Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте на сайті Верховної Ради електронну петицію «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні»! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Раді профспілки відповідають…

17:02:2020 г.
На звернення Рада профспілки отримала відповіді  від Офісу Президента України та Комітету  Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.


Read more...
 

Конференція «Про роль профспілок у захисті людини праці. Дотримання прав і гарантій діяльності профспілок у сучасних умовах»

17:02:2020 г.
Під час Конференції, що відбулася у Києві 14 лютого п. р., висвітлено проблеми, що є найбільш актуальними для профспілок та українського суспільства.
У заході, проведеному Федерацією профспілок України, брали участь науковці, провідні експерти, керівники членських організацій ФПУ, представники профспілок, у тому числі Голова ФПТУ та профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк та його перший заступник Олександр Мушенок.
Учасники були одностайними у думці, що в умовах глибинних соціально-економічних трансформацій у державі профспілки є тією силою, що здатна захистити людей праці та соціально вразливі верстви населення.
Read more...
 

Підтримайте електронну петицію проти ганебного законопроєкту «Про працю» № 2708!

10:02:2020 г.

Не дамо знищити трудове законодавство!
Петиція розміщена на сайті Верховної Ради України

Вже зібрано понад 17 тис. голосів із 25 тис. необхідних.

pet_FPU.jpg

/bit.ly/2vorfO4

 

Черговий крок щодо виконання електронної петиції

07:02:2020 г.
Законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. №  2617) розглянуто 5 лютого п. р. парламентським Комітетом з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. На засіданні виступив Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк, наголосивши на вагомих аргументах на користь зазначеного законопроєкту. Додамо, що він підготовлений за ініціативи профспілки залізничників і транспортних будівельників України і важливий для спілчан з метою повернення права виходу на пенсію за вислугу років деяких категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті.
За результатами обговорення Комітетом ухвалено рішення про внесення до порядку денного сесії Верховної Ради законопроєкту № 2617. 
Тож профспілкою зроблено вагомий крок на шляху реалізації заходів щодо виконання електронної петиції, яка зібрала понад 25 тис. голосів, із законодавчого врегулювання питання відновлення конституційних прав окремих категорій залізничників. Робота триває…

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 36 - 40 of 2173
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78