Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

На підтримку ЗСУ та членів профспілки

03:06:2022 г.
Вже перераховано на підтримку Збройних Сил України – у Благодійний фонд «Повернись живим» та допомогу членам профспілки:
 

Read more...
 

Про добрі справи

02:06:2022 г.
Чимало залізничників разом із сім’ями через активні бойові дії у містах, де вони мешкали, змушені були шукати тимчасового прихистку у безпечніших регіонах країни. Таким для них, як і для багатьох українців, стало Закарпаття.

За офіційними даними тільки станом на 28 лютого (4-й день повномасштабного вторгнення) Закарпатська область прийняла майже 50 тисяч біженців.

Ми вже не раз розповідали про оздоровчий табір «Трембіта», який завдяки дорожній профорганізації регіональної філії «Львівська залізниця» став справжнім центром переселенців.

Люди ділилися з нами своїми історіями, дякували за допомогу, яку їм надають, а також розповідали як змінилося їхнє життя з того страшного ранку, коли ми усі прокинулися від ворожих вибухів.

Зараз у «Трембіті» проживають 110 дорослих і 27 дітей – залізничники та члени їхніх родин. Нещодавно до них завітав Голова профспілки Олексій Семерунь, який зустрівся зі спілчанами та відповів на їхні запитання.

Read more...
 

Про молодь у профспілці

01:06:2022 г.
І в темні часи молодь нашої профспілки намагається бути корисною у різних напрямах. Про діяльність своїх молодих колег розповідає голова Знам’янської територіальної профорганізації Людмила Семиніна:
 
– Наша молодь не чекає, поки їх про щось попросять. Вони шукають, де їхня допомога буде нагальною і корисною. Так, молодіжна рада територіальної профорганізації на чолі з лідером, електромеханіком Знам’янської дистанції сигналізації і зв’язку Романом Шевченком, налагодила тісну співпрацю з місцевими органами влади. Тепер активісти завжди знають, де вони потрібні.
 
Молоді активісти пройшли тренінг психологів міжнародної організації «Лікарі без кордонів», це допомагає їм спілкуватися з вимушеними переселенцями, яких в нашому місті більше двох тисяч.
 
У вільний від роботи час наші хлопці виконали трудомісткі земляні роботи з укріплення міського бомбосховища.
 
Активну участь в цій роботі взяли голови молодіжних рад знам’янських локомотивного депо – Сергій Савченко і вагонного ремонтного депо – Артем Кукса разом зі своїми молодими профактивістами. 
 
Крім того, наші працівники допомогли розвантажити 60 тонн гуманітарної допомоги, яку доставив у наше місто керівник польового офісу Управління координації гуманітарних справ ООН Едуард Тауїл своїм асистентом. 
 
Також молодь взяла участь у комплектуванні продовольчих наборів для зареєстрованих у нашій територіальній громаді внутрішньо переміщених осіб.
 

Залізничники наполягають на першочерговому фінансуванні витрат на оплату їхньої праці!

30:05:2022 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України звернулася до Кабінету Міністрів України з вимогою втрутитись у вирішення нагальних проблем галузі. Це передусім пов’язано із затримкою виплати заробітної плати працівникам АТ "Укрзалізниця", яка почалася ще в березні.
 
У листі зауважено, що залізничники в умовах введеного в Україні воєнного стану продовжують відповідально виконувати свої посадові обов’язки, забезпечують безперебійний рух і безпеку перевезень вантажів та пасажирів, працюють на оборону держави, але при цьому отримують низьку заробітну плату (з введеними керівництвом держави та правлінням АТ «Укрзалізниця» обмеженнями низки виплат, встановлених Галузевою угодою та колективними договорами), а тепер ще й із затримкою.
 
Вперше за довгі роки проблема затримки виплати заробітної плати працівникам Товариства виникла у березні поточного року. Аналогічна ситуація спостерігалася з виплатою заробітної плати за квітень та першу половину травня (затримувалася виплата авансу).
 
Кабмін як головний акціонер АТ «Укрзалізниця» має зрозуміти, що соціальна напруга у трудових колективах зростає, затримка заробітної плати, яка наразі, зокрема, залежить від вчасно перерахованих коштів з державного бюджету, набуває системного характеру. Тому профспілка у своєму зверненні до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля наполягає на «необхідності першочергового фінансування витрат на оплату праці працівників АТ «Укрзалізниця».

 

Гуманітарна допомога від колег з Тернополя

27:05:2022 г.
Ми вже згадували, що тернопільські залізничники передали для своїх колег, які залишаються у зоні ведення бойових дій, вагомий гуманітарний вантаж.
 
Про подробиці розповіла голова первинки Запорізької дирекції залізничних перевезень, очільниця профсекції служб перевезень і комерційної роботи Ради профспілки Тетяна Вербовецька:
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 21 - 25 of 2547
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79