Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

З 1 квітня п. р. введено в дію в повному обcязі Положення про оплату праці. 5 квітня на засіданні Ради профспілки підсумовано виконання Галузевої угоди за 2017 рік.  Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Звернення Ради профспілки до керівництва ПАТ «Укрзалізниця» щодо вирішення питання виплати заробітної плати працівникам – учасникам акції

30:05:2018 г.
Після розширеної зустрічі, що відбулась вчора, 29 травня, у Міністерстві інфраструктури за участі міністра Володимира Омеляна та представників профспілок, які діють на залізничному транспорті,  Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк на адресу  в.о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова сьогодні, 30 травня, спрямував листа, у якому висловив занепокоєння ситуацією, яка може призвести до втрати доходу окремими працівниками – учасниками акції «Робота за інструкцією», що погіршить матеріальний стан їхніх сімей.
 
Подробнее...
 

Про стан охорони праці у філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин ПАТ «Укрзалізниця»

30:05:2018 г.
З цього приводу президія Ради профспілки відзначила, що, незважаючи на втілення адміністрацією певних заходів з виконання Закону України «Про охорону праці», Галузевої угоди і колективних договорів, профілактики виробничого травматизму тощо, проведена робота зі створення безпечних, нешкідливих умов праці, належного виробничого побуту, приведення турних (житлових, побутових і службових) вагонів у відповідність до санітарно-гігієнічних норм та інше є недостатньою. 

Подробнее...
 

Соціальний діалог

30:05:2018 г.
Наприкінці травня відбулась запланована зустріч Голови профспілки Вадима Бубняка, його першого заступника Олександра Мушенка і голів дорожніх профорганізацій з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгеном Кравцовим, членом правління Товариства Желько Марчеком та іншими представниками адміністрації, під час якої було обговорено проблеми, що на часі. 
Йшлося про своєчасне та в повному обсязі забезпечення виробничих (структурних) підрозділів регіональних філій і філій – згідно із фінансовим планом на поточний рік – матеріалами, запчастинами, інструментом та необхідність (за результатами вивчення ситуації з введенням в дію Положення про оплату праці працівників ПАТ «Укрзалізниця» – наказ від  27.04.2018 р., № 285) розгляду питання подальшого підвищення  тарифних ставок і посадових окладів залізничників. 
Порушувалися також питання  щодо організації цьогорічної оздоровчої кампанії, фінансування Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» у межах 100 % асигнувань, передбачених фінпланом на 2018 рік, та ін.
Сторони соціального діалогу домовились про проведення постійних консультацій для обговорення та узгодження конструктивних дій, спрямованих на покращення якості співпраці на користь працівників ПАТ «Укрзалізниця».

 

Про оздоровлення та відпочинок працівників ПАТ Укрзалізниця та членів їхніх сімей в 2018 році

25:05:2018 г.
Питання всебічно розглянуто під час засідання президії Ради профспілки 24 травня п. р. за участю члена правління ПАТ «Укрзалізниця» Ж.Марчека, директорів департаментів: з управління персоналом та соціальної політики – Є.Козака, економіки, планування та бюджетування – В.Кулачка, будівель та споруд – В.Слободянюка, директора філії "Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд" – О.Стратійчука та начальника управління соціальної політики О.Безпалько.
Члени президії Ради профспілки зазначили, що у поточному році виникла низка проблем з організацією оздоровчого процесу, зокрема у галузевих закладах, що були передані на баланс (утримання) новостворених філій ПАТ. Тож у затвердженої з цього питання постанові керівництву правління Товариства запропоновано невідкладно втрутитись у вирішення існуючих проблем та розглянути усі можливі шляхи їх розв’язання для своєчасної і належної підготовки відомчих оздоровчих закладів.

 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 26 - 30 из 1851

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


День Ради профспілки на Жмеринському вузлі 4-5.07.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78