Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте та підпишіть на сайті Верховної Ради електронну петицію проти антинародного законопроєкту «Про працю» № 2708! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

УВАГА! ПРОФСПІЛКОВА АКЦІЯ ВІДБУДЕТЬСЯ 15 СІЧНЯ

08:01:2020 г.
У зв’язку з переносом розгляду Комітетом соціальної політики та захисту прав ветеранів ВР України законопроєкту «Про працю» анонсована на 10 січня п. р. акція-пікетування парламентського Комітету відбудеться 15 січня за адресою: м. Київ, вул. Банкова, 6-8.
 
Нагадуємо, що 16 січня п. р. у Києві та обласних центрах України скликається всеукраїнське профспілкове віче  на захист конституційних, трудових і соціально-економічних прав працівників та діяльності профспілок. Для участі у всеукраїнському профспілковому віче рекомендуємо невідкладно зв’язатися із територіальними об'єднаннями організацій профспілок (облсофпроф) для узгодження організаційних моментів солідарної підтримки акції.

 

Профспілки вийдуть на акцію протесту

03:01:2020 г.
10 січня 2020 року профспілками буде проведено попереджувальну акцію-пікетування Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради України (м. Київ, вул. Банкова, 6-8) під час розгляду проєкту закону «Про працю» (реєстр.№ 2708), який схвалено Кабінетом Міністрів України та передано до Верховної Ради України.
Подробнее...
 

Звернення СПО об'єднань профспілок до людей праці та членів профспілок

03:01:2020 г.
Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні у Зверненні до людей праці та членів профспілок наголошує:
«Україна як ніколи за часів своєї незалежності знаходиться на межі руйнації як правової та соціальної держави!
Влада, вдаючись до маніпуляцій та введення в оману суспільство, впроваджує лібералізацію трудового законодавства і хоче в угоду інтересам олігархічного бізнесу та багатонаціональних корпорацій впровадити в Україні рабську працю для свого народу, знешкодити профспілки, як єдину правозахисну громадську організацію!».
СПО об'єднань профспілок найближчим часом скликає всеукраїнське профспілкове віче щодо оцінки викликів і загроз, які постали, та визначення форм активної боротьби за права людини праці.
Повний текст Звернення
 

З новорічними та різдвяними святами!

27:12:2019 г.

Дорогі спілчани, вітаю вас із прийдешнім 2020 роком та Різдвом Христовим! 

Щиро зичу вам міцного здоров’я, успіхів, добробуту та злагоди в кожній оселі і нехай новий рік нашого життя буде мирним і щедрим на добро! 

З повагою Вадим Бубняк,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України  
 

Про підсумки роботи у 2019 році

27:12:2019 г.
Відеозвернення Голови ФПТУ і профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадима Бубняка на YouTube-каналі профспілки  
 
Bubniak_vit.jpg
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 31 - 35 из 2138
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78