Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Вітаємо із 30-річчям Незалежності України!

23:08:2021 г.
23 серпня – День Державного Прапора України
24 серпня – День Незалежності України 

Детальніше...
 

Надійшла офіційна відповідь…

17:08:2021 г.
Надійшла офіційна відповідь на звернення Голови ФПТУ та профспілки В.Бубняка, спрямоване Міністру інфраструктури України О.Кубракову, про необхідність врахування пропозицій АТ «Укрзалізниця» щодо тарифної політики та внесення відповідних змін до проєкту наказу «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги».

Детальніше...
 

«Віснику профспілки» 25 років!

16:08:2021 г.
«Вісник профспілки залізничників і транспортних будівельників України» – наймасовіша профспілкова газета в Україні, якій сьогодні виповнюється 25 років!
 
16 серпня 1996 року вийшов друком перший номер власного інформаційного бюлетеня Ради профспілки, який й надалі залишається офіційним джерелом інформації для трудового колективу залізничників та профспілкового активу. За цей час «Вісник» ствердився як фахове профспілкове видання, яке користується популярністю і повагою читачів. Якщо згадати 2012-й, то наклад газети тоді сягнув максимальної позначки – 353 тис. примірників, нині він коливається в межах 50 тис., що в сучасних умовах підтверджує багатотиражність й авторитетність видання. Це свідчення того, що творчий колектив Ради профспілки у співпраці з дописувачами газети тримає руку на пульсі, висвітлюючи ті теми, які важливі й близькі спілчанам. 
 
Розвитку та процвітання тобі, «Віснику»!
 

На варті трудових прав членів профспілки

11:08:2021 г.
У першому півріччі 2021 р. за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів спілчанам повернуто незаконно не виплачених 7 млн грн. Захищено трудові права понад 6 тис. працівників АТ «Укрзалізниця».

Детальніше...
 

8 серпня – День будівельника

08:08:2021 г.
Дорогі друзі, вітаю вас із професійним святом!

Професія будівельника в усі часи вважається почесною і шанованою працею. Завдяки вам зводяться та облаштовуються надзвичайно важливі для транспортної галузі об’єкти. Нові технології будівництва забезпечують надійність споруд, а висококваліфіковані й досвідчені майстри своєї справи вміло втілюють у життя найсміливіші задуми. Тож плоди вашої сумлінної праці гідно оцінюють залізничники, пасажири, жителі міст і сіл, які широко використовують їх у повсякденні.

Бажаю міцного здоров’я, щастя і злагоди у ваших родинах.

З глибокою повагою Вадим Бубняк,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 11 - 15 з 2338
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79