Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профілактика соціальних хвороб: підсумки міжнародного проекту

23:06:2010 г.
Майже три роки тривала плідна співпраця профспілки залізничників і транспортних будівельників України і міжнародної громадської організації «Соціальні ініціативи з охорони праці і здоров’я» (LHSI) у рамках спільного проекту «Профілактика ВІЛ/ СНІДу і туберкульозу на Донецькій залізниці». Її підсумки підбито на конференції «Відповідь сфери праці на виклик ВІЛ і туберкульозу в Україні», що відбулася 21 червня в Українському домі в Києві.  Прийнято резолюцію.
 
Детальніше...
 

Як дбаємо, так і маємо

16:06:2010 г.
Працiвники Івано-Франківської механізованої дистанції вантажно-розвантажувальних робіт Львівської залізниці ще у лютому відсвяткували новосілля в адміністративному приміщенні на станції Хриплин. І завдячують за створення комфортних умов праці начальнику залізниці М.Мостовому, який, побачивши, що триповерхова будівля перебуває в аварійному стані, дав доручення будівельникам виконати капітальний ремонт з тим, щоб сюди переселилися працівники дистанції, у тому числі й Хриплинської виробничої дільниці. Крім того, він наполіг, щоб під час ремонту все було продумано до дрібниць, з урахуванням сучасних вимог.

Детальніше...
 

Санбыт: поднажать бы…

16:06:2010 г.
Одна из задач руководства и профкомов структурных подразделений Криворожского региона – создать такие условия производственного быта, чтобы железнодорожники всегда могли помыться, переодеться, просушить спецодежду и т. д. В течение апреля специалисты теркома профсоюза обследовали санитарно-бытовые помещения дистанций пути.

Детальніше...
 

Власник санаторію-профілакторію — трудовий колектив!

14:06:2010 г.

Міністр Костянтин Єфименко підтримав залізничників Одеської магістралі.

 

Детальніше...
 

Нам сто пять: с профсоюза пример брать!

14:06:2010 г.
Это – не просто рифма, в этих словах – история, события, работа нескольких поколений неравнодушных людей. И под таким девизом прошел форум профсоюзных работников дорожной организации Донецкой магистрали, посвященный 105-летию профсоюзного движения на железных дорогах Украины.
 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 Наступна > Кінець >>
Всього 2401 - 2405 з 2519
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79