Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

З 1 квітня п. р. введено в дію в повному обcязі Положення про оплату праці. 5 квітня на засіданні Ради профспілки підсумовано виконання Галузевої угоди за 2017 рік.  Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Порушення усунуто

17:05:2018 г.
На звернення до Ради профспілки диспетчерів Запорізької дирекції залізничних перевезень правовим інспектором праці у дорожній профорганізації Придніпровської залізниці Наталією Філобок проведено позапланову перевірку дотримання вимог трудового законодавства. Виявлено, що відпрацьований час залізничникам було оплачено не у повному обсязі. Так, за четвертий квартал 2017-го працівникам диспетчерського апарату не обліковано і не оплачено 891 годину фактичної роботи на загальну суму 71,2 тис. грн.

Правовий інспектор спрямувала подання керівнику дирекції, і у квітні п. р. спілчанам виплачено 61,2 тис. грн., а ще 10 тис. грн. залишку буде повернуто у червні.

Крім того, керівництво дирекції взяло на себе зобов’язання вживати всіх можливих заходів для недопущення у подальшому порушень законодавства і надавати щорічні відпустки своєчасно, відповідно до графіка, поінформував  голова Запорізької територіальної профорганізації Олексій Семерунь.

 

Позиція Ради профспілки з приводу «італійського страйку» локомотивників

16:05:2018 г.
Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України не підтримує оголошений Вільною профспілкою машиністів локомотивного депо Кременчук «італійський страйк».
Детальніше...
 

Раді профспілки відповідають: щодо державної підтримки залізничного транспорту України

10:05:2018 г.
Мінекономрозвитку разом з ПАТ «Укрзалізниця» на виконання доручення віце-прем’єр-міністра В.Кістіона надали відповідь на звернення профспілки залізничників і транспортних будівельників України щодо врегулювання на державному рівні питань, які забезпечать безпечну і стабільну роботу залізничного транспорту.
Детальніше...
 

8 – 9 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення і 73-тя річниця Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08:05:2018 г.
Дорогі ветерани, спілчани!

У день вдячності й скорботи кожна родина українців згадує своїх фронтовиків, віддає шану тим, хто пережив вогонь війни. Тож схилимо голови перед нетлінним подвигом батьків і дідів, перед незчисленними жертвами найжорстокішої війни, яка нищівною хвилею прокотилася нашою землею...

Безмежна вдячність ветеранам, які самовіддано відбудовували нашу галузь у повоєнні роки, титанічними зусиллями підводили зруйноване господарство, вдовам і дітям, на долю яких випали страшні втрати й випробування.

Бажаю вам здоров’я, миру і злагоди, віри у майбутнє, родинного затишку і благополуччя.

З глибокою повагою Вадим БУБНЯК,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України
 

Профспілка допомогла

08:05:2018 г.
На вимогу правового інспектора праці Ради профспілки у Львівській дорожній профорганізації Володимира Паруни 19 працівникам Ужгородської дистанції електропостачання доплачено 4,7 тис. грн. за час відрядження у жовтні 2017-го. Внаслідок збільшення добових до 150 грн. з 1 жовтня минулого року працівникам ремонтно-ревізійних дільниць Ужгород і Мукачеве доплачено 3,7 тис. грн. за роз’їзний характер роботи. Також проведено доплату 2,3 тис. грн. за понаднормову роботу у січні 2018-го працівникам району контактної мережі Свалява.
Всього повернуто близько 10 тис. грн. незаконно невиплачених коштів і захищено трудові права 46 спілчан, поінформував прес-центр Ужгородського територіального комітету профспілки.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 21 - 25 з 1839

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання профсекції працівників господарства приміських перевезень 31.05.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78