Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте та підпишіть на сайті Верховної Ради електронну петицію проти антинародного законопроєкту «Про працю» № 2708! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

У парламенті зареєстровано законопроєкт № 2566-1 про скасування оподаткування земель залізничного транспорту

13:01:2020 г.
Верховна Рада України може розглянути питання скасування оподаткування земель залізничного транспорту: законопроєкт «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду особливостей оподат-кування платою за землю» вже зареєстрований у Парламенті (№ 2566-1). Так, новою редакцією ст. 284 Податкового кодексу пропонується скасувати стягнення податку на землі залізничного транспорту.
Нагадаємо, що Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України на засіданні 25 жовтня 2019 року затвердила Вимоги профспілки до Президента та Уряду України, зокрема пункт 12 – «Зменшити фінансове навантаження на АТ «Укрзалізниця» за рахунок встановлення мінімального рівня податку на землю, що передбачено ст. 6 Закону України «Про залізничний транспорт». 
Подробнее...
 

Оце тобі, бабусю, і Юр’їв день, або Гримаси «демократії» XXI сторіччя

13:01:2020 г.
Про загрозу прийняття законопроєкту «Про працю», який спрямовано на ліквідацію практично всіх прав і основоположних соціальних гарантій найманих працівників та знищення профспілкового руху, – у матеріалі головного правового інспектора праці Ради профспілки Миколи Бєльченка (статтю підготовлено для газети «Вісник профспілки»).
   
Подробнее...
 

Щодо підтримки законопроєкту «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617)

11:01:2020 г.
Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк сьогодні, 11 січня, спрямував на адресу Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова і голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Трєтьякової листа щодо важливості законопроєкту «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. №  2617).
 
Подробнее...
 

Профспілка за справедливу трудову реформу!

09:01:2020 г.
Відео взято із офіційного
веб-порталу Федерації
профспілок України

 kar.jpg

 

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=6KdECrmecBc&feature=emb_logo

 

Звернення СПО всеукраїнських об’єднань профспілок до Президента України

09:01:2020 г.
Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських  об’єднань профспілок на національному рівні від імені 7 млн спілчан звернувся до Президента України Володимира Зеленського, як Гаранта Конституції, із закликом захистити конституційні, трудові права працівників і діяльність профспілок в Україні.
Керівники профоб’єднань, які входять до складу СПО, звернулися до Глави Держави з пропозицією провести зустріч з профспілковим активом 16 січня 2020 року на Всеукраїнському профспілковому вічі.
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 26 - 30 из 2138
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78