Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Запрацював новий сервіс «Віртуальна приймальня»

19:07:2021 г.
Відсьогодні на нашому офіційному сайті запрацював новий сервіс «Віртуальна приймальня», який створено на заміну розділу «Запитання – Відповіді» форуму профспілки. Повідомляємо, що форум працюватиме до 1 серпня 2021 року, тому користувачам, які розмістять там запитання з 19 липня п. р., буде запропоновано скористатися новим сервісом. Це ж стосується запитань, які надходять в месенджер офіційної фейсбук-сторінки профспілки та на електронну пошту Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.
  
Детальніше...
 

Щодо премій та матеріальної допомоги на оздоровлення

12:07:2021 г.
На звернення Профспілки залізничників і транспортних будівельників України від 5 липня п. р. щодо неправомірності вказівки правління АТ «Укрзалізниця» про невиплату різних видів премій і матеріальної допомоги (№ Ц-3/6-91/2611-21 від 5.07.2021 р.) надійшла відповідь за підписами в. о. членів правління М.Іванініва та І.Синякова № Ц-6/7-88/3509-21 від 12.07.2021 р.
  
Детальніше...
 

Профспілка звернулася з листом до Міністра інфраструктури

08:07:2021 г.
Голова ФПТУ та профспілки В.Бубняк звернувся з листом до Міністра інфраструктури О.Кубракова про необхідність врахування пропозицій АТ «Укрзалізниця» щодо тарифної політики та внесення відповідних змін до проєкту наказу «Про внесення змін до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги».
 
Профспілкою висловлюється стурбованість з приводу технологічної та кадрової деградації залізничної галузі. «Спад економічної активності в державі та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів через пандемію коронавірусу негативно позначилися на фінансових показниках АТ «Укрзалізниця». Особливо це відчули на собі прості залізничники: коли було запроваджено чотириденний робочий тиждень, обмежено додаткові та заохочувальні виплати, – зменшилися їхні заробітні плати. І це попри те, що працівники тоді так само повноцінно та сумлінно виконували свою роботу, ризикуючи як власним життям та здоров’ям, так і життям та здоров’ям близьких!», – як зазначено в листі.
Детальніше...
 

Рішення ухвалено – основну вимогу профспілки буде виконано!

07:07:2021 г.
Працівникам АТ «Укрзалізниця», посадові (місячні) оклади, місячні тарифні ставки яких на дату ухвалення рішення менше 30 тис. грн.,  з 1 червня п. р. буде підвищено на 10% годинні тарифні ставки та посадові (місячні) оклади. Перерахунок заробітної плати за червень 2021-го буде здійснено протягом серпня п. р. з виплатою відкоригованих сум при остаточному розрахунку заробітної плати за серпень 2021-го. Заробітну плату за липень п. р. буде виплачено вже з урахуванням підвищення. Таке рішення як результат висунутої вимоги профспілки й активної підготовки до акції протесту щодо захисту трудових прав спілчан ухвалене вчора, 6 липня, на засіданні правління АТ «Укрзалізниця».
 
Тож рішенням президії Ради профспілки, засідання якої відбувалися протягом двох днів 6 і 7 липня, організацію та проведення акції протесту (пікетування) будівлі АТ «Укрзалізниця» скасовано, оскільки керівництво Товариства виконало взяті на себе зобов’язання щодо підвищення тарифних ставок та посадових окладів з 1 червня 2021 року. 
 
Щодо переговорів стосовно наступного етапу підвищення в цьому році, як передбачено Спільним рішенням про співпрацю і взаєморозуміння, підписаного 30 березня п. р. між АТ «Укрзалізниця» та профспілкою, інформуватимемо окремо. 
 
Ми вдячні Тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради з питань перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця» за підтримку профспілки й активну участь щодо захисту соціально-економічних прав працівників.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 21 - 25 з 2338
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79