Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти у розмірі 4489,1 млн грн. на розвиток «Укрзалізниці». На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця» .«Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Позиція профспілки незмінна і принципова: гострі питання потребують обов’язкового вирішення

28:09:2020 г.
Нарешті 25 вересня п. р. відбулася зустріч керівництва профспілки та голів дорожніх профспілкових організацій з Головою правління АТ «Укрзалізниця» В.Жмаком.
 
Цю зустріч ініційовано Головою ФПТУ і профспілки В.Бубняком з метою обговорення шляхів вирішення гострих питань, які турбують трудовий колектив Товариства. Зокрема таких, як:
– скасування з 1 вересня 2020 року режиму неповного робочого тижня для всіх категорій працівників;
– відшкодування заборгованості за всіма виплатами, встановленими працівникам відповідно до Галузевої угоди та колективних договорів, в повному обсязі до 1 жовтня;
– забезпечення у жовтні 2020 року одноразової виплати винагороди за підсумками роботи за 2019 рік у розмірі не менше 50% місячної тарифної ставки (посадового окладу) всім працівникам;
– продовження переговорів щодо підвищення з 1 жовтня п. р. тарифних ставок і посадових окладів усім працівникам Товариства на 10%, а з грудня 2020 року – ще на 15%.
Детальніше...
 

Нарада за участі представників «Укрзалізниці» та профспілки

15:09:2020 г.
В «Укрзалізниці» відбулася робоча зустріч за участі в. о. члена правління Товариства І. Синякова, керівників кадрової вертикалі регіональних філій та філії «Пасажирська компанія», першого заступника Голови профспілки О. Мушенка, голів дорпрофсожів, об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» і причетних фахівців з боку адміністрації та профспілки.

Під час заходу опрацьовувалося питання щодо розповсюдження чинних колективних договорів в окремих виробничих і структурних підрозділах регіональних філій і філій, що утворюються у процесі реструктуризації локомотивного господарства АТ «Укрзалізниця» (на виконання доручення від 10.08.2020 р., № Ц-78/20-20 (п. 1.2) щодо реалізації рішень, ухвалених на засіданні правління Товариства 6 серпня п. р. та листа Ради профспілки № 308/ 03 від 3 вересня п. р.). 

Детальніше...
 

Головою Федерації профспілок транспортників України знову обрано Вадима Бубняка

08:09:2020 г.
У Києві сьогодні, 8 вересня, проведено IV конференцію Федерації профспілок транспортників України. Із доповіддю про діяльність профоб’єднання, що здійснювалася протягом п’яти років, виступив його керівник – Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк. Заслухано також звіт ревізійної комісії. 

Делегати визнали роботу Федерації задовільною, знову довірили очолити профоб’єднання лідеру профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадиму Бубняку, обрали новий склад Ради і ревкомісії, а також затвердили Програму дій на 2020–2025 роки.

Одностайно схвалено Заяву делегатів IV конференції до Уряду та Парламенту, у якій, зокрема, висунуто вимоги щодо невідкладної розробки та запровадження загальнодержавної програми економічного і соціального розвитку країни та приведення законодавства у сфері транспорту відповідно до Конституції України та міжнародних норм. Наведено низку конкретних пропозицій, що дозволить знизити високий рівень соціальної напруги у трудових колективах, справедливо обурених порушеннями соціально-економічних прав та інтересів працівників. 

Відбулося перше засідання новообраної Ради ФПТУ, на якому було затверджено склад її президії.

 

Триває наполеглива й напружена робота представників профспілки з опрацювання законопроєкту «Про залізничний транспорт»

07:09:2020 г.
Голова ФПТУ і профспілки Вадим Бубняк спрямував 3 вересня п. р. на адресу Голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури Ю.Кісєля листа щодо діяльності робочої групи з опрацювання законопроєкту № 1196-1 від 6 вересня 2019 року «Про залізничний транспорт».

Висловлюючи подяку за запрошення профпрацівників до роботи даної групи, водночас, наведено у зверненні, змушені констатувати, що при опрацюванні зазначеного законопроєкту зауваження та пропозиції профспілки залізничників і транспортних будівельників України на даний момент враховано не у повному обсязі.

З метою збереження соціально-економічних прав і гарантій працівників і зняття високого градусу соціальної напруги у трудових колективах Рада профспілки запропонувала обов’язково розглянути під час засідань робочої групи профільного парламентського Комітету надані профспілкою конкретні зауваження та врахувати їх під час подальшого опрацювання законопроєкту. 

Нагадаємо, що завдяки рішучим діям профспілки, що було підсилено організацією та проведенням минулого року масових акцій протесту, вдалося відтермінувати до проведення  результативних консультацій з профспілковою стороною розгляд та ухвалення недосконалого законопроєкту № 1196-1 «Про залізничний транспорт».

Тож наполеглива й напружена робота представників нашої профспілки з відстоювання  прав та інтересів залізничників під час опрацювання зазначеного законопроєкту триває. 

 

ПНПФ «Магістраль» демонструє свою успішність

07:09:2020 г.
Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль» у першому півріччі 2020-го знову продемонстрував одну з найкращих дохідностей, посівши шосте місце серед НПФ з активами  більш як 3 млн. грн.  На початок третього кварталу його активи перевищили 50 млн грн.
 
За півроку Фонд продемонстрував  дохідність на рівні 8,5 % або 10,5% із розрахунку на рік. Тож дохідність активів майже втричі перевищує показники інфляції (2,7 %), що гарантує захист пенсійних коштів від знецінення та забезпечує примноження пенсійних накопичень учасників ПНПФ «Магістраль». 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 31 - 35 з 2236
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78