Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Триває підписна кампанія на підтримку вимог профспілки залізничників і транспортних будівельників України до АТ «Укрзалізниця». 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілка подає апеляцію на ухвалу суду першої інстанції

03:03:2021 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України  22.12.2020 р. (справа №757/57170/20-ц) звернулася до Печерського районного  суду з позовом до АТ «Укрзалізниця» з приводу невиконання ряду положень Галузевої угоди, у тому числі і з приводу безпідставного непідвищення заробітної плати працівникам галузі.
 
Печерський районний суд (суддя Писанець В.А.) своєю ухвалою від 12.02.2021 р. відмовив у відкритті провадження у цивільній справі за позовом профспілки.
 
На даний час профспілка готує матеріали для оскарження ухвали суду першої інстанції в апеляційному порядку.
 

Через невиконання вимог профспілки проводиться збір підписів залізничників за вступ у колективний трудовий спір з АТ «Укрзалізниця»

03:03:2021 г.
17 лютого 2021 року на акції протесту біля будівлі Кабміну Головою профспілки В.Бубняком за результатами переговорів було оголошено збір підписів за вступ у колективний трудовий спір з АТ «Укрзалізниця». 
Кінцевий термін збору підписів – 25 березня п. р. 
Детальніше...
 

Про соціальні проблеми – на селекторній нараді керівництва «Укрзалізниці»

02:03:2021 г.
У п’ятницю, 26 лютого, відбулася селекторна нарада (з онлайн-трансляцією) щодо соціальної політики Товариства, в якій взяли участь Голова АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак, в.о. члена правління Іван Синяков й інші представники Товариства, з боку профспілки залізничників і транспортних будівельників України – перший заступник Голови профспілки Олександр Мушенок, голови дорожніх профорганізацій: Ігор Соловйов – Одеської, В’ячеслав Залозних – Південної, Олександр Лозко – Південно-Західної, Ярослав Афтанас – регіональної філії «Львівська залізниця», Артем Корольков – Львівської залізниці та голова об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» Вадим Кукса.
Наведемо стисло про головне з виступу очільника АТ «Укрзалізниця» про найгостріші питання, які турбують залізничників... 
 
Детальніше...
 

Обговорено поточні питання профспілкової діяльності

25:02:2021 г.
Сьогодні, 25 лютого, на засіданні президії Ради профспілки обговорено низку питань поточної роботи: підсумки діяльності правової і технічної інспекцій праці Ради профспілки в 2020 році, щодо стану організації обліку відпрацьованих годин та їх оплату у філії «Проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту», затверджено статистичний звіт профспілки за минулий рік.

 

Солідарна підтримка діям профспілки на захист трудових прав спілчан

25:02:2021 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України звернулася до міжнарожної профспілкової спільноти та інших організацій за солідарною підтримкою:
 
11 лютого – до Міжнародної і Європейської федерацій транспортників (від ЄФТ відповідні офіційні листи вже спрямовано до Президента України, Прем’єр-міністра і Голови Верховної Ради); 
 
15 лютого – до Міжнародної організації праці (18 лютого завідувач сектору Європи і Центральної Азії Бюро МОП Сергіус ГЛОВАЦКАС у телефонному режимі надав практичні рекомендації щодо покрокових дій в залежності від результатів колективного трудового спору та позовної заяви до суду).
 
Надійшли також листи із солідарною підтримкою до нашої профспілки та звернення на адресу Президента України, Прем’єр-міністра і Голови Верховної Ради від галузевих профспілок країн СНД і Балтії – членських організацій Міжнародної конфедерації профспілок залізничників. 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 26 - 30 з 2286
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78