Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Співчуття рідним та близьким постраждалих внаслідок страшної трагедії…

22:06:2020 г.
Вчора, 21 червня, усіх нас cпіткала страшна трагедія, наслідки якої торкнулися також родин залізничників. В результаті жахливого вибуху в одному із житлових будинків Києва постраждали працівники АТ «Укрзалізниця» та члени їхніх родин. За попередньою інформацією загинули дружина та син машиніста одного із відокремлених підрозділів Товариства. Наразі пошуки його та ще одного залізничника тривають.
Смерть людей – величезна втрата. Жодних слів не вистачить аби зарадити тому болю, що охопив серця родин.
Щирі співчуття рідним та близьким усіх загиблих та постраждалих у цій жахливій трагедії.
Поділяємо ваше горе та сумуємо разом з вами у годину скорботи.
Світла пам'ять тим, хто відійшов у вічність…

Вадим Бубняк,
Голова Федерації професійних спілок транспортників України,
Голова професійної спілки залізничників і транспортних будівельників України
 

Напередодні професійного свята – щирі вітання всім медичним працівникам!

19:06:2020 г.
Своєю важливою працею ви цілодобово підтримуєте високий авторитет відомчої медицини, повсякчас піклуєтесь про життя та здоров’я залізничників і транспортних будівельників, які щодня забезпечують безперебійну роботу головної транспортної артерії держави.
 
У нинішніх складних умовах, в яких опинилася «Укрзалізниця» загалом і медичні заклади зокрема, профспілка докладає чималих зусиль у відстоювання ваших трудових інтересів та задля збереження галузевої медицини. Ми щиро сподіваємось, що всі наші старання будуть успішними і буде досягнуто реального результату.
 
Зичимо вам родинного затишку, міцного здоров’я, щастя і добра. Хай вдячність та повага пацієнтів завжди додають кожному з вас сил і впевненості для служіння людям. 
 
З повагою
Вадим Бубняк, 
Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

 

Зустріч з Прем’єр-міністром України і звернення щодо необхідності врегулювання соціально-економічних питань у сфері транспорту

18:06:2020 г.
Вчора, 17 червня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з керівництвом представницького органу сторони роботодавців на національному рівні та СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні. У зустрічі також взяли участь міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, міністр соціальної політики та міністр Кабінету Міністрів України.
Read more...
 

Актуально про реформування та структурні перетворення в АТ «Укрзалізниця»

09:06:2020 г.
Розгляд питання щодо реструктуризації вагонного господарства регіональних філій АТ «Укрзалізниця» було перенесено на початок липня п. р., таке рішення ухвалено на засіданні правління Товариства 21 травня п. р.
Read more...
 

Позицію профспілки враховано

05:06:2020 г.
Завдяки категоричній позиції та вмотивованим вимогам нашої профспілки, що вчасно направила з усіх організаційних ланок листи та телеграми до Президента України, Голови Верховної Ради України, парламентських комітетів, Уряду з вимогою залишити чистий прибуток, отриманий «Укрзалізницею» за підсумками роботи в 2019 році у розпорядженні Товариства ухвалено відповідне рішення. 
 
Так, згідно із постановами Кабміну від 24.04.2020 року № 328 та від 20.05.2020 року № 381, базовий норматив відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2019 році АТ «Укрзалізниця», зменшено до 30%.
Це ще раз доводить, що, об’єднавшись, можливо досягти позитивних результатів. Разом ми здатні на більше.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 21 - 25 of 2200
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78