Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти у розмірі 4489,1 млн грн. на розвиток «Укрзалізниці». На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця» .«Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Пресконференція профспілки на тему: «Про соціально-економічну ситуацію в АТ «Укрзалізниця»

12:11:2020 г.
Пресзахід відбувся вчора, 11 листопада, в Укрінформі. 

Повідомлення з сайту Укрінформ
 
Наступний крок профспілки - позов до суду на керівництво «Укрзалізниці»

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України подасть позов до суду на керівництво «Укрзалізниці», якщо зобов'язання за Галузевою угодою не будуть виконані.

Про це на пресконференції в Укрінформі повідомив Вадим Бубняк, голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України. 

Детальніше...
 

Пресконференція профспілки в Укрінформі

10:11:2020 г.
Пресзахід відбудеться завтра, 11 листопада, о 12:00 в інформаційному агентстві і транслюватиметься онлайн на сайті та YouTube-каналі Укрінформу. 
 
Долучитися до перегляду тут.
 
Відео згодом можна буде переглянути на YouTube-каналі профспілки.
 
 __1.jpg
 

«Укрзалізниця» повинна забезпечувати достатній соціально-економічний захист працівників

10:11:2020 г.
Так вважає профспілка залізничників і транспортних будівельників України, і з цього приводу її лідер Вадим Бубняк направив 9 листопада п. р. на адресу Голови Наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Шевкі Аджунера відповідного листа.
 
Працівники вкрай обурені, наголошено в листі, тим, що Товариство протягом тривалого часу не виконує свої зобов’язання перед залізничниками, визначені чинною Галузевою угодою. Вони втомилися слухати обіцянки, які не підкріплені діями. 
Детальніше...
 

Профспілка звернулася до очільника «Укрзалізниці» з вимогою виконати важливі положення чинної Галузевої угоди

10:11:2020 г.
Про це йдеться в офіційному листі Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадима Бубняка, що 6 листопада п. р. спрямовано до Голови правління АТ «Укрзалізниця» Володимира Жмака.
 
У зверненні наголошено про низку зобов’язань чинної Галузевої угоди, що з боку роботодавця не виконується, незважаючи на неодноразові вимоги профспілки. Тож чекатимемо від керівництва Товариства на конструктивну відповідь у встановлені законодавством терміни, не доводячи справу до розгляду у судовому порядку.

Детальніше...
 

Звернення профспілки щодо державної підтримки залізничного транспорту розглянуто у парламентському Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики

09:11:2020 г.
Відповідь на виконання доручення керівництва Верховної Ради  надійшла від голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева, в якій повідомлено про розгляд та спрямування до Міністерства фінансів України офіційного листа профспілки від 20 жовтня п. р. з вимогою державної підтримки залізничного транспорту:
«У зв’язку з тим, що запропоновані ініціативи потребують проведення аналізу впливу на доходну і видаткову чистини бюджетів, направляємо  зазначене звернення для розгляду Міністерству фінансів, у тому числі при підготовці законодавчих змін до Податкового кодексу України.
Про результати розгляду звернення повідомити заявника та Комітет у встановлений законодавством термін». 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 11 - 15 з 2236
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78