Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Триває підписна кампанія на підтримку вимог профспілки залізничників і транспортних будівельників України до АТ «Укрзалізниця». 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Створено центральний штаб з організації та проведення акції протесту «робота за правилами»

23:02:2021 г.
Сьогодні, 23 лютого, в онлайн режимі відбулося позачергове засідання президії Ради профспілки щодо подальших дій з організації спротиву незаконним діям керівництва АТ «Укрзалізниця».
 
Ухвалено відповідні рішення на захист трудових прав і соціальних гарантій спілчан, зокрема створено центральний штаб з організації та проведення акції протесту «робота за правилами» і затверджено його склад.
 
Раді профспілки доручено забезпечити організацію діяльності штабу, створити інтерактивний комунікаційний майданчик для спілкування та обміну інформацією тощо.
 

Профспілка вимагає переглянути розмір чистого прибутку, запланованого у проєкті фінплану на 2021 рік для АТ «Укрзалізниця»

19:02:2021 г.
За дорученням президії Ради профспілки та учасників акції протесту, що відбулася 17 лютого в урядовому кварталі, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк звернувся з офіційними листами до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, Голови Наглядової ради Товариства Шевкі Аджунера та очільника АТ «Укрзалізниця» Володимира Жмака з приводу запланованого у проєкті фінансового плану «Укрзалізниці» на 2021 рік отримання чистого прибутку у розмірі 3,5 млрд грн., що розглядається наразі у центральних органах виконавчої влади.
 
У зверненнях наголошено, що планування чистого прибутку у таких розмірах є недопустимим і не обґрунтовано завищеним, оскільки весь рухомий склад та інфраструктура залізничного транспорту перебувають у критичному стані. Цього неможливо досягти без порушень технології роботи, що постійно відбувається у підрозділах з причин відсутності матеріалів, запасних частин, своєчасних ремонтів як рухомого складу, так і обладнання, а також без ущемлення прав залізничників на гідну оплату праці, невиконання умов Галузевої угоди. 
Детальніше...
 

Депутат Г.Мазурашу готує депутатське звернення до Уряду напідтримку вимог нашої профспілки

18:02:2021 г.
Депутат від фракції «Слуга народу» (округ № 203,  Чернівецька область) Г.Мазурашу під час виступу з трибуни Верховної Ради вчора, 17 лютого, повідомив про підготовку депутатського звернення до Прем’єр-міністра Д.Шмигаля щодо вимог нашої профспілки до Уряду.
 
Відео (Facebook-сторінка профспілки)
 
Відео  (YouTube-канал профспілки)
 
Нагадуємо, вчора, 17 лютого, відбулася масова акція протесту профспілки залізничників і транспортних будівельників України. 
 

Боротьба триває! Позиція профспілки непохитна – вимоги незмінні

18:02:2021 г.
Під час проведення акції протесту 17 лютого представників профспілки на чолі із Головою В.Бубняком запросили на переговори до Кабміну. Однак урядову сторону було представлено посадовими особами, які неуповноважені ухвалювати конкретні рішення щодо врегулювання ситуації. Аналогічно – з представниками АТ «Укрзалізниця», які прибули на зустріч щодо вирішення нагальних соціально-економічних проблем, що містяться у вимогах профспілки. 
  
Наголошуємо, що повідомлення, оприлюднене на офіційному сайті «Укрзалізниці» у день акції протесту 17 лютого і потім поширене окремими ЗМІ про нібито досягнення сторонами певних домовленостей під час переговорів щодо «поліпшення соціально-економічних гарантій працівників компанії – відповідно до раніше затвердженої на зустрічі голови Правління «Укрзалізниці» з профспілковими лідерами дорожньої карти зі стабілізації фінансово-економічної ситуації в компанії», є недостовірною.
 
Вважаємо подібні заяви адміністрації свідомою маніпуляцією з метою дискредитації профспілки.
 
Вкотре інформуємо, що, незважаючи на численні спроби керівництва профспілки врегулювати питання шляхом конструктивних переговорів, жодних домовленостей не було досягнуто ані  у ході перемовин в Уряді, ані під час попередніх переговорів з адміністрацією «Укрзалізниці», що спонукало залізничників вийти на акцію протесту.
 
Надаємо стислу інформацію про позицію сторін  роботодавця та Уряду під час переговорів 17 лютого із представниками профспілки щодо їх реагування на основні вимоги до Товариства. 
 
Детальніше...
 

Напередодні масової акції протесту профспілки проведено пресконференцію

16:02:2021 г.
Сьогодні, 16 лютого, в УКРІНФОРМі профспілка залізничників і транспортних будівельників України провела пресконференцію на тему: «Про захист трудових прав і соціальних гарантій працівників АТ «Укрзалізниця».

«Наступу адміністрації на трудові права та соціальні гарантії залізничників – рішучий профспілковий спротив!» – завтра, 17 лютого, з 10 години  ранку відбуватиметься масова акція протесту (пікетування) біля будівлі Кабінету Міністрів (м. Київ, вул. Грушевського, 12/2) під головним гаслом: «Роботу! Зарплату! Гідне життя!».
 
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України звернулася до Міжнародної федерації транспортників, Європейської федерації транспортників, Міжнародної конфедерації профспілок залізничників, Міжнародної організації праці за солідарною підтримкою дій та оголошеної на 17 лютого п. р. акції протесту.


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 31 - 35 з 2286
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

Лічильник



Головна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78