Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Асоціації ветеранів війни та праці залізничного транспорту України – 30

11:01:2023 г.
У 2022 році виповнилося 30 років від дня створення Асоціації ветеранів війни та праці залізничного транспорту України. 
 
На сьогодні Асоціація об’єднує майже 140 тисяч ветеранів, шанованих у транспортній галузі людей. І протягом трьох десятиліть спрямовує свою діяльність на те, щоб підтримка пенсіонерів-залізничників була постійною та системною, а права та інтереси людей поважного віку – гідно захищені.
 
З нагоди ювілею за вагомий особистий внесок у становлення й розвиток ветеранського руху на залізничному транспорті та активну громадську діяльність ветеранів-залізничників привітали Голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр КАМИШІН та Голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Олексій СЕМЕРУНЬ. Вручено почесні відзнаки.
 
Від Акціонерного товариства «Українська залізниця» знаком «За сприяння розвитку залізничного транспорту» нагороджено:
 
– ВАВРИЩУК Ніну Феофанівну – голову Тернопільської регіональної ради ветеранів Львівської залізниці;
 
 ГАВРИШ Марію Василівну – голову ради ветеранів управління регіональної філії «Південно-Західна залізниця»; 
 
 ГРЕБЕНЮК Тетяну Василівну – голову «Дніпровської регіональної ради пенсіонерів-залізничників» регіональної філії «Придніпровська залізниця»;
 
 ІСЕНКО Григорія Григоровича – голову ради об’єднання ветеранів війни та праці Одеської залізниці;
 
 ТОКАР Михайла Івановича – заступника голови ветеранської організації регіональної філії «Південна залізниця».
 
Від Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Почесною грамотою Ради профспілки нагороджено:
 
 ОЛІЯРНИКА Ярослава Васильовича – голову Львівської регіональної ради Об’єднання ветеранів війни та праці Львівської залізниці;
 
 ЮХИМЧУКА Івана Васильовича – заступника голови ради Об’єднання ветеранів війти та праці Одеської залізниці;
 
 МОРОЗОВУ Людмилу Іванівну – голову ради громадської організації Об’єднання ветеранів війни і праці філії «Донецька залізниця»;
 
 ІВОЛГІНУ Валентину Олександрівну – голову ради громадської організації Ветеранська організація регіональної філії «Південна залізниця»;
 
 ЧЕПОВЕЦЬКУ Поліну Цаліківну – бухгалтера ради громадської організації Об’єднання ветеранів війни та праці регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

Ми усією профспілковою родиною щиро вітаємо ветеранів-залізничників з ювілеєм! Ви довгі роки будували та розвивали і залізницю, і нашу країну, а передавши цю естафету наступним поколінням, не лишаєтесь осторонь турбот і проблем галузі. 

Неможливо оминути влучні слова з привітання від засновниці ГО «Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи» Жанни Кірпи: «…Праця на залізниці не є і ніколи не була легкою, адже вона вимагає від людей жертовності і повної самовіддачі, дисциплінованості і організованості. Ця праця створювала особистості і гартувала характери. Пам’ятаю ваші осяяні творчим пошуком обличчя і те завзяття, з яким ви брались за доручену роботу. На ваші роки праці прийшов час оновлення і становлення українських залізниць. Нам є що згадати і є чим пишатись…»
 

Зимове свято для дітей залізничників...

10:01:2023 г.
Зимове свято для дітей залізничників відбулось завдяки співпраці адміністрації Укрзалізниці і низки профспілкових організацій підрозділів київського регіону. А розфарбувала його для дітлахів Молодіжна рада профспілки. Укрзалізниця призначила додатковий рейс «Різдвяного експреса» спеціально для працівників, профорганізації подбали про квитки для спілчан, а молодь, дізнавшись, хто буде пасажирами ретропоїзда, запросила ельфів, тролів і навіть самого Санту скласти компанію дітлахам.
 
Подія відбулась завдяки співпраці нашої молоді з волонтерським проєктом #Tradeunionlifeline.
 
«Зазвичай члени нашої молодіжки самі стають казковими персонажами для свят, які організовують первинки. Цього разу у нас було обмаль часу на підготовку, тому, залучившись підтримкою партнерів, запросили аніматорів», – розповіла голова Молодіжної ради профспілки Катерина ІЗМАЙЛОВА.
 

Затверджено Порядок розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця…

06:01:2023 г.
27 грудня 2022 року Кабінет Міністрів України постановою № 1449 затвердив Порядок розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця (власника або уповноваженого ним органу, фізичної особи, яка використовує працю найманих працівників) у зв'язку з виявленням невідповідності працівника займаній посаді за станом здоров’я за наявності в нього права на призначення дострокової пенсії за віком.
 
Зазначену постанову схвалено відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 115 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та ч. 1 ст. 21 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні». З набранням чинності змін до цих норм, з 30 квітня 2022 року, передбачено достроковий вихід на пенсію у разі звільнення працівника у зв’язку виявленням невідповідності працівника займаній посаді за станом здоров’я (п. 2 ч. 1 ст. 40 КЗпП України). 
 
Необхідними умовами для призначення пенсії у цих випадках є: 
 
– наявність страхового стажу для призначення пенсії в мінімальному розмірі; 
– на день звільнення залишилося не більше ніж півтора року до досягнення пенсійного віку.
 
Також згідно з оновленнями пенсійного законодавства, що стали чинними з кінця квітня минулого року, відновлено окрему норму про призначення дострокової пенсії за віком.
 
Пенсія за віком достроково призначається особам, трудовий договір з якими розірвано у зв’язку зі змінами в організації виробництва та праці (п. 1 ч. 1 ст. 40 КЗпП України), у тому числі з ліквідацією, реорганізацією, банкрутством, перепрофілюванням підприємства, установи, організації, скороченням чисельності або штату працівників. Призначення пенсії у зв’язку зі звільненням за цією підставою відбувається за наявності зазначених вище умов, а також за умови реєстрації осіб у державній службі зайнятості та відсутності підходящої для них роботи.

 

З Новим роком!

01:01:2023 г.
Зима в Україні багата на свята. Зазвичай вони приносять радісні приготування, зустрічі з друзями, тепле спілкування в тісному родинному колі.

Цьогоріч хтось відзначить ці свята під загрозою обстрілів та з перебоями електрики, хтось поведе поїзд у прифронтову зону, хтось допомагатиме на вокзалах родинам, які виїжджають з небезпечних місць. Наші воїни зустрінуть свята в окопах – там немає вихідних і відгулів.

Ворог намагається не лише знищити українські міста, позбавити оселі тепла і світла, він прагне погасити нашу віру і відібрати надію. Але наше тепло – у наших серцях, а наше світло розвіє будь-яку темряву. Тому всім нам важливо зберегти справжній дух зимових свят – впевненість у змінах і перемозі Добра.

Бажаю, дорогі спілчани, тихих днів і спокійних ночей, довгоочікуваних зустрічей, здоров’я, добробуту, злагоди в родині і найголовніше – хай 2023-й принесе здійснення найзаповітнішої мрії і єдиного бажання усіх українців!

🇺🇦 Разом до Перемоги! В єдності – сила! 

Із найтеплішими вітаннями
Голова Професійної спілки залізничників
і транспортних будівельників України
Олексій СЕМЕРУНЬ
 

Гуманітарна допомога українським залізничникам від Міжнародної та Європейської федерацій транспортників: ДНІПРОПЕТРОВЩИНА

29:12:2022 г.
Конкретними справами – до конкретних цілей! Так, продуктові набори від міжнародних партнерів – Міжнародної (ITF) та Європейської (ETF) федерацій транспортників Профспілка залізничників і транспортних будівельників України передала працівникам структурних підрозділів регіональної філії «Придніпровська залізниця» у прифронтові території.
 
Дорожня профорганізація Придніпровської залізниці успішно доставила гуманітарний вантаж і розподілила між спілчанами з Нікополя, Апостолового, Марганця, Синельникового та Павлограда. Загалом понад 460 коробок.   
 
Нагадуємо, що кожен продуктовий набір містив продукти харчування українських виробників: м’ясні та рибні консерви, олію, цукор, сіль, пшеничну та кукурудзяну крупи, макаронні вироби, борошно, рис, паштет, чай та печиво.
 
Залізничники подякували міжнародним партнерам та профспілці за турботу і підтримку в ці темні часи.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 11 - 15 з 2650
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79