Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Дієві кроки профспілки щодо повернення деяким категоріям залізничників права виходу на пенсію за вислугу років

12:03:2020 г.
Вчора, 11 березня, в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася пресконференція , організована профспілкою залізничників і транспортних будівельників України, щодо запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років. Спікерами виступили Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки Вадим Бубняк, голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова,  голова підкомітету Верховної Ради з питань залізничного транспорту Олександр Скічко, експерт з пенсійних систем Олександр Ткач.
 
Нагадаємо, що завдяки підтримці залізничників і всіх небайдужих громадян відповідна петиція профспілки, яку було розміщено на сайті Верховної Ради у минулому році, набрала понад 25 тис. голосів і, як результат, 18 грудня 2019-го у Парламенті було зареєстровано законопроєкт № 2617 «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років», підготовленого з ініціативи профспілки залізничників і транспортних будівельників України. 5 лютого п. р. його було розглянуто профільним парламентським Комітетом та за підсумками обговорення ухвалено рішення про внесення законопроєкту до порядку денного сесії Верховної Ради.  
Наша профспілка весь час активно діяла задля повернення права виходу на пенсію за вислугу років деяким категоріям залізничників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті, і були незаконно позбавлені цього в 2017 році, наголосив Вадим Бубняк. Тож прийняття зазначеного законопроєкту відповідатиме вимогам щодо відновлення порушених норм пенсійного забезпечення, сприятиме підвищенню рівня соціального захисту та гарантуванню виплат пенсій за вислугу років. Це також позитивно вплине на мотивацію персоналу до довгострокової праці (вислуги років), закріплення кваліфікованих кадрів, стабільність роботи транспортних та інших галузей, безпеку руху, зменшення аварійності та виробничого травматизму тощо. 
 
Детальніше...
 

В «Укрінформі» 11 березня відбудеться пресконференція на тему «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років».

10:03:2020 г.
Організатор - профспілка   залізничників і транспортних будівельників України. 
Нагадуємо, що законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. №  2617) підготовлений з ініціативи профспілки залізничників і транспортних будівельників України і важливий для спілчан з метою повернення права виходу на пенсію за вислугу років деяким категоріям працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті, і були позбавлені цього в 2017 році. Його було розглянуто 5 лютого п. р. парламентським Комітетом з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів та за результатами обговорення ухвалено рішення про внесення зазначеного законопроєкту до порядку денного сесії Верховної Ради.
 
anons.jpg
 

 

Оголошено конкурс на найкращі публікації про діяльність первинних профорганізацій

10:03:2020 г.
На засіданні президії Ради профспілки 27 лютого п. р. ухвалено рішення (на виконання постанови Ради профспілки від 22.11.2019 р. «Про посилення ролі первинних профспілкових організацій щодо виконання статутних завдань профспілки» про організацію та проведення в 2020 році конкурсу на найкращі публікації про діяльність первинної профорганізації у ЗМІ, інформаційних вісниках дорпрофсожів і теркомів та соціальних мережах та затверджено відповідне Положення .
 
Детальніше...
 

8 березня – Міжнародний жіночий день

06:03:2020 г.
Сердечно вітаю всіх наших дорогих, неповторних, чарівних спілчанок з весняним святом 8 Березня!
Ми пишаємося вами! Ви професійно виконуєте непросту роботу на своїх посадах, створюєте у трудових колективах атмосферу тепла та довіри, підтримуєте добрим словом, надаєте мудрі поради. Ваші лагідні, надійні руки бережуть сімейне вогнище. Щиро дякуємо вам за це!
Зичу здійснення всіх життєвих планів, надій та мрій, щоб прекрасні почуття надихали Вас! Бажаю міцного здоров’я, молодості на багато весен, мирного неба, родинного затишку і благополуччя у ваших домівках!
З повагою Вадим Бубняк,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України
 

Погоджено проєкти збірників нормативних документів

06:03:2020 г.
На засіданні президії Ради профспілки 27 лютого п. р. погоджено проєкти збірників нормативних документів у господарстві автоматики та телекомунікації.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 31 - 35 з 2175
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78