Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

17 січня під час засідання СПО первинних профорганізацій ПАТ «Укрзалізниця» розглянуто пропозиції до проекту колдоговору Товариства.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

8 жовтня – День юриста

06:10:2017 г.

Щиро вітаю юридичних працівників залізничної галузі, правових інспекторів праці та всіх профспілкових працівників, хто пов’язаний із цим фахом, з професійним святом.
Без ваших знань і практичних навичок не можна уявити повноцінний правовий захист наших спілчан. Завдяки вашій відповідальній щоденній роботі наша профспілка стоїть на варті дотримання законодавства у всіх сферах своєї діяльності, а високий професіоналізм винагороджується довірою трудівників галузі.
Бажаю вам успіхів у роботі, життєвої наснаги, добробуту і всіляких гараздів.

Вадим БУБНЯК,
Голова профспілки залізничників
і транспортних будівельників України

 

Про форму та інші питання…

06:10:2017 г.
Низку питань розглянуто на черговому засіданні президії Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України 5 жовтня п. р. Зокрема, обговорено проблему забезпечення форменим одягом, взуттям та знаками розрізнення працівників ПАТ «Українська залізниця».
Подробнее...
 

Проведено інформаційний день для профактиву

04:10:2017 г.
Традиційний щомісячний захід відбувся 3 жовтня п. р. за присутності голів й активістів первинок прямого підпорядкування Раді профспілки залізничників і транспортних будівельників України і київських профорганізацій, а до онлайн-транляції у системі веб-конференцій долучилося понад 30 студій з місць.Подробнее...
 

Профспілковий конкурс мотиваційних відеороликів триває

29:09:2017 г.
Нагадуємо, що президією Ради профспілки 27 липня 2017 року затверджено Положення про конкурс зі створення мотиваційних короткометражних відеороликів за актуальною тематикою, що сприятиме покращанню висвітлення діяльності із захисту трудових прав та інтересів спілчан і членів їхніх сімей, подальшому розвитку соціальних ініціатив і програм за допомогою нового інформаційного ресурсу – YouTube-каналу профспілки.
До участі у конкурсі, який триватиме до  1 листопада п. р., запрошуються профорганізації і молодіжні ради всіх рівнів, а також всі бажаючі спілчани. 
 
Подробнее...
 

Запрошуємо переглянути новий відеоролик

28:09:2017 г.

На YouTube-каналі профспілки розміщено новий відеоролик – про зміни у Довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників (випуск № 66 «Залізничний транспорт і метрополітен»).
 
 
 
<< [Первая] < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > [Последняя] >>
Результаты 36 - 40 из 1751

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання президії Ради профспілки 14 грудня 2017 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78