Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Чи буде підвищення тарифних ставок та посадових окладів працівникам?

18:06:2021 г.
Чи буде підвищення тарифних ставок та посадових окладів працівникам? Так, для тих, хто отримує їх в найменшому розмірі, підтвердив на позачерговому засіданні президії Ради профспілки, яке відбулося вчора, 17 червня, в.о. Голови правління Іван Юрик. Він запевнив: «Зобов’язання ми не знімаємо, працюємо над їх виконанням». Також додав: «Як тільки ми зараз знайдемо  рішення по дивідендах, по ліквідності, відразу приймемо рішення по підняттю зарплати. Всі зобов’язання ми виконаємо, питання в часі. І я хочу, щоб ви передали цю впевненість людям». 

Детальніше...
 

Основні ризики законопроєкту № 3515

16:06:2021 г.
На початку червня п. р. Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань формування прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення» (реєстр. № 3515 від 20.05.2020 р.). Проте запропонованими змінами до законодавства руйнується вся система соціального захисту, побудована на базовому державному соціальному стандарті – прожитковому мінімумі та основних державних соціальних гарантіях (мінімальні зарплата та пенсія, адресні соціальні допомоги, неоподатковуваний мінімум доходів громадян), які мають бути не нижчими за прожитковий мінімум. 
Детальніше...
 

Щодо проїзду дітей залізничників у разі направлення їх на оздоровлення за путівками профорганізацій у 2021 р.

11:06:2021 г.
Як і в попередніх роках, у 2021-му керівництвом АТ «Укрзалізниця» і Профспілки залізничників і транспортних будівельників України підписано спільне рішення, за яким дозволено розділяти норму разової транспортної вимоги форми 6, що передбачає включення утриманця, у разі направлення дітей залізничників до дитячих і спортивних оздоровчих закладів за путівками профорганів або самостійно придбаними батьками. 
 
Транспортні вимоги безоплатного проїзду утриманців видаватимуться до місця знаходження оздоровчого закладу і у зворотному напрямку.
 
Діти, які направляються до дитячих оздоровчих та спортивних закладів та за транспортною вимогою форми 6, правом на повторне оформлення безкоштовного проїзду за нормою своїх батьків в поточному році не користуються.
 
Також на засіданні правління АТ «Укрзалізниця» 3 червня 2021 р. з ініціативи Профспілки залізничників і транспортних будівельників України ухвалено рішення про належне забезпечення безоплатного проїзду залізничним транспортом організованих груп дітей залізничників та супроводжуючих їх осіб, які прямують до оздоровчих закладів за путівками профорганізацій. Рішенням передбачено:
 
1) безоплатне надання послуги з резервування місць та оформлення комплекту постільних речей;
 
2) оформлення за рахунок Товариства безоплатного проїзду дітей залізничників у разі направлення на оздоровлення двох і більше дітей з однієї родини, які не увійшли до норми форми 6;
 
3) оформлення безоплатного проїзду залізничним транспортом осіб, супроводжуючих організовані групи дітей, до відповідних оздоровчих закладів за путівками профорганізацій та у зворотному напрямку, включаючи резервування (бронювання) місць в поїздах за заявками профспілкових організацій.

Порядок подання заявок на резервування місць, оформлення проїзду та перевезення визначено в телеграмі АТ «Укрзалізниця» Ц-5-91/2199-21 від 11.06.2021 р. 
 

Не знаєте броду – не лізьте у воду, або Як хочуть зруйнувати налагоджену систему обов’язкових медичних оглядів

07:06:2021 г.
Посилаючись на Стратегію АТ «Укрзалізниця» на 2019−2023 роки, спрямовану на скорочення непрофільних витрат, що пов’язані з утриманням надлишкового майна і штатних посад, філією «Центр охорони здоров’я»  19 травня п. р. затверджено нові штатні розписи клінічних лікарень на залізничному транспорті, які доведено їм до виконання керівником філії Н.Білинською (розпорядження від 25.05.2021 р. № ЦОЗ-07/2553) та за якими зобов’язано увести в дію та запровадити зазначені штатні розписи, вжити заходів щодо реорганізації та ліквідації окремих відділень та скорочення їх персоналу.
 
Так, за рішенням директорки філії під повну або часткову ліквідацію підпадають стоматологічні, педіатричні відділення, відділення швидкої медичної допомоги, лінійні амбулаторії тощо. Також ліквідуються пункти охорони здоров’я при виробничих, структурних підрозділах АТ «Укрзалізниці», що в результаті призведе до остаточного зруйнування налагодженої системи проведення своєчасних передрейсових та післярейсових медичних оглядів працівників локомотивних, поїзних бригад, водіїв транспортних засобів підприємств залізничного транспорту та інших. 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 31 - 35 з 2338
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79