Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти у розмірі 4489,1 млн грн. на розвиток «Укрзалізниці». На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця» .«Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Головою Федерації профспілок транспортників України знову обрано Вадима Бубняка

08:09:2020 г.
У Києві сьогодні, 8 вересня, проведено IV конференцію Федерації профспілок транспортників України. Із доповіддю про діяльність профоб’єднання, що здійснювалася протягом п’яти років, виступив його керівник – Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк. Заслухано також звіт ревізійної комісії. 

Делегати визнали роботу Федерації задовільною, знову довірили очолити профоб’єднання лідеру профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадиму Бубняку, обрали новий склад Ради і ревкомісії, а також затвердили Програму дій на 2020–2025 роки.

Одностайно схвалено Заяву делегатів IV конференції до Уряду та Парламенту, у якій, зокрема, висунуто вимоги щодо невідкладної розробки та запровадження загальнодержавної програми економічного і соціального розвитку країни та приведення законодавства у сфері транспорту відповідно до Конституції України та міжнародних норм. Наведено низку конкретних пропозицій, що дозволить знизити високий рівень соціальної напруги у трудових колективах, справедливо обурених порушеннями соціально-економічних прав та інтересів працівників. 

Відбулося перше засідання новообраної Ради ФПТУ, на якому було затверджено склад її президії.

 

Триває наполеглива й напружена робота представників профспілки з опрацювання законопроєкту «Про залізничний транспорт»

07:09:2020 г.
Голова ФПТУ і профспілки Вадим Бубняк спрямував 3 вересня п. р. на адресу Голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури Ю.Кісєля листа щодо діяльності робочої групи з опрацювання законопроєкту № 1196-1 від 6 вересня 2019 року «Про залізничний транспорт».

Висловлюючи подяку за запрошення профпрацівників до роботи даної групи, водночас, наведено у зверненні, змушені констатувати, що при опрацюванні зазначеного законопроєкту зауваження та пропозиції профспілки залізничників і транспортних будівельників України на даний момент враховано не у повному обсязі.

З метою збереження соціально-економічних прав і гарантій працівників і зняття високого градусу соціальної напруги у трудових колективах Рада профспілки запропонувала обов’язково розглянути під час засідань робочої групи профільного парламентського Комітету надані профспілкою конкретні зауваження та врахувати їх під час подальшого опрацювання законопроєкту. 

Нагадаємо, що завдяки рішучим діям профспілки, що було підсилено організацією та проведенням минулого року масових акцій протесту, вдалося відтермінувати до проведення  результативних консультацій з профспілковою стороною розгляд та ухвалення недосконалого законопроєкту № 1196-1 «Про залізничний транспорт».

Тож наполеглива й напружена робота представників нашої профспілки з відстоювання  прав та інтересів залізничників під час опрацювання зазначеного законопроєкту триває. 

 

ПНПФ «Магістраль» демонструє свою успішність

07:09:2020 г.
Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль» у першому півріччі 2020-го знову продемонстрував одну з найкращих дохідностей, посівши шосте місце серед НПФ з активами  більш як 3 млн. грн.  На початок третього кварталу його активи перевищили 50 млн грн.
 
За півроку Фонд продемонстрував  дохідність на рівні 8,5 % або 10,5% із розрахунку на рік. Тож дохідність активів майже втричі перевищує показники інфляції (2,7 %), що гарантує захист пенсійних коштів від знецінення та забезпечує примноження пенсійних накопичень учасників ПНПФ «Магістраль». 

 

6 млн грн. повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у першому півріччі 2020-го

28:08:2020 г.
Протягом цього часу захищено трудові права понад 5 тис. працівників АТ «Укрзалізниця» – членів нашої профспілки.  
 
Подробнее...
 

24 серпня – День Незалежності України. 23 серпня – День Державного Прапора України

21:08:2020 г.

Шановні спілчани!

Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України та Днем Державного Прапора України!
Кожен з нас виховує в собі справжній дух патріотизму, глибокі почуття поваги і любові до рідної країни та її традицій. Нехай наші сподівання на краще майбутнє справдяться!
Зичу міцного здоровְ’я, сил та терпіння пережити всі негаразди та гідно пройти випробування сьогодення.

З повагою Вадим Бубняк,
Голова Федерації профспілок транспортників України,

Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 31 - 35 из 2234
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78