Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

З 1 квітня п. р. введено в дію в повному обcязі Положення про оплату праці. 5 квітня на засіданні Ради профспілки підсумовано виконання Галузевої угоди за 2017 рік.  Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

«Оранта» збільшила знижку

04:06:2018 г.
Партнер дисконтної програми страхова компанія «Оранта» з 7 червня п. р. за програмою «АвтоцивілкаSMART» для спілчан – власників карток збільшила знижку з 20 до 50 %.
Полісом обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів передбачено додатковий ліміт відповідальності по майну у розмірі 25 тис. грн. (загальний розмір відповідальності становить 125 тис. грн. по майну) та медичне страхування із страховою сумою 5 тис. грн.
 

"Укрзалізниця" та галузева профспілка ініціюють звернення до парламенту щодо відновлення залізничникам права дострокового виходу на пенсію

31:05:2018 г.
Керівництво ПАТ "Укрзалізниця" спільно з профспілкою залізничників і транспортних будівельників України ініціюють офіційне Звернення до Верховної Ради України щодо відновлення для окремих категорій працівників залізничної галузі права дострокового виходу на пенсію за вислугу років. 

 

Погоджено нормативні документи

31:05:2018 г.
На засіданні президії Ради профспілки 24 травня п. р. погоджено проект збірника норм у господарстві електрифікації – «Типові норми часу на поточний ремонт окремих видів обладнання тягових підстанцій і постів секціонування електрифікованих залізниць», який проходив апробацію у виробничих умовах і був схвалений трудовими колективами у дистанціях електропостачання: Стрийській, Ужгородській, Рівненській, Самбірській – Львівської залізниці; Сумській – Південної залізниці; Павлоградській, Верхівцевській, Нижньодніпровськ-Вузол – Придніпровської залізниці.

Запровадження збірника буде здійснено з дотриманням вимог ст. 86 КЗпПУ і повідомленням працівників про застосування не пізніше як за один місяць.

 

Укрзалізниця готова підтримати ініціативу Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників у вирішенні питання розрахунків з учасниками акції «Робота за інструкцією»

30:05:2018 г.
 

Звернення Ради профспілки до керівництва ПАТ «Укрзалізниця» щодо вирішення питання виплати заробітної плати працівникам – учасникам акції

30:05:2018 г.
Після розширеної зустрічі, що відбулась вчора, 29 травня, у Міністерстві інфраструктури за участі міністра Володимира Омеляна та представників профспілок, які діють на залізничному транспорті,  Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк на адресу  в.о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова сьогодні, 30 травня, спрямував листа, у якому висловив занепокоєння ситуацією, яка може призвести до втрати доходу окремими працівниками – учасниками акції «Робота за інструкцією», що погіршить матеріальний стан їхніх сімей.
 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 11 - 15 з 1839

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання профсекції працівників господарства приміських перевезень 31.05.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78