Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти у розмірі 4489,1 млн грн. на розвиток «Укрзалізниці». На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця» .«Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Поступове повернення до «п’ятиденки»

23:10:2020 г.
У режимі неповного робочого тижня окремі категорії залізничників працюють з 1 липня п. р. Наша профспілка із самого початку категорично виступала проти введення такого антисоціального заходу та продовжує наполегливо вимагати від керівництва Товариства скасувати таке рішення для всіх працівників, які працюють неповний робочий тиждень.

Завдяки наполяганню й обґрунтуванню та постійному контролю з боку профспілки за вирішенням цього гострого питання вдалося у тому ж місяці скасувати режим неповного робочого тижня для працівників регіональних філій та філій з п’ятиденним режимом роботи, яким залишилося менше трьох років до настання прав на отримання пенсійних виплат за віком, а також тим, хто має статус батьків-одинаків та виховує неповнолітніх дітей.
 
Наступний крок – 15 жовтня п. р. на засіданні правління АТ «Укрзалізниця» ухвалено рішення, відповідно до якого з 1 листопада 2020 року повернення до «п’ятиденки» торкнеться ще 17 тис. працівників.
 
Детальніше...
 

Профспілка вимагає державної підтримки для забезпечення стабільної роботи залізничного транспорту та колективу Товариства

20:10:2020 г.
Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняк спрямував сьогодні, 20 жовтня, офіційні листи Президенту України В.Зеленському, Премʼєр-міністру Д.Шмигалю, Голові Верховної Ради Д.Разумкову  з приводу забезпечення державної підтримки залізничного транспорту.
 
Детальніше...
 

14 жовтня – День захисника України

13:10:2020 г.
Щиросердно, з глибокою шаною й вдячністю вітаємо із Днем захисника України всіх, хто уособлює звитягу та міць українського козацтва!
Міцного здоров’я, родинної злагоди, успіхів у добрих справах, миру і нехай береже нас усіх Покрова Пресвятої Богородиці!
З повагою Вадим Бубняк,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України
 

Рішення Уряду про передачу будівель «Укрзалізниці» у державну власність становить загрозу національній безпеці та обороні країни

11:10:2020 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України стурбована рішенням Уряду від 30 вересня 2020 р. № 1192-р. про передання будівель в центрі Києва до сфери управління нового міністерства та вважає, що необхідно провести аудит цього рішення, адже його реалізація загрожує національній безпеці і обороні країни.
 
Детальніше...
 

8 жовтня – День юриста

08:10:2020 г.

Вітаю усіх юридичних працівників галузі з професійним святом!

Правові інспектори праці Ради профспілки своєю важливою працею щоденно захищають трудові права та відстоюють інтереси наших спілчан. Ми глибоко цінуємо їхній професіоналізм, сумлінність і відданість справі.

Успіхів вам, щастя і добробуту вашим родинам.

З повагою Вадим Бубняк,
Голова ФПТУ, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 21 - 25 з 2234
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

Лічильник



Головна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78