Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

З 1 квітня п. р. введено в дію в повному обcязі Положення про оплату праці. 5 квітня на засіданні Ради профспілки підсумовано виконання Галузевої угоди за 2017 рік.  Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Про оздоровлення та відпочинок працівників ПАТ Укрзалізниця та членів їхніх сімей в 2018 році

25:05:2018 г.
Питання всебічно розглянуто під час засідання президії Ради профспілки 24 травня п. р. за участю члена правління ПАТ «Укрзалізниця» Ж.Марчека, директорів департаментів: з управління персоналом та соціальної політики – Є.Козака, економіки, планування та бюджетування – В.Кулачка, будівель та споруд – В.Слободянюка, директора філії "Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд" – О.Стратійчука та начальника управління соціальної політики О.Безпалько.
Члени президії Ради профспілки зазначили, що у поточному році виникла низка проблем з організацією оздоровчого процесу, зокрема у галузевих закладах, що були передані на баланс (утримання) новостворених філій ПАТ. Тож у затвердженої з цього питання постанові керівництву правління Товариства запропоновано невідкладно втрутитись у вирішення існуючих проблем та розглянути усі можливі шляхи їх розв’язання для своєчасної і належної підготовки відомчих оздоровчих закладів.

 

Внесено зміни до Статуту ПНПФ «Магістраль»

24:05:2018 г.
Рада Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» повідомляє, що внесено зміни до Статуту Фонду шляхом викладення його в новій редакції.
Статут 8 травня 2018 р. погоджено Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.  24 травня 2018 року проведено державну реєстрацію змін  до Статуту Фонду
 

Зі 100-річчям, технічна інспекціє праці!

18:05:2018 г.
З нагоди сторічного ювілею із дня створення технічної інспекції праці профспілок відбулися урочистості : сьогодні, 18 травня, Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України провела святковий захід.
Подробнее...
 

Порушення усунуто

17:05:2018 г.
На звернення до Ради профспілки диспетчерів Запорізької дирекції залізничних перевезень правовим інспектором праці у дорожній профорганізації Придніпровської залізниці Наталією Філобок проведено позапланову перевірку дотримання вимог трудового законодавства. Виявлено, що відпрацьований час залізничникам було оплачено не у повному обсязі. Так, за четвертий квартал 2017-го працівникам диспетчерського апарату не обліковано і не оплачено 891 годину фактичної роботи на загальну суму 71,2 тис. грн.

Правовий інспектор спрямувала подання керівнику дирекції, і у квітні п. р. спілчанам виплачено 61,2 тис. грн., а ще 10 тис. грн. залишку буде повернуто у червні.

Крім того, керівництво дирекції взяло на себе зобов’язання вживати всіх можливих заходів для недопущення у подальшому порушень законодавства і надавати щорічні відпустки своєчасно, відповідно до графіка, поінформував  голова Запорізької територіальної профорганізації Олексій Семерунь.

 

Позиція Ради профспілки з приводу «італійського страйку» локомотивників

16:05:2018 г.
Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України не підтримує оголошений Вільною профспілкою машиністів локомотивного депо Кременчук «італійський страйк».
Подробнее...
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 31 - 35 из 1852

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


День Ради профспілки на Жмеринському вузлі 4-5.07.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78