Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця» .«Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Вийшов друком черговий номер профспілкової газети

02:10:2020 г.
Електронна версія "Вісника профспілки" № 18 (797) тут
 

Нова Інструкція із проведення звітів і виборів у профспілці

02:10:2020 г.
Президія Ради профспілки затвердила нову редакцію Інструкції із проведення звітів і виборів у профспілці.
 
У подальшому для профпрацівників та активу, залучених до організації зборів, конференцій або з’їзду, проводитиметься навчання – семінари, лекції, консультації тощо, зокрема онлайн.
 

Позиція профспілки незмінна і принципова: гострі питання потребують обов’язкового вирішення

28:09:2020 г.
Нарешті 25 вересня п. р. відбулася зустріч керівництва профспілки та голів дорожніх профспілкових організацій з Головою правління АТ «Укрзалізниця» В.Жмаком.
 
Цю зустріч ініційовано Головою ФПТУ і профспілки В.Бубняком з метою обговорення шляхів вирішення гострих питань, які турбують трудовий колектив Товариства. Зокрема таких, як:
– скасування з 1 вересня 2020 року режиму неповного робочого тижня для всіх категорій працівників;
– відшкодування заборгованості за всіма виплатами, встановленими працівникам відповідно до Галузевої угоди та колективних договорів, в повному обсязі до 1 жовтня;
– забезпечення у жовтні 2020 року одноразової виплати винагороди за підсумками роботи за 2019 рік у розмірі не менше 50% місячної тарифної ставки (посадового окладу) всім працівникам;
– продовження переговорів щодо підвищення з 1 жовтня п. р. тарифних ставок і посадових окладів усім працівникам Товариства на 10%, а з грудня 2020 року – ще на 15%.
Подробнее...
 

Нарада за участі представників «Укрзалізниці» та профспілки

15:09:2020 г.
В «Укрзалізниці» відбулася робоча зустріч за участі в. о. члена правління Товариства І. Синякова, керівників кадрової вертикалі регіональних філій та філії «Пасажирська компанія», першого заступника Голови профспілки О. Мушенка, голів дорпрофсожів, об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» і причетних фахівців з боку адміністрації та профспілки.

Під час заходу опрацьовувалося питання щодо розповсюдження чинних колективних договорів в окремих виробничих і структурних підрозділах регіональних філій і філій, що утворюються у процесі реструктуризації локомотивного господарства АТ «Укрзалізниця» (на виконання доручення від 10.08.2020 р., № Ц-78/20-20 (п. 1.2) щодо реалізації рішень, ухвалених на засіданні правління Товариства 6 серпня п. р. та листа Ради профспілки № 308/ 03 від 3 вересня п. р.). 

Подробнее...
 

Головою Федерації профспілок транспортників України знову обрано Вадима Бубняка

08:09:2020 г.
У Києві сьогодні, 8 вересня, проведено IV конференцію Федерації профспілок транспортників України. Із доповіддю про діяльність профоб’єднання, що здійснювалася протягом п’яти років, виступив його керівник – Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк. Заслухано також звіт ревізійної комісії. 

Делегати визнали роботу Федерації задовільною, знову довірили очолити профоб’єднання лідеру профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадиму Бубняку, обрали новий склад Ради і ревкомісії, а також затвердили Програму дій на 2020–2025 роки.

Одностайно схвалено Заяву делегатів IV конференції до Уряду та Парламенту, у якій, зокрема, висунуто вимоги щодо невідкладної розробки та запровадження загальнодержавної програми економічного і соціального розвитку країни та приведення законодавства у сфері транспорту відповідно до Конституції України та міжнародних норм. Наведено низку конкретних пропозицій, що дозволить знизити високий рівень соціальної напруги у трудових колективах, справедливо обурених порушеннями соціально-економічних прав та інтересів працівників. 

Відбулося перше засідання новообраної Ради ФПТУ, на якому було затверджено склад її президії.

 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 21 - 25 из 2228
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78