Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

"Укрзалізниця" та галузева профспілка ініціюють звернення до парламенту щодо відновлення залізничникам права дострокового виходу на пенсію

31:05:2018 г.
Керівництво ПАТ "Укрзалізниця" спільно з профспілкою залізничників і транспортних будівельників України ініціюють офіційне Звернення до Верховної Ради України щодо відновлення для окремих категорій працівників залізничної галузі права дострокового виходу на пенсію за вислугу років. 

 

Погоджено нормативні документи

31:05:2018 г.
На засіданні президії Ради профспілки 24 травня п. р. погоджено проект збірника норм у господарстві електрифікації – «Типові норми часу на поточний ремонт окремих видів обладнання тягових підстанцій і постів секціонування електрифікованих залізниць», який проходив апробацію у виробничих умовах і був схвалений трудовими колективами у дистанціях електропостачання: Стрийській, Ужгородській, Рівненській, Самбірській – Львівської залізниці; Сумській – Південної залізниці; Павлоградській, Верхівцевській, Нижньодніпровськ-Вузол – Придніпровської залізниці.

Запровадження збірника буде здійснено з дотриманням вимог ст. 86 КЗпПУ і повідомленням працівників про застосування не пізніше як за один місяць.

 

Звернення Ради профспілки до керівництва ПАТ «Укрзалізниця» щодо вирішення питання виплати заробітної плати працівникам – учасникам акції

30:05:2018 г.
Після розширеної зустрічі, що відбулась вчора, 29 травня, у Міністерстві інфраструктури за участі міністра Володимира Омеляна та представників профспілок, які діють на залізничному транспорті,  Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк на адресу  в.о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова сьогодні, 30 травня, спрямував листа, у якому висловив занепокоєння ситуацією, яка може призвести до втрати доходу окремими працівниками – учасниками акції «Робота за інструкцією», що погіршить матеріальний стан їхніх сімей.
 
Детальніше...
 

Про стан охорони праці у філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин ПАТ «Укрзалізниця»

30:05:2018 г.
З цього приводу президія Ради профспілки відзначила, що, незважаючи на втілення адміністрацією певних заходів з виконання Закону України «Про охорону праці», Галузевої угоди і колективних договорів, профілактики виробничого травматизму тощо, проведена робота зі створення безпечних, нешкідливих умов праці, належного виробничого побуту, приведення турних (житлових, побутових і службових) вагонів у відповідність до санітарно-гігієнічних норм та інше є недостатньою. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 36 - 40 з 1863

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XI Спартакіада залізничників 3-5.08.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78