Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

4 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

До уваги спілчан – черговий номер профспілкової газети

31:07:2019 г.
Сьогодні, 31 липня, вийшов друком № 14 (769) газети «Вісник профспілки» накладом 87,8 тис. примірників. 
 

«Запитуєте – відповідаємо»: про новий сайт дисконтної програми, електронний профспілковий квиток та пропозиції…

31:07:2019 г.
На форум профспілки у рубрику «Запитання – відповідь» або телефоном все частіше надходять повідомлення, пов’язані із реалізацією соціального проєкту «Електронний профспілковий квиток»
Тож «Запитуєте – відповідаємо»… 

Детальніше...
 

Актуальна тема: щодо запровадження Кодексу корпоративної етики

26:07:2019 г.
На численні звернення профорганів і спілчан президія Ради профспілки на засіданні 25 липня п. р. розглянула питання щодо запровадження в АТ «Українська залізниця» Кодексу корпоративної етики та доручила Голові профспілки Вадиму Бубняку звернутися з відповідними листами до Голови Наглядової ради Товариства Шевкі Аджунера та очільника «Укрзалізниці» Євгена Кравцова.
У листах зазначено:
«Законодавством України не вимагається прийняття такого нормативного акта підприємствами, установами, організаціями, а, відповідно, не встановлено порядок його прийняття. До того ж, враховуючи, що положення Кодексу зачіпають трудові права та інтереси усіх працівників, прийняття такого документа без участі профспілки вважаємо порушенням п. 3.7.5 чинної Галузевої угоди... 
Детальніше...
 

4 серпня відзначатимемо День профспілки залізничників і транспортних будівельників України

25:07:2019 г.
На засіданні президії Ради профспілки сьогодні, 25 липня, ухвалено постанову про відзначення Дня профспілки. Профорганізаціям усіх рівнів рекомендовано провести цьогорічні заходи під профспілковим гаслом 2019 року: «Відпрацьованому часу – гарантовану оплату!» із широким використанням символіки та атрибутики профспілки, заохоченням профактиву, вшануванням ветеранів профспілкового руху, урочистим прийомом молоді до профспілкових лав тощо.
Головам дорожніх, територіальних, об’єднаних і первинних організацій запропоновано провести напередодні свята інформаційну кампанію, мета якої –довести до кожного спілчанина думку про необхідність активно захищати свої особисті та колективні права перед роботодавцем, активно розповідати про реалізацію та розвиток соціальних проєктів та ініціатив профспілки (дисконтна програма, профспілкова корпорація мобільного зв’язку life:), Професійний недержавний галузевий пенсійний фонд «Магістраль», лікарняна каса, допомога від нещасних випадків на виробництві, електронний профспілковий квиток).

 

Погоджено типові норми

25:07:2019 г.
На засіданні президії Ради профспілки сьогодні, 25 липня, погоджено проєкт збірника нормативних документів у господарстві колії та споруд – «Типові норми часу на ремонтні роботи із заміни стрілочних переводів та перевідних брусів», який проходив апробацію у виробничих умовах і був схвалений трудовими колективами дистанцій колії: Великотокмацької, Верхівцевської, Синельниківської, Пологівської, Нижньодніпровської регіональної філії «Придніпровська залізниця», Люботинської, Гребінківської («Південна залізниця»), Попаснянської («Донецька залізниця») та Мелітопольської колійної машинної станції регіональної філії «Придніпровська залізниця».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 11 - 15 з 2037
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XII Спартакіада залізничників 1-4.08.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78