Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

До відома

07:05:2022 г.
Попри запроваджений в Україні воєнний стан роботодавці зобов’язані індексувати заробітну плату працівників, які працюють на умовах повної або часткової зайнятості.

Оскільки у березні 2022 р. індекс інфляції перевищив поріг у 103%, то у травні будуть індексуватися заробітні плати тим працівникам, яким в останнє підвищували годинні тарифні ставки та посадові оклади у грудні 2021 р. та у січні-лютому 2022 р. Це стосується і працівників АТ «Укрзалізниця». 

Детальніше...
 

Міжнародні партнери не залишаються осторонь і надають підтримку в цей складний час

06:05:2022 г.
Наша профспілка протягом довгих років є учасником міжнародного профспілкового руху. І сьогодні, коли Україна переживає надзвичайно складні часи через війну, ми як ніколи відчуваємо плече підтримки наших міжнародних партнерів.
 
Так, минулого місяця Європейська федерація транспортників направила українським залізничникам чергову партію гуманітарної допомоги. 
 
15 та 25 квітня в Україну від ЄФТ прибули кілька фур гуманітарного вантажу, – про що повідомив нам голова дорожньої профорганізації Львівської залізниці Артем Корольков, який за дорученням лідера профспілки Олексія Семеруня отримував важливий вантаж і допомагав з його розподіленням.

Детальніше...
 

Нове в законодавстві: правила віддаленої роботи працівників держпідприємств у період дії воєнного стану

04:05:2022 г.
Постановою Кабміну «Про деякі питання організації роботи працівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки на період воєнного стану» від 26.04.2022 р. № 481 визначено порядок роботи працівників, виконавчого органу та керівників держпідприємств поза межами робочого місця. Це може бути або дистанційна робота, якщо працівник перебуває в Україні, або службове відрядження, якщо працівник поза її межами.


Детальніше...
 

Румунські колеги продовжують допомагати українським залізничникам

03:05:2022 г.
Ми не раз вже згадували про тісну співпрацю Голови профспілки Олексія Семеруня з нашими міжнародними партнерами − Національною федерацією профспілок залізничників Румунії MCV на чолі з її лідером Грігоре Маре. Вони першими відгукнулися допомогти і продовжують це робити вже протягом двох місяців війни, активно підтримуючи сім’ї українських залізничників. І от нещодавно наші колеги знову підставили своє дружнє плече і  профспілка отримала чергову партію гуманітарної допомоги. 

Так, у Великдень залізницею з Румунії прибув 8-тонний гуманітарний вантаж, який прийняла в Запоріжжі наша територіальна профорганізація. Що саме цього разу прибуло в Україну і куди буде спрямовано запитали у голови Запорізького теркому профспілки Андрія ХИЖНЬОГО:


Детальніше...
 

На потреби ЗСУ

02:05:2022 г.
Вже перераховано на підтримку Збройних Сил України – у Благодійний фонд «Повернись живим»:
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 31 - 35 з 2540
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79