Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Із Першотравнем!

01:05:2022 г.
1 травня в Україні та інших країнах світу відзначають Міжнародний день праці.

Це – день солідарності, взаємної підтримки та згуртованості усього світу.
Це – день справжнього єднання людей заради справедливості та захисту своїх прав.
А для нашої держави сьогодні це ще один день, коли кожен своєю невтомною працею виборює Перемогу.

Усі разом, об’єднавшись, ми стали силою, яка здатна подолати найважчі виклики нашого з вами сьогодення!

Зі святом вас, дорогі залізничники, миру, добра і злагоди.

 
З повагою 
Голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України
Олексій СЕМЕРУНЬ

 

Гуманітарний фронт Закарпаття

29:04:2022 г.
Понад 2 млн українців стали внутрішніми переселенцями після впровадження воєнного стану, повідомляє Уряд. Серед них і залізничники. 
 
Ми вже писали про те, як дорожня профорганізація регіональної філії «Львівська залізниця» облаштувала у дитячій оздоровниці «Трембіта» Ужгородського теркому профспілки центр для переселенців. 
 
Наразі тут проживають 110 дорослих і 27 дітей – залізничники та члени їхніх родин. Запитали про їхні потреби в голови дорожньої профорганізації Ярослава АФТАНАСА:
Детальніше...
 

28 квітня - День охорони праці

28:04:2022 г.
28 квітня в Україні відзначають День охорони праці (Указ Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006), який збігається з Всесвітнім днем охорони праці (або Всесвітнім днем безпеки та здоров’я на робочому місці). Так само збігається і гасло, яке визначає Міжнародна організація праці. У 2022-му гасло року: «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я».

- У МОП підкреслили, що наявність надійної системи охорони праці, що включає конструктивну участь урядів, роботодавців, працівників, суб’єктів охорони здоров’я та всіх відповідних сторін на національному рівні та рівні підприємств, має вирішальне значення для захисту умов праці та забезпечення безпеки і здоров’я працівників.

- У зв’язку з воєнним станом і бойовими діями можливості профспілки щодо проведення заходів з відзначення Дня охорони праці в цьому році значно обмежено. 

Найближчим часом планується проведення наради з технічними інспекторами праці Ради профспілки щодо нагальних проблемних питань з охорони праці в умовах війни.

 

Засідання секції залізничників ЄФТ

28:04:2022 г.
Вчора, 27 квітня, відбулося засідання секції залізничників Європейської федерації транспортників. Відкрив захід голова секції Джорджіо Туті (Швейцарська конфедерація), спочатку надавши слово виступити лідеру членської організації з України − Голові Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Олексію Семеруню.
Детальніше...
 

На потреби ЗСУ, сил територіальної оборони та членів профспілки

26:04:2022 г.
Вже перераховано на підтримку Збройних Сил України – у Благодійний фонд «Повернись живим», силам територіальної оборони, допомогу мобілізованим залізничникам, на обладнання бомбосховищ, придбання продуктових наборів та організацію евакуації населення:
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 36 - 40 з 2540
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79