Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Звернення профспілки до Президента України та Голови Верховної Ради щодо законопроєкту № 2681

03:06:2020 г.
Сьогодні, 3 червня, Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк спрямував на адресу Президента України Володимира Зеленського та Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова офіційні листи.
 
Детальніше...
 

Тематична онлайн-вікторина для сімей залізничників – проведена вперше і заслуговує стати доброю традицією

03:06:2020 г.
Напередодні Дня захисту дітей, який святкують в усьому світі 1 червня, молодіжна команда профспілки залізничників і транспортних будівельників України організувала і провела сімейну онлайн-вікторину «Покоління Z знає про залізницю все!». До гри долучилися як діти, так і їхні батьки, адже питання були різного ступеня складності. Через програму Zoom, яка останнім часом слугує зручною платформою для онлайн-навчання і проведення зустрічей, юні і дорослі учасники змогли познайомитися і поспілкуватися, а по завершенню гри – обмінятися враженнями. До речі, ведучою першої організованої профспілкою сімейної онлайн-вікторини стала 12-річна Анастасія Гнатюк, з родини залізничників.  

Детальніше...
 

Обмеження прийому на вакантні посади призведе до серйозних наслідків

28:05:2020 г.
До Ради профспілки надійшла інформація щодо вказівки директора з управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця» Синякова І.О. про обмеження прийому на вакантні посади, відповідно до якої керівники регіональних філій, філій зобов’язані, зокрема, до 10.06.2020 вилучити  зі штатних розписів структурних (виробничих) підрозділів усі штатні одиниці, які є вакантними.
Детальніше...
 

Для ухвалення рішення щодо запровадження неповного робочого тижня для окремих категорій працівників необхідні економічні обґрунтування та зважений підхід

28:05:2020 г.
З цього приводу сьогодні, 28 травня, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк звернувся до в. о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика.
Детальніше...
 

Неточність усунуто – інформацію відкореговано

27:05:2020 г.
Нагадаємо про те, що Голова профспілки 22 квітня п. р. звернувся до керівника АТ «Укрзалізниця» щодо усунення неточності, яка була допущена в інформації про погодження з представниками галузевих профспілок запровадження 4-денного робочого тижня з 01.07.2020, розміщеній на офіційному сайті Товариства.
 
Наразі інформацію відкореговано, про що офіційно повідомлено в листі, де, зокрема, зазначено, що думка, висловлена Головою профспілки, була врахована правлінням при ухваленні рішення та зафіксована в протоколі. Про це свідчить той факт, що правління вирішило 19.06.2020 розглянути показники роботи (фінансово-економічні, виробничі, технологічні тощо) регіональних філій, філій, їхніх виробничих (структурних) підрозділів та прийняти остаточне рішення щодо запровадження або відміни запровадження режиму неповного (чотириденного) робочого тижня з 01.07.2020 в регіональних філіях, філіях та їхніх виробничих (структурних) підрозділах. 
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 26 - 30 з 2200
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78