Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підтримаймо петицію! 4 березня на сайті електронних петицій Верховної Ради оприлюднено петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». В 2019 році у профспілці пройде звітна кампанія. Внесено зміни і доповнення до Галузевої угоди – спільна постанова № Ц/6-76/7-18/51/Цпроф від 29.12.2018 р. Підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів – № Ц/6-26/3472-18 від 29.12.2018 р.  Профспілка надала зауваження і пропозиції до проекту Стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця»  на 2019–2023 рр. 
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Відбулося засідання президії Ради профспілки

28:02:2019 г.
Сьогодні, 28 лютого, на засіданні президії Ради профспілки затверджено заходи на 2019 рік з посилення громадського контролю за використанням роботодавцями робочого часу та його оплатою, підсумки роботи правової та технічної інспекцій праці Ради профспілки у 2018-му, статистичний звіт профспілки за минулий рік. Розглянуто проект змін до Статуту профспілки, питання навчання профспілкових кадрів й активу у поточному році, погоджено нормативні документи. Заслухано звіт про результати роботи ПНПФ «Магістраль» у 2018 році, в тому числі представників компаній, які надають послуги Фонду, – КУА, Адміністратора та Зберігача. Обговорено низку інших питань.

 

Триває молодіжна звітно-виборча кампанія…

27:02:2019 г.
Проведено чергове засідання Молодіжної ради профспілки.
Перед його учасниками виступив Голова профспілки Вадим Бубняк. Він зупинився на актуальних проблемах, які на часі, повідомив про шляхи вирішення нагальних питань, що цікавить молодь, відповів на численні запитання співрозмовників. Тож учасники заходу отримали всебічну інформацію з найважливіших напрямів профспілкової діяльності.
Детальніше...
 

Поінформували колег

26:02:2019 г.
У семінарі-нараді об’єднаного профкому філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця», що проходив у Львові, брали участь головний правовий інспектор праці Ради профспілки Микола Бєльченко та завідувач відділу організаційної і кадрової роботи Олександр Гнатюк. Вони поінформували колег про актуальну тематику за напрямами профспілкової діяльності.

 

Обговорювалися питання щодо недержавного пенсійного забезпечення залізничників

26:02:2019 г.
Днями відбулася зустріч очільника «Укрзалізниці» Євгена Кравцова та членів правління Товариства з Головою профспілки Вадимом Бубняком, правовим інспектором праці Ради профспілки – секретарем Професійного недержавного пенсійного фонду (ПНПФ) «Магістраль» Мариною Абрамовою та представниками компаній, що надають послуги Фонду, щодо недержавного пенсійного забезпечення залізничників.
Також проведено зустріч фахівців Ради профспілки з представниками управління соціальної політики АТ «Укрзалізниця» щодо доопрацювання Програми недержавного пенсійного забезпечення залізничників, яка є додатком до проекту Колективного договору АТ «Укрзалізниця».

 

Робота триває

26:02:2019 г.
Перший заступник Голови профспілки Олександр Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Ярослав Мальський взяли участь у робочій зустрічі з директором з управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця» Євгеном Козаком і причетними фахівцями Товариства з розгляду питань щодо узгодження розбіжностей за проектами положень про: соціальну підтримку працівників Товариства, які проходили військову службу та/або постраждали в ході бойових дій в зоні проведення АТО/ООС;  соціальну підтримку працівників Товариства, які постраждали внаслідок нещасного випадку на виробництві, професійного захворювання, та членів їхніх сімей; забезпечення форменим одягом, взуттям та знаками розрізнення працівників. Робота триває.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 36 - 40 з 1965

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Ради профспілки 28 березня 2019 р.

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78