Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Не май сто кіп у полі, а май друзів доволі…

21:06:2022 г.
Сьогодні ми розповімо про важливі ініціативи, які започаткували волонтерський проєкт, та активну участь профспілкової молоді в житті країни. 
 
Зокрема, йтиметься про гуманітарну допомогу в рамках цього проєкту залізничникам в Запоріжжі, отримання якої стало можливим завдяки молодіжним лідеркам – двом Катеринам.
 
Спільний проєкт Trade Union Lifeline – «Профспілкова Дорога Життя», започаткований молодими активістами з Федерації профспілок України, ГО «Трудові ініціативи» та Профспілки залізничників і транспортних будівельників України для збору пожертвувань та надання допомоги переселенцям, біженцям та іншим людям, які постраждали від війни, активно розвивається і підтримує українців у різних куточках нашої держави. До проєкту молодь залучила профспілкові організації з більш як восьми країн та міжнародних федерацій профспілок.

Read more...
 

До відома

21:06:2022 г.
Держстат повідомляє: індекс споживчих цін (індекс інфляції) у травні 2022 р. становить 102,7%. 

Тож у червні, як і в попередньому місяці, будуть індексуватися заробітні плати тим працівникам АТ «Укрзалізниця», яким в останнє підвищували годинні тарифні ставки та посадові оклади у грудні 2021-го у розмірі 10,9% прожиткового мінімуму для працездатних осіб або 270,43 грн. 
Read more...
 

Запитуєте - відповідаємо: про відпустки під час воєнного стану

21:06:2022 г.
Останнім часом від наших членів профспілки все частіше надходять запитання, пов’язані з можливістю скористатися правом на відпустку під час воєнного стану. Тому ми вирішили підготувати підбірку найпопулярніших з них. 
 
Відразу зауважимо, що з набранням чинності 22 березня 2022 р. Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» № 2136-IX від 15.03.2022 р. у період дії воєнного стану змінено порядок надання відпусток.
 
Так, щорічна основна оплачувана відпустка надається працівникам тривалістю 24 календарні дні. Якщо тривалість щорічної основної відпустки працівника становить більше 24 календарних днів, різниця днів відпустки не втрачається, а має бути надана після закінчення дії воєнного стану.
 
Працівникам, залученим до виконання робіт на об’єктах критичної інфраструктури, згідно з ч. 2 ст. 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» роботодавець може відмовити у наданні будь-якого виду відпусток (крім відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, в також відпустки для догляду за дитиною до досягненню нею трирічного віку).
 
Ця норма дозволяє роботодавцю відмовити в наданні щорічної відпустки як повної тривалості, так і часткової. Право на надання відпустки повної тривалості не втрачається.
 
Щодо відпустки без збереження заробітної плати, то у мирний час її тривалість становить 15 календарних днів, у воєнний – термін її не обмежують. Отримати таку відпустку працівник може за власним бажанням або за угодою з роботодавцем.
 
Read more...
 

Співчуття…

16:06:2022 г.
12 червня у запеклім бою за Україну обірвалося життя залізничника, воїна і патріота своєї держави АЛЄНІЧЕВА Антона Валентиновича. Про загибель 35-річного машиніста повідомив голова первинної профорганізації Криворізького локомотивного депо Анатолій Кулешов:
 
«Антона більше з нами немає… Протягом трьох місяців з початку повномасштабного вторгнення боронив країну у найзапекліших боях і врешті віддав за Батьківщину своє ще молоде життя. Один із тієї плеяди Героїв України, яких з 2014-го вигартувала війна на Донбасі. Указом Президента у 2015 році нагороджений медаллю «ЗАХИСНИКУ ВІТЧИЗНИ».
 
Вирізнявся стійкістю, цілеспрямованістю, мужністю і рішучістю. На залізниці пройшов свій професійний шлях від слюсаря з ремонту рухомого складу до машиніста електровоза. Професіонал, який неодноразово показував високі знання у змаганнях з профмайстерності і здобував перемогу.
 
Співчуваємо сім’ї загиблого. Без батька залишилось троє діток. Добрий, світлий спомин про захисника назавжди залишиться у нашій пам’яті, у пам'яті рідних, друзів, колег і усіх, хто знав його, любив та шанував.
 
Дякую, друже, за все! Я вірю, що ця величезна втрата заради миру і спокою в Україні. 
 
Ти – Герой новітньої історії нашої держави, коли докорінно змінюється уявлення світу про українців…»
 
СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ! 
СЛАВА ЗАЛІЗНИМ ГЕРОЯМ!

 

На підтримку ЗСУ

13:06:2022 г.
Вже перераховано на підтримку Збройних Сил України – у благодійний фонд «Повернись живим»:
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 11 - 15 of 2547
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79