Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

4 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Погоджено типові норми

25:07:2019 г.
На засіданні президії Ради профспілки сьогодні, 25 липня, погоджено проєкт збірника нормативних документів у господарстві комерційної роботи – «Типові норми часу на окремі види вантажно-розвантажувальних робіт, які виконуються у комерційному господарстві АТ «Укрзалізниця» (запроваджуються вперше), який проходив апробацію у виробничих умовах і був схвалений трудовими колективами Львівської та Полтавської механізованих дистанцій навантажувально-розвантажувальних робіт.

 

Погоджено типові норми

25:07:2019 г.
На засіданні президії Ради профспілки сьогодні, 25 липня, погоджено проєкт збірника нормативних документів у господарстві управління рухом – «Типові норми часу працівників залізничних станцій, зайнятих прийомом, відправленням поїздів, маневровою роботою, обробкою составів, у тому числі засобами автоматизованої системи управління», який проходив апробацію у виробничих умовах і був схвалений трудовими колективами Львів, Стрий, Клепарів регіональної філії «Львівська залізниця», Нижньодніпровськ-Вузол, Кривий Ріг-Сортувальний, Запоріжжя-Ліве («Придніпровська залізниця»), Жмеринка, Дарниця («Південно-Західна залізниця»), Одеса-Застава та Знам’янка («Одеська залізниця»).

 

Погоджено типові норми

25:07:2019 г.
На засіданні президії Ради профспілки сьогодні, 25 липня, погоджено проєкт збірника нормативних документів у господарстві приміських пасажирських перевезень – «Типові норми часу на слюсарні роботи з ремонту кузовного обладнання електропоїзду ЕПЛ2Т» (запроваджуються вперше), який проходив апробацію у виробничих умовах і був схвалений трудовими колективами моторвагонних депо: Нікополь і Дніпровське регіональної філії «Придніпровська залізниця», Львів («Львівська залізниця»).

 

Збірна команда профспілки братиме участь у фіналі XXIV Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту

25:07:2019 г.
Про це сьогодні, 25 липня, на засіданні президії Ради профспілки ухвалено відповідну постанову.
Щорічні спортивні змагання проводить Центральна рада фізкультурно-спортивного товариства «Україна». Фінал міжгалузевої Спартакіади відбудеться на початку вересня 2019 року у Коблевому Миколаївської області. До складу збірної увійдуть 28 спортсменів-залізничників, які змагатимуться із семи видів спорту: армспорту, волейболу, гирьового спорту, футзалу, настільного тенісу, шахів, шашок.

 

Розглянуто низку питань профспілкової діяльності

25:07:2019 г.
Сьогодні, 25 липня, на черговому засіданні президії Ради профспілки розглянуто ситуацію із охороною праці та виконанням зобов’язань за колективними договорами у філії «Пасажирська компанія» за участі її керівника Максима Міняйла та виконанням попередньої постанови президії від 26 липня 2018 року «Про застосування контрактної форми трудового договору в філії "Пасажирська компанія" та заходи із поліпшення ситуації».
Ухвалено також постанови щодо проведення заходів у рамках Дня профспілки, що традиційно відзначається у першу неділю серпня, та з розгляду інших питань профспілкової діяльності.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 16 - 20 з 2037
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XII Спартакіада залізничників 1-4.08.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78