Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

5 квітня на засіданні Ради профспілки підсумовано виконання Галузевої угоди за 2017 рік. З 1 березня розпочато наступний етап підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників. В первинках до травня п. р. триватиме звітна кампанія. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Зі святом Великодня!

06:04:2018 г.

Шановні спілчани!

8 квітня православний світ відзначив свято Світлого Христового Воскресіння. Цими весняними днями наші душі сповнюються щирими почуттями радості, турботи один про одного, а міцна віра допомагає долати життєві випробування.

Від усього серця зичу вам міцного здоров’я, злагоди й благополуччя у домівках, миру й душевного спокою, підтримки близьких людей.

З повагою Вадим БУБНЯК, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

 

Сторони соціального діалогу зацікавлені у конструктивній співпраці на користь залізничників

06:04:2018 г.
Під час засідання Ради профспілки, що проходило 5 квітня за участі в. о. Голови правління ПАТ «Українська залізниця» Є.Кравцова, члена правління Ж.Марчека, директора з управління персоналом та соціальної політики Є.Козака і його заступника, начальника управління соціальної політики О.Безпалько, інших представників адміністрації. а також голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, підбито підсумки виконання у 2017 році Галузевої угоди і визначено перелік проблем, які потребують негайного вирішення.

Детальніше...
 

Погоджено проекти збірників нормативних матеріалів

06:04:2018 г.
На засіданні президії Ради профспілки 4 квітня п. р. погоджено проекти збірників нормативних матеріалів у господарствах електрифікації та електропостачання, приміських пасажирських перевезень:
«Типові норми часу на технічне обслуговування і поточний ремонт окремих видів пристроїв електропостачання СЦБ та інших нетягових споживачів»;
«Типові норми часу на прибирання та миття моторвагонного рухомого складу під час технічного обслуговування та поточних ремонтів».

 

Відбувся наступний етап підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників

04:04:2018 г.
Наказом ПАТ «Укрзалізниця» від 30.03.2018 р.,  № 221 введено в дію рішення правління Товариства від 29.03.2018 р., № Ц-64/32 Ком. т. про наступний етап підвищення тарифних ставок і посадових окладів з 1 березня 2018 року – додатку 4 до Положення про оплату праці працівників ПАТ «Українська залізниця».

 

Федерацію профспілок транспортників України очолив Вадим Бубняк

03:04:2018 г.
На засіданні Ради Федерації профспілок транспортників України, що відбулося сьогодні, 3 квітня, обговорено та вирішено ряд важливих питань.
Зокрема, розглянуто і задоволено заяву її постійного (з травня 2003 року) очільника Вадима Ткачова про звільнення з посади.
Головою ФПТУ обрано Голову профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадима Бубняка.
Ухвалено рішення про делегування представників Федерації, в тому числі її нового очільника  Вадима Бубняка, до Національної тристоронньої соціально-економічної ради та Спільного представницького органу всеукраїнських репрезентативних профоб’єднань та профспілок.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 11 - 15 з 1803

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Ради профспілки 5.04.2018 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78