Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

23 січня профспілка залізничників і транспортних будівельників відзначила 29-ту річницю створення у незалежній Україні. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці». На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця»

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Обговорено поточні питання профспілкової діяльності

25:02:2021 г.
Сьогодні, 25 лютого, на засіданні президії Ради профспілки обговорено низку питань поточної роботи: підсумки діяльності правової і технічної інспекцій праці Ради профспілки в 2020 році, щодо стану організації обліку відпрацьованих годин та їх оплату у філії «Проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту», затверджено статистичний звіт профспілки за минулий рік.

 

Солідарна підтримка діям профспілки на захист трудових прав спілчан

25:02:2021 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України звернулася до міжнарожної профспілкової спільноти та інших організацій за солідарною підтримкою:
 
11 лютого – до Міжнародної і Європейської федерацій транспортників (від ЄФТ відповідні офіційні листи вже спрямовано до Президента України, Прем’єр-міністра і Голови Верховної Ради); 
 
15 лютого – до Міжнародної організації праці (18 лютого завідувач сектору Європи і Центральної Азії Бюро МОП Сергіус ГЛОВАЦКАС у телефонному режимі надав практичні рекомендації щодо покрокових дій в залежності від результатів колективного трудового спору та позовної заяви до суду).
 
Надійшли також листи із солідарною підтримкою до нашої профспілки та звернення на адресу Президента України, Прем’єр-міністра і Голови Верховної Ради від галузевих профспілок країн СНД і Балтії – членських організацій Міжнародної конфедерації профспілок залізничників. 

 

Створено центральний штаб з організації та проведення акції протесту «робота за правилами»

23:02:2021 г.
Сьогодні, 23 лютого, в онлайн режимі відбулося позачергове засідання президії Ради профспілки щодо подальших дій з організації спротиву незаконним діям керівництва АТ «Укрзалізниця».
 
Ухвалено відповідні рішення на захист трудових прав і соціальних гарантій спілчан, зокрема створено центральний штаб з організації та проведення акції протесту «робота за правилами» і затверджено його склад.
 
Раді профспілки доручено забезпечити організацію діяльності штабу, створити інтерактивний комунікаційний майданчик для спілкування та обміну інформацією тощо.
 

Профспілка вимагає переглянути розмір чистого прибутку, запланованого у проєкті фінплану на 2021 рік для АТ «Укрзалізниця»

19:02:2021 г.
За дорученням президії Ради профспілки та учасників акції протесту, що відбулася 17 лютого в урядовому кварталі, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк звернувся з офіційними листами до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, Голови Наглядової ради Товариства Шевкі Аджунера та очільника АТ «Укрзалізниця» Володимира Жмака з приводу запланованого у проєкті фінансового плану «Укрзалізниці» на 2021 рік отримання чистого прибутку у розмірі 3,5 млрд грн., що розглядається наразі у центральних органах виконавчої влади.
 
У зверненнях наголошено, що планування чистого прибутку у таких розмірах є недопустимим і не обґрунтовано завищеним, оскільки весь рухомий склад та інфраструктура залізничного транспорту перебувають у критичному стані. Цього неможливо досягти без порушень технології роботи, що постійно відбувається у підрозділах з причин відсутності матеріалів, запасних частин, своєчасних ремонтів як рухомого складу, так і обладнання, а також без ущемлення прав залізничників на гідну оплату праці, невиконання умов Галузевої угоди. 
Детальніше...
 

Депутат Г.Мазурашу готує депутатське звернення до Уряду напідтримку вимог нашої профспілки

18:02:2021 г.
Депутат від фракції «Слуга народу» (округ № 203,  Чернівецька область) Г.Мазурашу під час виступу з трибуни Верховної Ради вчора, 17 лютого, повідомив про підготовку депутатського звернення до Прем’єр-міністра Д.Шмигаля щодо вимог нашої профспілки до Уряду.
 
Відео (Facebook-сторінка профспілки)
 
Відео  (YouTube-канал профспілки)
 
Нагадуємо, вчора, 17 лютого, відбулася масова акція протесту профспілки залізничників і транспортних будівельників України. 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 1 - 5 з 2258
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78