Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Кроки щодо розгляду електронної петиції профспілки: 11 червня у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт № 10378. 6 червня профільний Комітет Верховної Ради України підтримав електронну петицію профспілки. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів і найближчим часом буде розглянута. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації. Профспілка переходить до наступних кроків – рішення президії 23 травня. 14 травня 2019 року відбулася масова акція протесту профспілки біля будівлі Кабміну. В 2019 році у профспілці пройде звітна кампанія. Внесено зміни і доповнення до Галузевої угоди – спільна постанова № Ц/6-76/7-18/51/Цпроф від 29.12.2018 р. Підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів – № Ц/6-26/3472-18 від 29.12.2018 р.  Профспілка надала зауваження і пропозиції до проекту Стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця»  на 2019–2023 рр. 
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Вітаємо колег з обранням!

06:06:2019 г.
На позачергових виборах головою дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці обрано Олександра Михайловича Лозка. На вакантну посаду заступника голови дорожньої профорганізації на громадських засадах обрано Олександра Семеновича Бєлікова – голову Київської територіальної профорганізації.

 

6 червня – День журналіста

06:06:2019 г.
Шановні друзі, щиро вітаю редакційні колективи галузевих видань з професійним святом –  Днем журналіста!
Успіхів вам, наснаги, дякуємо за вашу творчу працю, спрямовану на об’єктивне висвітлення роботи залізничного транспорту та профспілкової діяльності.
З повагою Вадим Бубняк, Голова Федерації профспілок транспортників України, 
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України
 

Електронну петицію 6 червня розгляне Комітет Верховної Ради

04:06:2019 г.
На засідання парламентського Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, що відбуватиметься 6 червня п. р., запрошено лідера  профспілки Вадима Бубняка – автора електронної петиції до Верховної Ради України «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років», яка набрала 25057 голосів на її підтримку.

 

Інформаційний день для профактиву

04:06:2019 г.
Сьогодні, 4 червня,  Рада профспілки провела черговий, щомісячний інформаційний захід для профактиву. Голова профспілки Вадим Бубняк наголосив на актуальних питаннях діяльності профорганів. 
Фахівці висвітлили теми щодо проведення роботи у рамках Року «Відпрацьованому часу – гарантовану оплату!», стану виробничого травматизму за 5 місяців п. р. в «Укрзалізниці», а також правозахисної, організаційно-масової, фінансової роботи тощо. 

 

Електронна петиція до Верховної Ради набрала 25057 підписів і найближчим часом буде розглянута

03:06:2019 г.
На сайті електронних петицій Верховної Ради України 4 березня 2019 року було оприлюднено петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». Автор – Голова ФПТУ, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк (текст електронної петиції затверджено президією Ради профспілки 28 лютого п. р.). В.Бубняк отримав повідомлення про те, що петиція набрала необхідну кількість підписів і найближчим часом буде розглянута.
Дякуємо всім, хто підтримав вимогу профспілки до Парламенту, а також профспілковому активу за проведення ефективних організаційних заходів.
До теми.
Відповідно до ст. 231 «Електронна петиція, порядок її подання та розгляду» Закону України «Про звернення громадян» розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не  пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.
Про підтримку або не підтримку електронної петиції публічно оголошується на офіційному веб-сайті Верховної Ради України.
У відповіді на електронну петицію повідомляється про результати розгляду порушених у ній питань із відповідним обґрунтуванням.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 11 - 15 з 2004

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання президії Ради профспілки 23.05.2019 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78