Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

4 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

До уваги спілчан – черговий номер профспілкової газети

18:07:2019 г.
Сьогодні, 18 липня, вийшов друком № 13 (768) газети «Вісник профспілки» накладом 87,8 тис. примірників. З електронною версією цього номера видання можна ознайомитися на нашому сайті тут
 

На підтримку законопроєкту № 10378

17:07:2019 г.
Здійснюються всі можливі кроки з метою отримання позитивного рішення з приводу розгляду електронної петиції профспілки залізничників і транспортних будівельників України щодо відновлення права на пенсійне забезпечення за вислугу років окремим категоріям працівників.
 
Сьогодні, 17 липня, звернення з цього приводу спрямовані на адресу Президента України Володимира Зеленського та Голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням ініціювати внесення до порядку денного позачергового засідання Парламенту зареєстрований 11 червня 2019 року законопроєкт № 10378 щодо відновлення права на пенсійне забезпечення за вислугу років робітників локомотивних бригад і окремих категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті та метрополітені.
 
У листах наголошується, зокрема: «Залізничники майже два роки знаходяться у боротьбі за відновлення зазначених прав, а ініціювання внесення цього питання до порядку денного позачергового засідання Парламенту і, відповідно, позитивне голосування може надати потужний поштовх до відновлення довіри трьохсоттисячного колективу залізничників до органів державної влади».
 
У зверненнях також зазначено, що Рада профспілки у цьому питанні отримала підтримку з боку профільного парламентського Комітету та депутатських фракцій.

 

16 липня в Україні відзначається День бухгалтера

16:07:2019 г.
Вітаю всіх працівників фінансової сфери на залізничному транспорті та у профспілці з професійним святом – Днем бухгалтера! Ми вдячні за вашу працьовитість і вимогливість у кропіткій роботі, яка пов’язана із звітністю, перевірками, розрахунками та іншими функціями. 
Щиро бажаю успіхів, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та нехай щастить на всіх перехрестях долі!
З повагою Вадим Бубняк, Голова Федерації профспілок транспортників України, 
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

 

Профспілка допомогла

12:07:2019 г.
Захищено трудові інтереси спілчан, їм повернуто незаконно невиплачені кошти...
 
Детальніше...
 

На підтримку законопроєкту № 10378: кроки щодо розгляду електронної петиції профспілки

10:07:2019 г.
На адресу Голови Верховної Ради України та керівників депутатських фракцій профорганізаціями всіх рівнів спрямовано листи щодо підтримки зареєстрованого у Парламенті 11 червня 2019 року законопроєкту № 10378 щодо відновлення права на пенсійне забезпечення за вислугу років робітників локомотивних бригад і окремих категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті та метрополітені.
За узагальненою інформацією, вже надіслано понад півтори тисячі звернень. Дякуємо за підтримку. Робота триває. 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 21 - 25 з 2037
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XII Спартакіада залізничників 1-4.08.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78