Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   6 млн грн. повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у першому півріччі 2020-го. На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Молодість відкриває горизонти…

30:06:2020 г.
З ініціативи Молодіжної ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України до Дня молоді було організовано та проведено онлайн-змагання з-поміж команд молодіжних рад профорганізацій різних рівнів. Формат заходу був зумовлений карантином, а відтак квест перемістився в онлайн-простір.  
Подробнее...
 

Із Днем Конституції України!

26:06:2020 г.
Шановні спілчани, вітаю вас із загальнодержавним святом – Днем Конституції України! 
24 роки тому відбулася знаменна подія – ухвалено Основний Закон, який затвердив пріоритет людських цінностей і прав, став дороговказом на шляху до побудови демократичного суспільства.
Бажаю всім миру, добробуту, віри у краще майбутнє та гідного життя на довгі роки.
 
З повагою 
Вадим БУБНЯК,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України
Подробнее...
 

Пресконференція «Про дії профспілок щодо недопущення прийняття законодавчих ініціатив, які порушують права найманих працівників і профспілок»

25:06:2020 г.
Сьогодні, 25 червня, о 13.30 в УНІАН відбудеться пресконференція на тему: «Про дії профспілок щодо недопущення прийняття законодавчих ініціатив, які порушують права найманих працівників і профспілок» за участі керівників всеукраїнських об’єднань профспілок, у тому числі Голови Федерації профспілок транспортників України, Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадима Бубняка.
 
Як повідомляється на сайті Федерації профспілок України, під час пресконференції буде анонсовано проведення у м.Києві та регіонах попереджувальних акцій з вимогою недопущення розгляду Верховною Радою проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань професійних спілок)» № 2681.
 
Відео пресконференції  (із сайту УНІАН)
 

Співчуття рідним та близьким постраждалих внаслідок страшної трагедії…

22:06:2020 г.
Вчора, 21 червня, усіх нас cпіткала страшна трагедія, наслідки якої торкнулися також родин залізничників. В результаті жахливого вибуху в одному із житлових будинків Києва постраждали працівники АТ «Укрзалізниця» та члени їхніх родин. За попередньою інформацією загинули дружина та син машиніста одного із відокремлених підрозділів Товариства. Наразі пошуки його та ще одного залізничника тривають.
Смерть людей – величезна втрата. Жодних слів не вистачить аби зарадити тому болю, що охопив серця родин.
Щирі співчуття рідним та близьким усіх загиблих та постраждалих у цій жахливій трагедії.
Поділяємо ваше горе та сумуємо разом з вами у годину скорботи.
Світла пам'ять тим, хто відійшов у вічність…

Вадим Бубняк,
Голова Федерації професійних спілок транспортників України,
Голова професійної спілки залізничників і транспортних будівельників України
 

Напередодні професійного свята – щирі вітання всім медичним працівникам!

19:06:2020 г.
Своєю важливою працею ви цілодобово підтримуєте високий авторитет відомчої медицини, повсякчас піклуєтесь про життя та здоров’я залізничників і транспортних будівельників, які щодня забезпечують безперебійну роботу головної транспортної артерії держави.
 
У нинішніх складних умовах, в яких опинилася «Укрзалізниця» загалом і медичні заклади зокрема, профспілка докладає чималих зусиль у відстоювання ваших трудових інтересів та задля збереження галузевої медицини. Ми щиро сподіваємось, що всі наші старання будуть успішними і буде досягнуто реального результату.
 
Зичимо вам родинного затишку, міцного здоров’я, щастя і добра. Хай вдячність та повага пацієнтів завжди додають кожному з вас сил і впевненості для служіння людям. 
 
З повагою
Вадим Бубняк, 
Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 26 - 30 из 2206
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78