Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

15 червня Рада профспілки провела засідання профсекції працівників господарства приміських пасажирських перевезень. 30 травня відбулось засідання президії Ради профспілки. 16 травня Рада профспілки провела семінар-нараду правових інспекторів праці. З 1 березня 2017 р. на 25 % підвищено тарифні ставки й посадові оклади працівників залізничного транспорту. З 1 січня 2017 р. розмір добових при відрядженні працівників залізничного транспорту в межах України підвищено з 60 грн. до 100 грн. Триває впровадження електронного профспілкового квитка.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

4 червня – День Святої Трійці

02:06:2017 г.
Дорогі спілчани!

У цей світлий день прийміть найщиріші вітання із одним з найбільших християнських свят – Трійцею, що символізує розквіт і оновлення світу. Нехай ваші душі сповнюються віри й надії, а найкращі сподівання втілюються в життя. Зичу миру, родинного затишку і добробуту, щастя і впевненості в майбутньому.
З повагою

Вадим БУБНЯК,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України


 

Спілчани знайомляться із черговим номером профспілкової газети

02:06:2017 г.
Вийшов друком черговий номер газети «Вісник профспілки» накладом майже 153 тис. примірників. З електронною версією профспілкової газети можна ознайомитися на нашому сайті тут


 

Профспілка допомогла

02:06:2017 г.
Правові інспектори праці Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України у дорожніх профорганізаціях і профкоми виробничих підрозділів наполегливо відстоюють трудові права спілчан та стежать за виплатою належних працівникам коштів.

Детальніше...
 

Президія Ради профспілки ухвалила Заяву щодо Концепції пенсійної реформи в Україні

01:06:2017 г.
Враховуючи запропоновану Урядом 17 травня 2017 року Концепцію пенсійної реформи в Україні та з метою недопущення погіршення умов пенсійного забезпечення осіб, зайнятих на роботах, що дають право  виходу на пенсію на пільгових умовах та за вислугою років, президія Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України на засіданні 30 травня ухвалила Заяву щодо Концепції пенсійної реформи в Україні в частині запропонованих Кабінетом Міністрів України підходів до пенсійного забезпечення осіб, що мають право дострокового виходу на пенсію на пільгових умовах (Список № 1 і Список № 2) та за вислугою років. 
Заяву спрямовано до Кабінету Міністрів України та запропоновано Спільному представницькому органу всеукраїнських профспілок на національному рівні розглянути це питання на своєму засіданні.
 
 
Детальніше...
 

Видано нову книгу з профспілкової діяльності

01:06:2017 г.
Рада профспілки за фінансової підтримки ТОВ «Пульс Телеком» видала нову книгу з профспілкової діяльності – «Статті, коментарі, спогади…», автором якої є колишній перший заступник Голови профспілки Михайло Сінчак. Опубліковані матеріали охоплюють період з 1992 року по теперішний час.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 11 - 15 з 1647

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

Наш перший сайт

 

Головна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання профсекції працівників господарства приміських пасажирських перевезень 15.06.2017р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78