Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   16 січня у Києві відбулося всеукраїнське профспілкове віче на захист конституційних і трудових прав працівників. 15 січня всеукраїнські профспілки провели акцію-пікетування профільного парламентського Комітету у зв’язку з антисоціальним проєктом ЗУ «Про працю». У Парламенті 27.12.2019 р. зареєстровано законопроєкт № 2566-1 про скасування оподаткування земель залізничного транспорту, розпочалося його опрацювання у комітетах. 18 грудня у парламенті зареєстровано законопроєкт, розроблений з ініціативи нашої профспілки, – «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617). 

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Вийшов друком Статут профспілки залізничників і транспортних будівельників України (зі змінами і доповненнями)

09:12:2019 г.
Останні зміни у Статуті затверджено Радою профспілки від 28.03.2019 р., зареєстровано Міністерством юстиції України – 22 вересня 2019 року № 461/194.
Корисними стануть посилання (QR-коди) на різні електронні ресурси: Статут (на сайтах профспілки та Мін’юсту), офіційний сайт, сторінки у Facebook, YouTube-канал, газету «Вісник профспілки», а також дисконтну програму та електронний профспілковий квиток, закони України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», «Про соціальний діалог в Україні», «Про колективні договори і угоди», Кодекс законів про працю України.
Детальніше...
 

Звернення профспілки до Секретаря Ради національної безпеки і оборони України

06:12:2019 г.
Голова профспілки Вадим Бубняк спрямував офіційного листа на адресу Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова, в якому повідомив про те, що внаслідок невиконання переважної більшості вимог щодо необхідності розв’язання проблем та збереження стратегічної галузі і забезпечення стабільного функціонування залізничного транспорту України, профспілка вимушена прийняти рішення про початок другого етапу акції протесту – проведення «роботи за правилами» з 16 грудня 2019 року.

Детальніше...
 

Звернення до керівництва Уряду, Мінінфраструктури та АТ «Укрзалізниця»

06:12:2019 г.
Голова профспілки Вадим Бубняк спрямував офіційного листа на адресу Прем’єр-міністра Олексія Гончарука з приводу відсутності дієвих заходів з виконання вимог профспілки. З метою недопущення зупинки руху поїздів очільнику Уряду запропоновано у терміновому порядку розпочати переговори щодо вирішення вимог профспілки. 
Аналогічні звернення відправлено Міністру інфраструктури Владиславу Криклію та Голові правління АТ «Укрзалізниця» Євгену Кравцову

Детальніше...
 

Надіслано пропозицію до департаменту оплати праці та мотивації персоналу АТ «Укрзалізниця»

04:12:2019 г.
Рада профспілки у листі на адресу директора департаменту оплати праці та мотивації персоналу Ольги Скарлат запропонувала:«При формуванні календарного плану перегляду норм праці на 2020 рік включити для відділів нормування праці регіональних філій розробку норм на обслуговування і продаж квитків всім категоріям пасажирів у приміських поїздах моторвагонного рухомого складу, дизель-поїздах, рейкових автобусах. Бажано цю роботу виконати у першому кварталі 2020 року».

Детальніше...
 

Міжнародна солідарна підтримка діям профспілки

02:12:2019 г.
Виконавчий комітет Європейської федерації транспортників висловив цілковиту підтримку вимогам нашої профспілки і на адресу Президента України Володимира Зеленського спрямував відповідного листа, в якому закликав очільника країни почути голоси тисяч залізничників щодо висунутих вимог, з якими профспілка виходила на масові акції протесту – 14 травня та 14 листопада 2019 року.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 36 - 40 з 2124
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78