Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підпишемо петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років» № 41/001886-18еп, розміщену 11 вересня 2018 р. на сайті Кабміну! За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Молодці, спілчани-залізничники!

10:09:2018 г.
6–9 вересня у м. Коблеве Миколаївської області відбувся фінальний етап ХХІІІ Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту, у складі оргкомітету якої працював перший заступник Голови профспілки О.Мушенок.
За підсумками ХХІІІ Всеукраїнської міжгалузевої спілчани-залізничники показали високі спортивні результати і вибороли два «золота» з гирьового спорту   (оператор дефектоскопного візка Покровської дистанції колії регіональної філії «Донецька залізниця» В.Білицький у ваговій категорії понад 90 кг) та армспорту (старший стрілець Дніпровського загону воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» В.Чайка у ваговій категорії від 80 до 90 кг).
Детальніше...
 

Про соціальну підтримку залізничників, які втратили право виходу на пільгову пенсію за вислугою років

10:09:2018 г.
Минулої п’ятниці, 7 вересня, проведено зустріч в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова і Голови Федерації профспілок транспортників України, Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадима Бубняка з  народним депутатом Наталією Веселовою та  експертом з пенсійних систем реанімаційного пакета реформ Олександром Ткачом.

Детальніше...
 

На варті трудових прав та інтересів спілчан

29:08:2018 г.
Протягом першого півріччя 2018-го правовою інспекцією праці Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України захищено трудові права 6736 спілчан.
За результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів працівникам «Укрзалізниці» повернуто незаконно не виплачених коштів на загальну суму понад 7 млн грн.
 
Детальніше...
 

Звернення до Уряду та Міністерства інфраструктури

28:08:2018 г.
Сьогодні, 28 серпня, Голова Федерації профспілок транспортників України, лідер профспілки залізничників і транспортних будівельників Вадим Бубняк спрямував офіційного листа на адресу Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Міністра інфраструктури Володимира Омеляна, в якому висловив занепокоєння можливістю відкриття вільного доступу до інфраструктури приватних перевізників без відповідної адаптації ПАТ «Укрзалізниця» до нових умов.
   
Детальніше...
 

З Днем Незалежності, Україно!

23:08:2018 г.
Шановні спілчани, прийміть найщиріші вітання із Днем Незалежності і Днем Державного Прапора України!
Щороку ми з особливою гордістю підходимо до цих визначних в історії країни дат, адже такою нелегкою видалася доля нашого народу у здобутті незалежності і суверенітету. Ми прагнемо миру, злагоди в суспільстві, і  впевнені, що лише завдяки незламному духу українців, невтомній праці і міцній громадській позиції можливо досягти значного успіху у розбудові нашої держави.
Бажаю світлої віри у щасливе майбутнє України, добробуту,  миру, здоров’я вам і вашим родинам!

З повагою Вадим Бубняк, Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 36 - 40 з 1904

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 25.10.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78