Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Профспілка готується до проведення 14 листопада акції протесту біля Офісу Президента України. 8 листопада відбулася зустріч представників профспілки з очільником Міністерства інфраструктури. 30 жовтня в «Укрінформі» проведено пресконференцію. Трансляція відбувалась також на сайті та сторінці профспілки у Facebook.  З 1 вересня 2019 року встановлено добові витрати на відрядження працівників у межах України у сумі 200 грн. – наказ № 624 від 4.10.2019 р. Голова профспілки В.Бубняк звернувся до керівників держави та Мініфрастуктури щодо плану реструктуризації «Укрзалізниці». Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

З Днем Незалежності, Україно!

23:08:2019 г.
Шановні спілчани, вітаю вас із Днем Незалежності та Днем Державного Прапора України!
Протягом 28 років самостійності нашої держави ми були небайдужими свідками доленосних подій, кожна з яких – важлива сторінка історії сучасної України, зокрема становлення та розвитку залізничного транспорту, який забезпечує економічні потреби країни.
Відданою працею кожен із нас робить свій внесок у розбудову залізничної галузі та держави, і лише гуртом ми зможемо пройти випробування сьогодення та гідно здолати всі негаразди.
Щиросердно зичу вам миру і злагоди, міцного здоров’я,  добробуту у ваших оселях, стійкості духу та віри у краще майбутнє України.
З повагою Вадим Бубняк,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України
 

Обмінялися думками…

23:08:2019 г.
Сьогодні, 23 серпня, відбулася зустріч Голови профспілки Вадима Бубняка та його першого заступника Олександра Мушенка з народним депутатом від партії «Слуга народу» Галиною Третьяковою за участі заступника директора ТОВ «Пенсійно-актуарний консультант», експерта з пенсійних систем ГО «Реанімаційний пакет реформ» Олександра Ткача.
Вадим Бубняк акцентував увагу парламентаря на необхідності продовження роботи над прийняттям закону, який би повертав право окремим категоріям залізничників на достроковий вихід на пенсію за вислугу років, а також стимулюванні роботи недержавних пенсійних фондів, у тому числі ПНПФ «Магістраль».
Відбувся обмін думками щодо позицій сторін у реформуванні трудового законодавства, зокрема розробки проєкту Кодексу законів про працю, та подальшої співпраці.

 

Рада профспілки спрямувала листи до державних органів влади щодо введення додаткових податкових навантажень – податку на землю, який сплачуватиме «Укрзалізниця»

15:08:2019 г.
Сьогодні, 15 серпня, з цього приводу Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк спрямував відповідні листи на адресу Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України  Володимира Гройсмана та Парламенту.

Read more...
 

До уваги спілчан – черговий номер профспілкової газети

15:08:2019 г.
Сьогодні, 15 серпня, вийшов друком № 15 (770) газети «Вісник профспілки»  накладом 84 тис. примірників. 

 

Рада профспілки надала пропозицію до законопроєкту «Про державний бюджет на 2020 рік»

15:08:2019 г.
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк вчора, 14 серпня, спрямував на адресу керівника Спільного представницького органу всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні Григорія Осового листа із пропозицією до законопроєкту «Про державний бюджет на 2020 рік» – передбачити видатки  на пільгу залізничній галузі на податок за земельні ділянки, що належать до земель залізничного транспорту (крім земельних ділянок, на яких знаходяться окремо розташовані культурно-побутові будівлі та інші споруди і які оподатковуються на загальній підставі) в обсязі не менше ніж планується сплатити у 2019 році. 


Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Results 36 - 40 of 2074
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Пресконференція в Укрінформі 30.10.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78