Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підтримаймо петицію! 4 березня на сайті електронних петицій Верховної Ради оприлюднено петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». В 2019 році у профспілці пройде звітна кампанія. Внесено зміни і доповнення до Галузевої угоди – спільна постанова № Ц/6-76/7-18/51/Цпроф від 29.12.2018 р. Підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів – № Ц/6-26/3472-18 від 29.12.2018 р.  Профспілка надала зауваження і пропозиції до проекту Стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця»  на 2019–2023 рр. 
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Звернення Ради профспілки до Уряду, Наглядової Ради АТ «Українська залізниця» та керівництва Товариства щодо оптимізації чисельності працюючих

29:03:2019 г.
Вчора, 28 березня, на засіданні Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України ухвалено текст Звернення щодо оптимізації чисельності працюючих, яка провадиться  АТ «Укрзалізниця». Сьогодні, 29 березня, Звернення спрямоване на адресу Кабінету Міністрів України, Наглядової Ради АТ «Українська залізниця» Акціонерного товариства та Голови правління АТ «Укрзалізниця» Є.Кравцова. Учасники засідання Ради профспілки висловили вимогу вирішити проблему, яка посилює соціальну напругу у трудових колективах:

«Вважаємо, що керівництвом АТ «Укрзалізниця» провадиться непродумана та невиважена політика із збереження  кваліфікованих кадрів без відповідного прорахунку наслідків ( і не тільки соціальних, а й економічних, техногенних), яка в решті-решт може призвести до катастрофічних наслідків для галузі.

Вимагаємо  обрахувати чисельність працюючих на обсяг доведених планів з роботи із урахуванням вимог технологічних процесів, безпеки руху, якості роботи, діючих норм часу, залучивши до цієї роботи  профспілкові організації, і після відповідного обрахування скласти плани з праці.

Профспілка звертається з вимогою покласти край діям зі скорочення контингенту, що вносять дестабілізацію у роботу залізничного транспорту, та забезпечити стабільну роботу і підвищення заробітної плати залізничникам протягом 2019 року не менше ніж на 25 відсотків за рахунок зростання тарифних ставок і посадових окладів з 1 квітня 2019 року».

Детальніше...
 

Відбулося засідання Ради профспілки

29:03:2019 г.
Вчора, 28 березня, відбулося засідання Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
Під час розгляду підсумків виконання Галузевої угоди між Державною адміністрацією залізничного транспорту та профспілкою за 2018 рік обговорено також вкрай важливі теми – щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників та оптимізації чисельності працівників АТ «Укрзалізниця».
За результатами засідання Радою профспілки ухвалено відповідну постанову та Звернення на адресу Кабінету Міністрів України, Наглядової ради АТ «Укрзалізниця» та керівництва Товариства щодо оптимізації чисельності працюючих, яка провадиться АТ «Укрзалізниця», та інші документи.

 

Про підсумки виконання галузевих угод…

28:03:2019 г.
На засіданні президії Ради профспілки сьогодні, 28 березня, розглянуто підсумки виконання у минулому році угод, укладених між Міністерством інфраструктури України, державною корпорацією «Укрметротунельбуд», правлінням ПАТ «Мостобуд» та профспілкою залізничників та транспортних будівельників України.
Також обговорено питання проведення заходів до Всесвітнього дня охорони праці у цьому році. Постановою президії ухвалено рішення у період з 22 по 26 квітня п. р. у виробничих, структурних підрозділах, на підприємствах провести «Тиждень охорони праці» під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

 

Триває голосування за електронну петицію

27:03:2019 г.
На сьогодні, 27 березня, за електронну петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років», розміщену на початку місяця на сайті Верховної Ради України, проголосувало 4655 осіб, що становить 18,5% від необхідної кількості голосів.
Тільки об’єднавши зусилля і приєднавшись до категоричної позиції профспілки проти незаконного і необґрунтованого виключення із законодавства норм щодо призначення пенсій за вислугу років окремим категоріям залізничників, можна досягти позитивного результату.
Проголосувати можна тут
 

Скористайтеся податковою знижкою для учасників ПНПФ «Магістраль»

27:03:2019 г.
Нагадуємо, що відповідно до ст. 166 Податкового кодексу України учасники — вкладники Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» мають право на податкову знижку. Тим, хто бажає скористатись цим правом, необхідно заявити про своє бажання, подавши річну податкову декларацію до податкової інспекції за місцем проживання. Термін подачі декларації – до 31 грудня включно наступного за звітним податкового року (тобто в 2019-му до податкової знижки належать витрати, понесені платником у 2018-му).
Детальніша інформація  тут  
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 16 - 20 з 1965

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Ради профспілки 28 березня 2019 р.

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78