Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Триває підписна кампанія на підтримку вимог профспілки залізничників і транспортних будівельників України до АТ «Укрзалізниця». 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Зареєстровано КТС(К) між Професійною спілкою залізничників і транспортних будівельників України та Акціонерним товариством «Укрзалізниця»

19:03:2021 г.

 

На засіданні Тимчасової слідчої комісії за участі лідера профспілки…

18:03:2021 г.
Сьогодні, 18 березня, Голова профспілки Вадим Бубняк на запрошення Голови  Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця» Юлії Гришиної брав участь у засіданні комісії.
 
Відповідно до порядку денного лідер профспілки поінформував Голову та членів ТСК про проблемні питання трудового колективу АТ «Укрзалізниця», а також дії профспілки щодо їх вирішення. Особливо зосередив увагу комісії на проведенні залізничниками 31 березня п. р. попереджувальної акції «робота за правилами». Крім того, Вадим Бубняк відповів на запитання членів комісії та запропонував включити до експертної групи ТСК представника від профспілкової сторони – першого заступника Голови профспілки Олександра Мушенка.
 
За підсумками засідання членами комісії ухвалено рішення сприяти профспілці залізничників і транспортних будівельників України у вирішенні висунутих вимог до АТ «Укрзалізниця» та делегувати членів комісії для участі в переговорах профспілки з уповноваженими представниками керівництва Товариства з цього питання. 

 

Звернення профспілки до депутатського корпусу та голів комітетів щодо попереджувальної акції «робота за правилами» та дієвих ініціатив

15:03:2021 г.
Голова профспілки Вадим Бубняк спрямував офіційні листи головам фракцій політичних партій: «Слуга народу» – Давиду Арахамії, Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» – Юлії Тимошенко, «Голос» – Ярославу Железняку; співголовам фракцій політичних партій: «Європейська солідарність» – Артуру Герасимову та Ірині Геращенко, «Опозиційна платформа – за життя» – Вадиму Рабіновичу та Юрію Бойку; голові групи «Довіра» – Олегу Кулінічу; співголовам групи «Партія «За майбутнє» – Віктору Бондарю та Тарасу Батенку; головам Комітету з питань транспорту та інфраструктури – Юрію Кісєлю та Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки – Олександру Завітневичу.
Детальніше...
 

Профспілка поінформувала Президента України, Прем’єр-міністра, Голову Тимчасової слідчої комісії та Голову Наглядової ради про проведення на залізничному транспорті акції «робота за правилами»

12:03:2021 г.
Направлено офіційні листи за підписом лідера профспілки Вадима Бубняка Президенту України Володимиру ЗеленськомуПрем’єр-міністру Денису ШмигалюГолові Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця» Юлії Гришиній  та Голові Наглядової ради Товариства Шевкі Аджунеру, в яких поінформовано про причини проведення залізничниками 31 березня 2021 року акції «робота за правилами». 
Детальніше...
 

Профспілка оголосила про проведення 31 березня попереджувальної акції «робота за правилами» – на захист трудових прав і соціальних гарантій спілчан

11:03:2021 г.
Одноголосне рішення про це у зв’язку з невиконанням вимог профспілки керівництвом АТ «Укрзалізниця» ухвалено 10 березня на спільному засіданні центрального штабу з організації та проведення акції «робота за правилами» із відповідними регіональними штабами (в онлайн долучилося понад 300 учасників). Це конкретні консолідовані кроки спротиву незаконним діям та бездіяльності керівництва Товариства. 
 
З 15 березня у виробничих підрозділах  розпочнеться підготовча робота – вручення адміністрації актів, рапортів і докладних записок щодо порушень трудового законодавства, ПТЕ, законодавства з охорони праці, інструкцій, що обумовлюють безпеку руху поїздів.
 
31 березня відбудеться попереджувальна акція «робота за правилами». З цього приводу Голова профспілки В.Бубняк поінформував  в офіційних листах Президента України, Уряд, Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради з питань перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця» і Наглядову раду Товариства та запропонував провести найближчим часом зустріч з представниками трудових колективів для вирішення висунутих вимог. 

До теми.
Нагадаємо, що на засіданні президії Ради профспілки 23 лютого, яке відбулося за підсумками акції протесту під будівлею Уряду 17 лютого п. р., наголошено на загостренні ситуації та надзвичайно високих ризиках суттєвого ущемлення трудових прав та інтересів спілчан і було створено центральний штаб з організації та проведення акції «робота за правилами».
 
З 17 лютого п. р. у первинках триває збір підписів за вступ у колективний трудовий спір з АТ «Укрзалізниця».
 
10 березня п. р. подано скаргу до Київського апеляційного суду з проханням скасувати ухвалу Печерського районного суду від 12 лютого 2021 року та направити справу для продовження розгляду судом першої інстанції (профспілка залізничників і транспортних будівельників України  22.12.2020 р. (справа №757/57170/20-ц) звернулася до Печерського районного  суду з позовом до АТ «Укрзалізниця» з приводу невиконання ряду положень Галузевої угоди, у тому числі і з приводу безпідставного непідвищення заробітної плати працівникам галузі).
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 16 - 20 з 2286
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78