Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Відбувся VIІI З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України

16:12:2021 г.
У роботі VIIІ З’їзду профспілки, який відбувся 14 грудня 2021 року, взяли участь 104 делегати, Голова правління АТ «Українська залізниця» Олександр Камишін, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.
 
Напередодні З’їзду на адресу Голови профспілки Вадим Бубняка надійшли вітальні адреси від лідерів Міжнародної федерації транспортників, інших міжнародних профспілкових об’єднань та вітчизняних професійних спілок.
 
У звітній доповіді Голови профспілки докладно проаналізовано п’ятирічну роботу профспілки, відзначено виклики цього періоду та зосереджено увагу на досягненнях. В.Бубняк зазначив, що робота залізничного транспорту здійснювалась у складних політичних та фінансово-економічних умовах через бойові дії на Донбасі, спад вантажних перевезень та реформування галузі. У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 2020 рік став справжнім випробуванням для економіки і, зокрема, діяльності АТ «Укрзалізниця». Проте, незважаючи на проблеми, за наполяганням профспілки соціально-економічний захист працівників залишався пріоритетним. Такі результати не завжди досягалися в процесі соціального діалогу профспілки з керівництвом АТ «Укрзалізниця», а й виборювались акціями протесту.
 
Делегати З’їзду у своїх виступах висловили міркування з приводу роботи Ради профспілки протягом п’ятиріччя. Зокрема, слово взяли: голова Знамʼянської територіальної профорганізації Л.Семиніна, правовий інспектор праці Ради профспілки в дорожній профорганізації Придніпровської залізниці (Запорізький терком) Н.Філобок, Голова Попаснянської територіальної профорганізації А.Канзеба, голова профорганізації Тернопільської дирекції залізничних перевезень В.Ковальчук, заступник начальника відділу кадрів служби кадрової та соціальної політики, голова молодіжної ради дорожньої профорганізації регіональної філії «Львівська залізниця» В.Піменова, голова дорожньої профорганізації Львівської залізниці А.Корольков, заступник голови дорожньої профорганізації Південної залізниці О.Артеменко, голова профорганізації пасажирського вагонного депо Ковель, голова Молодіжної ради профспілки І.Колесник, заступник голови дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці, голова Київської територіальної профорганізації О.Бєліков, голова об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» В.Кукса, електромеханік бригади технічної документації Ковельської дистанції сигналізації і звʼязку, голова первинки Ю.Гасюк та перший заступник Голови профспілки О.Мушенок. Роботу Ради профспілки за звітний період визнано задовільною.
 
Відбулися вибори керівних органів профспілки.
На посаду Голови профспілки було висунуто трьох кандидатів: чинного на той момент Голову профспілки В.Бубняка, старшого електромеханіка тягової підстанції, голову первинки Тернопільської дистанції електропостачання С.Бугая і голову Запорізької територіальної профорганізації О.Семеруня. Головою Профспілки залізничників і транспортних будівельників України обрано Олексія Семеруня, його першим заступником – Олександра Мушенка.
 
Обрано голову Ревізійної комісії профспілки – головного бухгалтера дорпрофсожу Південно-Західної залізниці Сніжану Тиху та її заступника – головного бухгалтера дорпрофсожу Придніпровської залізниці Ірину Чадович, затверджено новий склад центральних виборних органів профспілки за принципом прямого делегування.
 
Делегати з’їзду ухвалили шість звернень до органів державної влади щодо: недопущення знищення системи відомчої медицини; участі представників трудового колективу в управлінні АТ «Українська залізниця»; проєкту Закону України «Про залізничний транспорт України»; відновлення залізничникам права на пенсію за вислугу років; державної підтримки залізничного транспорту з метою його безпечної і стабільної роботи; формування і затвердження консолідованого фінансового плану АТ «Укрзалізниця» на 2022 рік.
 
Внесено зміни та доповнення до Статуту профспілки.
 
Найважливіші події профспілкового життя упродовж п’яти років висвітлено у книжці «VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України (2017–2021). Від з’їзду до з’їзду», у добірці фотоматеріалів та відеофільмі, продемонстрованому делегатам і запрошеним перед початком заходу.
 
За рішенням делегатів З'їзду велась пряма трансляція заходу на офіційній фейсбук-сторінці Ради профспілки.

 

Сторінки історії

15:12:2021 г.
З нагоди завершення чергового звітного п’ятиріччя і напередодні 30-річчя з дня утворення нашої профспілки видано книгу «VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України (2017–2021). Від з’їзду до з’їзду» .
 
Ілюстроване фотографіями видання висвітлює головні досягнення і виклики останніх п’яти років, роботу й активні дії із захисту трудових прав і соціально-економічних інтересів спілчан, події, які вже увійшли в історію нашої профспілки.
 
Книжку, над якою працювали фахівці відділів Ради профспілки, отримали на згадку делегати VIII З’їзду Профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

 

Відеоролик «2017–2021: п’ятиріччя діяльності профспілки на захисті спілчан»

15:12:2021 г.
За традицією до VIII З’їзду Профспілки залізничників і транспортних будівельників України підготовлено відеоролик, в якому згадано найважливіші у 2017–2021 роках профспілкові події. 
 
Перед делегатами і гостями З’їзду промайнула хроніка непростого і напруженого п’ятиріччя. Профпрацівники згадали, як майоріли наші прапори і лунали профспілкові гасла під будівлями найвищих органів влади, якими важкими були переговори щодо підвищення заробітної плати залізничників, захисту їхніх соціально-економічних інтересів. Згадано і про досягнення профспілки, і про виклики, які все ще стоять перед усією профспілковою спільнотою.
 
Переглянути ролик можна на ютуб-каналі профспілки.

 

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України

14:12:2021 г.
Черговий VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України розпочав свою роботу
 
Профспілковий захід проходить у Києві в приміщенні Федерації профспілок України за участі 102 делегатів – представників трудових колективів, а також запрошених гостей - Голови правління АТ "Укрзалізниця" Олександра Камишіна та Голови Федерації профспілок України Григорія Осового та інших.
 
Відкрив З’їзд і привітав учасників Голова профспілки Вадим Бубняк. Він виступив зі звітною доповіддю про роботу Ради профспілки за п’ятирічний період. Упродовж роботи профспілкового заходу буде визначено пріоритетні напрями роботи на наступний термін з метою реалізації статутних завдань профспілки, посилення соціального захисту працівників та пенсіонерів галузей залізничного транспорту та транспортного будівництва.
 
У цей непростий для всього світу період нам усім, як ніколи, необхідна згуртованість і єдність для досягнення спільної мети – надійного захисту трудових прав та соціально-економічних інтересів спілчан, налагодження конструктивного соціального діалогу задля добробуту людей праці.
 
З нагоди проведення VIІI З’їзду профспілки залізничників і транспортних будівельників України на адресу Голови профспілки В.Бубняка продовжують надходити привітання від лідерів міжнародних профспілкових об’єднань та вітчизняних професійних спілок.
 

Міжнародна профспілкова солідарність

13:12:2021 г.
З нагоди проведення VIІI З’їзду профспілки залізничників і транспортних будівельників України на адресу Голови профспілки В.Бубняка надійшли привітання від лідерів міжнародних профспілкових об’єднань та вітчизняних професійних спілок.

«Користуючись нагодою, я хотів би привітати делегатів чергового VIII З’їзду профспілки, який має відбутися 14 грудня цього року. У 2021 році виповнюється 25 років відтоді, як ваша профспілка вперше приєдналася до МФТ, і ми очікуємо ще багато років співпраці та солідарності. МФТ з гордістю підтримує вас у вашій боротьбі в українській залізничній галузі. Бажаємо успішного Конгресу. Солідарно ваш, Стівен КОТТОН, Генеральний секретар Міжнародної Федерації Транспортників».

Надійшли також вітальні адреси від галузевих профспілок країн СНД і Балтії – членських організацій Міжнародної конфедерації профспілок залізничників.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 21 - 25 з 2402
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79