Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підпишемо петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років» № 41/001886-18еп, розміщену 11 вересня 2018 р. на сайті Кабміну! За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Сумуємо і пам’ятаємо...

13:08:2018 г.
Президія і Рада профспілки з глибоким сумом сповіщають, що 12 серпня 2018 року на 76-му році пішов з життя Почесний залізничник, Заслужений працівник транспорту України, відзначений найвищою нагородою профспілки – Почесним знаком «За заслуги перед профспілкою», Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України в 2001–2015 роках, Голова Федерації профспілок транспортників України в 2003–2018 роках
ТКАЧОВ
Вадим Мар’янович.
 
Tkachev_lenta.jpg
 
Усе своє життя він присвятив роботі на залізничному транспорті.
В. М. Ткачов зробив величезний внесок у розвиток профспілкового руху в Незалежній Україні та профспілки залізничників і транспортних будівельників. На цій ниві сумлінно працював з 1972 року: спочатку –звільненим головою місцевкому вагонного депо Одеса-Застава І, у 1975–1982 роки обіймав посади інструктора, завідувача відділу, заступника голови Одеського райпрофсожу (теркому), який згодом очолював протягом 14 років, з 1996-го – на посаді голови Одеської дорожньої профорганізації, а в 2001 році був обраний Головою профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
 
Вадим Мар’янович був справедливим і доброзичливим, справжнім лідером – енергійним профспілковим керівником з безперечним авторитетом серед колег, людиною честі та гідності. Його висока професійність, багаторічний досвід, ділові та особисті якості, насамперед виваженість у прийнятті важливих рішень, завжди були спрямовані на ефективний, надійний захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів спілчан.
Зі скорботою висловлюємо свої почуття рідним, близьким, колегам з приводу тяжкої втрати.

Світлу пам’ять про Вадима Мар’яновича Ткачова назавжди закарбовано на сторінках історії профспілки. Збережемо її і в наших серцях…
 

12 серпня – День будівельника

10:08:2018 г.

Щиро вітаю вас, дорогі друзі, із професійним святом!

Ваша відповідальна праця на залізничному транспорті вимагає неабияких зусиль, щоб робити важливу справу якісно: забезпечувати ефективну експлуатацію будівель, споруд і об’єктів, а також підтримувати їх у належному стані. Дякуємо, що підвищуєте авторитет своєї професії!

Бажаю добробуту, здоров’я, енергії і родинного затишку у ваших оселях.

З повагою  Вадим Бубняк, Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки  залізничників і транспортних будівельників України

 

Фінал ХІ Спартакіади залізничників

07:08:2018 г.
У Харкові із 3 по 5 серпня на базі ФСК «Локомотив» ім. Г.Кірпи регіональної філії «Південна залізниця» відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників , в яких взяли участь близько 200 учасників з шести регіональних філій. Їх привітали директор з управління персоналом та соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» Є.Козак, перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, директор регіональної філії «Південна залізниця» М.Уманець, голова дорожньої профорганізації Південної залізниці В.Залозних.
Спортсмени-аматори виборювали призові місця із семи видів спорту – волейболу, міні-футболу, гирьового спорту, армрестлінгу, настільного тенісу, шахів і шашок.
Детальніше...
 

ХІ Спартакіада залізничників

03:08:2018 г.
Стартували фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників, які проходитимуть з 3 по 5 серпня у Харкові на базі фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» ім. Г.Кірпи регіональної філії «Південна залізниця». Онлайн-трансляцію можна переглянути на офіційній сторінці Укрзалізниці у  Facebook
 

5 серпня – День профспілки залізничників і транспортних будівельників України

03:08:2018 г.

Шановні спілчани, колеги!

Щиро вітаю вас із Днем профспілки залізничників і транспортних будівельників України, який відзначатимемо вже 15 років поспіль у першу неділю серпня.

Це свято уособлює єдність наших профспілкових лав. Тільки завдяки спільним зусиллям, разом можна досягти успіху. Тож згуртуймося, впевнено відстоюючи трудові права та інтереси спілчан!

Прийміть найщиріші побажання миру, злагоди, міцного здоров’я, родинного затишку.

З повагою  Вадим Бубняк, Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки  залізничників і транспортних будівельників України

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 21 - 25 з 1880

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XI Спартакіада залізничників 3-5.08.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78