Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте та підпишіть на сайті Верховної Ради електронну петицію проти антинародного законопроєкту «Про працю» № 2708! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Що приховує від людей законопроєкт «Про працю» (реєстр. № 2708)…

17:01:2020 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників України рішуче виступає проти антинародного та антисоціального законопроєкту «Про працю» (реєстр. № 2708), який подано до Парламенту Кабінетом Міністрів та розроблено Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства під керівництвом міністра Т.Мілованова та безпосередньо головою Комітету Верховної Ради  з питань  соціальної політики та захисту прав ветеранів Г.Третьякової.
 
QR_2708.jpg
 
 
 
 
Детальніше...
 

У комітетах Парламенту розпочалося опрацювання законопроєкту № 2566-1 про скасування оподаткування земель залізничного транспорту

14:01:2020 г.
Як повідомлялося, на виконання пункту 12 Вимог профспілки до Президента та Уряду України – «Зменшити фінансове навантаження на АТ «Укрзалізниця» за рахунок встановлення мінімального рівня податку на землю, що передбачено ст. 6 Закону України «Про залізничний транспорт», – у Верховній Раді 27 грудня 2019 року за № 2566-1 зареєстровано законопроєкт «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду особливостей оподаткування платою за землю».
Триває розгляд законопроєкту у комітетах Парламенту – з питань: фінансів, податкової та митної політики, аграрної та земельної політики, енергетики та житлово-комунальних послуг, економічного розвитку, бюджету, антикорупційної політики, інтеграції України з Європейським Союзом.  

 

Лист СПО всеукраїнських профоб’єднань профспілок з правовим аналізом законопроєкту «Про працю»

14:01:2020 г.
Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських профоб’єднань профспілок на національному рівні спрямував 13 січня п. р. на адресу Голови Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової та народних депутатів листа з вимогою винесення висновку про повернення Кабінету Міністрів України, як суб’єкту законодавчої ініціативи, законопроєкту  «Про працю» (реєстр. № 2708) без його включення до порядку денного та розгляду на пленарному засіданні на підставі частини другої статті 94 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» як такого, що суперечить Конституції України, актам міжнародного права, ратифікованих Україною.

Лист з правовим аналізом законопроєкту «Про працю» щодо його невідповідності Конституції України та міжнародним актам, ратифікованих  Україною.

 

Міжнародна профспілкова солідарність

13:01:2020 г.
Міжнародна федерація транспортників (ITF), що представляє більш як 670 профспілок транспортників зі 147 країн – 18,5 млн працівників, – висловила солідарну підтримку своїм членським організаціям, у тому числі профспілці залізничників і транспортних будівельників України, у зв’язку з рішучим протестом всеукраїнських профспілок та об’єднань проти антисоціального законопроєкту «Про працю», який був зареєстрований у Верховній Раді України 27 грудня 2019 року за № 2708 без будь-яких попередніх обговорень з профспілками.
З цього приводу Генеральний секретар Міжнародної федерації транспортників Стівен Коттон спрямував офіційного листа на адресу  Президента України Володимира Зеленського.
 

У парламенті зареєстровано законопроєкт № 2566-1 про скасування оподаткування земель залізничного транспорту

13:01:2020 г.
Верховна Рада України може розглянути питання скасування оподаткування земель залізничного транспорту: законопроєкт «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду особливостей оподат-кування платою за землю» вже зареєстрований у Парламенті (№ 2566-1). Так, новою редакцією ст. 284 Податкового кодексу пропонується скасувати стягнення податку на землі залізничного транспорту.
Нагадаємо, що Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України на засіданні 25 жовтня 2019 року затвердила Вимоги профспілки до Президента та Уряду України, зокрема пункт 12 – «Зменшити фінансове навантаження на АТ «Укрзалізниця» за рахунок встановлення мінімального рівня податку на землю, що передбачено ст. 6 Закону України «Про залізничний транспорт». 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Всього 36 - 40 з 2152
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78