Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Триває підписна кампанія на підтримку вимог профспілки залізничників і транспортних будівельників України до АТ «Укрзалізниця». 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Порозуміння з керівництвом «УЗ» у питанні підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників не досягнуто: триватимуть переговори

25:03:2021 г.
Сьогодні, 25 березня, в онлайн режимі відбулося засідання Ради профспілки з розгляду питання про підсумки виконання в 2020 році чинної Галузевої угоди між АТ «Укрзалізниця» та профспілками. Із доповіддю виступив в. о. Голови правління Товариства Іван Юрик, який відповів на запитання учасників заходу.
 
Інформуємо, що стосовно головного питання – підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників – порозуміння не було досягнуто: профспілка продовжує консультації і переговори з адміністрацією. 29 березня з цього питання заплановано провести позачергове засідання президії Ради профспілки, на яке буде запрошений очільник «Укрзалізниці».
 
Важливо.  Тарифна ставка робітника 4 розряду становить 4779 грн. при підвищенні з 01.06.2021 р. на 8%, як запропоновано керівництвом «Укрзалізниці», це буде 5161 грн. або +382 грн. (!при мінімальній заробітній платі в Україні 6000 грн.).  Тарифна система на сьогодні  перебуває у стагнації, її треба витягувати з такого колапсу, коли кваліфікована праця наймасовіших залізничних професій й некваліфікована оплачуються однаково, оскільки здійснюється доплата до мінімальної зарплати. Тому виробничі підрозділи гостро відчувають відтік кадрів, який триватиме. 

 

Профспілка просить відкликати вимоги Уряду до АТ "Укрзалізниця" щодо сплати дивідендів

25:03:2021 г.
Голова профспілки Вадим Бубняк спрямував 24 березня на адресу керівництва урядового комітету з питань національної безпеки і оборони, стратегічних галузей промисловості, паливно-енергетичного комплексу та інфраструктури та голови парламентської Тимчасової слідчої комісії Юлії Гришиній офіційного листа щодо вимог Уряду до АТ «Укрзалізниця» зі сплати дивідендів  за 2018 рік у сумі 206,2 млн. грн. та за 2019 рік  у сумі 749,2 млн. грн. Враховуючи, що рішення з цього питання Верховною Радою ще не ухвалено, профспілка просить відкликати вимогу до АТ "Укрзалізниця" щодо сплати дивідендів, а зекономлені кошти направити на підвищення заробітної плати залізничників.
 
Звертаємо також увагу урядового комітету, наголошено у листі, що у проекті фінплану на 2021 рік заплановано чистий прибуток «Укрзалізниці» у розмірі 3,5 млрд грн., чого неможливо досягти без порушень технології роботи тощо, а також гідної заробітної плати залізничників: «Пропонуємо комітету збільшити витратну частину фінансового плану  Товариства для  безпечної роботи залізничного транспорту, збільшення витрат на підвищення тарифних ставок і посадових окладів, що забезпечить стабілізацію роботи  та зняття напруги у трудових колективах».

 

Обговорено стан готовності до акції "робота за правилами"

24:03:2021 г.
Сьогодні, 24 березня, проведено четверте засідання центрального штабу з організації та проведення акції протесту "робота за правилами" за участі представників регіональних штабів. Обговорено стан готовності до акції, ухвалено відповідні організаційні рішення. 

25 березня в онлайн режиме відбудеться засідання Ради профспілки з розгляду питання про виконання Галузевої угоди в 2020 році. У заході очікується участь та доповідь в. о. Голови правління АТ "УЗ" І. Юрика.
 

Акція «робота за правилами 31 березня: ситуацію центральний штаб профспілки тримає на контролі та своєчасно реагує на актуальні проблеми

23:03:2021 г.
В онлайн режимі  відбулося вже декілька засідань центрального штабу з організації та проведення попереджувальної акції «робота за правилами» за участі членів регіональних штабів із запрошенням голів первинних організацій. Ситуацію центральний штаб тримає на контролі та своєчасно реагує на актуальні проблеми.
 
На попередньому засіданні 17 березня проаналізовано конкретну роботу, проведену регіональними штабами щодо готовності до попереджувальної акції 31 березня 2021 року, також йшлося про активізацію  збору підписів за вступ у колективний трудовий спір з АТ «Укрзалізниця» (кінцевий термін – 25 березня), реалізовані ініціативи з комунікації із парламентською ТСК з питань перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця», керівництвом фракцій і комітетів Верховної Ради.
 
Наступне спільне засідання центрального штабу у розширеному складі відбудеться 24 березня.

 

Увага! 31 березня – оголошено попереджувальну акцію «робота за правилами»

19:03:2021 г.
Через незаконні дії та бездіяльність керівництва «Укрзалізниці», ущемлення законних прав та інтересів залізничники змушені вдатися до проведення попереджувальної акції «робота за правилами».
 
У зв’язку з чим, 31 березня 2021 року може бути затримано відправлення та прибуття поїздів, скасовано рейси та призупинено рух залізничного транспорту.
 
Просимо вибачення за тимчасові незручності! 
 
Але терпіння залізничників досягло межі... 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 11 - 15 з 2286
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78