Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти у розмірі 4489,1 млн грн. на розвиток «Укрзалізниці». На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця» .«Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

«Укрзалізниця» повинна забезпечувати достатній соціально-економічний захист працівників

10:11:2020 г.
Так вважає профспілка залізничників і транспортних будівельників України, і з цього приводу її лідер Вадим Бубняк направив 9 листопада п. р. на адресу Голови Наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Шевкі Аджунера відповідного листа.
 
Працівники вкрай обурені, наголошено в листі, тим, що Товариство протягом тривалого часу не виконує свої зобов’язання перед залізничниками, визначені чинною Галузевою угодою. Вони втомилися слухати обіцянки, які не підкріплені діями. 
Подробнее...
 

Профспілка звернулася до очільника «Укрзалізниці» з вимогою виконати важливі положення чинної Галузевої угоди

10:11:2020 г.
Про це йдеться в офіційному листі Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадима Бубняка, що 6 листопада п. р. спрямовано до Голови правління АТ «Укрзалізниця» Володимира Жмака.
 
У зверненні наголошено про низку зобов’язань чинної Галузевої угоди, що з боку роботодавця не виконується, незважаючи на неодноразові вимоги профспілки. Тож чекатимемо від керівництва Товариства на конструктивну відповідь у встановлені законодавством терміни, не доводячи справу до розгляду у судовому порядку.

Подробнее...
 

Звернення профспілки щодо державної підтримки залізничного транспорту розглянуто у парламентському Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики

09:11:2020 г.
Відповідь на виконання доручення керівництва Верховної Ради  надійшла від голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева, в якій повідомлено про розгляд та спрямування до Міністерства фінансів України офіційного листа профспілки від 20 жовтня п. р. з вимогою державної підтримки залізничного транспорту:
«У зв’язку з тим, що запропоновані ініціативи потребують проведення аналізу впливу на доходну і видаткову чистини бюджетів, направляємо  зазначене звернення для розгляду Міністерству фінансів, у тому числі при підготовці законодавчих змін до Податкового кодексу України.
Про результати розгляду звернення повідомити заявника та Комітет у встановлений законодавством термін». 

 

Стабілізація фінансово-економічного становища Товариства – не за рахунок працівників!

06:11:2020 г.
Сьогодні, 6 листопада, Голова ФПТУ і профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк спрямував на адресу Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова офіційні листи щодо вкрай складного становища, в якому опинилися працівники 250-тисячного колективу, адже АТ «Укрзалізниця», головним акціонером якого є держава, протягом тривалого часу не виконує свої зобов’язання, визначені у чинній Галузевій угоді.
 

За дорученням Голови Верховної Ради звернення профспілки розглянуто та опрацьовано у профільному парламентському комітеті

06:11:2020 г.
Від Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури отримано відповідь на звернення профспілки залізничників і транспортних будівельників України щодо незгоди з ухваленим Урядом рішенням від 30.09.2020 р., № 1192-р про передання до сфери управління міністерства з питань стратегічних галузей промисловості будівель у центрі Києва, зокрема  приміщень Головного інформаційно-обчислювального центру АТ «Укрзалізниця», який є обʼєктом критичної інфраструктури. Профспілка висловила прохання  розібратися із небезпечною ситуацією та не допустити зупинки залізничного транспорту. 
 
У листі за підписом Голови Комітету Верховної Ради Юрія Кісєля зазначено, що звернення профспілки розглянуто, опрацьовано та спрямовано до міністерств – з питань стратегічних галузей промисловості та інфраструктури, а також до керівництва АТ «Укрзалізниця» для розгляду і надання вичерпної інформації.


 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 11 - 15 из 2234
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78