Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілки звернулися до Президента України ветувати антитрудовий закон

28:07:2022 г.
З урахуванням, що подальша імплементація Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність» (законопроєкт № 5371), прийнятого Верховною Радою України 19 липня 2022 р., несе реальні загрози дискримінації фундаментального права людини на працю, чим порушується стаття 24 Конституції України, керуючись п. 30 ст. 106 Конституції України 26 липня п. р. до Глави Держави від Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні звернулися Голова СПО, голова Федерації профспілок України Григорій ОСОВИЙ, голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло ВОЛИНЕЦЬ, голова Федерації профспілок транспортників України Олексій СЕМЕРУНЬ, голова Об’єднання всеукраїнських автономних профспілок Валерій ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ, голова Об'єднання всеукраїнських профспілок і профоб’єднань «Єдність» Анатолій ОНИЩУК.
 
Від імені 5 млн членів профспілок вони закликали Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, як Гаранта дотримання Конституції України, захистити трудові права і гарантії громадян України, скориставшись правом ВЕТО щодо прийнятого Парламентом закону як такого, що не відповідає статті 24 Конституції України та євроінтеграційному курсу нашої держави.

 

Профспілці відповідають

20:07:2022 г.
Акціонерне товариство «Українська залізниця» надало відповідь на лист профспілки від 28.06.2022 року № ЦПРОФ-141/09 щодо оплати додаткових відпусток постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорій. Оскільки це є гарантованою державою пільгою, роботодавець зобов’язаний забезпечити право працівника на таку відпустку впродовж календарного року. 
 
У відповіді повідомляється, що листом від 12.07.2022 року № ЦЦУП-10/366 направлено на місця зміни до переліку кодів видів оплати, за якими проводитиметься нарахування на період дії правового режиму воєнного стану. Зокрема, за наполяганням профспілки, надано дозвіл на нарахування за кодом 317 «Оплата додаткових відпусток постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії, що надаються відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». 
 

До відома

18:07:2022 г.
15 липня 2022 р. Президентом підписано Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин» від 01.07.2022 р. № 2352-ІХ (законопроєкт № 7251).
 
Цим Законом вносяться зміни до Кодексу законів про працю України, Законів України «Про оплату праці», «Про відпустки», а також до нещодавно прийнятого Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану». Нижче надаємо окремі зміни, що запроваджуються з набуттям чинності Законом, тобто з дня наступного за днем його опублікування.  


Детальніше...
 

Питання отримання довідки ВПО. ЧАСТИНА ІI

18:07:2022 г.
Продовжуємо публікацію відповідей влади центральних органів виконавчої влади на типові запитання, які надходять від громадян з тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.
 
Питання отримання довідки ВПО. ЧАСТИНА ІІ
 
ЧАСТИНУ І читайте тут 


Детальніше...
 

16 липня – День бухгалтера

16:07:2022 г.
День бухгалтера щорічно відзначається 16 липня. Вибір дати невипадковий. Саме в цей день 1999 року був ухвалений довгоочікуваний Закон, де були закріплені основні положення «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні». З 2004 року за Указом Президента України цей день святкується офіційно.

Важко уявити собі галузь національної економіки, де б не використовувалась професія бухгалтера, яка є однією з найпоширеніших і значущих у нашій державі. Праця сучасного бухгалтера неможлива без високого професіоналізму, досвіду, знання законодавчої бази, уміння знаходити вихід із складних ситуацій при неухильному дотриманні букви закону. 

Слова привітання
Голови профспілки Олексія СЕМЕРУНЯ:

«Вітаю усіх фінансових працівників залізниці та профспілки  з професійним святом! Ваша сумлінність, злагодженість і вірність професії – запорука ефективної роботи різних структурних ланок. Розуміємо, що напружена робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії завжди потребує чимало сил і часу, особливо наприкінці місяця, кварталу, року. І саме зараз якраз прекрасна можливість висловити вам свою вдячність за щоденну копітку працю, терпіння, відповідальне ставлення і високий професіоналізм.

Мирного неба усім, міцного здоров'я, добробуту, невичерпних сил та наснаги».
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 36 - 40 з 2594
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79