Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підтримаймо петицію! 4 березня на сайті електронних петицій Верховної Ради оприлюднено петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». В 2019 році у профспілці пройде звітна кампанія. Внесено зміни і доповнення до Галузевої угоди – спільна постанова № Ц/6-76/7-18/51/Цпроф від 29.12.2018 р. Підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів – № Ц/6-26/3472-18 від 29.12.2018 р.  Профспілка надала зауваження і пропозиції до проекту Стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця»  на 2019–2023 рр. 
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

До Міжнародного жіночого дня

04:03:2019 г.
Президія Ради профспілки ухвалила постанову про відзначення 8 березня. Організаціям на місцях запропоновано провести заходи за участі профспілкових працівниць й активісток, під час яких поінформувати колективи про усунення недоліків в організації праці жінок, дотримання трудового законодавства, створення безпечних і нешкідливих умов праці, відповідного виробничого побуту тощо, а також розповісти про реалізацію соціальних проектів профспілки.
З метою посилення мотивації членства у профспілці рекомендовано організувати урочисте вручення спілчанкам електронних профквитків, дисконтних карток і стартових пакетів профспілкової корпорації lifecell, надати доступ до обслуговування юридичним контакт-центром профспілки.

 

Участь у нараді

01:03:2019 г.
Представники Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України постійно беруть участь у заходах з обговорення окремих законопроектів.
Днями у нараді з узгодження позицій заінтересованих органів щодо норм проектів Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення соціального діалогу» та Постанови Уряду «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року, № 115» брав участь завідувач відділу організаційної і кадрової роботи Олександр Гнатюк.

 

Погоджено нормативні документи

01:03:2019 г.
На засіданні президії Ради профспілки 28 лютого п. р. погоджено проекти збірників нормативних документів:
у господарстві автоматики та телекомунікації – «Типові норми часу на технічне обслуговування комплексів технічних засобів КТСМ-01 та КТСМ-01Д»;
у господарстві колії та споруд – «Типові технічно обґрунтовані норми часу на окремі види робіт з поточного утримання і ремонту земляного полотна та штучних споруд».
Запровадження збірників здійснюватиметься з дотриманням вимог ст. 86 КЗпПУ і повідомленням працівників про застосування не пізніше як за один місяць.

 

Ухвалено рішення про реєстрацію електронної петиції до Верховної Ради України

28:02:2019 г.
Сьогодні, 28 лютого, президія Ради профспілки ухвалила рішення про реєстрацію електронної петиції до Верховної Ради України «Щодо відновлення права виходу на пенсію за вислугу років для деяких категорій працівників підприємств залізничного транспорту України».
Затверджено текст електронної петиції до Верховної Ради України, Голові профспілки В.Бубняку доручено організувати оприлюднення електронної петиції на офіційному веб-сайті Верховної Ради України 1 березня 2019 року. Ухвалено план супроводження та підтримки електронної петиції.
 

Обговорено зміни до Статуту профспілки

28:02:2019 г.
Сьогодні, 28 лютого, президія Ради профспілки обговорила проект змін до Статуту. Проект погоджено, окрім змін до пунктів 6.1.1 та 6.1.11, вирішено продовжити дискусії відносно цих пунктів, а також внести до порядку денного засідання Ради профспілки у березні п. р. питання про затвердження змін до Статуту профспілки.
Напередодні, на початку лютого, проект змін і доповнень до Статуту профспілки було всебічно розглянуто на засіданні комісії з питань організаційно-масової та інформаційної роботи Ради профспілки і напрацьовані матеріали надано на розгляд президії.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 31 - 35 з 1965

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Ради профспілки 28 березня 2019 р.

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78