Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте та підпишіть на сайті Верховної Ради електронну петицію проти антинародного законопроєкту «Про працю» № 2708! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Підтримайте електронну петицію проти ганебного законопроєкту «Про працю» № 2708!

10:02:2020 г.

Не дамо знищити трудове законодавство!
Петиція розміщена на сайті Верховної Ради України

Вже зібрано понад 17 тис. голосів із 25 тис. необхідних.

pet_FPU.jpg

/bit.ly/2vorfO4

 

Черговий крок щодо виконання електронної петиції

07:02:2020 г.
Законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. №  2617) розглянуто 5 лютого п. р. парламентським Комітетом з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. На засіданні виступив Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк, наголосивши на вагомих аргументах на користь зазначеного законопроєкту. Додамо, що він підготовлений за ініціативи профспілки залізничників і транспортних будівельників України і важливий для спілчан з метою повернення права виходу на пенсію за вислугу років деяких категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті.
За результатами обговорення Комітетом ухвалено рішення про внесення до порядку денного сесії Верховної Ради законопроєкту № 2617. 
Тож профспілкою зроблено вагомий крок на шляху реалізації заходів щодо виконання електронної петиції, яка зібрала понад 25 тис. голосів, із законодавчого врегулювання питання відновлення конституційних прав окремих категорій залізничників. Робота триває…

 

Резолюція учасників пікетування профільного парламентського комітету

07:02:2020 г.
Як відомо, 5 лютого під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проведено чергову профспілкову акцію протесту проти антисоціальних законопроєктів, в якій взяли активну участь спілчани нашої профспілки. На мітингу протестувальники ухвалили Резолюцію про вжиття усіх можливих заходів для захисту прав профспілок та працівників.
Повний текст документа тут .
Детальніше...
 

Представники профспілок провели другу акцію-пікетування проти антинародних законопроєктів профільного парламентського комітету

06:02:2020 г.
Як відомо, перший солідарний масовий профспілковий захід відбувся 15 січня, а вчора, 5 лютого, спілчани дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці та фахівці апарату Ради профспілки долучилися до другої акції-пікетування Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
 za.jpg
Детальніше...
 

Раді профспілки відповідають…

03:02:2020 г.
На лист Голови ФПТУ і профспілки В.Бубняка отримано відповідь за підписом заступника керівника Офісу Президента України Ю.Костюка: «Повідомляємо, що звернення на ім’я Президента України В.Зеленського стосовно забезпечення права транспортників України на страйк надіслано до Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів з проханням розглянути згідно із компетенцією й поінформувати Вас про результати».
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 16 - 20 з 2150
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78