Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

4 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

4 серпня відзначатимемо День профспілки залізничників і транспортних будівельників України

25:07:2019 г.
На засіданні президії Ради профспілки сьогодні, 25 липня, ухвалено постанову про відзначення Дня профспілки. Профорганізаціям усіх рівнів рекомендовано провести цьогорічні заходи під профспілковим гаслом 2019 року: «Відпрацьованому часу – гарантовану оплату!» із широким використанням символіки та атрибутики профспілки, заохоченням профактиву, вшануванням ветеранів профспілкового руху, урочистим прийомом молоді до профспілкових лав тощо.
Головам дорожніх, територіальних, об’єднаних і первинних організацій запропоновано провести напередодні свята інформаційну кампанію, мета якої –довести до кожного спілчанина думку про необхідність активно захищати свої особисті та колективні права перед роботодавцем, активно розповідати про реалізацію та розвиток соціальних проєктів та ініціатив профспілки (дисконтна програма, профспілкова корпорація мобільного зв’язку life:), Професійний недержавний галузевий пенсійний фонд «Магістраль», лікарняна каса, допомога від нещасних випадків на виробництві, електронний профспілковий квиток).

 

Погоджено типові норми

25:07:2019 г.
На засіданні президії Ради профспілки сьогодні, 25 липня, погоджено проєкт збірника нормативних документів у господарстві колії та споруд – «Типові норми часу на ремонтні роботи із заміни стрілочних переводів та перевідних брусів», який проходив апробацію у виробничих умовах і був схвалений трудовими колективами дистанцій колії: Великотокмацької, Верхівцевської, Синельниківської, Пологівської, Нижньодніпровської регіональної філії «Придніпровська залізниця», Люботинської, Гребінківської («Південна залізниця»), Попаснянської («Донецька залізниця») та Мелітопольської колійної машинної станції регіональної філії «Придніпровська залізниця».

 

Погоджено типові норми

25:07:2019 г.
На засіданні президії Ради профспілки сьогодні, 25 липня, погоджено проєкт збірника нормативних документів у господарстві комерційної роботи – «Типові норми часу на окремі види вантажно-розвантажувальних робіт, які виконуються у комерційному господарстві АТ «Укрзалізниця» (запроваджуються вперше), який проходив апробацію у виробничих умовах і був схвалений трудовими колективами Львівської та Полтавської механізованих дистанцій навантажувально-розвантажувальних робіт.

 

Погоджено типові норми

25:07:2019 г.
На засіданні президії Ради профспілки сьогодні, 25 липня, погоджено проєкт збірника нормативних документів у господарстві управління рухом – «Типові норми часу працівників залізничних станцій, зайнятих прийомом, відправленням поїздів, маневровою роботою, обробкою составів, у тому числі засобами автоматизованої системи управління», який проходив апробацію у виробничих умовах і був схвалений трудовими колективами Львів, Стрий, Клепарів регіональної філії «Львівська залізниця», Нижньодніпровськ-Вузол, Кривий Ріг-Сортувальний, Запоріжжя-Ліве («Придніпровська залізниця»), Жмеринка, Дарниця («Південно-Західна залізниця»), Одеса-Застава та Знам’янка («Одеська залізниця»).

 

Погоджено типові норми

25:07:2019 г.
На засіданні президії Ради профспілки сьогодні, 25 липня, погоджено проєкт збірника нормативних документів у господарстві приміських пасажирських перевезень – «Типові норми часу на слюсарні роботи з ремонту кузовного обладнання електропоїзду ЕПЛ2Т» (запроваджуються вперше), який проходив апробацію у виробничих умовах і був схвалений трудовими колективами моторвагонних депо: Нікополь і Дніпровське регіональної філії «Придніпровська залізниця», Львів («Львівська залізниця»).

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 21 - 25 of 2044
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XXIV Всеукраїнська міжгалузева спартакіада трудящих промислової сфери і транспорту

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78