Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Роботу! Зарплату! Гідне життя!

05:11:2021 г.
Під таким гаслом вчора, 4 листопада, біля головного офісу АТ «Укрзалізниця» відбулася попереджувальна акція протесту Профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
 
Через карантин кількість мітингувальників була вимушено обмежена, хоча у ній взяли участь представники практично усіх регіонів.
 
Учасники акції неодноразово наголошували на необхідності забезпечення стабільної роботи залізничної галузі, створення для залізничників належних умов для продуктивної праці, підвищення добробуту працівників, безумовного виконання з боку Товариства чинної Галузевої угоди та колективних договорів.
 
У зв’язку з тим, що під час акції протесту до пікетувальників ніхто із представників адміністрації АТ «Укрзалізниця» не вийшов, того ж дня очільнику Товариства О.Камишіну було направлено офіційного листа із затвердженими учасниками акції вимогами від імені багатотисячного трудового колективу. В листі запропоновано «невідкладно розглянути зазначені вимоги та поінформувати профспілку про заходи щодо їх реалізації».

 

Привітання Голови профспілки В.Бубняка з Днем залізничника

04:11:2021 г.
Шановні залізничники, працівники сталевих магістралей, щиро вітаю вас з професійним святом – Днем залізничника!
 
В цей святковий день ми сповнені гордості за здобутки багатьох поколінь залізничників, які вписали безліч яскравих сторінок в історію магістралей. Саме завдяки вам вперед щоденно крутиться сталеве колесо залізниці. Завдяки вашій складній і відповідальній роботі: і вдень, і вночі, в будні і свята вчасно та безпечно здійснюється перевезення пасажирів і вантажів. Своєю наполегливою і сумлінною працею саме ви забезпечуєте стабільність роботи головної транспортної артерії нашої країни. І чомусь саме вас завжди просять почекати, доки поліпшиться фінансовий стан Товариства, будуть виплачені кредити, увійде у курс справ черговий новий менеджмент та інше.
 
Тому цьогоріч профспілка День залізничника відзначала попереджувальною акцією протесту біля стін головного офісу АТ «Укрзалізниця». Цей захід був зумовлений необхідністю нагадати роботодавцю про виконання ним раніше підписаних домовленостей. І як результат наших з вами рішучих дій, вже сьогодні зранку у привітанні очільника Товариства з’явилися певні поступки. 
 
Тепер очікуємо відповідної реакції щодо решти вимог, які були висунуті профспілкою і підтримані пікетувальниками. Боротьба триває… Ми вкотре сьогодні довели, що Профспілка залізничників і транспортних будівельників України тримає руку на пульсі, впевнена у своїх діях та рішеннях, а у роботі дотримується принципової та непохитної позиції – праця залізничників має високо цінуватися і гідно оплачуватися.  
 
Бажаємо всім вам здоров’я, добробуту, невичерпної енергії та впевненості у світлому майбутньому.
 
З повагою
Вадим Бубняк, Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України

 

Профспілка звернулася до влади задля вирішення гострих проблем

03:11:2021 г.
Рада профспілки листами поінформувала про невиконання Спільного рішення про співпрацю і взаєморозуміння Президента України В.ЗеленськогоПрем’єр-міністра Д.ШмигаляГолову ТСК Ю.ГришинуМіністра інфраструктури О.Кубракова  та членів Антикризвого штабу.
 
У листах наголошено, що адміністрація не виконала свою обіцянку перед 240-тисячним колективом залізничників, які посідають ганебне 19-те місце за рівнем заробітної плати серед економічно активних галузей економіки країни, тож цілком природно, що терпіння трудівників на межі. Тому президія Ради профспілки ухвалила рішення перейти до активних дій на захисті спілчан та провести 4 листопада, у День залізничника, мирну акцію протесту під стінами АТ« Укрзалізниця».
 
У своїх зверненнях профспілка сподівається на сприяння вищих органів влади у вирішенні вкрай гострих проблем залізничників.

 

На акцію протесту – у День залізничника!

03:11:2021 г.
Завтра, 4 листопада 2021 р., о 9:00 відбудеться попереджувальна акція протесту Профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Представники трудових колективів прийдуть до головного офісу АТ «Укрзалізниця», що знаходиться по вул. Єжи Ґедройця, 5, з такими вимогами:
 
З метою забезпечення стабільної роботи залізничної галузі, створення для працівників умов для продуктивної праці, підвищення добробуту працівників, виконання чинної Галузевої угоди та колективних договорів, зниження соціальної напруги у трудових колективах вимагаємо від АТ «Укрзалізниця»:
1. Забезпечити безумовне виконання п. 1.1 Спільного рішення Товариства та Профспілки від 30 березня 2021 року в частині підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників з 01.10.2021 відповідно до вимог п. 3.2.1 чинної Галузевої угоди.
2. Невідкладно переглянути та внести зміни до розділу 9 Положення про оплату праці працівників акціонерного товариства «Українська залізниця» в частині визначення умов нарахування та виплати винагороди за підсумками роботи за рік.
3. Передбачити у консолідованому фінансовому плані АТ «Укрзалізниця» на 2022 рік:
– підвищення годинних тарифних ставок і посадових окладів працівникам Товариства (крім вищого керівництва) у розмірі не менше ніж на 25 %;
– виплату у першому півріччі 2022 року винагороди за підсумками роботи у 2021 році.

Увагу громадськості акцентовано на неполітичних мотивах акції протесту.
 
Пікетувальники будуть мати при собі відповідні документи (COVID-сертифікати про вакцинацію або негативні ПЛР, експрес-тести), що засвідчуватимуть можливість брати участь в акції протесту у зв’язку із запровадженням з 1 листопада у Києві суворих карантинних обмежень через пандемію коронавірусу, а також учасники будуть забезпечені індивідуальними засобами захисту.
 

Рішення ухвалено – попереджувальна акція протесту профспілки відбудеться

03:11:2021 г.
Президія Ради профспілки ухвалила рішення організувати та провести 4 листопада акцію протесту біля будівлі АТ «Укрзалізниця» з вимогою підвищення тарифних ставок і посадових окладів.
 
На позачерговому засіданні президії Ради профспілки, що відбулося вчора, 2 листопада, відзначено, що в АТ «Укрзалізниця» забезпечено виконання основних виробничих показників, які відповідно до Спільного рішення про співпрацю та взаєморозуміння, підписаного 30 березня 2021 р. між АТ «Укрзалізниця» та профспілкою, є умовою підвищення тарифних ставок та посадових окладів з 1.10.2021 року, проте до цього часу Товариство не виконало взяті на себе зобов’язання.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 36 - 40 з 2402
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79