркому профспілки ДН-3 Валерій Наумов велику увагу приділяє волонтерській роботі та організації спортивних змагань для дітей.

За його ініціативи було організовано відвідування:

- дитячого методичного центру "Особлива дитина"
- дитячого будинку м. Рівне
- будинку малятка м. Рівне
- дитячого садка для дітей з вадами опорно-рухового апарату та ДЦП "Пагінець"
- будинку інтернат м. Здолбунова для похилих людей
- організовано змагання для дітей з вільної боротьби на день профспілки залізничників - кубок теркому Рівненської дирекції залізничних перевезень серед юних вихованців ДЮСШ м. Здолбунова


Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Lviv_dprof_rf
 
Повідомлення: 36
З нами з: Вів, 04 червня 2019 4:31 pm

Re: Молодіжна рада

Повідомлення Lviv_dprof_rf » Пон, 21 вересня 2020 3:29 pm

#worldcleanupday #letsdoitukraine #молодьУЗ #молодьПрофспілки


Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Lviv_dprof_rf
 
Повідомлення: 36
З нами з: Вів, 04 червня 2019 4:31 pm

Re: Молодіжна рада

Повідомлення Lviv_dprof_rf » Пон, 28 вересня 2020 11:29 am

17 вересня 2020 на засіданні президії Дорожньої профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця» було розглянуто питання про роботу Молодіжної ради за період з червня 2019 – по серпень 2020.


Президія Дорпрофсожу відмітила, позитивну діяльність Молодіжної ради та активну участь, творчий підхід та ініціативу щодо захисту прав та інтересів молодих членів профспілки.


Голова Дорпрофсожу регіональної філії "Львівська залізниця" Ярослав Афтанас відзначив, що профспілка пишається своєю молоддю: - «Ваші цілеспрямованість і завзяття, стимулюють нас з впевненістю дивитися у майбутнє».
Зображення
Lviv_dprof_rf
 
Повідомлення: 36
З нами з: Вів, 04 червня 2019 4:31 pm

Re: Молодіжна рада

Повідомлення Lviv_dprof_rf » Пон, 05 жовтня 2020 3:50 pm

2-4 жовтня за ініціативи голови молодіжної ради ДН-3 Наумова Валерія та за сприяння голови Рівненського теркому профспілки Протащука А.В. відбулась екскурсійна поїздка для працівників підрозділів Рівненської дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці та членів їх сімей, які провели чудові вихідні на Хмельниччині у місті Кам‘янець-Подільський: гуляли містом, спостерігали фестиваль повітряних куль, насолоджувались краєвидами під час річкової прогулянки на катері та відпочивали у готельному комплексі «Ксенія».

Також відвідали Хотинську фортецю на Буковині та занурились в історію цього величного місця. Знайомились, спілкувались, жартували... загалом проводили час весело, з користю та задоволенням.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Lviv_dprof_rf
 
Повідомлення: 36
З нами з: Вів, 04 червня 2019 4:31 pm


Повернутись до Дорпрофсож регіональної філії «Львівська залізниця»

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість