Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти у розмірі 4489,1 млн грн. на розвиток «Укрзалізниці». На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця» .«Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Стабілізація фінансово-економічного становища Товариства – не за рахунок працівників!

06:11:2020 г.
Сьогодні, 6 листопада, Голова ФПТУ і профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк спрямував на адресу Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова офіційні листи щодо вкрай складного становища, в якому опинилися працівники 250-тисячного колективу, адже АТ «Укрзалізниця», головним акціонером якого є держава, протягом тривалого часу не виконує свої зобов’язання, визначені у чинній Галузевій угоді.
 

За дорученням Голови Верховної Ради звернення профспілки розглянуто та опрацьовано у профільному парламентському комітеті

06:11:2020 г.
Від Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури отримано відповідь на звернення профспілки залізничників і транспортних будівельників України щодо незгоди з ухваленим Урядом рішенням від 30.09.2020 р., № 1192-р про передання до сфери управління міністерства з питань стратегічних галузей промисловості будівель у центрі Києва, зокрема  приміщень Головного інформаційно-обчислювального центру АТ «Укрзалізниця», який є обʼєктом критичної інфраструктури. Профспілка висловила прохання  розібратися із небезпечною ситуацією та не допустити зупинки залізничного транспорту. 
 
У листі за підписом Голови Комітету Верховної Ради Юрія Кісєля зазначено, що звернення профспілки розглянуто, опрацьовано та спрямовано до міністерств – з питань стратегічних галузей промисловості та інфраструктури, а також до керівництва АТ «Укрзалізниця» для розгляду і надання вичерпної інформації.


 

Розпочалося голосування на підтримку електронної петиції профспілки на урядовому вебсайті

05:11:2020 г.
На сайті електронних петицій Кабінету Міністрів  України оприлюднено петицію «Профспілка залізничників і транспортних будівельників України вимагає надати право представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця».
Автор-ініціатор – Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк (рішення президії Ради профспілки від 3.11.2020 р.).
 
Протягом 90 днів петиція має зібрати 25 тис. голосів.
 
 

Петицію профспілки розміщено на урядовому сайті електронних петицій

04:11:2020 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України вимагає надати право представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця».

Враховуючи норми чинного законодавства України, Галузевої угоди і колективних договорів, досвід впровадження зазначених ініціатив на підприємствах у розвинених країнах світу, залізничники ВИМАГАЮТЬ від Кабінету Міністрів України:

1. Внести відповідні зміни до Статуту АТ «Українська залізниця» щодо введення до складу наглядової ради АТ «Українська залізниця» (на громадських засадах) представника профспілки, що підписала колективний договір (Галузеву угоду). Це передбачатиме його обов’язкову участь у засіданнях наглядової ради Товариства з правом голосу під час розгляду питань, у тому числі соціально-економічного характеру, які зачіпають трудові права, соціальні гарантії та інтереси працівників.

2. У порядку законодавчої ініціативи розробити та внести на розгляд Верховної Ради України проєкт Закону України, який розширить можливості участі трудового колективу в ухваленні управлінських рішень через своїх представників у складі наглядових рад акціонерних товариств.

 

Ухвалено рішення про реєстрацію електронної петиції профспілки до Кабінету Міністрів України

04:11:2020 г.
Вчора, 3 листопада, президія Ради профспілки ухвалила рішення про реєстрацію електронної петиції до Уряду «Профспілка залізничників і транспортних будівельників України вимагає надати право представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця».
 
Затверджено текст електронної петиції, Голові профспілки В.Бубняку доручено організувати оприлюднення електронної петиції на офіційному урядовому вебсайті. Ухвалено план супроводження та підтримки електронної петиції.
 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 16 - 20 з 2236
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78