Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Триває підписна кампанія на підтримку вимог профспілки залізничників і транспортних будівельників України до АТ «Укрзалізниця». 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілка подала апеляцію на ухвалу суду першої інстанції

10:03:2021 г.
Сьогодні, 10 березня, профспілка подала  в Київський апеляційний суд скаргу на ухвалу Печерського районного суду м. Києва у справі № 757/57170/20-ц.
 
Нагадаємо, що ухвалою суду першої інстанції від 12 лютого 2021 року було відмовлено у відкритті провадження у цивільній справі за позовом профспілки залізничників і транспортних будівельників України до АТ «Укрзалізниця», яку оприлюднено 25 лютого п. р. в Єдиному державному реєстрі судових рішень.
 
Як йдеться в апеляційній скарзі, Печерський районний суд не з’ясував природу правовідносин і дійшов помилкового висновку щодо визначення юрисдикції, в межах якої має розглядатися справа, зазначивши: «…розгляд таких позовних вимог відповідно до ст. 19 ЦПК України та ст. 4 ГПК України відноситься до компетенції господарського суду».
 
Оскільки підставою для подання позовної заяви стало порушення з боку Товариства умов Галузевої угоди та трудового законодавства, профспілка звернулася до суду за захистом не свого права, як юридичної особи, а від імені працівників АТ «Укрзалізниця», законним представником яких вона згідно з повноваженнями виступає. Крім того, профспілка не є суб’єктом господарювання і цей спір не пов’язаний із господарською діяльністю. Тому справа не відноситься до юрисдикції господарських судів та має розглядатися в порядку цивільного судочинства.
 
Тож профспілка подала скаргу до Київського апеляційного суду з проханням скасувати ухвалу Печерського районного суду від 12 лютого 2021 року та направити справу для продовження розгляду судом першої інстанції.

 

У відповідь на звернення

09:03:2021 г.
Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України спрямовано відкритого листа  – відповідь вільній профспілці машиністів України та іншим репрезентативним профспілкам на залізничному транспорті на пропозицію об’єднання зусиль профспілок та консолідації спільних дій задля захисту законних прав та інтересів усіх без винятку залізничників.
 
У листі, зокрема, запропоновано надати пропозиції щодо можливих форм спільного законного спротиву та навести конкретні приклади успішного проведення іншими профспілками акцій, подібних до «роботи за правилами», з позитивним вирішенням нагальних проблем залізничників.
 
Наголошено, що лише виключно легітимними та законними діями можливо змусити роботодавця та Уряд почути залізничників та спонукати зрештою вирішити їх нагальні проблеми.
 

Профспілці відповідають. Добре, що не традиційна відписка… Сподіваємося на конструктив?

09:03:2021 г.
Міністерство інфраструктури на виконання доручення Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля від 19.02.2021 р., № 7042/2/1-21 сповістило про розгляд звернення народного депутата Георгія Мазурашу від 17.02.2021 р. , № 404д9/15-2021/49627 щодо вимог профспілки залізничників і транспортних будівельників України до Уряду, затверджених постановою президії Ради профспілки 9 лютого 2021 року, а також офіційного листа профспілки до Кабміну з цього приводу .
 
"Повідомляємо, – поінформував перший заступник Міністра Дмитро  Абрамович, – що з огляду на необхідність додаткового опрацювання інформації з порушеного питання, відповідь буде надано у термін, визначений статтею 20 Закону України «Про звернення громадян».
 
Тож чекатимемо на обґрунтовану відповідь.

 

8 березня – Міжнародний жіночий день. Зі святом, любі жінки!

05:03:2021 г.
Вітаю всіх наших спілчанок зі святом весни, що символізує розквіт в природі й житті! Пишаємося вами і щиро дякуємо за те, що надихаєте чоловіків на добрі справи і шляхетні вчинки. Бажаю, щоб прекрасні почуття надихали і вас, дорогі жінки!
 
Міцного здоров’я, спокою та любові в душі й серці. Зичу, щоб у кожній домівці панували мир, злагода та благополуччя.
 
З повагою Вадим Бубняк,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

 

Відповідь профільного Комітету ВР щодо звернення про втручання у професійну діяльність Голови профспілки В.Бубняка

05:03:2021 г.
Як повідомлялося , у відповідь на оприлюднену на початку лютого п. р. в одній із фейсбук-груп відеопублікацію запису анонімної розмови, в якій згадувалось прізвище Голови профспілки В.Бубняка та звучали прямі погрози його професійній діяльності,  направлено офіційні листи до Голови Наглядової ради Товариства, очільника «Укрзалізниці», а також владних структур, зокрема Верховної Ради, з наполяганням проведення всебічного об’єктивного та неупередженого розслідування з даного приводу.
 
У відповіді керівника Комітету з питань правоохоронної діяльності Д.Монастирського на виконання доручення Голови Верховної Ради Д.Разумкова йдеться про спрямування листа на адресу Голови Національної поліції України І. Клименка для розгляду питання щодо можливого перешкоджання законній діяльності профспілки, в якому зазначено: «Просимо дати доручення провести ретельну перевірку наведеного, на наявності підстав вжити відповідних заходів реагування, про наслідки повідомити автора та Комітет».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 21 - 25 з 2286
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78