Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Перша судова практика у спорах щодо трудових відносин під час воєнного стану

16:11:2022 г.
Правова інспекція Ради профспілки пропонує звернути увагу на роз’яснення «Перша судова практика у спорах щодо трудових відносин під час воєнного стану», підготовлене експертами програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
 
Експерти програми зазначають, що з огляду на нові підходи та правила, які з’явились із набуттям чинності законами України № 2136-IX від 15.03.2022 «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» і № 2352-IX від 01.07.2022 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин», практика їхнього правозастосування не є однаковою, що викликає непорозуміння між роботодавцем та працівником, внаслідок чого працівники вимушені захищати свої права в судовому порядку. Тож для того, щоб допомогти уникнути типових помилок в трудових відносинах з працівниками в період воєнного стану, експерти програми USAID DOBRE підготували добірку вже наявної судової практики з цього питання.

Водночас варто наголосити, що в роз’ясненні проаналізовано справи, розглянуті судом першої інстанції. Незадоволена сторона має право на перегляд справи судом вищого рівня, який може винести інше рішення.

У наступних публікаціях ми наведемо приклади найактуальніших питань в трудових відносинах під час воєнного стану, проаналізовані у роз’ясненні.

Починаємо з судової справи з питання простою.

Детальніше...
 

Гуманітарна допомога українським залізничникам від Міжнародної та Європейської федерацій транспортників

15:11:2022 г.
Union Solidarity Fund – фонд для підтримки українських членських організацій, створений Міжнародною федерацією транспортників (ITF) та Європейською федерацією транспортників (ETF), діє і активно допомагає залізничникам. 

Конкретними справами – до конкретних цілей! Так, Профспілка залізничників і транспортних будівельників України, заручившись підтримкою мережі магазинів Novus, на виділені міжнародними партнерами кошти замовила товари українських виробників (підтримуємо вітчизняного товаровиробника, так би мовити). Таким чином вийшло аж 3,5 тис. продуктових наборів. 

Вміст кожної коробки: олія (2 пляшки), цукор, борошно (2 упаковки), сіль, макаронні вироби (2 упаковки), рис, кукурудзяна та пшенична крупи, рибні та м’ясні консерви, паштет, чай та печиво.
Попередньо домовились із Novus, а через нього із товаровиробниками щодо значного зниження цін.

І етап – фасування. Попри повітряні тривоги і вимикання електроенергії працівники апарату Ради профспілки під керівництвом Голови профспілки Олексія Семеруня, разом з головою об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» Вадимом Куксою, розпочали важливий етап. І перші палети для спілчан Харкова були готові. Наступними естафету підхопили залізничники вагонної дільниці ст. Київ-Пасажирський та вокзалу Київ-Пасажирський. Згодом прибули помічники і помічниці з Харківської вагонної дільниці. Так, протягом тижня формувалися палети із продуктовими наборами для спілчан.

ІІ етап – доставка. До благодійної місії долучилася Укрпошта та філія «Пасажирська компанія», надавши фуру і завантаживши у залізничний багажний вагон понад 20 тон гуманітарної допомоги, яка на минулому тижні успішно прибула до Харкова.

Перший пункт призначення – Харків. Там спілчани отримають 1565 гуманітарних наборів.

Про перші продовольчі пакунки, які в четвер, 10 листопада, роздано залізничникам – читайте далі в публікаціях. 

У нас є нагода – і ми дякуємо за НЕБАЙДУЖІСТЬ, НЕВПИННІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ:
Міжнародній федерації транспортників
Європейській федерацій транспортників
Novus і особисто генеральному директору Марку Петкевичу, операційному директору Олексію Панасенко та менеджеру оптових продажів та експорту Лесі Архангельській
Укрпошті і особисто генеральному директору Ігорю Смілянському та директору ДОПП «Укрпошта» Ігорю Полікарпову
Філії «Пасажирська компанія» і особисто директору філії Олександру Перцовському та його заступнику Володимиру Любці.

А ТАКОЖ УСІМ ЗАЛІЗНИЧНИКАМ, ЯКІ ДОЛУЧИЛИСЯ.

Саме завдяки вам вдалося втілити в життя благодійну місію і передати допомогу спілчанам.

 

Молодь у профспілці

11:11:2022 г.
Вчора, 10 листопада, на онлайн-засіданні Молодіжної ради профспілки відбулась зміна молодіжного лідера.
 
За рішенням молоді новою головою Молодіжної ради стала менеджер – начальник сектору соціальної політики філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Катерина Ізмайлова.
 
Вітаємо Катерину із заслуженою перемогою і бажаємо нових досягнень. Дякуємо за активну позицію та плідну волонтерську діяльність, яку нова молодіжна лідерка провадить з початку повномасштабного вторгнення.
 
Вдячні попередній очільниці Молодіжної ради, голові профорганізації пасажирського вагонного депо Ковель Ірині Колесник за гідну багаторічну роботу і участь у діяльності профспілки. 

 

До відома: РОБОТА ЗА СУМІСНИЦТВОМ

10:11:2022 г.
Сумісництво — це виконання працівником, крім основної, іншої оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому самому або іншому підприємстві, в установі, організації або у роботодавця — фізичної особи. Працівники, які працюють за сумісництвом, одержують заробітну плату за фактично виконану роботу (ст. 102-1 КЗпП України, ст. 19 Закону «Про оплату праці»).
 
Кількість роботодавців, з якими працівник  може співпрацювати за сумісництвом, не обмежена.
Детальніше...
 

Сильна первинка – сильна профспілка

03:11:2022 г.
Первинна профорганізація воєнізованої охорони регіональної філії «Львівська залізниця» була створена 28 січня 2021 року, аби ефективно захищати трудові права і представляти соціально-економічні інтереси спілчан у відносинах з роботодавцем, органами державної влади і місцевого самоврядування.
 
Первинка увійшла до складу дорожньої профорганізації регіональної філії «Львівська залізниця», у її структурі – 21 профгрупа, що об’єднує близько 800 працівників. Очолила організацію Валентина Демчук.
 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 36 - 40 з 2650
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79