Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підтримаймо петицію! 4 березня на сайті електронних петицій Верховної Ради оприлюднено петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». В 2019 році у профспілці пройде звітна кампанія. Внесено зміни і доповнення до Галузевої угоди – спільна постанова № Ц/6-76/7-18/51/Цпроф від 29.12.2018 р. Підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів – № Ц/6-26/3472-18 від 29.12.2018 р.  Профспілка надала зауваження і пропозиції до проекту Стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця»  на 2019–2023 рр. 
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Інформаційний день для профактиву

03:04:2019 г.
Рада профспілки 2 квітня п. р. провела щомісячний інформаційний день для профспілкового активу у форматі веб-конференції із підключенням 38 абонентів – студій дорожніх, територіальних, об’єднаних комітетів. Як завжди, до участі у заході запрошувалися голови молодіжних рад профорганізацій всіх рівнів.
Перший заступник Голови профспілки Олександр Мушенок поінформував колег та профактив про актуальні проблеми сьогодення, відповів за запитання присутніх, а фахівці Ради профспілки розповіли про поточні питання за напрямами роботи відділів.

 

«Безпечне та здорове майбутнє праці»: 28 квітня – Всесвітній день охорони праці

03:04:2019 г.
Під таким гаслом за рекомендацією Міжнародної організації праці, про що йдеться у Зверненні оргкомітету Державної служби України з питань праці , у цьому році проводитимуться відповідні заходи.
Із цього приводу президія Ради профспілки 28 березня ухвалила постанову . Так, профорганізаціям усіх рівнів запропоновано з 22 по 26 квітня п. р. провести у виробничих та структурних підрозділах, на підприємствах залізничного транспорту «Тиждень охорони праці». Профорганам рекомендовано разом з роботодавцями визначитися із організацією заходів.
У квітні проводитимуться також «Дні трудового права», інші заходи, щоб привернути увагу трудових колективів, адміністрації, всіх спілчан до проблемних питань з охорони праці, промислової безпеки, а також здійснення профілактичної роботи задля зменшення кількості нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань, поліпшення умов праці тощо. Традиційно здійснюватимуться спільні заходи із вшанування пам’яті загиблих на виробництві.

 

Вимоги до керівництва АТ «Українська залізниця»

01:04:2019 г.
На засіданні Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України 28 березня 2019 року затверджено вимоги  до керівництва АТ «Українська залізниця». У документі йдеться, зокрема, про підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівникам Товариства (крім вищого керівництва) з 1 квітня 2019 року не менше ніж на 25%,  виплату у першому півріччі 2019-го винагороди за підсумками роботи в 2018 році та інші вимоги.
У листі з цього приводу очільнику «Укрзалізниці» Євгену Кравцову запропоновано вжити невідкладних заходів щодо вимог до керівництва АТ «Укрзалізниця» та надати Раді профспілки відповідь до 10 квітня п. р.
Детальніше...
 

Звернення Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України до Уряду

01:04:2019 г.
На адресу Кабінету Міністрів України за дорученням членів Ради профспілки Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки Вадим Бубняк спрямував Звернення до Уряду: «Учасники засідання Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України звертаються до Кабінету Міністрів України з вимогою негайно переглянути постанову Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 р., № 1034 щодо встановлення посадового окладу керівникам підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, з метою встановлення зв’язку між розміром заробітної плати керівництва таких підприємств та середньої заробітної плати працівників цих підприємств», наголошено у Зверненні.

Детальніше...
 

Триває голосування за електронну петицію

29:03:2019 г.
За електронну петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років», розміщену на початку місяця на сайті Верховної Ради України, за даними на сьогодні, 29 березня, проголосувало 5239 осіб від необхідної кількості 25 тис. голосів.
Збір підписів  триватиме до 4 червня 2019 року. Об’єднавши зусилля і приєднавшись до категоричної позиції профспілки проти незаконного і необґрунтованого виключення із законодавства норм щодо призначення пенсій за вислугу років окремим категоріям залізничників, можна досягти позитивного результату.
Проголосувати можна тут
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 11 - 15 з 1965

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Ради профспілки 28 березня 2019 р.

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78