Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

З 1 квітня п. р. введено в дію в повному обcязі Положення про оплату праці. 5 квітня на засіданні Ради профспілки підсумовано виконання Галузевої угоди за 2017 рік.  Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

1 травня – Міжнародний день солідарності трудящих

01:05:2018 г.

Шановні спілчани!

Щиро вітаю вас із Першотравнем – Днем солідарності трудящих! Багато років це весняне свято уособлює взаємопідтримку і згуртованість у спільній справі – боротьбі за свої права усіх працівників. Наша мета сьогодні – підтримувати цю добру традицію, відстоювати здобутки попередніх поколінь, віддано стояти на варті захисту соціально-трудових гарантій спілчан. Лише разом ми здатні протистояти викликам нинішнього часу.

Бажаю вам, друзі, миру, бадьорості духу, міцного здоров’я.

З повагою Вадим БУБНЯК,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

 

Введено в дію Положення про оплату праці

27:04:2018 г.
Наказом ПАТ «Укрзалізниця» № 285 від 27 квітня 2018 року затверджено та введено в дію з 1 квітня п. р. в повному обсязі Положення про оплату праці працівників ПАТ «Українська залізниця».
Документ погоджено з профспілкою залізничників і транспортних будівельників України.

 

День Ради профспілки

27:04:2018 г.
На Харківському залізничному вузлі регіональної філії «Південна залізниця» 19 квітня проведено виїзний день Ради профспілки, у якому взяли участь Голова профспілки В.Бубняк  і фахівці Ради.
Детальніше...
 

Профспілка допомогла

27:04:2018 г.
При перевірці Конотопської дистанції колії правовим інспектором праці Ради профспілки у дорожній профорганізації Південно-Західної залізниці Оленою Колядною виявлено порушення законодавства про оплату праці. Після внесення подання роботодавцю 63 працівникам, у яких в період перебування у щорічній відпустці в липні 2016-го відбулося підвищення годинних тарифних ставок і посадових окладів, проведено перерахунок та коригування частини середньої заробітної плати з урахуванням коефіцієнту і повернуто майже 34 тис. грн., поінформував прес-центр Конотопського теркому профспілки.

 

Щоб зміни не вдарили «по колесу»...

26:04:2018 г.
Розширене засідання професійної секції працівників локомотивного господарства, що пройшло вчора, 25 квітня, за участі голів первинок, відкрив Голова профспілки В.Бубняк. Він окреслив перед присутніми основні напрями профспілкової діяльності на сьогодні, поінформував про вирішення нагальних проблем, зокрема з організацією літнього оздоровлення залізничників та членів їхніх сімей, роботу над матеріалами проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця», відповів на запитання учасників зібрання.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 31 - 35 з 1839

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання профсекції працівників господарства приміських перевезень 31.05.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78