Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   16 січня у Києві відбулося всеукраїнське профспілкове віче на захист конституційних і трудових прав працівників. 15 січня всеукраїнські профспілки провели акцію-пікетування профільного парламентського Комітету у зв’язку з антисоціальним проєктом ЗУ «Про працю». У Парламенті 27.12.2019 р. зареєстровано законопроєкт № 2566-1 про скасування оподаткування земель залізничного транспорту, розпочалося його опрацювання у комітетах. 18 грудня у парламенті зареєстровано законопроєкт, розроблений з ініціативи нашої профспілки, – «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617). 

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Раді профспілки відповідають…

26:12:2019 г.
Перший заступник міністра інфраструктури Дмитро Абрамович поінформував, що відповідно до протокольних рішень зустрічі з керівництвом профспілки залізничників і транспортних будівельників України, Мінінфраструктури 28 листопада п. р. звернулося з листом до Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури щодо пропозиції залучення представників Ради профспілки до участі у робочій групі з питань опрацювання законопроєкту «Про залізничний транспорт України» (реєстр. № 1196-1 від 06.09.2019 р.).

 

Робоча зустріч Міністра інфраструктури з керівниками профспілок транспортників

23:12:2019 г.
За ініціативи Голови Федерації профспілок транспортників України, Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадима Бубняка 21 грудня п. р. проведено робочу зустріч Міністра інфраструктури Владислава Криклія з керівниками профспілок транспортників (ФПТУ). 
Під час зустрічі розглянуто наявні соціально-економічні проблеми транспортних відомств.  

Детальніше...
 

У парламенті зареєстровано законопроєкт, розроблений з ініціативи нашої профспілки

19:12:2019 г.
Рада профспілки здійснює всі можливі кроки з підтримки електронної петиції, що набрала понад 25 тис. голосів, – «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». Як результат цієї роботи, 18 грудня п. р. у Верховній Раді було зареєстровано законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617), який було розроблено з ініціативи профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

Детальніше...
 

Звернення профспілки до Президента України щодо усунення порушення конституційного права транспортників на страйк

17:12:2019 г.
Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк спрямував на адресу Президента України Володимира Зеленського з цього приводу офіційного листа.
У зверненні, зокрема, йдеться про те, що попередній Уряд за погодженням із соціальними партнерами вніс до Верховної Ради законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо гарантування реалізації конституційного права людини на страйк» (реєстр.№ 4639-Д від 13.07.2017 р.). Проте, Парламент так і не спромігся його прийняти, і це відбувається попри численні звернення профспілок транспортної галузі.
«Враховуючи викладене, а також  незворотність європейського і євроатлантичного курсу України та необхідність приведення національного законодавства у відповідність до міжнародних норм, звертаємось до Вас, пане Президенте, з проханням ініціювати перед новим Парламентом невідкладний розгляд та прийняття законопроєкту щодо гарантування реалізації конституційного права працівників транспорту на страйк», наголошено у листі.
Детальніше...
 

Звернення конференції профспілки до керівників держави та органів державного управління

17:12:2019 г.
IV конференція профспілки залізничників і транспортних будівельників  України прийняла Звернення до керівників держави та органів  державного управління.
 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 26 - 30 з 2124
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78