Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   6 млн грн. повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у першому півріччі 2020-го. На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Щодо скасування режиму неповного робочого тижня для працівників передпенсійного віку, а також тих, хто має статус батьків-одинаків та виховує неповнолітніх дітей

07:08:2020 г.
Відповідаючи на звернення профорганів усіх рівнів інформуємо, що 6 серпня 2020 року в. о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик надіслав на адресу причетних вказівку за № Ц-78/19-20 такого змісту:
 
«Відповідно до рішень, прийнятих на засіданні правління АТ «Укрзалізниця» 23.07.2020 р. внести зміни до пункту 9 доручень від 27.07.2020 р. № Ц-78/17-20 шляхом викладення їх у наступній редакції:
 
«9. ЦЗК – організувати оформлення відповідних наказів в АТ «Укрзалізниця», регіональних філіях та філіях про виключення працівників передпенсійного віку, яким залишилося до виходу на пенсію 3 роки та менше, а також працівників, що мають статус батьків-одинаків та виховують неповнолітніх дітей, з числа осіб з неповним робочим тижнем.
Термін: 06.08.2020 р.»

Як повідомлялося , таке рішення за наполяганням Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України було ухвалено правлінням АТ «Укрзалізниця».  

 

Керівництво «Укрзалізниці» відреагувало на звернення Ради профспілки

07:08:2020 г.
Акціонерним товариством, йдеться у листі «Укрзалізниці», опрацьовано звернення  Ради профспілки, спрямоване на адресу керівництва 3 липня п. р. 

Зазначено, що ухвалено рішення про відновлення з 1 серпня 2020 року виплат соціального характеру: «Для реалізації цього рішення  підготовлено і направлено у структурні підрозділи вказівку від 31.07.2010 р. № Ц/6-83/1342-20 щодо відновлення  виплат працівникам АТ «Укрзалізниця», які передбачені колективними договорами (матеріальні допомоги: на оздоровлення, при народженні дитини, на одруження, на поховання тощо)».

З метою виконання норм Галузевої угоди і колективних договорів, а також зняття соціальної напруги у трудових колективах  керівництвом АТ «Укрзалізниця» було ухвалено рішення щодо виділення  коштів для погашення заборгованості щодо відтермінованих соціальних виплат працівникам Товариства. Так, у червні виділено 20 млн грн, у липні – 60 млн грн.


 

«Укрзалізниця» відновить соціальні виплати працівникам

31:07:2020 г.
В. о. Голови правління Товариства І.Юрик повідомив, що з 1 серпня 2020 року «Укрзалізниця» відновить всі соціальні виплати, які передбачені Галузевою угодою та колективним договором, що до цього були відтерміновані у зв’язку з кризою, спричиненою пандемією COVID-19. Вони здійснюватимуться в декілька етапів та мають бути повністю виплачені до кінця цього року. 
 
Інформацію взято з офіційного сайту «Укрзалізниці»  

 

У першу неділю серпня традиційно відзначатимемо вже 17-ту річницю запровадження Дня профспілки залізничників і транспортних будівельників України

31:07:2020 г.
Вітаю всіх спілчан, колег зі святом єдності та згуртованості людей праці – із Днем профспілки залізничників і транспортних будівельників України
 
Нинішня економічна ситуація в країні вимагає від профспілки та її членських організацій постійного посилення своєї ролі у суспільстві, запровадження ефективніших та результативніших методів роботи, організаційного і кадрового зміцнення профспілкових лав. Ми повинні бути завжди напоготові для захисту соціально-економічних прав та інтересів спілчан, протистояти труднощам, робити дієві, конкретні кроки в досягненні бажаних результатів.
 
Історія профспілки стає насиченою знаковими подіями, пов’язаними насамперед із багатолюдними пікетуваннями Уряду, Офісу Президента України, долученням до масових солідарних акцій протесту під стінами Верховної Ради та парламентських комітетів. Ця тривала профспілкова боротьба спрямована на чітке дотримання з боку держави – Конституції України, законів та інших нормативно-правових актів, а з боку роботодавця – неухильного виконання Галузевої угоди і колективних договорів на користь наших спілчан.
 
Разом, пліч-о-пліч, незмінно дотримуючись дієвого гасла: «В єдності – наша сила!», ми здатні подолати виклики сьогодення! 
 
Бажаю вам, друзі, міцного здоров’я, благополуччя і миру на довгі та щасливі роки! 
 
З повагою 
Вадим Бубняк, 
Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

Подробнее...
 

Перелік категорій працівників, яким встановлено неповний робочий тиждень, – змінено

30:07:2020 г.
З ініціативи та за наполяганням Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України правлінням АТ «Укрзалізниця» ухвалено рішення про невстановлення режиму неповного робочого тижня працівникам регіональних філій та філій АТ «Укрзалізниця» з п’ятиденним режимом роботи, яким залишилося менше трьох років до настання права на отримання пенсійних виплат за віком. Відповідну телеграму (на дод. до вказівок від 26.06.2020 № Ц-3-83/1153-20 та від 22.07.2020 № Ц-83/1248-20) за підписом в. о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» І.Юрика було направлено керівникам регіональних філій та філій Товариства.
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 11 - 15 из 2206
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78