Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Допомагаймо гуртом – наближаймо Перемогу разом!

09:06:2022 г.
Нещодавно залізничники Запорізького вузла отримали гуманітарну допомогу від облдержадміністрації, повідомив голова Запорізької територіальної профорганізації Андрій ХИЖНІЙ. 
 
«Неодноразово працівники звертались до адміністрації та голів первинок з проханням надати їм гуманітарну допомогу. Багато хто з них зараз перебуває на простої, заробітна плата впала, а ціни на продукти харчування навпаки зросли. Допоміг начальник Запорізької дирекції залізничних перевезень Ігор ТРИБІС. Він залучив підтримку Запорізької ОДА та подбав, щоб гуманітарна допомога надійшла залізницею якнайшвидше. А ми зі свого боку допомогли усе це розвантажити і доставити пакунки з продуктами харчування туди, де їх потребували», – додав голова теркому.
 
Тож ми вирішили детальніше розпитати у керівника дирекції про цей гуманітарний вантаж.
 
– Ігорю Миколайовичу, чи вже отримали працівники цю допомогу? І чи усіх вдалося охопити?
 
– Так, ми вже передали 6 тисяч продовольчих наборів від облдержадміністрації працівникам різних структурних підрозділів, а також пенсіонерам-залізничникам Запорізького вузла. Навіть вдалося невелику кількість доставити у Пологи.
 
Заявок дійсно багато, люди у скрутному становищі, більшість підприємств Запоріжжя зараз не працює, тому ми намагалися охопити усіх. Хто не отримав цього разу, ще матиме таку можливість. Найближчим часом знову звертатимемося до держави по допомогу. А наразі дякуємо голові Запорізької обласної державної адміністрації Олександру СТАРУХУ і його заступниці, відповідальній за цей напрям роботи, Златі НЕКРАСОВІЙ за те, що відгукнулися, організували збір і доставку такої кількості гуманітарного вантажу.
 
Не менш важлива тут правильна і ефективно налагоджена комунікація. Ми вийшли з пропозицією до ОДА – вони відреагували. Попередньо разом з профспілкою зібрали заявки. Як прибув вагон з допомогою, ми усі разом його розвантажили і передали у структурні підрозділи для розподілення між працівниками. Дякуємо всім, хто долучився, за злагоджену роботу.

 

Конгрес Європейської федерації транспортників – 2022: як це було

08:06:2022 г.
Наприкінці минулого місяця, з 22 по 27 травня, в Будапешті відбувся черговий VI Конгрес Європейської федерації транспортників (ETF), в якому взяли участь понад 500 делегатів із більш як 200 професійних спілок транспортників і 38 європейських країн.
 
Коротко про нашу участь у міжнародному профспілковому заході:
 
- Голову Федерації профспілок транспортників України, Голову Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Олексія Семеруня на Конгресі обрано до складу Виконавчого комітету Європейської федерації транспортників.
 
- У своєму виступі лідер ФПТУ і профспілки категорично наполягав і це була наша принципова позиція, яку підтримали делегати, переведення профспілок України в інший (без росії і білорусії) субрегіон ЄФТ. Тепер наша профспілка працюватиме разом з колегами із Польщі, Угорщини, Чехії. Ми вчергове довели, що остаточно обрали курс інтеграції в європейський профспілковий рух. 
 
- На Конгресі вчергове наголошено на необхідності міжнародним профспілковим партнерам продовжувати надавати підтримку транспортникам України. Відзначено вже проведену роботу МФТ і ЄФТ у цьому напрямі – у квітні створено надзвичайний Фонд підтримки транспортників України та їхніх профспілок, завдяки якому нещодавно надійшла перша гуманітарна допомога.

За результатами виборів одноголосну підтримку здобули лідери ЄФТ минулих років − президент Френк Морелс і генеральний секретар Лівія Спера. Їх переобрано на новий термін.

ДО ТЕМИ
На минулому тижні Головою профспілки ініційовано чергову зустріч із колегами з Міжнародної та Європейської федерацій транспортників щодо формування наступного конвою гуманітарної допомоги для залізничників.

 

Припинення виплати заробітної плати працівникам, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, – неприпустимо та суперечить законодавству

08:06:2022 г.
Профспілка звернулася до Голови правління АТ «Укрзалізниця» О.Камишіна щодо негайного врегулювання питання оплати часу вимушеного простою працівникам Товариства, які перебувають на тимчасово окупованих територіях України.
 
В листі за підписом лідера профспілки О.Семеруня зазначено, що оплата часу вимушеного простою та його облік регулюється Положенням про оплату праці працівникам АТ «Укрзалізниця», рішенням правління (протокол № Ц-54/31 Ком.т. засідання правління АТ «Укрзалізниця» від 14.03.2022) та алгоритмом дій щодо обліку робочого часу та організації роботи працівників АТ «Укрзалізниця» в умовах режиму воєнного стану в Україні, який є додатком до нього. Однак жоден із перерахованих нормативних документів не містить обмеження щодо оплати часу простою працівникам, які перебувають на тимчасово окупованих територіях.
 
Тож численні звернення працівників, які опинилися у безвихідній ситуації та без засобів існування, мають бути почуті. Профспілка вимагає від керівництва АТ «Укрзалізниця» врегулювання цього питання. 
 
А ті працівники, які співпрацюють з окупантами, будуть притягнуті до відповідальності, але це мають встановити відповідні правоохоронні органи, наголошено у листі.

 

На підтримку ЗСУ та членів профспілки

03:06:2022 г.
Вже перераховано на підтримку Збройних Сил України – у Благодійний фонд «Повернись живим» та допомогу членам профспілки:
 

Детальніше...
 

Про добрі справи

02:06:2022 г.
Чимало залізничників разом із сім’ями через активні бойові дії у містах, де вони мешкали, змушені були шукати тимчасового прихистку у безпечніших регіонах країни. Таким для них, як і для багатьох українців, стало Закарпаття.

За офіційними даними тільки станом на 28 лютого (4-й день повномасштабного вторгнення) Закарпатська область прийняла майже 50 тисяч біженців.

Ми вже не раз розповідали про оздоровчий табір «Трембіта», який завдяки дорожній профорганізації регіональної філії «Львівська залізниця» став справжнім центром переселенців.

Люди ділилися з нами своїми історіями, дякували за допомогу, яку їм надають, а також розповідали як змінилося їхнє життя з того страшного ранку, коли ми усі прокинулися від ворожих вибухів.

Зараз у «Трембіті» проживають 110 дорослих і 27 дітей – залізничники та члени їхніх родин. Нещодавно до них завітав Голова профспілки Олексій Семерунь, який зустрівся зі спілчанами та відповів на їхні запитання.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 11 - 15 з 2540
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79